Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 4-7 metų vaiko žaidimai
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 3 iki 7 metų
Pages: 1, 2, 3
kenrna
Mūsiškis jau nemažas, bet prie kompiuterio pasėdėti, kad ir trumpai jam labai patinka turim prisisiuntę gražių filmukų, tai tuos pažiūrinėja, nupirkę keletą diskų su užduotėlėm, pasakų, dainelių, kurias mėgsta klausyti, dar internete vaikiškuose puslapiuose paklaidžioja.Manau tai jam pačiam irgi nauda, nes kuo toliau, tuo labiau viskas kompiuterizuota, o jis pats spaudinėdamas jau daug pramoko.Aišku be kompiuterio irgi siūlom ką nors naudingo nuveikti, tai iš to pačio kompiuterio atspausdintus paveikslėkius spalvinti, karpyti, klijuoti, ten gi jų pilna vaikiškuose puslapiuose, o ir knygelių nereikia dažnai pirkt. Vakarais būtinai skaitom knygelę prieš miegą, o tuo pačiu raides pasimokom.Dabar vasara, tai lauke užsiėmimų pilna nuo dviračio iki maudynių ir kompiuteris kaip ir pamirštas.
isdykele25
o musu penkiametis sunus ,uzsiimineja viskuo,tik paskutiniu metu pradejo labai dauk piesti ir spalvinti.siaip labai domisi skaiciukais,raidelem,turim dauk pratybu knygeliu stengiasi pats viska atlikti,tik kai jau nesupranta uzduoties tada praso pagalbos. smile.gif
austra
Mano dukrytei dabar 4 metukai. Tai ji labai megsta toki zaidima, as net nezinau kaip vadinasi, bet ir pati vaikystej zaizdavau - lenta ant kurios nupiesta gyvates ir kopecios - meti kailiuka ir zygiuoji i virsu, kol pasieki finisa. Na mes aisku zaidziam tik taip, kad bet kur uzlipus, nesvarbu ar ant gyvateles, ar ant kopeciu, kylam i virsu. Tai sita zaidima galetu nezinau kiek laiko zaisti - neatsibosta. Tik is pradziu nemokejo pralaimeti ir kai mato, kad mamyte ar tevelis gali laimeti - tai uzdengia paskutini langeli. Bet dabar ismoko ir pralaimeti ir net pasveikinti kita, kad laimejo, bet tada jau reikia dar vienos partijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
saulemeile
Mano sūneliui 4 metukai labai domisi gyvūnais tai turi plasmasinių juos stato prausia dažo su dažais vėl prausia spalvina knygeles delioja deliones o prie kompo neleidžiam schmoll.gif kol kas didelio noro ir nerodo
Kotik
Na mano dukrai 5.5 tai labiausiai jai patinka piesst,spalvinti.Labai patinka zurnalai 4u.gif
Lolitaaa
Manoji tai mėgsta žaisti su barbėmis ,rengti popierines lėles ,patinka piešti ir spalvinti knygeles. thumbup.gif Trumpam leidžiam ir kompiuteriu pažaisti, nematau čia nieko blogo ,jei vaikas prie jo biskį pažais. Juk ne visą dieną prie jo sėdi rolleyes.gif
raketa
Pas mane penkiametis berniukas, domisi viskuo smile.gif , nemanau, kad kompiuteriniai zaidimai kenkia, as manau, kad tai lavina tiek pat kaip ir knygute ar kiti uzsiemimai, svarbiausia riba tongue.gif . Vaikas jau prie kompo nuo treju metuku ir tikrai "nebukesnis" uz bendraamzius friends.gif . Jau skaiciuoja is eiles gal iki 40 ir daugiau, pazysta visas raides ir dar sugeba sudeti tikrai nemazus skaiciukus (7+5), beto vienas pazaisti taippat megsta tongue.gif . As manau, kad ne kompiuteris yra problema, o tevu nusistatymas. Nemanau, kad nors viena mama ar tetis papriestaraus, kad kuo daugiau laiko reikia skirti vaikui, o ne jis turi moketi zaisti visa laika vienas.
Liutaure
Pas mus tas pats, iki begalybes esu ipratinusi zaisti kartu, viena nezaidzia niekaip, eina tv ziuret, tada jau as sakau einam zaist, o zaidziam visokias situacijas, draugem, ar pan.
Lolitaaa
Su maniške tai labiau tėtis žaidžia. Kai parsiveža iš darželio,tai jie puzles dėlioja,ar šiaip visokius žaidimus žaidžia.Ugnė kažkaip jau nuo seniai tėtį prisipratinus.O kompiuteris manau yra gerai ,žinoma vaikas neturėtų prie jo sėdėti visą dieną.
raketa
QUOTE(Lolitaaa @ 2008 03 11, 13:18)
Su maniške tai labiau tėtis žaidžia. Kai parsiveža iš darželio,tai jie puzles dėlioja,ar šiaip visokius žaidimus žaidžia.Ugnė kažkaip jau nuo seniai tėtį prisipratinus.O kompiuteris manau yra gerai ,žinoma  vaikas neturėtų prie jo sėdėti visą dieną.
*

