Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Savaitgalis Europoje
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2
Coca - cola
hello biggrin.gif nu esme tokia, yra minciu sausio men nulekti kur nors i europa savaitgaliui. ar verta kreiptis i turizmo agentura? gal patiems susiorganizuoti? gal kas buvot kur nors? smile.gif o nulekti norim su lektuvu laugh.gif
matroskinas
zdurela, stai ka galiu tau pasiulyti. jeigu kelione organizuosiesi labai is anksto, yra tikimybe, kad gausi bilietu gerom kainom, todel gali organizuotis savarankiskai.

taciau jeigu keliones nori po menesiuko - o gal ir greiciau, kreipkis i kelioniu agentura. stai mes, tarkim, pardavinejam tokius paketus: lektuvo bilietai + viesbutis. tokiems paketams tautines linijos taiko specialias, fiksuotas aviabilietu kainas. tai yra: nesvarbu, ar vietu buna like tik uz 900 Lt + mokesciai, ar uz 300 Lt + mokesciai, yra specialios kainos, ir tiek smile.gif stai tarkim berlyne, jeigu perki paketa, skrydi + viesbuti 2 naktim gali gauti uz 750 Lt! aisku, papildomai mokama 161 Lt mokesciu (oro uosto ir kuro mokesciai turi tendencija svyruoti). manau, kad tai yra labai padori kaina - nes as, skrisdamas 2 naktim i berlyna, bilietus gaves beveik uz aciu (susimokejau tik oro uostu mokescius) ir emes pigiausia turistines klases viesbuti be pusryciu, mokejau 400 Lt.

dar klausimu? smile.gif
Šaltmėtė
Mes ryt anksti ryte i Roma isskrendam ilgam savaitgaliui. Kelione susiorganizavom per dvi dienas- problemu tik va su viesbuciu turim, neuzsisakem is anksto, nes visur, blyn, reikalauja credit card number... Skambinesim budami vietoj... avantiuristai mes, nors esam su tais viesbuciais oi ne karta va taip jau pasimoke...
Aurėja
QUOTE(Smurka @ 2005 01 06, 10:10)
Va paskaitau tokias temas ie išsyk užsiparinu. Blyn, taip užsinoriu kur nors palekt, kad net ant kėdės nusėdėt nebegaliu
*

aš irgi kaip tik vakar dar zyziau vyrui, kad imam ir išlekiam kurį savaitgalį į Europą kur nors, daug neplanavę.... Bet jis tik suburbėjo, kad tie savaitgaliai Europoj nerealiai brangūs ir labai mažai laiko pasižvalgymui mad.gif Sako- kaip čia daug neplanuosi, jei tie savaitgaliai kaip minimum 3 tūkst. lt. kainuos...
vistiek noriu savaitgalio Europoj... wub.gif
Coca - cola
na is musu savaitgalio europoj sausio men, gavosi savaite europoj vasara.....vat tai lauksim
Šaltmėtė
na, o musu savaitgalis Romoje buvo saunus thumbup.gif Gerai pailsejom, silta buvo (pavesy apie +15), daug pamatem, skaniai pasimaitinom... rolleyes.gif essen.gif
Ispudi labai gera paliko, o ir nuo kasdienybes atitrukom, tik va beda, kad ta pati kasdienybe ir rutina grizus nuo pirmos minutes su kaupu uzgriuvo biggrin.gif doh.gif
Šaltmėtė
Jokia ne paslaptis... biggrin.gif
Viesbucio dvivietis kambarys, svarus, bet tikrai be jokios prabangos, tik pagrindiniai patogumai, kainavo 55 € uz nakti - Romoj netoli centro ar centrines gelezinkelio stoties, kur netoli visos "izimybes", nelabai ka pigiau ir gausi, o cia dar ne sezono metu... sad.gif Tikriausiai buna kitaip, jei perki koki gatava savaitgalio paketa, bet mes tokiu budu niekada nekeliaujam, o visada tik savarankiskai.
Maistas - cia jau priklauso ka ir kur valgai, gali uz 3,5 euro skanios picos gabala gatvej nusipirkt, o gali ir uz 12 euru visai neskanios (be to mazai) pastos restorane pavalgyt - papuole cia taip viena karta... mad.gif
Na, su lektuvo bilietais tai mums sekasi, nes vyras dirba aviacijos srity, tai gaunam siokiu tokiu nuolaidu tos kompanijos bilietams... smile.gif
Gali mazdaug pasiskaiciuot.. wink_3.gif rolleyes.gif
matroskinas
mano savaitgalio berlyne lapkriti kainos:

