Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėštumo metu gerti vitaminai ir vaiko alergija
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Fubuki
Sveikos mamytės,

kartais išgirstu nuomonę, kad nėštumo metu mamos gerti vitaminai lemia vaiko alergiją, nes organizmas pripumpuojamas sintetikos. Kiti kalba, kad kaip tik būsimai mamytei reikia gauti visų reikiamų vitaminų, todėl vitaminai nėščiosioms labai svarbūs.
Aišku, kiek daktarų - tiek nuomonių. Bet man pasidarė įdomu, kaip yra iš tikrųjų?
Pasidalinkit mamos savo patirtim. Gal ji pravers kitoms, planuojančioms savo leliukus arba juos nešiojančioms.
4u.gif
Mikasiene
Šiaip yra galimybė. Aš asmeniškai manau, kad vitaminų vartojimas gali sukelti gimdymo veiklos sutrikimus unsure.gif
mylimuke
1 trimestra vartojau folio rugsti,o veliau vitaminus nesciosioms ir zindyvems, kuriuos vartoju iki siol. Mano vaikas alergiskas sokoladui, bet argi cia yra rysys? blink.gif Mano manymu alergija (ir papildomi kg) atsirado tik del to,kad nestumo metu valgiau kalnus sokolado blush2.gif Jau ir taip ji megstu,bet nestumo metu tai sapnuodavau ji ir diena nors be mazycio gabalelio budavo pragyventa veltui doh.gif
Siaip manau,kad vitaminai yra geras dalykas toms, kurios nemegsta ar neturi galimybes valgyti maisto produktu,turinciu vitaminu.
Margarita 25
Aš geriau vitaminus ir vaikas neturi jokios alergijos, gimė sveikas smile.gif
davaida
Girdejau sia teorija ir deja bet gal tiesos ir yra: vitamunus geriau saziningai net iki pastojant, o mergaitei dabar atopinis dermatitas. Nestumo metu geriau vitaminus o dabar nei valgyt normaliai negaliu, kad jos nebertu
Drasita
O as visai negeriau vitaminu spec nesciosioms tik tuos kuriu man paciai reikejo.Mane jau mano daktare perspejo kad nuo tu vitaminu gali vaikas alergiskas buti.Ir msusu mergiote sveika auga be alergiju, tik viena paveldejo is tevo-gyvunam, bet cia jau genai leme.
Gabred
Nėštumo metu vitaminus gėriau ir dar kolkas nepastebėjau, kad vaikas būtų kam nors alergiškas.
-edita-
QUOTE(Fubuki @ 2007 03 20, 12:09)
Sveikos mamytės,

kartais išgirstu nuomonę, kad nėštumo metu mamos gerti vitaminai lemia vaiko alergiją, nes organizmas pripumpuojamas sintetikos. Kiti kalba, kad kaip tik būsimai mamytei reikia gauti visų reikiamų vitaminų, todėl vitaminai nėščiosioms labai svarbūs.
Aišku, kiek daktarų - tiek nuomonių. Bet man pasidarė įdomu, kaip yra iš tikrųjų?
Pasidalinkit mamos savo patirtim. Gal ji pravers kitoms, planuojančioms savo leliukus arba juos nešiojančioms.
4u.gif
*

esu girdejusi toka istorija... o as jokiu vitaminu negeriau, ir mazyle neturi alergijos...
Breira
QUOTE(davaida @ 2008 02 11, 11:29)
Girdejau sia teorija ir deja bet gal tiesos ir yra: vitamunus geriau saziningai net iki pastojant, o mergaitei dabar atopinis dermatitas. Nestumo metu geriau vitaminus o dabar nei valgyt normaliai negaliu, kad jos nebertu
*

Aš irgi gėriau ir vaikutis alergiškas verysad.gif ,nemanau,kad vitaminai gali turėti tam didelės įtakos. Mano vyras alergiškas,manau vaikutis tiesiog paveldėjo alergiją,dabar nelengva,bet ji išaugama(mūsų atveju) bigsmile.gif
Dydė
Visą nėštumą ir dar kurį laiką iki jo gėriau Pregnacare (berods taip rašosi). Pati esu visiškai nealegrgiška, vyras šiek tiek buvo kūdikystėje. O vat dukrytė nuo pusės metukų bėrė kaip reikalas... Dabar jau panelė žygiuoja į trečius, galima sakyti išaugome (vis tiek, kai prisimenu, baugu darosi, kaip tuos beveik du metukus atsikankinom).
rensyte
Nėštumo metu vitaminų negėriau. Ir nors mūsų šeimoje nėra alergijos pieno baltymui, vaikeliui ji pasireiškė einant 6 mėnesį. Ir po šiai dienai negali gerti paprasto pieno, valgyti varškės.