Labai super thumbup.gif !
Smagu kai su vaikuciu yra zaidziama! Tik pavydziu jums kai jusu mergyte zaidzia su delionemis, mums tai su savo berniuku po kambarius begioti reikia lotuliukas.gif , nu geriausiu atveju pazais koki stalo zaidima, o siaip tai istisai juda. Kartais net susimastom is kur tiek tos energijos g.gif .
O gal jus namuose dar koki ydomu zaidima zaidziate, butu smagu suzinoti ax.gif , gal ir savo vaikui pasiulyciau smile.gif .
bigliuke
Maniskiai 6 metai, auga namie su aukle, be to yra pakankamai aktyvi...jai visuomet reikia buti demesio centre ir labai jau sunkiai zaidzia viena. As puikiai suprantu, kad vienam vaikui visai neidomu zaisti, bet visuomet stengiuosi pirkti tokius zaidimus, zaislus, knygas, kad galetu uzsiimti ir viena. Dabar jau pradejo spalvinti, iki tol niekaip nenorejo, kartais delioja deliones, sprendzia uzduotys is zurnaliuku. Gimtadienio proga gavo dovanu Alias zaidima, bet ji jau zaidziame kartu. O prie visu zaidimu, megsta paziureti TV, bet leidziu tik gerus, grazius filmukus.
Kestukaz
Labai daug tevu raso, kad savo vaikams leidzia ziureti tik gerus multikiukus g.gif , kas tie tik grazus multikiukai??? Viena mama rase, kad tik senus rusiskus. Man kaiptik atrodo, kad tie rusiski kartais siurkstesni uz dabartinius (ne visus). As savo berniukui leidziu ziureti visus cartoon network multikiukus, kompaktu perkam ir t.t (sutinku, kad kai kurie tikrai netinkami) nemanau, kad ten jie yra blogi ar zalojantys smile.gif . Kartais pagalvoju, kad mes perdetai stengiames apsaugoti savo vaikus nuo kazko, daznai net nesuprasdami nuo ko mastau.gif .
raketa
Ar vaikams draudziate ziureti vezliukus nindzes, zmogu vora, robotukus, tarzana ir pan.??? g.gif As manau, kad sie multikiukai galimi ir nera kazkuo veikiantys, be to juk tarp vaiku sie multikiukai yra pagrindine tema. Nemanau, kad jei vaikas bus tarp draugu jausis gerai, kai jo bendraamziai aptarines filmukus, o jis stoves ir netures ka pridurti. As nekalbu apie simpsonus ar panasaus zanro multikiukus (kur rodo krauja ar zarnas) schmoll.gif , o gal as kazka ne taip supratau??? g.gif
Kokius multikiukus jus draudziate???
Lolitaaa
Aš nedraudžiu žiūrėti jokių filmukų ,dukrytė pati nenori žiūrėti visų tų bjaurių multikų .Ji mielai žiūri apie "vinkses","bratzes" ir panašius.Taip pat perkam kompaktus,turim įrašę į video daug rusiškų filmukų.O žaisti viena tai nemėgsta,jei žaidžia su barbėmis,tai kas nors būnam priversti statyti baldelius,jei tveria puzles ar dėlioja domino, tai jau čia tėčio pareiga,net spalvindama knygutes prisiprašo į kompaniją kurią nors iš sesių. thumbup.gif
Liucija Devyndarbė
QUOTE(bigliuke @ 2008 03 11, 21:51)
Maniskiai 6 metai, auga namie su aukle, be to yra pakankamai aktyvi...jai visuomet reikia buti demesio centre ir labai jau sunkiai zaidzia viena.