aviabilietas i abu galus - 205 Lt
viesbutis paciame berlyno centre (2 n., be pusryciu) - 46 EUR
nuvaziavimas oro uostas - viesbutis - oro uostas - 4 EUR

taigi is viso ~370 Lt isejo. aisku, dar reikia prideti visokias islaidas, nuvaziavima i vilniaus oro uosta (grizom atgal i kauna - nuo kurio man namus ranka tiesiog paduoti) ir t. t.

beje, butina salyga tokiam savaitgaliui: avantiura ir galimybe planuoti laika zaibiskai. pasinaudojau akcija, kai AirBaltic uz kapeikas dalino bilietus.

si savaitgali vel vyko tokia pati akcija, vel spejau pagauti bilietus - taigi mano kitas savaitgalis berlyne vyks vasari. taciau avantiuros prisireike: vos isvydau akcija, nusipirkau bilietus... ir i mano reisa pigiu vietu nebeliko wink.gif
haifa
Tai va..noretumem praleisti turiningai savaitgali ir pakeliauti po kokia europos sostine,bet man idomu ar verta..o kaip del gidu? kazkaip nemaciau,kad tos keliones butu su gidu paslaugomis,bet gal imanoma uzsisakyti? ir ka butu geriau pasirinkti - stambula ar atenus smile.gif 4u.gif
haifa
o gal i venecija smile.gif ?
dianita
QUOTE(haifa @ 2006 08 08, 20:33)
o gal i venecija smile.gif  ?
*

na priklauso ko pati nori:) cia jau niekas patarti negali.. man savaitgaliui noretusi i paryziu, roma arba atenus... svarbiausiai kad butu patogus skrydis ir pageidaujama kad tiesioginis, kad nesugaisti daug laiko kelioneje, t.y. lektuve nes ir taip tik pora dienu turi...

o siaip gidu nemanau, kad pasiulys... gal kai kelioms dienoms jus ir patys galite pasidometi kur skrisite ir savarankiskai pavaikscioti bei pamatyti tai, ka viename ar kitame mieste verta pamatyti.. mirksiukas.gif
Palaiminta
Noretume su vyru istrukti kur lapkricio pabaigoj, bet iseitu tik trumpam, pageidautina savaitgali. Ar buvot kur nors ? Kas patiko, kas ne, parasykit.
Smurka
Čekinkit bilietus akcijinius, kur pigiausia bus, ten ir varykit. O faina bus et kur, jei mėgstat ir mokat džiaugtis mirksiukas.gif
Euforija
Europinių savaitgalių kaina rezultate gauansi vos ne daugiau, negu savaitė Turkijoje doh.gif Na jeigu aišku norite komforto, aš mėginau kažkada ieškotis su akcijiniais bilietais nakvynės, kainikės ogogo doh.gif
georgiana
is itesu ir as pritariu kad kolkas dar musu kelioniu agenturos plesia nemazus pinigelius uz savaitgalio poilsi, tad vienintele galimybe pirktis lektuvu bilietus ir skristi taciau dar pavargsite prie viesbuciu paiesku, lankytinu vietu ir pan. zodziu jums gausis individuali kelione ir nereiks 100 lituku moketi uz marsruto sudaryma biggrin.gif
motce
QUOTE(Euforija @ 2006 10 21, 09:34)
Europinių savaitgalių kaina rezultate gauansi vos ne daugiau, negu savaitė Turkijoje  doh.gif  Na jeigu aišku norite komforto, aš mėginau kažkada ieškotis su akcijiniais bilietais nakvynės, kainikės ogogo  doh.gif
*

