Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Apyrankės labai gražios, bet su jom darbo tai nemažai, kaina ištikrųjų pakiltų, o dar akmenukų įdomesnių,tokių kaip širdelė sudėtinga gaut.
Atsakyti
Aš pagalvojau, kad gal pavyktų be akmenų, o su modelinu išsisukti g.gif
Atsakyti
O as tokias apyrankes pradejau daryti smile.gif
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Brūkšniuk ir iš kur tokių grožybių trauki thumbup.gif .Labai jau gražu ir toliau trauk o mes čia seilę varvinsim lotuliukas.gif ir aš labai jau užsinorėjau bent vienos iš jų ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip, galima su modelinu pačiam pasigamint tuos didžiuosius 'akmenukus'.
O jei kas žinot, patarkit, kur nusipirkt visokių vielučių storių ir spalvų. Senukuose nieko gero, Shettelig brangoka ir tik tokios daugiau dekoratyvios, plonos vielutės.
Atsakyti
Magnolyn, labai gražu, daug kruopštaus darbelio

o vielutes siunčiu iš lenkijos, bet ir ten tik sidabrinės ir pasidabruotos. lietuvoj lyg nėra.
Atsakyti
bet ir tos iš lenkijos, jos tik karoliukam tinkamos. O tokiom apyrankėm reiktų ir storesnių ir plonesnių, tvirtų, bet, kad lengvai gražiai lankstytųsi.
Na gal Irmulia padės, ji moka daug gėrio rast. ax.gif Irmulia čia tau 4u.gif

Norėjau ką nors panašaus išbandyt, bet dėl vielučių stokos, nieko neišėjov unsure.gif

Papildyta:
O siaube mega_shok.gif geriau neeikit į aną puslapį su papuošalais. Ten tiek grožio swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 29 gegužės 2007 - 18:15
aš apvynioju 0,8 pasidabruotą vielutę - ji nėra labai tvirta, bet apvyniota ir jei dar kelios drauge kaip tose apyrankėse, tai tvirtai gaunasi.aišku, galėtų būti ir storesnė, bet karoliukai netilptų. manau būtent tokias ir naudoja. o sidabrinės tai labai tvirtos, bet jas sunku lankstyti.
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 05 29, 16:16)
Aš pagalvojau, kad gal pavyktų be akmenų, o su modelinu išsisukti g.gif

dar tiktu dekoratyviniai ivairiaspalviai stikliukai vazoms, parduoda suvenyru p-vese maiseliuose
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2007 05 30, 10:20)
dar tiktu dekoratyviniai ivairiaspalviai stikliukai vazoms, parduoda suvenyru p-vese maiseliuose

bet jie lyg be skylučių. šiaip manau, kad užtenka tų gražių akmenukų ir mūsuose, tuo labiau, kad čia grožį priduoda vielos
Atsakyti
o ca manosios, is senu mamos apyrankiu
user posted image
Atsakyti