Manau, kad nėščioji turėtų gerti vitaminus, aišku su saiku. Negėriau vitaminų, bet po gimdymo imuniteto irgi netekau. Ilgai teko atsistatinėti.
giedryte
As geriau visa nestuma saziningai "vitaminus". Ir kai maitinau sau sekmingai geriau, mano mama net sakydavo:- ka tu darai, nejaugi tiek "vitaminu" reikia. Vaikas turi alergija. Kuo daugiau duomiuosiu siuo klausimu, tuo prieinu isvados, kad jei butu antras nestuma, jokiu "vitaminu" schmoll.gif , ten juk papildai. Esu uz folio rugsti, magni, kali, calci. Daugiau NE schmoll.gif . Maista rinkciausi, kur yra daugiausia vitaminu, jautiena, zuvis ir t.t. Esu nusistaciusi pries visokius papildus. Mamos organizmui, gal ir reikalingi, bet besivystanciam kudikiui, manau tai kenkia. Kaip ir su visais vaistais, viena gydom, kitam kenkiam. Na bet kiekviena renkasi.
Kaa
tikrai nemanau kad tuo metu gerti vitaminai duotu alergija pas vaika.. cia greiciausiai genu lygyj, nes kas negeria o vaikas alergizuoja- tai is kur tada?
g.gif
Aniukes mama
Laukdamasi gėriau pirma Pregnacare, bet vėliau pakeičiau juos Materna, nes anie man netiko. Mano mergaitė visiškai neelergiška. Mano manymu, šiais laikais, kai natūraliu būdu jau sudėtinga gauti tinkamus vitaminus, reikia juos gauti kitais būdais. Žinoma, galima vartoti atskirai kalci, magni ir pan. Bet kaip juos tinkamai dozuoti? Ar visos tai žinote? Tos dozės, kurios yra atskiruose vitaminuose gali būti per didelės vaisiui ir pakenkti jo vystymuisi. Nėščiosioms skirti vitaminai vis gi yra subalansuoti ne tik mamai, bet ir vaisiui. Tik reikėtų atidžiau pasirinkti juos. Ne visoms tinka bet kokie vitaminai ar jų grupė.
jurrrge
Geriau Elevita, maitinu ir toliau juos geriu smile.gif
Benita
As pirmus menesius geriau tik folio rugsti ir magni, veliau viena daktare liepe gerti vitaminus nesciosioms, bet kita patare juos gerti tik 1 - 2 kartus per savaite, kad nebutu per daug + magnis miltukais atskirai, nes, kaip supratau, geriausiai isisavinamas ir labiausiai tinkamas mamytei ir leliukui bigsmile.gif
Dhalija
Sveikos,