*

a kodel tokia diele mergaite ir aktyvi tupi namie su aukle, tegul eina i darzeli, ten tures kur reisktis , bet jau tuoj ir i mokykla unsure.gif
raketa
QUOTE(Lolitaaa @ 2008 03 12, 14:28)
Aš nedraudžiu žiūrėti jokių filmukų ,dukrytė pati nenori žiūrėti visų tų bjaurių multikų .Ji mielai žiūri apie "vinkses","bratzes" ir panašius.Taip pat perkam kompaktus,turim įrašę į video daug rusiškų filmukų.O žaisti viena tai nemėgsta,jei žaidžia su barbėmis,tai kas nors būnam priversti statyti baldelius,jei tveria puzles ar dėlioja domino, tai jau čia tėčio pareiga,net spalvindama knygutes prisiprašo į kompaniją kurią nors iš sesių. thumbup.gif
*

mano berniukas irgi taip renkasi bigsmile.gif , as manau, kad vaikuciai nera tokie ziopliukai ir patys zino kas gerai o kas ne smile.gif . Manau mes tik turime skatinti ju suvokima ir jie tikrai uzaugs labai protingi ir linksmi mirksiukas.gif . Saunuoliai tie musu vaikai, ane thumbup.gif
Muzika
QUOTE(Regvita @ 2008 03 12, 17:58)
mano berniukas irgi taip renkasi bigsmile.gif , as manau, kad vaikuciai nera tokie ziopliukai ir patys zino kas gerai o kas ne smile.gif . Manau mes tik turime skatinti ju suvokima ir jie tikrai uzaugs labai protingi ir linksmi mirksiukas.gif . Saunuoliai tie musu vaikai, ane thumbup.gif
*

Maniškei tuoj 6-šeri. Pati viena irgi nelabai nori žaisti, jai reikia draugų, kompanijos ir etc. Tačiau mergina yra iš gudresnių mirksiukas.gif Jau antrus metus mus taip įsuko į savo užsiėmimus, kad nors verk. Mes su MB dirbam 8-17 val. tačiau kažkaip suspėjam ir muzikos m-klą, dailės m-klą, čiuožimą ir choriografiją g.gif. Aš dar pati porą kartų į savaitę stengiuos pasportuot, bet jau parduotuvėm, paplepėjimam su drauge ir kavinėm laiko nelieka. Namų ruošos darbus atlikti-prašau pagalbos kt moterikės, tai sukamės, kad namo praktiškai tik po 20 val grįžtam. Sakysit mama visai sukvailiojo, toks krūvis, bet mane pačią prašo mama noriu ten, noriu ten, noriu ten. Tegut, manau sau eina, jei tik noras yra, kad tik jis neišgaruotų.
O namie tai stengiamės viską kartu daryt, eit į pardą, daryt valgyt, plaut indus, dėt ir išimti rūbus iš skalbiankės, šluot laiptinę ir t.t. Taip ir bėga laikas. Žinoma neapseinam ir be teliko, kaip be jo bigsmile.gif
sena niekšė
QUOTE(Regvita @ 2008 03 12, 13:03)
Ar vaikams draudziate ziureti vezliukus nindzes, zmogu vora, robotukus, tarzana ir pan.???  g.gif  As manau, kad sie multikiukai galimi ir nera kazkuo veikiantys, be to juk tarp vaiku sie multikiukai yra pagrindine tema.

tokius leidžiu. visai normalūs tie multikai. nors yra nemažai tėvų, kur griežtai draudžia netgi Sponge Bobą. bet čia tai irgi kraštutinumais kvepia.

