Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 01 26, 13:01)
LTukra, tikrai reikes wink.gif Pas vyra kompe Win XP su SP abiem, be antivirusines kokia savaite pasedejo, tai paskui kai i mano kompa perkopijavo duomenis, bent 5 virusus (kiek pamenu worm'us) rado mano antivirusine  unsure.gif


asmeniskai jau beveik pusmetis stovi SP be jokiu papildomu antivirusiniu.. beje suinstalinus... tenais raso, jog papildomu antivirusiniu nereikia... o jei wormai papuola.. reiskias truksta kazkur pacho
Atsakyti
Tikrai visi atnaujinimai buvo sudeti wink.gif Tiesiog tie virusiukai nieko tokio baisaus turbut nedaro, todel ju buvimo ir nepastebejom, kol nepraskanavo failu antivirusine. Manau ir pas tave atrastu viena kita virusiuka ax.gif
Atsakyti
[COLOR=green][FONT=Times]as is vis nezinau kur galima parsisiusti tas antivirusines programas?! cry.gif gal zinot is kur ju galima gauti?ar jos mokamos? g.gif o kaip pasidaryti kad nepatektu laiskai su virusu? g.gif
aciu uz atsakymuuka ax.gif
atiux bye1.gif
Atsakyti
blush2.gif mano kompe visada ismeta lentele- "updates are ready for your compuer", ar kazkas panasaus ten parasyta. Nu as cia visai zalia, kas ten, ko is manes nori? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 02 05, 13:29)
blush2.gif mano kompe visada ismeta lentele- "updates are ready for your compuer", ar kazkas panasaus ten parasyta. Nu as cia visai zalia, kas ten, ko is manes nori? smile.gif


Visų pirma koks antivirusas, ir ką tiksliai rašo, gali būti, kad yra atnaujinimų ir siūlo juos parsisiūsti.
O tie "patarėjai" kurie siūlo įdiegus Service Pack2 nenaudoti antivirusinės gal geriau tepkite slides iš čia su savo kvailais patarimais. Service Pack 2 tik pataiso Windows XP saugumo spragas, beto jis buvo išleistas 2004 metų rugpjūčio mėnesį, ir iki dabar yra dar tikrai nevienas naujas pataisymas išleistas.
Service Pack 2 įdiegia į sistemą ugniasienę ir Popup blocker. O štai antivirusinę bei antispyware būtina įdiegti, jei norite ramiai dirbti nebijant virusų.
Atsakyti
MKS antivirus 2005
http://www.warezone....=article&sid=39
Atsakyti
Visa laika naudojom Panda Titanium, bet po paskutinio karto, kai sugrybavo kompas, nieko neleido daryt, reikalavo visokiu nesamoniu, atsisakem tos Pandos schmoll.gif Jau taip prastai saugo, kad baisu... Atrodo, viskas gerai, virusu neranda, bet po kiek laiko, matyt, nebeatlaiko, ir isjungia kompa visiskai, o ijungt neduoda, kol is naujo neperinstaliuoji windowsu. Tai dabar parsisiuntem Avast. Nezinau, ar bus gerai, bet tikiuosi, kad bent jau geriau ax.gif
Atsakyti
skubus klausimas. mano antivirusine AVG ta nemokama siandien aptiko trojana, ir dave klausima man - ar tipo Continue, ar Delete this file (bet rodo, kad atseit reiktu spausti Continue) . as pasirinkau - Delete, bet tada kazka parase ir klausia ar tikrai, ir atseit nurodo, kad geriau spausti No. tai ir paspaudziau No, tada vel paspaudziau Continue. ir langas uzsidare... tai daba nezinau, kaip man toliau elgtis... ka antivirusine padare su tuo virusu? ar apsaugos mano kompa? ir beje, kaip reikia pratikrinti, ar nera virusu, nu ar kad nurodytu, kur jie yra???
kaip suprantu - besikraunant kompui - patikrina, - ir paraso, kad virusu nerasta.
tai va, prasau paaiskinimo... ax.gif
Atsakyti
Patačiau kompe tureti 2 antivirusines programas (1 aktyvia, pvz. Kaspersky) ir kitą kontroline(aš turiu AntiVir). Kartais ja paleidziu ir ji suranda ta, ko nesurado Kaspersky. O šiaip Kasperskiu esu labai patenkintas, nes kai turejau Nortona, tai buvau pagaves virusų. Nortonas nieko nesurasdavo, o Kaspersky surado 17 virusu ir kompo darbas susitvarke.
Dar kompe patarčiau tureti naują versiją Ad-Aware SE Personal. Patikrinkite, ar turite naujausią versiją, nes kai nesenai savo seną pakeiciau į naują ir patikrinau, tai rado visokių velnių, ir kompas labai pagreitejo smile.gif
Atsakyti
iš kur parsisiųsti nemokamą Kaspersky? (sorry, jei jau tai buvo parašyta, bet žinot, skaityt tiek puslapių doh.gif )
Atsakyti
Nu as tai visai tundra ax.gif kompiuterijoje,bet niekaip nesuprantu buvo instaliuotas nortonas ir dingo!!!!!!!!!!!!!!!!!! cry.gif dabar vis meta lentele virus protection not found kas cia daba g.gif pabandziau atsisiusti ta karspesky ar kokia ten ji g.gif bet neleidzia cry.gif cry.gif cry.gif raso tipo del mano saugumo kompas blokuoja va tai tau blink.gif tai ka daba daryt cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2005 02 22, 11:51)
iš kur parsisiųsti nemokamą Kaspersky? (sorry, jei jau tai buvo parašyta, bet žinot, skaityt tiek puslapių doh.gif )


buvo jau rasyta, bet Kasperio nemokamo nebuna, tik mokamas nulauziamas keigenu arba raktu. Gali atsisiusti McAfee Anti Virus 8.0i, jam jokiu raktu nereikia tiesiog reteilas, gali sau naudoti nemokamai. Arba BitDefender (irgi su raktu), ten viename sudeta ugniasiene ir antivirusas.

bet geriau paprasyk, kad kas padetu, nes tai reikalauja siek tiek patirties ir supratimo.

P.S. Adminai (-ės) ismeskit is balsavimo pasirinkimu ZoneAlarma, jis nera antivirusas.
Atsakyti