negeriau vitaminų (na gal apie 1 savaitę, paskui aš juos pamiršdavau ax.gif ) bet mergytė mūsų vis tiek alergiška. Turim tėtį su alergija, dar močiutė bet kam alergiška... bet gydytoja alergologė sakė, kad gerai, jog negėriau vitaminų, kitaip mergytė visai prastai atrodytų palyginti su tuom ką dabar turim...
Vilsen
pirma nestuma geriau vitaminus-vaikas alergiskas
antra nestuma negeriau-vaikas alergiskas
ZiGi
Sveiki,
Geriau vitaminus
Pirmus MAMAVit- nuo ju man blogai buvo...
Tada geriau Pregnancare- nuo juo buv labai gerai smile.gif Nagai plaukai augo super smile.gif daba tokiu neturiu
?Vaikuciui alerijos nera biggrin.gif
Amica
Genetikai gana neigiamai žiūri į besaikį vitaminų vartojimą nėštumo metu ir šneka, kad mamos be saiko vartoti sintetiniai vitaminai gali vėliau sukelti alergijas kūdikiui. Juk realiai mes nežinome ko trūksta mūsų organizmui, ko per daug. Kad tą sužinoti, reikalingi specialūs tyrimai. Genetikai sako, kad vitaminų perteklius gali būti dar blogiau nei jų trūkumas. Geriau yra valgyti vaisius ir daržoves, o ne sintetinius vitaminus gerti. Organizmas, nuolat gaudamas sintetinius vitaminus, paskui nebesugeba normaliai įsisavinti natūralių vitaminų iš maisto. Kai laukiausi pirmo vaiko prieš 15 metų, niekas iš gydytojų šitaip nekišo tų sintetinių vitaminų nėščioms kaip dabar kišama. Buvo akcentuojama, kad valgyti kuo daugiau daržovių, vaisių. Pvz. kivi, kalafiorų dėl geležies ir t.t. O dabar masiškai grūdami tie vitaminai. Antro nėštumo metu negėriau jokio kalcio papildomai - nei dantys išbyrėjo, nei nagų būklė pablogėjo, vaikas gimė 4,5kg, stiprus, 6mėn pats atsisėsdavo, 9mėn jau vaikščiojo. Vitaminus gėriau, bet ne ištisai, o su pertraukomis. Pvz. mėnesį laiko pageriu, tada 1,5-2mėn pertrauka. Gėriau Pregnacare. Beje, pagimdžiusi nebegėriau jokių vitaminų schmoll.gif . Vaikui jau daugiau nei metukai, o vis dar pati maitinu. Na, o kas dėl alergijų, tai pirmo nėštumo metu negėriau jokių vitaminų, bet vaikas turėjo atopinį dermatitą. Su antruoju vitaminus gėriau su pertraukomis - irgi turim tą pačią "gėrybę". Bet atopinis dermatitas yra daugiau paveldima liga (jei kažkas šeimoje ir artimoje giminėje sirgo dermatitu, turėjo ar turi kažkokių odos problemų, sausą odą, alergijas ir pan.) nei įgyjama. O išlindo mums tas dermatitas po vieno skiepo - tiesiog skiepas išprovokavo atopinio dermatito pasirodymą. Jei galėčiau pasukti laiką atgal, tai antro vaiko jokiais skiepais nebūčiau skiepijus schmoll.gif . Pirmas vaikas nebuvo skiepijamas iki tol, kol pilnai neišaugo atopinio dermatito.

Vaje kiek prirašiau doh.gif . Na, bet gal kam bus naudinga info ax.gif 4u.gif
Elenchik
As nestumo metu vit.geriau,bet net nezinau,ar tai turi itakos.Mano sunelis alergiskas,turi atopini dermatita,bet pas seimoj beveik visi alergiski,tai manau,kad tai paveldima.
graimonda
Esu pilnai įsitikinus, kad vitaminai kenkia būsimam vaikeliui, aišku ir ne tik jie, bet ir oras , maistas, aplinka, gyvenimo būdas smile.gif Mano abu berniukai alergiški, aišku, kad dar prisideda genai g.gif , viską reikia vartoti su saiku, atsižvelgiant į aplinkybes smile.gif
liaka
Mano vaikas turi labai stipru atopini dermatita ir alergija. Beria nuo gimimo. Kai buvau pas homeopata, pirmas klausimas buvo: ar niestumo metu geret vitaminus? Vitaminai labai turi itakos alergijai. As geriau nuo 3 menesio vitaminus Elevit. Dabar vaikelis kencia:(
neju
Man ginekologe irgi nepatare gerti vitaminu, geriau tinkamai maitintis. Geriau tik folio rugsti ir veliau magni. Sunelis nera alergiskas. thumbup.gif
tali3
Kai tik pastojau iskarto liepe foline rugsti gert,kazkur nuo 15 savaites pradejau vartuot multivitaminus nescioms ir maitinancioms + magnezium diasporal, situos 3 geriau iki pat pabaigos,o vitaminus dar viena menesi po gymdymo, veliau buvo zemas hemoglobinas tai dar geriau feroglobina,po gymdymo buvo komplikacijos tai dar 3-4 menesius geraiau calcigran d. Kai pradejau maitint kietu maistu pastebejau,kad bere nuo morkos,veliau isaugo ir jau neberia,dabar zuikai 1.5m ir nepastebiu,kad kam nors butu alergiska(tfu,tfu,tfu).Mano nuomone geriau vartoti vitaminus negu valgyti atveztus vaisius bei darzoves mirksiukas.gif
Dakine
QUOTE(Fubuki @ 2007 03 20, 12:09)
Sveikos mamytės,

