Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(NERA @ 2005 11 27, 14:20)
O aš turiu eksponentinį bit defenderio versiją


Kas per žvėris?

Jei tau primygtinai siūlo pasitikrinti, tai galimi du variantai:
1) pasigavai kažkokį spamą, kuris tau nori kažką įsiūlyti, paprastai - kokią antispy programėlę;
2) pasiūlymas atsiranda po virusinės duomenų bazės atnaujinimo, tai dažnas reiškinys, nieko baisaus.

Bet kuriuo atveju reikėtų bent su Ad-Aware patikrinti, priedo ir su XoftSpy gali.
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2004 07 12, 10:33)
http://www.grisoft.c...s_dwnl_free.php

Is cia galima parsisiusti nemokamai AVG antivirusine programa.

http://www.download....page&tag=button

O cia nemokama Ad-aware.

Ka tik parsisiunciau nemokama AVG antivirusine programa thumbup.gif Aciu 4u.gif Bet koks skirtumas tarp antivirusines programos ir kokios nors ad-ware? g.gif Vakar parsisiunciau No-adware, kuri turejo buti nemokama, bet pas mane rado virs 200 vabalu, tai nemokamai jau ju nenaikino...sumokejau $34. Dabar nezinau ar verta buvo g.gif
Taigi mano kompe dabar nemokama AVG versija ir No-adware(kuria pirkau) Ar galiu jaustis saugiai?????
Atsakyti
Ka tik parsisiunciau nemokama AVG antivirusine programa thumbup.gif Aciu 4u.gif Bet koks skirtumas tarp antivirusines programos ir kokios nors ad-ware? g.gif Vakar parsisiunciau No-adware, kuri turejo buti nemokama, bet pas mane rado virs 200 vabalu, tai nemokamai jau ju nenaikino...sumokejau $34. Dabar nezinau ar verta buvo g.gif
Taigi mano kompe dabar nemokama AVG versija ir No-adware(kuria pirkau) Ar galiu jaustis saugiai?????[QUOTE]


Antivirusines programos(AVG, BitDefender, Nod32 ir kt.) yra skirtos naikinti virusus, o spyware programos paskirtis kovti su Trojanais ir nevirusinės kilmės parazitinėmis programomis: spyware, adware, malware, keyloggers, browser`s hijackers ir kitomis. Uz sia programa moketi 34 USD tikrai nevertejo, nes jei jau buvote pasiryzusi moketi pinigus, tai geriau reikejo pirkti Webroot Spy Sweeper programa(25 USD). Ji siuo metu yra laikoma viena is geriausiu spyware programu. Be to pries Padekos diena Best Buy prekybos tinklo parduotuvese sia programa, perkant internetu, buvo galima isigyti praktiskai veltui. Po visu pinigu grazinimu tereikejo sumoketi tax-us. Prie jusu jau turimu programu dar rekomenduociau susiinstaliuoti ugniasiene ZoneAlarm Pro. Sia programa galima atsisiusti is softex.meganet.lt tinklapio. Ten surasite daug mokamu(su vaistukais) ir nemokamu antivirusiniu, antispyware ir kitu programu. Is ten butumete galejusi atsisiusti ir jusu No-adware programa.
Atsakyti
QUOTE(rikis99 @ 2005 12 08, 17:32)
Antivirusines programos(AVG, BitDefender, Nod32 ir kt.) yra skirtos naikinti virusus, o spyware programos paskirtis kovti su Trojanais ir nevirusinės kilmės parazitinėmis programomis: spyware, adware, malware, keyloggers, browser`s hijackers ir kitomis. Uz sia programa moketi 34 USD tikrai nevertejo, nes jei jau buvote pasiryzusi moketi pinigus, tai geriau reikejo pirkti Webroot Spy Sweeper programa(25 USD). Ji siuo metu yra laikoma viena is geriausiu spyware programu. Be to pries Padekos diena Best Buy prekybos tinklo parduotuvese sia programa, perkant internetu, buvo galima isigyti praktiskai veltui. Po visu pinigu grazinimu tereikejo sumoketi tax-us. Prie jusu jau turimu programu dar rekomenduociau susiinstaliuoti ugniasiene ZoneAlarm Pro. Sia programa galima atsisiusti is softex.meganet.lt tinklapio. Ten surasite daug mokamu(su vaistukais) ir nemokamu antivirusiniu, antispyware ir kitu programu. Is ten butumete galejusi atsisiusti ir jusu No-adware programa.

Aciu Riki99 4u.gif Pasviesejo man truputi dabar ax.gif O ta Ad-ware kuria pirkau, pasirodo turi 6 weeks money back garantija, ka as ir zadu padaryti thumbup.gif Parsisiusiu ka nors nemokamo ax.gif Dekui dar karteli smile.gif
Atsakyti

Sveiki.Ne suprantu kas darosi,istisei ismeta lintele Update McAfee Virus...Cia gal pas mane virusas ?Kaip atsekratit ?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2005 12 11, 16:28)
Sveiki.Ne suprantu kas darosi,istisei ismeta lintele Update McAfee Virus...Cia gal pas mane virusas ?Kaip atsekratit ?

