Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Naudokit kaspersky jei is vis naudojat antivirusines. Patikekit as dirbu 18 val prie kompo. Visomis progaramavimo kalbomis. Jei kils kokiu klausimu de PC problemu i az
Atsakyti
Wisomis,o geras...reikes man pasiteirauti,del java ir kiek del php,gal dirbes prie php-fushion themes kurimo ir suprogramavimo,kiek nagrineju,taip butu idomu keleta dalyku isshsiaiskinti...
Atsakyti
sveiki gal galite padeti turi programele register mechanick as ja paleidziu ji randa 800problemu air man ju neleidzia naikinti praso uzsiregistruoti kam daryti o gal galiti pasiuliti kokia kita panasia programa
Atsakyti
CCleaner,TuneUp Utilities 2006(visu galu meistras,visual,registru,disc cleanupas nu zhodzhiu daug dalyku gali padaryti).Ccleaner nemokamas ir nesudetingas.TuneUp kiek sudetingesnis.
Jeiug nori pilnai nuo visokio brudo isvalyti kompiuteri bandyk naudotis:Ad-aware,Spybot Search&Destroy,Spyware Doctor,Webroot spy sweeper...
Atsakyti

pas mane yra sios programos ar uztenka:Ad-aware,Spybot Search&Destroy,vin tools,bug doctor,blackice,nod32. ar geriau kokiom kitom pakeisti
Atsakyti
Sveiki, patarkit man kas galit, prasau!perinstaliavo windousus ir likau be antivirusines, buvo kaspersky, dabar kazkokia kaspersky pabandziau atsisius, tai nesiaktyvuoja, praso kodo ar 30 dienu pazymet ir dar visokiu...dabar tiesiog nezinau, ar ja trynt ar galima kita kaspersky bandyt siust? sita skyreli paskaicius rasciau nuorodu i puslapius tikriausiai, bet ka su sita atsiusta daryt?? g.gif
Atsakyti
To:agne22 uzhtenka,NOd32 geras antivirusas ir saugo.
Herra:Taj nieko nepasikeis jeigu kita parsisiusi,nes jis galios tik 30d ,o po to reikes pirkti nes jie visi mokami,nebent naudotum nemokama AVG,bejt is nesuteikia didelio pasitikejimo.Geriau NOD32 ar Kaspersky.Abu jie mokami,taigi arba turesi moketi arba ieskotis kitos isheitis*.
*Kodai,serialai ar kazhkas panashaus,tau rinktis...
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2006 08 01, 12:59)

Herra:Taj nieko nepasikeis jeigu kita parsisiusi,nes jis galios tik 30d ,o po to reikes pirkti nes jie visi mokami,nebent naudotum nemokama AVG,bejt is nesuteikia didelio pasitikejimo.Geriau NOD32 ar Kaspersky.Abu jie mokami,taigi arba turesi moketi arba ieskotis kitos isheitis*.
*Kodai,serialai ar kazhkas panashaus,tau rinktis...

Bet man buvo atsiunte nemokamai ta kaspersky.tik gal ne 6.0, o koki kita. Ir kas bus uz 30 dienu? kaspersky tiesiog bus neaktyvus ir ji reiks isinstaliuot? As nelabai nusimanau blush2.gif
Atsakyti
Gal ir yra kazhkiokios sensnes Kasperskio versijos,kurios yra nemokamos,bet turbut jos nebeatsinaujina.Nors abejoju,siaip greiciausiai tau irase ir nulauze ja,kad ji taptu nemokama.Taip po 30 dienu ji taps neaktyvi.
Atsakyti
QUOTE(Herra @ 2006 07 31, 20:46)
Sveiki, patarkit man kas galit, prasau!perinstaliavo windousus  ir likau be antivirusines, buvo kaspersky, dabar kazkokia kaspersky pabandziau atsisius, tai nesiaktyvuoja, praso kodo ar 30 dienu pazymet ir dar visokiu...dabar tiesiog nezinau, ar ja trynt ar galima kita kaspersky bandyt siust? sita skyreli paskaicius rasciau nuorodu i puslapius tikriausiai, bet ka su sita atsiusta daryt?? g.gif



registracijos failiukus rasi cia ftp://88.222.81.193/_Softas_/_Antivirus-A...L%20WinAll-TWK/


servas ne visa laika veikia bet pagauti galima kiekviena diena
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif


dry.gif Ar padesit ? dry.gif




... Man reikia (senokai jau ) "renew " Nortona... Ir kai bandau tai padaryti prasho subscription key as jo nezinau ,neturiu ... ieskojau jo kelias savaites per gooogle ( visur siulo pirkt )... bet paskui radau pasiulyma paguglinti >>> norton antivirus crack>>> taip gal ir ismestu kazka naudingo... bet baisenybiskai bijau... todel ,kad 1 pas mane ypac kai nebeatsinaujina virusine , nebera geros apsaugos... o su tais krakais priesh metus parsisiunciau ir kelis rimtus trojanus,nes nzn ar tada is vis turejau nors kokia antivirusine.... p viso to pasekme... reikejo perinstaliuot windausus... ...bijau ir vel juos prisishaukt,nes is vis esu zalia tundra siuose reikaluose...... Niu negi nera sansu kazkaip kitaip for free gauti ta subscription key'jaus mano 2005 Nortonui ... A ? unsure.gif
Atsakyti