4u.gif
*

Kai mano suneliui nustate alergija ir vaiksciojom pas alergologus,viena is ju iskart paklause ar visa nestuma geriau vitaminus(ne folio rugsti,kalci ir kt mineralus...)ir dar kokios spalvos.Geriau visa nestuma ir dar raudonas!.Geriau tokiu nevartoti.Paaiskino,kad geriant vitaminus yra svarbi pertrauka.Pvz,viena savaite geriama,o kita ne.Ir ne spalvotos tabletes,o kapsules.
Miena
Man irgi daktare patare gerti vitaminus ne kasdien, bet pora kartu per savaite. Tik magni, folio rugsti (pirma trimestra) - kasdien ax.gif
TOCAMI
tai labai individualu. pastojusi svėriau vos 47kg, esu smulkaus sudėjimo, liesa. jei nebūčiau gėrusi vitaminų dabar būčiau be dantų ir be plaukų. nuėjau nėščia pas senutėlę stomatologę. ji sako, vaikeli, ar geri kalcį, o aš sakau, kad ne, per didelis kiekis vaisiaus ankstyvą kaulėjimą skatina. o ji man sako š... sukaulės, greičiau nei tavo vaikas, o dantų neturėsi, nes jau kritinė būklė. tai visą nėštumą gėriau ir vitaminus ir kalcį, nes tiek suvalgyt, kad visko organizmui užtektų nepajėgiau. vaikas sveikas, nealergiškas. aš labaiu įžvelgiu ryšy tarp skiepų ir alergijos. aišku, jeigu moteris yra sveika, pakankamo svorio, galva nesvaigsta, nelinkusi į mažakraujystę, tai nėra ko ir vitaminų gerti,
Papildyta:
p.s. norėjau pasakyti, kad jei būčiau negėrusi vitaminų, būčiau be dantųsmile.gif
visko pasitaiko spausdinant, o dar kai kleckas padeda;)
Papildyta:
galiu pasakyti, kad jei trūksta folio rūgšties, galimi labai dideli apsigimimai(atviras stuburo kanalas ir kt.). ypač svarbi folio rūgštis pirmus tris nėštumo mėnesius. mano draugams gimė apsigimusi mergytė. apsigimimą nulėmė folio rūgšties trūkumas pirmus tris mėn. mano draugė visą laiką sirgo mažakraujyste. ginekologė nepasakė apie folio rūgštį, pati nesidomėjo, nes pasitikėjo gydytoja. gaila žmonių.
Nireglina
Pirmo nėštumo metu sąžiningai gėriau vitaminus. Gimęs vaikas nebuvo alergiškas ir iki šiol neišlindo jokio alergija. Antro nėštumo metu tris mėnesius gėriau tik folio rūgštį. Dovanų gavau vitaminų pakuotę, kurios per visą nėštumą neįveikiau. Galima sakyti, kad vitaminų negėriau. Antrasis vaikas alergiškas pieno produktams ir kai kuriems vaisiams. Džiaugiuosi, kad alergija po truputį slopsta.
Mano atveju vitaminų gėrimas besilaukiant ir vaiko alergija neturėjo jokio ryšio.
Vkr
Sveikutes,
as tai vitaminus geriau visa nestuma ir dar dabar geriu, nes maitinu. Mano vaikas visiskai nealergiskas. Ben jau kolkas. Mano ginekol. liepe gerti vit. nestumo metu. Dar paziurejo ju sudeti. Ju sudetyje nebuvo jodo. Tai liepe kas antra diena ir jodo tabletes pagerti.
As net ir nesusimasciau, kad nuo geriamu vitaminu nestumo metu galiu vaikui alergija ivaryti blush2.gif .
lunde
O man sake taip..kai paklausiau kokius vitaminus gerti nestumo metu,sako,reikejo gerti pries pastojant.Aisku,pirmus 3men.folio rugstis.
Inetutia
As geriau vitaminus visa nestuma saziningai ir tvarkingai, to rezultatas = alergiskas vaikelis, beria net sunku pasakyti nuo ko, atrodo nuo visko, gal nt nuo oro:((( plius dar 8 men.vaikas astma, alergine sloga ,AD turi.
Nezinau ar vitaminai urejo itakos mano aikeliui ar tai kadnaudojau daug pieno produktu ar dar kas nors, bet dabar jei tektu kada lauktis antro vaikelio tikrai negerciau vitaminu, tik folio rugsti.
Man ir alergologe ir homeopate pasake, kad didele tikimybe, kad alergija sukelt galejo vitaminai:((((
GiedrėM
verysad.gif
Gėriau folio rūgštį, paskui pregnacare, paskui elevit. Dar magnį bei kartais feroglobin, nes ginekologė vis gąsdino žemu hb, nors pas mane buvo nėščiųjų norma. Sūneliui AD, alergija neaišku kam. Mes su vyru nealergiški absoliučiai.
jurhea
visa nestuma ir zindymo pradzioj geriau vitaminus(elevit pagrinde) kad tik ko nepritruktu maziukui ir tik dabar imu itarti kad butent nuo ju ir turim alergija verysad.gif giminej tiek mano tiek vyro nei vieno alergisko zmogaus.....atsargiau mamytes su tais vitaminais, gal geriau skirti daugiau demesio sveikai mitybai, per antra nestuma tikrai ju negerciau schmoll.gif
Darfe
Tikrai nereikia jokiu vitaminu. Besilaukiancios moters organizmas pats pasako ko jam reikia( uzsimano nestuke.gif mirtinai kazka tokio suvalgyt ax.gif ) Vitaminu reiktu nebent kazkur Sibire gyvenant tongue.gif Teko kalbeti su gyd, tj jiem privalu pasiulyti vitaminus. Maza ka. O va del issivysciusios vaikiukui, del gertu vit, alergijos, jau nieks nekaltas. Pagalvokit 4u.gif Cia as apie tuos kompleksinius kalbu, spec nestukem ir panasiai. Nekalbu apie magni, foli, gelezi.
Be to, geru vit LT net nera mirksiukas.gif
elvike