Tau ne virusas prikibo, o prašo atnaujinti virusų sarašą. Antivirusinė pati atnaujina tą sarašą arba prašo, kad tai padarytų vartotojas. O taip yra daroma todėl, kad tavo virusų sarašas kiekvieną dieną būtų šviežias ir antivirusinė galėtų pagauti pačius naujausius virusus.
Tai jei išmeta lentelę su UPDATE, tai ir spausk toje lentelėje UPDATE ir viskas susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 12 11, 17:39)
Tau ne virusas prikibo, o prašo atnaujinti virusų sarašą. Antivirusinė pati atnaujina tą sarašą arba prašo, kad tai padarytų vartotojas. O taip yra daroma todėl, kad tavo virusų sarašas kiekvieną dieną būtų šviežias ir antivirusinė galėtų pagauti pačius naujausius virusus.
Tai jei išmeta lentelę su UPDATE, tai ir spausk toje lentelėje UPDATE ir viskas susitvarkys.


Sveiki.lentele ne dingsta.
Atsakyti
Apšviekit mane, kame čia reikalas, pas mane yra ugniasienė ZoneAlarmPro, Ad-aware SE Personal ir Kaspersky Anti-Virus Personal Pro. Kai perskanuoju su Ad-aware, randa kiekvieną kart kokių tai vabalų, bet Kasperskis nerado nė vieno nusmurgusio viruso per daugiau nei mėnesį. Tai ar aš skanuoti nemoku, ar Kasperskis blogas, na ar taip gali nutikti, kad per mėnesį nė viens virusas neatklystų? Pas mane ta ZoneAlarm visada įjungta, tai ten rašo, kad sulaikė daug (apie 3500) kažkokių "intrusions". Ar čia virusų tiek sulaikė blink.gif Nu nesusigaudau nieko verysad.gif Gal aš netinkamai su tuo Kaspersiu skanuoju? Spaudžiu "scan my computer" ir jis lyg ir perskanuoja, bet kaip 0, taip 0... g.gif
Atsakyti
Sveiki.1-as ne moku anglu,kaip rast ir persesiut demo anti virusu prog.Ir kaip as suzinosiu ira virusu,ir ka reike darit ?ar ustenka tik instalijot ACIU
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2005 12 20, 16:41)
Apšviekit mane, kame čia reikalas, pas mane yra ugniasienė ZoneAlarmPro, Ad-aware SE Personal ir Kaspersky Anti-Virus Personal Pro. Kai perskanuoju su Ad-aware, randa kiekvieną kart kokių tai vabalų, bet Kasperskis nerado nė vieno nusmurgusio viruso per daugiau nei mėnesį. Tai ar aš skanuoti nemoku, ar Kasperskis blogas, na ar taip gali nutikti, kad per mėnesį nė viens virusas neatklystų? Pas mane ta ZoneAlarm visada įjungta, tai ten rašo, kad sulaikė daug (apie 3500) kažkokių "intrusions". Ar čia virusų tiek sulaikė  blink.gif Nu nesusigaudau nieko  verysad.gif  Gal aš netinkamai su tuo Kaspersiu skanuoju? Spaudžiu "scan my computer" ir jis lyg ir perskanuoja, bet kaip 0, taip 0... g.gif

ad-aware jie kiekviena diena ras kazka jei lankais nete,o kasperskis gaudo tikrusd virusus juk kasperskis geriausia antivirusine 2004 m.o ad-aware iesko infekuotu faili ta prasme visokiu ne tokiu kurie nors ir biskiu kenkia kompui rolleyes.gif ai nezinau ar as cia paaiskinau normaliai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Is kart sorry, neperskaiciau visos temos 4u.gif Tad gal pasikartosiu... ax.gif
Spalio men nusipirkom kompiuteri, jame jau instaliuota Norton Antivirus progama. Tik noriu suzinoti ar tikrai ji pilnai apsaugo nuo virusu? Po interneta tikrai nemazai tenka narsyti, tad nesinoretu, kad kokie vabaliukai apgrauztu mano kompiuteriuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 02, 01:32)
Spalio men nusipirkom kompiuteri, jame jau instaliuota Norton Antivirus progama. Tik noriu suzinoti ar tikrai ji pilnai apsaugo nuo virusu? Po interneta tikrai nemazai tenka narsyti, tad nesinoretu, kad kokie vabaliukai apgrauztu mano kompiuteriuka smile.gif

Pilnai nuo virusų neapsaugos nei viena antivirusinė mirksiukas.gif Kažkada kažkas vistiek pralįs

Atsakyti