Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (Tarena @ 2004 10 31, 23:48)
Apie 14 GB. Kaip ir turetu uztekti.
Tik nesuprantu vieno dalyko, kodel neleidzia isinstaliuoti? Iskart kompas nuluzta, issijungia, kai tik prasideda isinstaliavimo procesas.

Jei lėtina kompo darba ir lūžinėja, tai, greičiausiai, konfliktuoja su kuria nors ankščiau suinstaliuota programine įranga. Surašyk viską apie kompa, operacinę sistemą ir kas kraunasi startuojant. Gal ir pavyks nustatyti priežastį. Pradžiai - kas dar kraunasi startuojant? Kokie nors draiveriai, pašto klientai, žodynai ir t.t.

Pabandyk išjungti Pandos real-time monitorių, gal padės.
Atsakyti
pas mane yra XP programa o naudoju antivirusinė Symantec antivirus corporate edition programą bet man atrodo kad ji nepilnai apsaugo mano kompą.Gal kas žinotė apie šia programą ka nors? o kai neseniai instaliavausi servis pack 2 man parodė kad yra virusiukas, o mano antivirusinė kad ne.tai esu truputi pasimetusi. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (nemo @ 2004 11 01, 16:48)
Pabandyk išjungti Pandos real-time monitorių, gal padės.

Aciu, padejo. Viska susitvarkiau. Vel eina kaip bitute.
Atsakyti
QUOTE (geltonkase @ 2004 11 03, 22:32)
pas mane yra XP programa o naudoju antivirusinė Symantec antivirus corporate edition programą bet man atrodo kad ji nepilnai apsaugo mano kompą.Gal kas žinotė apie šia programą ka nors? o kai neseniai instaliavausi servis pack 2 man parodė kad yra virusiukas, o mano antivirusinė kad ne.tai esu truputi pasimetusi. sad.gif

O kodėl corporate edition? Tu tinkle dirbi? Jei taip, tai pasiteirauk administratoriaus ar padarė paskutinius atnaujinimus. Gal virusų bazės senos.

Šita programa turėtų būti nebloga (nepainioti su Norton Antivirus), bet ji tinklinė ir visi servisai, paprastai, atliekami tinkle. Gali pasiskaityti po-russki štai čia ten ir naujausi update'ai yra.
Atsakyti
thumbup.gif labai ačiu nemo labai padėjai,labai geras puslapis.turiu dar vieną klausimėli gal žinai ką nors apie tokį failą: Rundll32.exe kažkodėl man atrodo kad jis yra vyrusinis failas, o mano ativirusinė kaip tik jo ir nemato, nes kai instaliavausi servis pack2 man jis išmetė butent šį failą.o per rankinę paieška o rasti negaliu.Ką patartumėtė daryti? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (geltonkase @ 2004 11 05, 23:14)
thumbup.gif labai ačiu nemo labai padėjai,labai geras puslapis.turiu dar vieną klausimėli gal žinai ką nors apie tokį failą: Rundll32.exe kažkodėl man atrodo kad jis yra vyrusinis failas, o mano ativirusinė kaip tik jo ir nemato, nes kai instaliavausi servis pack2 man jis išmetė butent šį failą.o per rankinę paieška o rasti negaliu.Ką patartumėtė daryti? g.gif g.gif

Gali būti, kad tavo įtarimas yra teisingas paskaityk ten rašo apie virusą, kuris naudoja rundll32.exe

ir čia

ir čia

ir t.t.

Šiaip Rundll32.exe - tarnybinė Windows XP programėlė, komandinės eilutės utilita. Virusai mėgsta ją naudoti, paprastai originalų failą pervardina ir įrašo savo tuo pačiu pavadinimu. Pažiūrėk C:\Windows kataloge ir paieškok Run32.exe, jei rasi, tai ko gero įtarimai dėl viruso pasitvirtina.