nestuke.gif metu negėriau jokių vitaminų, nes turėjau darbe pavyzdį, kai nuo jų vartojimo bendradarbei gimė labai alergiška mergytė. Pati turiu tą vadinamą šienligę, tai labai bijojau, kad mano vaikutis irgi turės kažkokią alergiją. Prieš pastojant keletą mėnesių gėriau tik folio rūgštį ir ją tęsiau, jei gerai pamenu, pirmus 3 mėnesius. Nors buvau labai smulki ir liesa svėriau 48kg, o mano ūgis 170 cm, bet po to vartojau tik kalcį (jo sudėtyje dar ir magnis yra) ir tai ne iš vaistinės, nes organizmas jo pilnai neįsisavina, bet dar ir akmenukais patampa. Mityba nėštumo metu irgi prasta buvo, nes neturėjau apetito, bet vaikutis gimė pilnai išsivystęs ir labai sveikas. Žinoma, blogoji pusė dėl prastos mitybos ta, kad nėštumo metu vaikučiui nieko netrūko viską paėmė iš manęs, bet va aš po gimdymo galutinai susibaigiau ax.gif Laukdamasi antro vis tiek negerčiau tų sintetinių vitaminų, nes manau, kad jų nereikia schmoll.gif Folio rūgštis, kalcis, magnis, na jei reikia geležis ir viskas, o vitaminai, pvz B grupė sukelia alergijas g.gif Čia tik mano nuomonė blush2.gif
jekaterina.s
Taip taip geriau vitaminus visa nestuma ir dabar mazasis alergiskas, tik laimei baigiam jau isaugti bigsmile.gif , o kai buvo visai maziukas pupuliukas tai bere nuo pieno produktu, morku ir kitu dalyku. Jei planuociau antra vaikuti, tai jokiu vitaminu nebevartociau schmoll.gif
Žiogelis
Aš irgi esu girdėjusi šią teoriją. Visų trijų nėštumų metu jokių papildų negėriau ir visi trys vaikai niekam nėra alergiški. Nors vyras turi stiprią šienligę, taigi, buvome "rizikos grupėje" smile.gif
kristina.nesvarbu033
Su pirmu vaiku geriau vitaminus visa neštuma, ir vaikas tikrai turi alergija. Su antru vaiku nebegeriau vitaminu visai ir vaikas turi dar didesne alergija. Taigi sunku pasakyti nuo ko ta alergija. Bet vitaminai tai manau nera butinas produktas tik tam tikrais atvejais.
RAPUNZELE
sveikos mamytes,as laukiuos dabar jau greit bus trys menesiukai,geriu tik zuvu taukus ir magni,mano gine ir gydytojas,sake jokiu vitaminu negert jei noriu normalaus nestumo ir gnaturalaus gimdymo,o kai buvo kraujo tyrimai ir slapimo ir viskas buvo gerai,tai is vis liepe nieko negert nes kiba viskas liuks,bet as va pasiskaiciau ir sunerimau,as negereiu gelezies tai mano leliukas bus apsigimes neissivystes,o jei pradeciau nuo rytojaus juos gert,ka man dabar daryt unsure.gif verysad.gif o dar drauges su savo ivairiais patarimais nervina,zodziu pasimeciau juodai, verysad.gif gal gydytojui reiks paskambint ,bet greit pas ji lankysiuos mnebezinau ... unsure.gif
egle2003
geriau vitaminus per visa nestuma ir vaikas jokios alergijos neturi. Nu netikiu as tais pasisakymais jei gersi vitaminus tai bus vaikas alergiskas ir sunku bus gimdyt , net juokas ima biggrin.gif
*Grazina*
As ir negeriau jokiu vitaminu,nes laukiuosi pavasari ir vasara tai gydytoja patare valge daugiau vaisiu ir darzoviu ir bus man ir vaikui vitaminai,nei ta chemija... Vaikas niekam nealergiskas... 4u.gif
Axxa
Aš nėštumo metu multivitaminų negėriau, iš pradžių gėriau tik folio rūgštį, vėliau magnį, kalcį, geležį. Bet žindymo metu mano šeimos gydytoja patarė gert multivitaminų žindančioms, juo gėriau antrą mėnesį, o 3,5 mėn. prasidėjo vaikui bėrimai ir diagnozuotas atopininis dermatitas. Giminėj nei iš vienos, nei iš kitos pusės alergiškų nėra nė vieno. Vaikučiui 11 mėn., kol kas vargstam su pabėrimais, nors maitinu pati ir laikausi hipoalerginės dietos (tiesa, tik nuo 5 mėn., nes anksčiau apie tokią nežinojau).
vaidoshius99
Sveikos mamytes,
Oi tiek prisiskaičiau apie vitaminus ir jų blogą poveikį, kad dabar visai pasimečiau ir nebežinau ką daryti schmoll.gif Mums dabar yra 9 savaitė ir gydytoja liepus gert tik folio rūgštį, jokio kalcio, magnio ar geležies neliepė gert, o kai pabaigsiu folio rūgštį - gert Pregnacare, bet dabar net nežinau ar juos pirkt ir gert schmoll.gif
Dabar po tiek visokių pasisakymų galvoju ar man reikia gerti kalci, magni ar ne?
Euforija
aš manau, kad didžiausia alergijos grėsmė yra paveldimumas. dar vienas niuansas, geriamų vitaminų suderinamumas. Kai kurie vitaminai, geriami drauge, gali sukelti alergines reakcijas. todėl gal būt tai ir galėjo kažkaip įtakoti alergijos atsiradimą. reikia žinoti kokius vitaminus galima gerti drauge, kokius ne ir kaip dažnai galima gerti. tai, kad vitaminai yra reikalingi - neabejotinas faktas, su maistu, deja, mes jų negauname pakankamai, kiek besuvalgytumėm, o nėštumo atvejų jų reikia dar daugiau. be to, manau, kad mūsų vartojamas maistas yra toli gražu neekologiškas, o tai dar labiau padidina alergijos atsiradimo grėsmę, nekalbant jau apie aplinkos užterštumą. nežinau, kaip Lt, bet pas mus gamina "natūralius" vitaminus, jie daug brangesni už sintetinius, bet daug geriau įsisavinami organizmo. Aš būčiau iš tų, kurie pritartų vitaminų vartojimui saikingai ir atsižvelgiant į jų suderinamumą. Šiek tiek info, kas supranta rusiškai:

