Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalis Europoje

QUOTE(Limcamca @ 2007 09 03, 19:24)
Idėja gera, bet vyras keliose yra buvęs, tai nebenori antrą kartą ten važiuoti.
Bet šiaip, o kuri sostinė būtų įdomiausia?
Ačiū  thumbup.gif
Praha, Viena maždaug įsivaizduoju, kad įdomu.
O ką galima pamatyti Budapešte?  blush2.gif


Praha jei nesi buvusi, irgi labai grazus miestas, man labai patiko... svarbu, kad tik oras butu geras...

Budapestas super miestas, labai megstamas uzsienieciu, labai grazus .. senoji Vengrijos sostinė su išlikusiomis pilies liekanomis su atsiveriančia įspūdinga upės panorama, senosios architektūros viduramžių miestelis Sentendrė, pirmasis Europoje Marcipanų muziejus, galima paplaukioti Dunojaus upe, vakare laisvalaiki praleisti Vaci gatveleje.. pasivaikscioti pėsčiomis po Budą, ten yra Šv. Trejybės aikštė, Šv. Mato bažnyčia, ant vienuolyno griuvėsių pastatytas „Hiltono“ viešbutis. Labai grazi miesto panorama nuo Žvejų bastiono bokštelių, Vienos vartai Karalių rūmai. Yra grandininis tiltas, kuriuo galima pereiti į kitos miesto dalies Pešto pusę. Požeminiu metro galima nuvažiuoti iki Didvyrių aikštės. Dar labai patariama apsilankyti pirciu kompleksuose, jie fantastiski! Pvz turkiškų pirčių ir atviro terminio vandens baseinų kompleksas.
Atsakyti
Oi, Budapešte labai gražu.....

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 03 rugsėjo 2007 - 18:42
Turiu prisipažinti, kad niekada negalvojau, kad Budapešte gali būti taip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 03, 19:24)
Idėja gera, bet vyras keliose yra buvęs, tai nebenori antrą kartą ten važiuoti.
Bet šiaip, o kuri sostinė būtų įdomiausia?



Buvau sauleta rudeni Stokholme, na labai grazhu, jei oras butu buves kitoks, gal ir ne toks sviesus ir ryskus miestas atrodytu ax.gif
Girdejau Helsinkyje nieko gero, Osle nebuvau, bet atsiliepimai neblogi, neblogi.
Atsakyti
Is Londono galit skristi i Isle of Man biggrin.gif Kelione ir valandos netrunka, foto mano parase, greit papildysiu cool.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau šio sezono naujieną Malagą - visą vasarą sėkmingai atskraidė AirBaltic, o dabar skrydzius pradeda ir FlyLal... manau pietų Ispanija yra labai įdomi, o ten ir puikūs kurortai ir ganėtinai šilta...
Atsakyti
Stokholmas drasiai - tikrai grazu ir bus ka paziuret, vaikus kur nuvest taip pat.
Helsinkis man nelabai - toks... na nezinau... Siais metais antra kart buvom - vistiek jis man ne...
Viena super - labai grazus ir didingas miestas.
Budapestas grazus jei pasitaikys geras oras. Mes buvome per lietinga - miestas isliko atmintyje labai jau pilkos spalvos...
Praha - taip taip ir dar karta taip, jei nebuvote.
O kaip su Paryziumi - salia Disneilendas, o ir paciame mieste daug lankytinu objektu? O Nica, Monaco?
Venecija irgi grazu, o va Roma - kad grazu ir ispudinga tai taip, bet tas chaosas... Man labiau patiko Florencija. Ramiau ten ir ispudziai tokie... na nezinau, tikresni smile.gif
Na iki kokios Barselonos jauciu bus per toli skristi is Londono.
O Kopenhaga dar super - grizom pries menesi. Tikrai grazus miestas. Ir ivairiu pramogu pilna...
Is Norvegijos miestu visi sako, kad ner grazesnio uz Bergena. Pati nebuvau, todel daugiau nieko negaliu komentuoti...
Kroatijos miestai grazus, bet nezinau kaip su skrydziais i juos...
Oi, gi Sveicarija dar doh.gif Va ten visai grazu. O jei dar spet ir i koki kalna uzsikelt - super smile.gif Liucerna man labiausiai patiko. Zeneva kiek labiau verslo zmonem taikyta, per Berna tik pralekem, bet ispudis visai nieko, o va Ciuriche nebuvom...
Lisabona super, Madridas irgi nieko - bet tolokai. Belgijoje nesilankem - negaliu nieko pasakyt.
O geriausiai tai varyt i kokia Slovakija - Bratislava grazi, o mazieji Tatrai super. Kokios olos... Kokie kalnai... wub.gif iki aukstuju toli varyt bus nuo sostines, nors jie turi oro uosta ir Kosice. Ten gal kiekarciau butu Aukstieji...
Niu mano zinios tuo ir baigiasi...
Oi, ne, dar Gibraltaro nepaminejau - ten irgi puiku - salis uola-pusiasalis. Laukines bezdziones, urvai. Man patiko.
Nu dabar tai jau tikrai viskas, apart Ukrainos, Latvijos ir Estijos. Bet juk ten nenoresit is Londono trenktis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 05 rugsėjo 2007 - 23:50
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 06, 10:01)
Oi, mergaitės ir berniukai ačiū jums labai  thumbup.gif Kelionė planuojama sausio pabaigoje, ar visuose miestuose toks laikas tinkamas kelionei?