na jei atostogausi Turkijoje gerame viesbutyje, tai tikrai nesigaus kaina tokia pati, kaip savaitgalio Europoje blush2.gif Mes skrendame lapkriti i Frankfurta, bilietus nusipirkom papigiai, uz nakvyne mokesim 700lt. Manau, kad su viskuo dviese issiteksim i 1500-2000lt, nera jau taip ir brangu mirksiukas.gif
dianita
As skrendu lapkricio 30 d. savaitgaliui i venecija wub.gif
CLEAR
Mes šiam savaitgaliui jau susiorganizavom kelionę į Romą. ax.gif
Deja skrydis bus per Prahą, nes tiesioginio šiuo metu nebuvo. Bilieto kaina vienam asmeniui į abi puses 1320 Lt, apsigyventi rasti buvo sunkoka, nes nemažai turistų ir paskutinę savaitę pradėjom ieškoti. Susiradom butelį netoli koliziejaus už 130 Eu parai 2 asm.

Siūlė tokią paslaugą kaip paėmimą iš oro uosto ir atvežimą į vietą ir išvažiavimo dieną nuvežimą į oro uostą- tai kainikė kosminė blink.gif 600Lt tai kaip nors savo jėgom rasim tą centrą.

O už gido paslaugas reikėtų mokėti apie 50-60 eurų žmogui. Gidas rusakalbis ir reikėtų jungtis prie grupės. Tai vat ta grupė ir atbaidė nuo šios paslaugos. Be to turim puikią turistinę knygą, kurioj viskas labai aiškiai parašyta.
lovely
Bandau ir as pigesne savaitgaline kelione rasti, bet agenturos ne ka turi pasiulyti. Noreciau i Barselona gruodzio 8 dienai islekti, tai dviem zmogeliukam su kelione ir viesbuciu 2600lt iskaitant pusrycius.
dianita
QUOTE(georgiana @ 2006 10 21, 15:53)
is itesu ir as pritariu kad kolkas dar musu kelioniu agenturos plesia nemazus pinigelius uz savaitgalio poilsi, tad vienintele galimybe pirktis lektuvu bilietus ir skristi taciau dar pavargsite prie viesbuciu paiesku, lankytinu vietu ir pan. zodziu jums gausis individuali kelione ir nereiks 100 lituku moketi uz marsruto sudaryma  biggrin.gif
*

