Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos raj. "Minijos" sodai (Šernai)

Sveikos

Gal kam reikia kokio patarimo, o gal kas cia jau gyvena gali pasidalinti patirtimi smile.gif
Atsakyti
[quote=Lavute,2007 03 20, 14:56]

nu seip neblogai.oras grinas,tik neturint masinos sunkoka,nes susisiekimas nelabai.. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
O lyginant su Dituva koks cia susisiekimas? Siaip juk arciau prie Klp
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 09 25, 00:22)
O lyginant su Dituva koks cia susisiekimas?  Siaip juk arciau prie Klp


Jūs neteisi, tiesa sakant gerokai toliau nei Dituva
Atsakyti
Siaip jau nuo Klaipedos iki Dituvos 15km, o iki Sernu - 9-10 km. Pazistami gyvena sernu soduose, na atstumas jauciasi, taciau daznai vazinejant manau ipranti ir neatrodo jau taip toli. Kas 20-30min is Sernu sodu i Klaipeda vazineja mikriukas, blogiausiu atveju su juo galima nukakti iki miesto. As, asmeniskai, negyvenciau ten g.gif
Atsakyti
Šiaip kiek domėjausi tai man pasirodė , kad su Šernais iš visų Klaipėdos sodų susisiekimas geriausias.
Atsakyti
Šiaip kiek esu girdėjusi Šernų SB yra labiausiai vertinama iš tų, kurios yra Klaipėdos apylinkėse. Bet tikrai norėtųsi išgirsti , kaip iš tikrųjų sekasi ten gyvenantiems nuolat?
Atsakyti
mes sernuose gyvenam jau beveik 3 metai. susisiekimas tikrai palyginti neblogas mikriukai vaziuoja nuo 6:20 iki 20 val, kartais tenka ilgiau palaukt mikriuko bet ka padarysi, pati masinos nevairuoju tai tenka jais vazinetis ir su mazu vaiku o vasara dar ir sodo autobusas ilgiau vaziuoja
Atsakyti
O kaip elektra sernuos? Netrukcioja elektros tiekimas?
Atsakyti
QUOTE(dowiliuxe @ 2010 08 05, 08:52)
O kaip elektra sernuos? Netrukcioja elektros tiekimas?

Sveikos, kazkaip niekaip nepavyskta atgaivinti sios temeles smile.gif toks jausmas kad mazai mamyciu cia gyvena smile.gif
Del elektros: Tai nieko gero, bet tikimes pagerejimo nuo sekanciu metu, nes esame jau priduoti VST, iki nauju metu turi but pasirasytos sutartys su kiekvienu is gyvenanciu soduose, tai bent jau as tikiuosi kad viskas tik i gera.
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2010 08 22, 17:14)
Sveikos, kazkaip niekaip nepavyskta atgaivinti sios temeles smile.gif toks jausmas kad mazai mamyciu cia gyvena smile.gif
Del elektros: Tai nieko gero, bet tikimes pagerejimo nuo sekanciu metu, nes esame jau priduoti VST, iki nauju metu turi but pasirasytos sutartys su kiekvienu is gyvenanciu soduose, tai bent jau as tikiuosi kad viskas tik i gera.

O kaip zimea su keliu valymu? Imanoma pravaziuoti?
Atsakyti
mano tevai jau baigia statiti nama tai ziema jau givens,del elektros dinginejimo tai man atroda reciau nei dituvoj ne turim ir ten soda,del snego valima tai kaiminai susirenka i valo savo gatveles o pagrindines gatves traktoriukas tai dar nebuvo taip gad nedavazuotum iki sodo! be to sernuose ziene zimiai geresne nei dituvoj ir zinoma grinas oras!
Atsakyti