Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Giedrioks @ 2005 06 09, 11:07)
Tai jei virusu nera, gal todel ir neranda smile.gif o su NOD'u ka daryt?! - mesk ji ir persisiusk AVG. Jis turi free versija kuri yra nemokama. Sveria apie 11Mb. Poto ji pati kasdien atsinaujina ir jokiu problemu nebera smile.gif ir dar vienas dalykas, kas yra gerai - tai kad ji valgo labai mazai resursu kompo (cia aktualu tiem pas ka seni kompai).

Jei kam idomu AVG antivirusa ir dar kaip prieda Sygate Firewall galit persipusti tiesiai is mano kompo smile.gif  nukopijuokit  visa sita adresa i narsykle:  ftp://temp:temp@84.240.30.6/  ir siuskites!

Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2005 06 15, 10:41)

Aciu tau labai 4u.gif Parsisiunciau nuskanavo ir nieko nerado thumbup.gif tik nesuprantu kodel nes pandos online skaneris rodo galybe biesu kad yra bet netrina g.gif o avg raso kad nieko ner kompas svarus g.gif Tai kuo daba tiket blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveS @ 2005 06 16, 15:47)
Aciu tau labai 4u.gif Parsisiunciau nuskanavo ir nieko nerado  thumbup.gif tik nesuprantu kodel nes pandos online skaneris rodo galybe biesu kad yra bet netrina g.gif o avg raso kad nieko ner kompas svarus g.gif Tai kuo daba tiket blink.gif  blink.gif

Na tai mano vyras pasakytų, kad netikusi programa g.gif biggrin.gif O taip ir bus, jeigu rimtesnė programa, tai ir tų virusų daugiau ras, bet jei norėsi juos išnaikinti, tai greičiausiai teks mokėti už legalią versiją verysad.gif
Atsakyti
Iš kur galima atsisiūsti nemokamai Kaspersky? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa-uoga @ 2005 06 20, 13:54)
Iš kur galima atsisiūsti nemokamai Kaspersky?  blush2.gif  g.gif

Mėgink gal pavyks iš čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skriste: 20 birželio 2005 - 13:40
Bitdefender prašo naujo rakto, o praneša, kad tas kurį turiu netinkamas. 22 birželį pasibaigė jo galiojimas. Tai dabar ši antivirusinė programa nebeatsinaujina. Kur gauti naują galiojantį raktą?
Atsakyti
Ieškok, nulaužk tongue.gif O jei legaliai - pirk programą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveS @ 2005 06 16, 12:47)
Aciu tau labai 4u.gif Parsisiunciau nuskanavo ir nieko nerado  thumbup.gif tik nesuprantu kodel nes pandos online skaneris rodo galybe biesu kad yra bet netrina g.gif o avg raso kad nieko ner kompas svarus g.gif Tai kuo daba tiket blink.gif  blink.gif



Pabandyk NOD32 www.nod32.lt
Atsakyti
Radau temą, kuri mane domina smile.gif
Žodžiu - problemėlė tokia - pas mane beveik prieš metus buvo suinstalintas servispack'as (koks neklauskit, nes nežinau), kartu su juo - NortonAntivirus Corporate Edition, veikė puikiai. O paskutines dvi savaites, kai tik įjungiu kompą Windows Security Alert išmeta lentelę, kad mano antiviruso statusas nežinomas, atseit reikia update daryt, kai bandau daryt update - viskas "pakimba", ir joks update'as neparsisiunčia. Gal kas turit idėjų, kaip su tuo susitvarkyt? Būsiu labai dėkinga už patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, turiu tokia problemele: pas mane kompe instaliuota panda ir speju kad del jos neatsidaro kai kurie interneto puslapiai ir nesispaudzia virtualus mygtukai, o liudnaiusia tai kad nesispaudzia sypseneles sad.gif nors namuose kompe yra kasperskio antivirusine tai galiu ieit i visus puslapius ir spaudineti sypseneles smile.gif gal patartumet kokius nustatymys pandoje pakeist kad galeciau normaliai dirbt su kompiuteriu. aciu smile.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nera su tuo susidures ? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 14 rugpjūčio 2005 - 15:17
Sprendimas l.paprastas: ismesk Panda ir pabandyk. Jei situacija pageres, tai kaltas tas tavo antivirusas. Persiinstaliuok arba isidek kita, pries keisdama nustatymus bent help'a koki pasiskaityk.

Jei kreipiesi pagalbos, tai bent nurodyk kompo parametrus, OS ir narsykle, su kuria bandai eiti i tinkla. 4u.gif
Atsakyti