Если витамин В12 и витамин С (аскорбиновая кислота) находятся в одной таблетке, то от 10 до 30 % витамина В12 окисляется витамином С и превращается в бесполезные и вредные для человека соединения.
Магний затрудняет усвоение железа в желудночно-кишечном тракте. Точно так же за усвоение конкурируют цинк и хром.Для усвоения витамина В12 необходим кальций. А для усвоения кальция необходим витамин D3. (Такие взаимодействия между веществами называют синергичными).
Негативные взаимодействия микронутриентов могут проявляться не только в уменьшении степени усвоения того или иного компонента. Иногда такие взаимодействия принимают очень неприятные формы. Например, при совместном приеме витаминов В12 и В1 возможны реакции аллергического типа.
Итак, с одной стороны, во время беременности необходим прием витаминов и минералов. С другой стороны, не все витамины и минералы могут усваиваться в полном объёме, а некоторые даже могут вызвать аллергическую реакцию при совместном приеме. Чтобы избежать нежелательных реакций организма на прием витаминов и минералов, необходимо принимать антагонистические микронутриенты отдельно, а синергичные — вместе. Интервал между приемами должен составлять 4-6 часов, что практически исключает отрицательные взаимодействия.
rence*
Nestumo metu geriau tik folio rugsti, o pabaigoje magnio+kalcio. Pazystama alergologe nerekomendavo vartoti sudetiniu vitaminu, ypac nestumo pradzioje (ir ypac esant alergijai seimoje). Mano ginkekologe vis kartojo kad butinai turiu juos gerti doh.gif . Vaikas gime sveikutelis, jokiu alergiju neturejom.
gebene
Žiūriu ne man vienai čia tokios reakcijos nuo PREGNACARE blink.gif verysad.gif Gėriau aš juos visą trečią nėštumą ir ką... vaikelis gimė su egzema verysad.gif Kankinamės iki šiol verysad.gif Negana to ir pačiai egzema atsirado blink.gif Ir šiaip kažkokia alergija, negaliu pernešt parko arba prekybcentrių kartais - tuoj niežti delnai ir tinsta blink.gif prasidėjo nuo septinto nėštumo mėnesio unsure.gif
Gyvenam uk, tai čia niekam neproblema nė skiepyti tokių vaikelių blink.gif
Du pirmi nėštumai - gėriau vitaminus, bet nereguliariai ir kitokius, Pregnacare neipirkdavau, valgiau viską ir šokoladą ir apelsinus, ir mandarinus, ir braškes - ABU vaikai niekam nealergiški schmoll.gif Siaubas kaip pagalvoju, būčiau žinojus doh.gif
essa.inn
Geriau CALIBRUM mami, jauciausi gerai, vaikas gime normalaus svorio ir ugio smile.gif ir jokiu alergiju neturime smile.gif, db ir vaikui duodu CALIBRUM junior su Aktyvin(pasizymi ivairiomis antioksidantinemis savybemis) ir ksilitoliu(padeda palaikyti gera dantu bukle). Kazkaip pasitikiu sia linija.
katius7
QUOTE(davaida @ 2008 02 11, 10:29)
*