Logiška būtų, kad instaliuojant SP2 jis tikrina Rundll32.exe ir jei dydis neatitinka - duoda pranešimą, kad gali būti virusas. Bet po to SP2 tą Rundll32.exe gali tiesiog išmesti, tai tokiu atveju jo savo kompe ir nebesurasi (manau, kad taip ir buvo). Po tokios "amputacijos" virusas jau nebefunkcionuos ir vargu ar kokia antivirusinė jį pažins iš fragmentų.

Nežinau kaip SP2 elgiasi su Rundll32.exe (SP2 - nenaudoju), gal jo ir nebeturi būti. Jei nori susirasti daugiau informacijos, tai papraščiausiai įvesk www.google.com ar www.google.lt šito failo vardą ir gausi sočiai informacijos apie jį.

Atsakyti
biggrin.gif labutis nemo,ačiu vertinga informacija.tas failiukas sakai yra windos operacinės sistemos dalis, bet kai pažiuriu į užduočiu tvarkytuva(procesai) man parodo kad tas failiukas yra pas vartotoja ir užima 1232k. kai paskaičiau ta informacija apie ta faila man pasidarė keista,šiaip jei jis butu virusas jis butu pakeitės pavadinima į run32 bet nepakeitė. g.gif g.gif
Papildyta @ [mergetime]1099748998[/mergetime]
biggrin.gif va katik "išverčiau"visa kopiuterio duomenų baze ir failo pavadinimu Run32.exe neradau clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif net lengviau atsikvėpiau
Atsakyti
Pasirodė nauja antiviruso F-Secure CS versija 5.55, galima pasiimti čia:

_http://www.f-secure.com/anti-virus/webclub/eng/files/fsavcs/555b10450/fsavcs555.exe

svoris -35,4 metrai.
Atsakyti
Kam reikia McAfee 2004 , uzima 12mb - pati dabar pumpuoju laugh.gif man pasiule ja naudotis - pabandysiu wink.gif
http://www.bsoft.ru/...ticle&sid=10874
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 11 18, 12:17)
Kam reikia McAfee 2004 , uzima 12mb - pati dabar pumpuoju laugh.gif man pasiule ja naudotis - pabandysiu wink.gif
http://www.bsoft.ru/...ticle&sid=10874

Pagal ką spręsti gera ji ar bloga? Pas mane NORD32, aš ja nepasitikiu, nes ne visus sunaikino. Patartum kitą?
Atsakyti
g.gif nezinau man ja pasiule , bet teko ja pasalint sad.gif nes susipjove nezinia su kuo ir buvo iskilus problema - kompas pats restartuodavo vos tik ijungus , bet ejau per biosa ir padarius sistemos atstatyma (restore) viskas thumbup.gif , bet istryniau McAfee ir dabar vel sedziu be antivirusines g.gif bet ijungiau windows ugniasiene pries tai update atsisiuntus.
Atsakyti
QUOTE (Kopa @ 2004 11 18, 14:02)
Pagal ką spręsti gera ji ar bloga? Pas mane NORD32, aš ja nepasitikiu, nes ne visus sunaikino. Patartum kitą?

Priklauso nuo kompo ir operacinės sistemos. Jei bent 1,7 GHz ir WinXP, tai ko gero optimaliausia kombinacija ZoneAlarm Pro + McAfee VS 8.0i Enterprise. Bet juos instaliuojant reikia pasiskaityti instrukciją, nes Typical režimu įrašant šitie produktai nesugyvena.

Jei nenori bereikalingo hemorojaus ir nori turėti ugniasienę su antivirusu viename flakone, tai patarčiau F-Secure arba BitDefender. Labiau pirmąjį, nes antras turi daugiau papildomų galimybių, bet silpnesnė antivirusinė dalis (nors rašo, kad už NOD'ą neblogesnė), gamintojas bando kompensuoti neblogu antispameriu ir mažu resursų sunaudojimu.

F-Secure nepatarčiau instaliuoti silnesniam kompui, atsilieps greičiui.
Atsakyti