Kokius multikiukus jus draudziate???
*

konkrečių draudimų neturiu. tiesiog leidžiu vaikui žiūrėti vaikiškus multikus, kuriuos rodo per vaikų kanalą. ten South Parko ir kitokių pošlybių neparodys, dėl to esu rami

o ką mėgsta veikti tai:
- konstruoti lego
- tampyti šunį
- statyti barikadas kieme
- ardyti senus sulūžusius žaislus ir sudėti juos iš naujo (esam tokiais apsirūpinę)
raketa
QUOTE(sena niekšė @ 2008 05 09, 17:46)
tokius leidžiu. visai normalūs tie multikai. nors yra nemažai tėvų, kur griežtai draudžia netgi Sponge Bobą. bet čia tai irgi kraštutinumais kvepia.
konkrečių draudimų neturiu. tiesiog leidžiu vaikui žiūrėti vaikiškus multikus, kuriuos rodo per vaikų kanalą. ten South Parko ir kitokių pošlybių neparodys, dėl to esu rami

o ką mėgsta veikti tai:
- konstruoti lego
- tampyti šunį
- statyti barikadas kieme
- ardyti senus sulūžusius žaislus ir sudėti juos iš naujo (esam tokiais apsirūpinę)
*

Va cia tai smagu thumbup.gif , kuo daugiau uzsiemimu tuo vaikui geriau thumbup.gif
eirian
Mano dukrytei - 7 m. Nuo mazumes stengiaus, kad ji ziuretu senus ,,gerietiskus" ax.gif animacinius filmukus: mike pukuotukas, pagrandukas ir kt. ... Siuo metu jai patinka apie katina Garfilda biggrin.gif ...
Dziaugiuosi, kad manoji neziuri tu korejietisku filmuku, kur tik saudo, zudo...... blink.gif
raketa
QUOTE(eirian @ 2008 07 02, 12:11)
Mano dukrytei - 7 m. Nuo mazumes stengiaus, kad ji ziuretu senus ,,gerietiskus"  ax.gif  animacinius filmukus: mike pukuotukas, pagrandukas ir kt. ... Siuo metu jai patinka apie katina Garfilda  biggrin.gif  ...
Dziaugiuosi, kad manoji neziuri tu korejietisku filmuku, kur tik saudo, zudo...... blink.gif
*

Manau, kad visiems tevams tokie multikai ne prie sirdies schmoll.gif , taciau kempiniuka ir as ziuriu su saviskiu thumbup.gif , man tokie multikiukai paciai patinka blush2.gif
Latimerija.
mano keturmetei labai patinka zaisti domino, turi ju daugybe - su gyvuneliais, skaiciukais, su spalvom, tradicini. dar jai patinka delioti ivairias deliones. ir dar vienas megiamas zaidimas "mokykla" kai as bunu mokytoja, o ji mokine. labai patinka rasyti raideles. siuo metu mokinames rasytines raides.