Tikra tiesa, pas mane ta pati istorija. kai atejau su vaiku pas alergologa del atopinio, jinai nustebo: juk seniai nustatyta, kad vitaminai nestumo metu didina alergijos rizika. labai gerai kad nuztatyta, tik netgi tuose oaciuose zurnaluose tevam rasoma kazkodel atvirksciai g.gif
egzotikaa
su pirmu vaikuciu pries pastojant ir nestuke.gif geriau saziningai vitaminus, pagal gydytojos rekomendacijas (nestumo metu skyre elevit) - mazylis alergiskas
alergija dar galejo pauminti gimus gauti antibijotikai, isderino zarnyna. Bet dziugu, kad su metukais alergija isaugome

su dukryte, nei iki pastojant, nei per visa nestuke.gif negeriau jokiu vitaminu (nes su suneliu kai buvome pas alergologa buvo klausimas ar gerete vitaminus nestuke.gif - iskart patenkate i rizikos grupe verysad.gif del sios priezasties ir nevartojau ju, nors nestumo gale ir hemoglobinas buvo zemas) - dukryte nera alergiska

negaliu nei teigti, nei neigti kad vitaminai alergizuoja, bet manau siaip gerti ju tikrai nereikia, nebent kraujo tyrimai labai blogi ir neina ju pagerinti naturaliais produkatis. pirmiausia, manau, geriau gyventi sveika gyvenimo buda, sveikai maitintis (geriausia darzoves is kaimo, jei yra galimybe, ziemos metu, pavasari jokiu pomidoru, agurku, pekino kopustu ir t.t kuriuose gausu chemijos)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.