šiaip savaitgalinė kelionė tai nėra turistinė kelionė, gal daugiau gaunasi kaip pažintinė.. ar poilsinė.. bet kuriuo atveju, neverta persistengti per daug pamatyti per tas kelias dienas.. jei su brangiausiuoju skrendi, tai jau geriau pasimalti po patį miestą ir pasidžiaugti dviese bei pasistengti pajausti tos vietovės, kur esi, dvasią...
aš pati jau planuoju kelionę į paryžių kovo mėnesį, gavau bilietukus už 435 Lt, jau lyg ir fainulką viešbutuką radau, kur naktis apie 25 EUR dviviečiame kambaryje (monparnase, jaukus, etc.), planuoju ten pabūti 2-3 dienas ir lėkti į barseloną 2 dienom (raynair siūlo už ~50 eur į abi puses), bet dar palauksiu, gal gausiu dar pigiau... šiaip aš megėja pati susidaryti maršrutus ir pasidomėti lankytinais objektais.. o muziejuje pamačiusi grupę turistų, kur gidė kalba man suprantama kalba, dažnai atsargiai prisišlieju ir aš tongue.gif
lotaa
na as jau aprasiau temoje apie stokholma, mes su vyru turejom tik viena savaitgali laisva, tai plaukem su keltu i stokholma, nusipirkom agenturoj visus bilietus, rezervavom viesbuti, ir pirmyn, plaukem ryga - stokholmas -talinas, labai patiko, visi bilietai, iskaitant autobusa iki rygos, kelto bilietus, nakvyne viesbutyje, autobusas iki vilniaus is talino, atsiejo 2000 lt, daug, bet kai turi labai mazai laiko, tai doh.gif kelione labai patiko, vyras iki siol klausineja - tai kada plaukiam i stokholma mirksiukas.gif
Papildyta:
nors kalbos nemokam, as vos vos angliskai, bet is interneto buvau tiek info prisitraukusi, o dar ir kelte nemokamu brosiuru su zemelapiais pilna, tai apvaiksciojom, apziurejom viska, ka kelioniu agenturos siulo, buvom sutike grupe lietuviu, po senamiesti vaiksciojanciu su gide, bet vyrui nepatogu pasirode prisijungti doh.gif
esu-mama
gal dar kas galit pasidalinti kokia info? as l.noreciau i prancuzija, bet turiu tik dvi naktis smile.gif ir nezinau kaip cia geriau padaryti smile.gif dar venecija traukia, buvau ten karta, bet be brangiausiojo... (kas buvo supras, kad ten meiles dvasia pajauti ir reik su mylimais zmonem keliaut... smile.gif na o daugiau nezinau gal i atenus.... siaip i paryziu siulo nemazai www.aip.lt pvz yra tu skrydziu bet nuskrisi... o kur? i kuri viesbuti, kad arciau centro....? ir kaip viska pamatyti.... kai tokia venecija tai paprasta ten... na nezinau...
vilmase
Buvau Paryžiuje ir Venecijoje. Abu miestai gražūs ir romantiški, verti dėmesio. Paryžiuje per 3d. spėjau aplankyti didžiąją dalį įžymių vietų. Venecijoje lankytinas vietas apžiūrėjau per dieną. Taigi priklauso, ką ir kiek norite pamatyti. Jei norite atsipalaiduoti ir neskubėti, rinkitės Veneciją, o jei daugiau pamatyti - Paryžių.
esu-mama
buvau Venecijoje... smagu thumbup.gif
Papildyta:
as pritariu kad venecijoj per diena galima viska pamatyt ir pailset.
o kaip su Stokholmu?
vilmase
Stokholmas taipogi labai gražus miestas. Sakyčiau, viduriukas tarp Paryžiaus ir Venecijos. Tik ten labai brangu.
MSZ
QUOTE(dianita @ 2006 10 31, 16:31)
šiaip savaitgalinė kelionė tai nėra turistinė kelionė, gal daugiau gaunasi kaip pažintinė.. ar poilsinė.. bet kuriuo atveju, neverta persistengti per daug pamatyti per tas kelias dienas.. jei su brangiausiuoju skrendi, tai jau geriau pasimalti po patį miestą ir pasidžiaugti dviese bei pasistengti pajausti tos vietovės, kur esi, dvasią...
aš pati jau planuoju kelionę į paryžių kovo mėnesį, gavau bilietukus už 435 Lt, jau lyg ir fainulką viešbutuką radau, kur naktis apie 25 EUR dviviečiame kambaryje (monparnase, jaukus, etc.), planuoju ten pabūti 2-3 dienas ir lėkti į barseloną 2 dienom (raynair siūlo už ~50 eur į abi puses), bet dar palauksiu, gal gausiu dar pigiau... šiaip aš megėja pati susidaryti maršrutus ir pasidomėti lankytinais objektais.. o muziejuje pamačiusi grupę turistų, kur gidė kalba man suprantama kalba, dažnai atsargiai prisišlieju ir aš  tongue.gif
*

kova paryziuje bus dar salta, bet jis man nerealiai patiko! pasivaiksciot salose, prie eifelio ir butinai traukinukais pavazinekit monmarte, o jei nori, kad daugiau papasakociau, parasyk - butinai papasakosiu. sekmes! 4u.gif
Vidara
QUOTE(monikaz @ 2007 03 11, 23:52)
kova paryziuje bus dar salta, bet jis man nerealiai patiko! pasivaiksciot salose, prie eifelio ir butinai traukinukais pavazinekit monmarte, o jei nori, kad daugiau papasakociau, parasyk - butinai papasakosiu. sekmes! 4u.gif
*