kai psichologei pasakiau kuo ji dazniausiai uzsiima tai ta net akis ispute, nes mano dukryte yra hiperaktyvi, net valgydama ramiai negali pasedeti, bet matomai jai siti zaidimai labai patinka ir ji juos zaizdama buna labai rami ir susikaupusi. kartais kai nusibosta jos lakstymas pirmyn atgal pasiulau kartu pazaisti ir tada pries akis atsiranda ramus vaikas bigsmile.gif
Vaivorykštė
Mums patinka atminties zaidimas, kur reikia atversti dvi vienodas korteles.Dabar nupirkau toki zaidima panasu i Monopoli, ten reikia skraidyti po valstybes ir statytis namus.Deja, virseli ismeciau, tai pavadinimo nezinau blush2.gif
Mano vaikinas nelabai zavisi siuolaikiniais multikais, nors nesakau, kad neziuri.Bet visada mieliau renkasi senaja animacija. O marskinelius megsta nesioti su betmenais, skubi dubais ir t.t. lotuliukas.gif
Siaip dar leidziu saviskiuo zaisti kompu siuos zaidimus:
http://www.poissonrouge.com/
Cia mokomieji, lavinamieji zaidimeliai. Per juos ismokom skaicius, dabar truputi anglu kalba krapstom ( galima sakyti tik klausomes ) mirksiukas.gif
Latimerija.
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 07 04, 01:27)
Mums patinka atminties zaidimas, kur reikia atversti dvi vienodas korteles.Dabar nupirkau toki zaidima panasu i Monopoli, ten reikia skraidyti po valstybes ir statytis namus.Deja, virseli ismeciau, tai pavadinimo nezinau blush2.gif
Mano vaikinas nelabai zavisi siuolaikiniais multikais, nors nesakau, kad neziuri.Bet visada mieliau renkasi senaja animacija. O marskinelius megsta nesioti su betmenais, skubi dubais ir t.t. lotuliukas.gif
  Cia mokomieji, lavinamieji zaidimeliai. Per juos ismokom skaicius, dabar truputi anglu kalba krapstom ( galima sakyti tik klausomes ) mirksiukas.gif
*

perzvelgiau ta tinklapi. tikrai saunus zaidimukai thumbup.gif kaip tik vaikuciu rankutems ir smegenelems pamiklinti
Vaivorykštė
QUOTE(Latimerija. @ 2008 07 04, 01:56)
perzvelgiau ta tinklapi. tikrai saunus zaidimukai  thumbup.gif kaip tik vaikuciu rankutems ir smegenelems pamiklinti
*

aciuks.gif Smagu, kad patiko
raketa
Visai smagus ten zaidimukai, tik maniskis jau per didelis ir jam jau neidomu schmoll.gif , perverte ir isjunge doh.gif
Diana B.
Sveikos,mamytes,perskaiciusi jusu visas idejas kaip uzimti savo vaikucius namuose pasisemiau gana daug geru ideju.As anksciau taip pat stengdavausi savo vyriuka kaip nors uzimti,taciau kazkur kazkada turbut padariau didele klaida ir finalas toks,kad jis tik dabar slankioja paskui mane ir miaukia kaip katinas.O klaida tikriausiai tame,kad po visu zaidimu as ji priversdavau susirinkti savo zaislus.Budavo visaip ir graziuoju susirinkdavo ir piktuoju,bet as nenusileisdavau ir eidavau iki galo-rinkdavo tol kol susirenka pats.O kas dabar?Dabar jis praktiskai visiskai nezaidzia su zaislais,kad jam tik nereiketu tvarkytis.Mes jau praktiskai jam neperkam zaislu,nes jis ir pats ju nenori.Kartais su mumis pazaidzia koki stalo zaidima (nes jie sutvarkomi gan greitai)arba zaidziam slepyniu namuose,bet tik gink Dieve nezais su savo zaidimais,kuriuos paskui reikia surinkti ir sudelioti i savo vietas.(pvz.kad ir lego).Man jau jo gaila,nes as matau kaip jis nuobodziauja.
Gal jus turetumet koki patarima, g.gif nes as kol kas nesugalvoju ka daryti tokiu atveju.O ir del zaislu tvarkymosi as juk negaliu jam pasakyti,kad tu gal ,vaikeli,nesitvarkyk,bet tu tik zaisk.Nes ir i tai daug pastangu buvo ideta.Is anksto dekinga
Liutaure
Jo ir siandie tokia lietinga tai reikejo vel sugrizt prie "saltojo sezono zaidimu" o jie tokie - tik su manimi ir tik pagal jos scenariju, o mazas brolis makaluojasi, tai laukiu kada zais abudu, nors daugiau yra linke isdykaut ax.gif siaip is tikro perskaiciau visus postus ir aisku yra geru uzsiemimu, bet visvien manoji nezaidzia ir va kyla klausimas ar mama turi zaist su į metu mergike ar ji pati turi susigalvot zaidimuku, nes taip vystytusi vaizduote, tai nezi nau 4u.gif
DO&RU
na visu pirma temoje vaiku amziaus tarpsnis gan platus paimtas taip kad oooooi kiek jeims cia veiklos butu galima prirasyti lotuliukas.gif visa kokia gera knyga wub.gif
saulės spindulėlis
Na mano 4m sunus siuo metu labai domisi knygomis, labai patinka piesti, rasyti ivairius zodzius (moka jau visas raides, tai kuria savo zodzius). Ir siaip labai domina visokios smulkios masineles, zmogeliukai, gyvuneliai. Zaidzia kaima bigsmile.gif
ssanta
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 07 04, 01:27)
*

