Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
BloodyMary,aciu uz pagalba. clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Kite @ 2004 06 04, 08:40)
www.nod32.lt
Parsisiųsk demo versiją, veikia puikiai (po 30 dienų perinstaliuoji ir OK)

Oi aciu atrado 6 virusus labai gera programele,Didelis dekui, kaip sakoma mirsiu neuzmirsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (alvija @ 2004 05 08, 19:22)
Mano kompas senas taigi nepaveza nei  nortono antivirusines , parsisiunciau NOD 32 ji uzima mazai atminties ir labai greitai skenuoja.Ir jei tik suuuodzia virusiuka i pasta beldziantis iskart issoka lentele.
Man ji pati geriausia thumbup.gif

Visiškai pritariu, kad Nod32 yra thumbup.gif
p.s. jei kartai reiketu legialiaus Nod32 kreipkites-parduosim wink.gif, o mamytem ir nuolaidele pritaikysim. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLITUKAS: 16 liepos 2004 - 17:43
Mano kompiką "suėdė" virusai, ir pandą turėjau, ir spybot&search, ir norton antivirus, ir tą kaspierskaja buvau parsisiuntus, niekas negelbėjo.Dabar kompiuteristas instaliavo Nod32. Tai turbūt tikrai bus gerai, reik manyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2003 10 21, 21:21)
Vienos is populiariausiu antivirusiniu programu yra: Man paciai is siu programu patiko AVP ir Norton. Nustatydavau, kad priziuretu pasta. Jei randa laiske virusiuka, neleidzia net parsisiusti to laisko.

thumbup.gif AVG gera antivirusine ir uzimanti nedaug vietos,galima parsisiusti nemokamai www.grisosoft.com
Atsakyti
QUOTE (auriux's @ 2004 07 27, 23:47)
Mano kompiką "suėdė" virusai, ir pandą turėjau, ir spybot&search, ir norton antivirus, ir tą kaspierskaja buvau parsisiuntus, niekas negelbėjo.Dabar kompiuteristas instaliavo Nod32. Tai turbūt tikrai bus gerai, reik manyti... g.gif

Nod 32 man nepasiteisino,nepatiko.XP gerai tinka AVG (naujai isleistas) kol kas duoda atsisiust nemokamai - pati naudoju 2men.ir patenkina
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 04 13, 10:10)
O kur ta AVG  gauti?  Pas mane yra Nortonas, bet  nepatinka man jis.  g.gif

www.grisoft.com
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 07, 07:28)
Vsio, mano kompui Kasperskis neleidzia nei pirstelet. Nei daineliu paklausyt, kurias esu parsisiuntusi, nei forume braidyti. Atidaro pagrindini forumu puslapi, o jei sumanau kur ilisti paskaityti, tuoj isvis interneta meta lauk.

Bet siaip, kai gerai pagalvoji, reiktu konstatuot, kad as esu visai buka kompiuterinej technikoj. Su kompu moku elgtis tik tiek, kiek man reikia. Gal as, parsisiuntusi ta Kasperski, kazko nepadariau?

Jei XP tai Kasperski netinka,kaip ir Doktor Web-pasikabina kompas,geriau reiktu isinstaliuot ir naudot kita programa doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 08 23, 21:30)
Jei XP tai Kasperski netinka,kaip ir Doktor Web-pasikabina kompas,geriau reiktu isinstaliuot ir naudot kita programa doh.gif

Visiskai nesutinku!!!! smile.gif Naudoju Kasperski ir jokiu problemu nematau. Kompas veikia kuo puikiausiai, virusus gaudo irgi kaip pasiutes. Turejau AVG, bet teko pakeist, nes neranda naujai sukurtu virusu, bet tikrai buvo puiki antivirusine, kol reikejo gaudyt trojanus. Taip kad ir Xp Windows'ams tinka KAsperskis.
Atsakyti
sad.gif o pas mane kompe Trojanas sad.gif Dr. web nesuranda to viruso. Dabar susiinsstaliavau AVG tik bėda nežinau kaip jis veikia g.gif Padėkit doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 08 24, 09:15)
Visiskai nesutinku!!!! smile.gif Naudoju Kasperski ir jokiu problemu nematau. Kompas veikia kuo puikiausiai, virusus gaudo irgi kaip pasiutes. Turejau AVG, bet teko pakeist, nes neranda naujai sukurtu virusu, bet tikrai buvo puiki antivirusine, kol reikejo gaudyt trojanus. Taip kad ir Xp Windows'ams tinka KAsperskis.

Tai gal naudojai sena AVG,nes ta buvo gaidys,o pavasari isleista nauja versija ir butent atpazista naujus virusus-turejau "kirmina"el.pastu,o daug geros informacijos galima rasti rusu forumuose ir Kasperski jie peikia(tai nuomone rimtu kompiuteristu ne megeju).Aisku tinka XP,bet nepataria - gerai kad tau gerai eina,o man uzlauze kompa ir tai nutinka daugumai clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Dailin @ 2004 08 24, 12:28)
sad.gif o pas mane kompe Trojanas sad.gif Dr. web nesuranda to viruso. Dabar susiinsstaliavau AVG tik bėda nežinau kaip jis veikia g.gif Padėkit doh.gif

kas neaisku tai kad paprasta naudotis,jei angliskai moki tai nekils sunkumu,o trojanus tai tikrai suras,nes pas mane irgi buvo g.gif
Atsakyti