Tinkamas tinkamas. Gal Venecija kiek kitokiom spalvom suzibetu &kovo pradzioje ten jau pilnas pavasaris). Skandinavijos miestuose be abejo turetu buti sniego. Visi kiti ziemoja beveik be sio ziemos atributo (va Budapeste, kaip minejau, gali buti darganotas oras, nes mes ten kaip tik buvom per naujus metus).
Pernai sausio pabaigoje lankemes Diuseldorfe, Berlyne, Hamburge ir Amsterdame - visusr buvo grazus pavasaris. Ale pernai ta ziema tokia buvo... Slidinet kai vaziuojam per Viena - kartais sniego pasitaiko... Prahoje buvom vasari - ne ka maziau tas miestas zavus, negu bet kuriuo kitu metu laiku.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 06, 07:01)
Oi, mergaitės ir berniukai ačiū jums labai  thumbup.gif Kelionė planuojama sausio pabaigoje, ar visuose miestuose toks laikas tinkamas kelionei?



Man is savaitgalio miestu labiausiai patiko Barselona ax.gif Oras geras ir rudeni, prie juros, grazus miestas, daug lankytinu vietu. Gyvenant centre galima apeiti pesciomis nemazai, o toliau (Familia Sagrada, Gaudi parkas) aplankyti su metro. Yra didelis AQUARIUM'as, ir vaikams, ir tevams turetu buti idomu, nes be iv. juros gyvunu ir zuvu yra didziausias aqua Europoje su rykliais... Be to, skanus maistas, daug pigiau nei Paryziuje ar Londone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2007 09 06, 10:07)
Slidinet kai vaziuojam per Viena - kartais sniego pasitaiko...


Vienoj retokai buna sniego ziema. O vienais metais sausio menesi veike lauko kavines ir zmones su trumpom rankovem vaiksciojo biggrin.gif Tiesa, neilgai, pora savaiciu biggrin.gif
Viena tikrai turi ka pasiulyti - fantastiski parkai, didinga istorija, vaikams superinis Prater atrakcionu parkas, romantiski pasivaiksciojimai palei Dunoju temstant wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 06 rugsėjo 2007 - 22:49
Brugges wub.gif miestukas mazuliukas, pasakiskai tvarkingas, senas ir labai labai grazus wub.gif daugybe senu baznyciu, muzieju, kanalu, parduotuveliu, visur galima autokojom apeiti lotuliukas.gif arba su karieta apvaziuoti, gidai labai daug ir idomiai papasakoja smile.gif is Londono net skristi nereikia - su masina keltu i Callais arba dar geriau, Dunkerque, ir tada tiesiu keliu iki Briugges 100 km / 60 myliu.

Dar prisiminiau - Liucerna, ir visai netycia atrastas Strasburas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo athina: 08 rugsėjo 2007 - 15:03
Laukiu pasiulymu toliau blush2.gif siek tiek pasikeite prioritetai: keliones data: kaledine savaite (tarp Kaledu ir Naujuju metu). Belgija netinka, nes ta miesteli nusprendem aplankyti vaziuodami su auto. Viena - pasirode labai brangus miestas blush2.gif Labai norim: Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Skotijos. Sirdis linksta prie Barselonos, bet ar pamatysim kokiu nors grozybiu ten kaledine savaite g.gif
Atsakyti