Įkraunama...
Įkraunama...

4-7 metų vaiko žaidimai

O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt lotuliukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 13, 13:02)
O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu  biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu  thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt  lotuliukas.gif ).

Labai smagu turetu buti, svarbiausia, kad ir teveliam idomu thumbup.gif
Atsakyti
mano 5metu sunus niekuo nesidomi,iskyrus kompa arba lego
Atsakyti
QUOTE(a i r a @ 2011 06 16, 11:36)
mano 5metu sunus niekuo nesidomi,iskyrus kompa arba lego

Tai mano ir taip pat. Lego tai dziaugiuos, kad zaidzia, tiek kad brangus malonumas. Nuperku, sudelioja ir numeta. Su kompais tai riboju laika, nes jei nieko nesakyciau, parom varytu.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 13, 15:02)
O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu  biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu  thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt  lotuliukas.gif ).


Kokia faina ideja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 13, 15:02)
O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu  biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu  thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt  lotuliukas.gif ).

thumbup.gif thumbup.gif kokia gera idėja ir išliekanti tokių užduočių vertė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2005 09 14, 09:29)
Turiu pankiametę, nesutramdomą ir hiperaktyvią merginą. Manau, kad ji pas mane būtų ramesnė, jei sugebėtų nors kiek užsiimti kažkokia veikla. Tačiau bėda tame, kad man tiesiog fiziškai neužtenka laiko su ja sėdėti ir kažką veikti o viena ji neužsiima niekuo...Lengviausia išeitis jai - parėjus iš daržo sėsti prieš teliką.....Kuom sudominti ?Ką žaidžia ir kuom užsiima jūsų penkiamečiai  namie, kai neina į lauką? Gal tiš jūsų patarimų ir patirties ir mes ką nors naudingo sau pritaikysim... ax.gif

Mes turim lygiai ta pacia problema,ir tikrai nezinau kuo sudomint vaika,o as istisai negaliu zaisti su vaiku,norisi ir sau laiko skirti kazkiek,ir seip namu ruosos pilna.
Atsakyti
QUOTE(*lapyte* @ 2011 07 02, 17:32)
Mes turim lygiai ta pacia problema,ir tikrai nezinau kuo sudomint vaika,o as istisai negaliu zaisti su vaiku,norisi ir sau laiko skirti kazkiek,ir seip namu ruosos pilna.

tokius vaikus labai sunku kuo sudominti, na bent man tai nesiseka g.gif maniskiui tik dukti ir kompais zaisti verysad.gif
Atsakyti
Sveiki mum 4m
Pirma vieta LEGO biggrin.gif o paskui jau visi kiti zaidimai ....
Atsakyti
QUOTE(*lapyte* @ 2011 07 02, 20:32)
Mes turim lygiai ta pacia problema,ir tikrai nezinau kuo sudomint vaika,o as istisai negaliu zaisti su vaiku,norisi ir sau laiko skirti kazkiek,ir seip namu ruosos pilna.


Mano 5 -metis megsta spresti ivairias uzduoteles knygutese, bet turiu kartu su juo buti ir viska paaiskinti kaip daryti. Anksciau mego knygutes su lipdukais dabar sis pomegis jau reteja. Taip dar megsta delioti puzzli, kuo didin tuo sudetingesni puzliai. Nemazai turim stalo zaidimu tad itraukia zaisti su juo abu tevelius. Na zinoma kompiuteris, ivairus filmukai, masinytes (kolekcionuoja beveik visus auto modelius zino). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2011 09 12, 20:09)
Mano 5 -metis megsta spresti ivairias uzduoteles knygutese, bet turiu kartu su juo buti ir viska paaiskinti kaip daryti. Anksciau mego knygutes su lipdukais dabar sis pomegis jau reteja. Taip dar megsta delioti puzzli, kuo didin tuo sudetingesni puzliai. Nemazai turim stalo zaidimu tad itraukia zaisti su juo abu tevelius. Na zinoma kompiuteris, ivairus filmukai, masinytes (kolekcionuoja beveik visus auto modelius zino). smile.gif


O mes tai dabar pasinesem ant virtuviniu vaikisku padekliuku, vaikas jau kolekcionuoja, ten padekliukas su laikrodziu, valandomis ir su daugybos lenetele. Tai per pusrycius ar pietus sekmingai mokomes ir valgom kartu su daug daug skaiciuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste Sabaliauskiene @ 2011 10 27, 15:52)
O mes tai dabar pasinesem ant virtuviniu vaikisku padekliuku, vaikas jau kolekcionuoja, ten padekliukas su laikrodziu, valandomis ir su daugybos lenetele. Tai per pusrycius ar pietus sekmingai mokomes ir valgom kartu su daug daug skaiciuku  rolleyes.gif


Geras, o kas cia per padekliukai? Kur juos galima nusipirkti? g.gif
Atsakyti