Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveiki, norėjau paprašyti pagalbos user posted image, gal žinot kur gaut vaistelių Kasperskiui, nes jau praneša, kad už 10 dienelių baigsis... user posted image Būčiau labai dėkinga... user posted image
Atsakyti
NAUJAS

BitDefender Professional Plus 9 Build 9.5

New features in BitDefender 9.5:
-------------------------------------
BitDefender announced today the launch of upgraded BitDefender Standard and Professional Plus desktop security programs, which will have antispyware capabilities included by default in the new version (designated 9.5).

Download BitDefender Professional Plus
http://www.bitdefend...der_prof_v9.exe

Registration_http://softex.meganet.lt/FIX/03.kov-4/BitDefenderPro9-Kg.rar

DAR NAUJA BETA

_hччp://download.nai.com/products/naibeta-download/vse/VSE85_450_10.Zip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemo: 01 balandžio 2006 - 08:13
Mnao senoji antivirusine Doctor Web passibaibaige (out of date) parase,, tai parsisunciau ir susivedziau kodus AVAST antivirusine.. Bet anos tai nepanaikinau, nes nebemeta lenteliu, kaip anksciau mete, kad baigiasi laikas.. tai ar ja man issinstaliuoti, ar tegul stovi g.gif sakjau, gal cia su ta kaip nors susijunge? ar gali taip buti? blush2.gif nesuprantu tokiuose dalykuose..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 04 02, 01:21)
Mnao senoji antivirusine Doctor Web passibaibaige (out of date) parase,, tai parsisunciau ir susivedziau kodus AVAST antivirusine.. Bet anos tai nepanaikinau, nes nebemeta lenteliu, kaip anksciau mete, kad baigiasi laikas.. tai ar ja man issinstaliuoti, ar tegul stovi  g.gif  sakjau, gal cia su ta kaip nors susijunge? ar gali taip buti?  blush2.gif  nesuprantu tokiuose dalykuose..

Negalima laikyti dviejų antivirusinių kompe - pridarys problemų. Pasirink vieną iš jų. Šiuo atveju, Dr.Web jau kaip ir negalioja, tuomet ją ir išinstaliuok. Avast yra nemokama ir visai gera antivirusinė programa. Naudok ją drąsiai.
Atsakyti
na ir as truputi pasireiksiu biggrin.gif Del dvieju antivirusiniu viename nera nieko bloga, pragramos pacios parodytu jei yra koks konfliktas tarp ju. Kadangi nera 100% saugios antivirusines programos, kartais naudojamos kelios, kad uztikrinti didesni sauguma. Tuo tarpu Pandos antivirusai jau parduodami su prierasu ar yra suderinami su kita antivirusine programa vienu metu. Del Dr. Web - nera tikslo ja laikyti, jei nebegausi programos atnaujinimo ir, zinoma, kompiuteris veiks leciau (suprantama, laikant 2 antivirusines darabas suleteja zymiai). Nemo paminejo Bit Defender, pati turiu toki, programa tikrai sauni, nereikalauja daug resursu (ne taip kaip Norton), turi ir Firewall kartu (nuo isibrovimu). Dar neteko isbandyt naujesniu versiju, bet manau kad jos tikrai nepablogejo, o Avast didziausias privalumas jog yra nemokama ir prisiregistravus Avast forume, profesionalu galite klausti bet ko, zinoma, tik anglu k. Na ir dar pridesiu nuoroda i antivirusiniu testu rezultatus biggrin.gif
http://www.pcworld.c...d,124475,00.asp

dekui uz pasisakyma smile.gif
Atsakyti
Aš nuo pat pradžių turiu Kaspersky antivirus personal ir nesiskundžiu. Visgi, kai jai baigės licenzija, kelis mėnesius negalėjau gauti naujos, nes be antiviruso lįsti į crack'ų ir hakerių saitus pavojinga gyvybei (kompiuterio, žinoma). Taigi, įsirašiau Avast. Visai nieko, resursų mažiau ryja, o saugo gan gerai, bet man pasirodė patikimesnė ir mielesnė (ot tos panelės biggrin.gif ) Kaspersky tai susižvejojau pagaliau Licenze key ir laimingai gyvenu su Kasperskiu thumbup.gif Atsinaujina kasdien, skanuoja gan normaliai (tik kad ilgai ir stabdo kompiuterį tuo metu), bet ačiū Dievui, to nereikia daryti pernelyg dažnai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 04 02, 09:12)
Negalima laikyti dviejų antivirusinių kompe - pridarys problemų. Pasirink vieną iš jų. Šiuo atveju, Dr.Web jau kaip ir negalioja, tuomet ją ir išinstaliuok. Avast yra nemokama ir visai gera antivirusinė programa. Naudok ją drąsiai.

Aciu uz ats.. trinsiu lauk tada senaja.. 4u.gif
Atsakyti
na man kaip tik reikia intivirusines, pabandysiu ir as parsisiut kokia blink.gif
Atsakyti
Antivirusine programa glima parsisiust is www.softodrom.ru ir seip ten visokiu idomiu programeliu yra.Jos nemokamai 30 dienu galioja.
Atsakyti
Aš už KASPERSKY,jau nemažas laiko tarpas kaip jis saugo mūsų kompiuterį ir nnėra praleides nė vieno virusiuko thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane irgi panašiai. Netgi jei kartą ir neištrynė pats, aiškiai nurodė, kur virusas slypi tad ištryniau pati thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū DziNNy 4u.gif
Atsakyti