as irgi savo suneliui leidziu kartais pazaisti sioje svetaineje, taipogi ir skaiciuoti cia ismokom ir raideliu nedaug bet vistiek..Taip ir daiktus pavadint ismoko, nors jam jau 4 metukai, bet kalbet daugiau tik dabar pradejo. Irgi megsta atminties zaidimus su kortelemis, anksciau labai jam patiko spalvotus rutuliukus, skalbiniu segtukus rusiuoti, taip spalvas pazinti kai kurias ismoko. O filmukus dar tik neseniai pradejo ziureti smile.gif
*Liūtė*
Maniskei tik 4 suejo.
Televizoriu ziuri mazai, draudziu.
O siaip ji megsta labai su mumis zaisti : domino, sachmatai( pagal jos taisykles), saskes, piesti kartu, lipdyti kartu, jei tetis tvarkosi meskeres, tai jam padeda, darom valgyti kartu, isterlioja visur, bet bent idomu vaikui. Turi Mikes Pukuotuko kortas, LEGO, konstruktorius, zaidzia su spalvotais plastmasiukais, kur reikia i tokia skyleta balta lenta kisti ir gaunasi paveiksliukai. Kas dar.. dabar jau kokius metus laiko PUZZLE, delioja po n kartu i diena. Jei leidziu tai savo virtuveleje pilsto vandeni, verda "issigalvotiems draugams" valgyti, paskui su jais zaidzia kamuoliu, LOTO.
Lelem praktiskai nezaidzia, nebent kai maudosi vonioj.
Televizoriuje tik vaikams, ant kompiuterio leidziu Rusiska animacija paziureti, issirenka filmuka. Dar turiu is kazkokio darzelio parsisiuntus skaidres "Power Piont", tai ten paveiksliukai, uzduoteles, visi medziai ,geles, pauksciai ir t.t.
lengvute
gera tema thumbup.gif , zaidziam domino, stalo zaidimus, darom uzduoteles, spalvinam, plastilinu zaidziam, su indeliais vonioj, zaidziam lanku, kamuoliu (valgoma nevalgoma), mankstinames smile.gif, aisku, tv ir kompas smile.gif, labai daug piesiam, darom darbelius, seiminkaujam, tvarkomes kartu, skaitom, zaidziam su kinder zaisliukais mazais, su baldeliais, kaladelem plastmasinem, medinem, mozaika,deliones, lipdukus klijuoja, su katinu zaidzia, atminties zaidimai, su paspirtuku varinejam, ,,nuoma" kompaktu zaidziam, ,,biblioteka", dar pagalvosiu, veliau parasysiu 4u.gif Lauke tai draugu visokiu ieskom, supames, i miska einam, jau neidomu siaip vaiksciot mirksiukas.gif Zaidzia kuo vyresne, tuo daugiau viena smile.gif ar su sesem.
Flirt
Labutis, reikes butinai pasinaudoti jusu idejoms, nes pati jau nieko nebesugalvoju. Mano 5-metis ant tiek islepes, kad jam niekas nebeidomu. Tik PS3 arba Wii, o as nelabai jam leidziu tais kompiuteriniais. Tai nuo to klausimo "Mama, ka man veikti?" man jau siurpas ima lotuliukas.gif
mamymamy
O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt lotuliukas.gif ).
Flirt
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 13, 13:02)
O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu  biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu  thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt  lotuliukas.gif ).
*

Labai smagu turetu buti, svarbiausia, kad ir teveliam idomu thumbup.gif
a i r a
mano 5metu sunus niekuo nesidomi,iskyrus kompa arba lego
Flirt
QUOTE(a i r a @ 2011 06 16, 11:36)
mano 5metu sunus niekuo nesidomi,iskyrus kompa arba lego
*

Tai mano ir taip pat. Lego tai dziaugiuos, kad zaidzia, tiek kad brangus malonumas. Nuperku, sudelioja ir numeta. Su kompais tai riboju laika, nes jei nieko nesakyciau, parom varytu.
Al14ma
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 13, 15:02)
O mes su sūnumi sau patys susigalvojom žaidimuką: jis turi tokį didelį sąsiuvinį languotais lapais ir ten sugalvoja kažkokią istoriją nupiešt, kai nupiešia, tada kviečia mane ir pradeda diktuoti istoriją, o aš užrašau tą tekstą (skyčiau nemažą tekstą sugalvoja, beveik per puslapį). Tai maniškiui prikolas vėliau skaityti ir skaityti tuos tekstus (jau kokį 20 variantų prikūrė). O mums dideliems tai nuoširdaus juoko valandėlė tokie skaitymai, nes tekste tokie kratiniai gaunasi, kad negaliu  biggrin.gif . Kaip vaikas diktuoja taip ir rašau, nieko nekeičiu  thumbup.gif . Jaučiu išsaugosiu tuos sąsiuvinius su tekstais, galės vėliau kokioms nors savo šventėms panaudot (pvz. 18 gimdieniui paskaityt  lotuliukas.gif ).
*

Kokia faina ideja wub.gif
*Lyra*
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 13, 15:02)
*

thumbup.gif thumbup.gif kokia gera idėja ir išliekanti tokių užduočių vertė thumbup.gif
*lapyte*
QUOTE(Ramsius @ 2005 09 14, 09:29)
Turiu pankiametę, nesutramdomą ir hiperaktyvią merginą. Manau, kad ji pas mane būtų ramesnė, jei sugebėtų nors kiek užsiimti kažkokia veikla. Tačiau bėda tame, kad man tiesiog fiziškai neužtenka laiko su ja sėdėti ir kažką veikti o viena ji neužsiima niekuo...Lengviausia išeitis jai - parėjus iš daržo sėsti prieš teliką.....Kuom sudominti ?Ką žaidžia ir kuom užsiima jūsų penkiamečiai  namie, kai neina į lauką? Gal tiš jūsų patarimų ir patirties ir mes ką nors naudingo sau pritaikysim... ax.gif
*

Mes turim lygiai ta pacia problema,ir tikrai nezinau kuo sudomint vaika,o as istisai negaliu zaisti su vaiku,norisi ir sau laiko skirti kazkiek,ir seip namu ruosos pilna.
Flirt
QUOTE(*lapyte* @ 2011 07 02, 17:32)
Mes turim lygiai ta pacia problema,ir tikrai nezinau kuo sudomint vaika,o as istisai negaliu zaisti su vaiku,norisi ir sau laiko skirti kazkiek,ir seip namu ruosos pilna.
*

tokius vaikus labai sunku kuo sudominti, na bent man tai nesiseka g.gif maniskiui tik dukti ir kompais zaisti verysad.gif
Eva 777
Sveiki mum 4m
Pirma vieta LEGO biggrin.gif o paskui jau visi kiti zaidimai ....
krisiune
QUOTE(*lapyte* @ 2011 07 02, 20:32)
*

Mano 5 -metis megsta spresti ivairias uzduoteles knygutese, bet turiu kartu su juo buti ir viska paaiskinti kaip daryti. Anksciau mego knygutes su lipdukais dabar sis pomegis jau reteja. Taip dar megsta delioti puzzli, kuo didin tuo sudetingesni puzliai. Nemazai turim stalo zaidimu tad itraukia zaisti su juo abu tevelius. Na zinoma kompiuteris, ivairus filmukai, masinytes (kolekcionuoja beveik visus auto modelius zino). smile.gif
Skaiste Sabaliauskiene
QUOTE(krisiune @ 2011 09 12, 20:09)
Mano 5 -metis megsta spresti ivairias uzduoteles knygutese, bet turiu kartu su juo buti ir viska paaiskinti kaip daryti. Anksciau mego knygutes su lipdukais dabar sis pomegis jau reteja. Taip dar megsta delioti puzzli, kuo didin tuo sudetingesni puzliai. Nemazai turim stalo zaidimu tad itraukia zaisti su juo abu tevelius. Na zinoma kompiuteris, ivairus filmukai, masinytes (kolekcionuoja beveik visus auto modelius zino). smile.gif
*

O mes tai dabar pasinesem ant virtuviniu vaikisku padekliuku, vaikas jau kolekcionuoja, ten padekliukas su laikrodziu, valandomis ir su daugybos lenetele. Tai per pusrycius ar pietus sekmingai mokomes ir valgom kartu su daug daug skaiciuku rolleyes.gif
Rita-Ri
QUOTE(Skaiste Sabaliauskiene @ 2011 10 27, 15:52)
O mes tai dabar pasinesem ant virtuviniu vaikisku padekliuku, vaikas jau kolekcionuoja, ten padekliukas su laikrodziu, valandomis ir su daugybos lenetele. Tai per pusrycius ar pietus sekmingai mokomes ir valgom kartu su daug daug skaiciuku  rolleyes.gif
*

Geras, o kas cia per padekliukai? Kur juos galima nusipirkti? g.gif
Skaiste Sabaliauskiene
QUOTE(Rita-Ri @ 2011 10 27, 15:56)
Geras, o kas cia per padekliukai? Kur juos galima nusipirkti? g.gif
*

Ten kazkokia akcija vyksta, kad perkant parduotuveje du margarinus, galima gauti ta padekliuka. Ir atsiimti ji reikejo spaudos kioske. Tai va ir atsiemiau, o paskui internete radau informacijos, kad cia ta akcija kazkaip su seimos pusryciai susijusi, va cia tas ju puslapis www.seimospusryciai.lt. Tai jeigu patiks, tai gali pabandyti.
Daiva618
Aš taipogi turiu tokį sūnų Juozapą. Neturėdavau laiko bėgiot su juo ir kitaip užsiimti. Sumaniau surasti būrelį. Ir vat nusprendžiau į krepšinį. Pirma galvojome į vkm, bet treneris nepatiko. Šarūno marčiulionio per brangu. O vat radom iš marčiulionio akademijos vaikus, kurie patys viską organizuoja ir moko vaikus nemokamai. Pirma buvo labai nemalonu, kad 13 metų vaikai mokys mano vaiką. Tačiau jie buvo labai malonūs, mano Juozapui kol kas patinka, viskas gerai, treneriai pareigingi. Jokių nusiskundimų neturiu

ta mokyklėlė:
www.turbo-km.co.cc
Bonifacija
maniskei ketveri. jokie zaislai nedomina. ka megsta daryti? skaityti, uzduociu knygeles spresti, matematinius veiksmus atlieka, piesia ir darbelius megsta daryti. Gal tas ir smagu, bet as vis svajoju, kad kada ji visgi prades zaisti su zaislais, dabar juk ju toks pasirinkimas ir taip norisi bent lele nupirkt biggrin.gif ech, matyt pati vaikystej neatsiaidziau lotuliukas.gif

idomu, ar kada tas pasikeis, ar vaikas taip ir liks "prie mokslu"? Gal pas ka panasiai buvo ir veliau isaugo, pradejo zaisti su zaislais?
migle111
Laba diena, mamos 4u.gif
Mano krikštasūnis 6 metuku gimtadienio proga nori Playstation žaidimo doh.gif
Gerai buti jei zinociau kas cia per daiktas, pati vaiku neturiu. Nori tokio kur jungiasi i televizoriu ir galima ten zaisti ivairius zaidimus su pulteliais...gal kas galit rekomenduoti ka nors, gal juus sunus tokius zaidzia???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.