Labai noreciau savaitgaliui i Paryziu. Gal kokiu patarimu galetumete pateikti, ar siaip papasakoti. Buciau dekinga 4u.gif
Apsė
I paryziu ir as noriu. ax.gif Su MB svajojam vasara ten apsilankyt. MB nori tik su lektuvu, taciau kiek ziurinejau info tai turizmo agenturos tik viesbucius savaitgaliui uzsako. O mes noretume su gidu ax.gif
laime34
QUOTE(Pienė * @ 2007 04 09, 18:11)
I paryziu ir as noriu. ax.gif  Su MB svajojam vasara ten apsilankyt. MB nori tik su lektuvu, taciau kiek ziurinejau info tai turizmo agenturos tik viesbucius savaitgaliui uzsako. O mes noretume su gidu ax.gif
*

Paryzius nerealus. tik pirma karta vaziuojant, jei dar tik savaitgaliui, siulyciau neplanuoti lankyt jokiu muzieju, o eiti, eiti per miesta. Neskubeti, neplanuoti, tik apsiziureti zemelapyje apytiksliai kur kas kokia kryptimi. Tik taip galima pazinti miesta. Butina pakilti i Eifelio boksta. Tai nera banali uzgaida. Kai pakilau i virsu, supratau, kad tai nera banalu. Tai nenusakoma zodziais tai, ka pamatai.. Beje, geriausias laikas kilti kokia valanda iki saulelydzio - butina pamatyti miesta dienos sviesoje ir saulei nusileidus. Labai grazu. Pasiplaukiojimas sena irgi palieka ispudi. Na, siaip, nerealus miestas smile.gif
Limcamca
Laba,
Patarkite, kokį europos miestą rinktis savaitgalio kelionei su šeima. T.y. su dviem ne visai dideliais vaikučiais. Labiausiai norėtųsi, kad jame būtų ką veikti, ir, kad ką nors pamatyti, nereikėtų įveikinėti didelių atstumų.
Paryžius, Amsterdamas, Briuselis, Londonas, Dublinas, Berlynas, Frankfurtas - netinka, nes jau aplankyti...

Labai lauksiu pasiūlymų 4u.gif
dianita
Siulau planuoti pagal tai, kur tuo metu yra pigesniu bilietu (jei viesbucius patys uzsisakinesite, kas labai patogu dabar ir pigiau gali gautis nei per agentura pirkti savaitgalio paketa). Siuo metu akcija i Roma su Flylal uz 369 Lt su mokesciais i abu galus ir i Malaga ... jei paskubesite, dar gausite uz sia kaina bilietus norimai datai (iki kovo pabaigos ar pradzios berods akcija galioja).
Kur ieskoti viesbuciu, yra nuorodu Italijos temoje ir pirmoje temoje is virsaus Europos forume..

Sekmes 4u.gif
Limcamca
QUOTE(dianita @ 2007 09 03, 10:31)
Siulau planuoti pagal tai, kur tuo metu yra pigesniu bilietu (jei viesbucius patys uzsisakinesite, kas labai patogu dabar ir pigiau gali gautis nei per agentura pirkti savaitgalio paketa). Siuo metu akcija i Roma su Flylal uz 369 Lt su mokesciais i abu galus ir i Malaga ... jei paskubesite, dar gausite uz sia kaina bilietus norimai datai (iki kovo pabaigos ar pradzios berods akcija galioja).
Kur ieskoti viesbuciu, yra nuorodu Italijos temoje ir pirmoje temoje is virsaus Europos forume..

Sekmes 4u.gif
*

Mes iš Londono skrisim. Tai su ryannair daug pasiūlymų pigių yra. Net į negirdėtus miestus blush2.gif Dėl to ir užstrigom besirinkdami doh.gif
dianita
QUOTE(Cobrytė @ 2007 09 03, 12:43)
Labai atsiprašau,kad ne visai į temą,bet kaip jūs randate tuos pigius bilietus? blush2.gif Aš įeinu,ir man prašo surinkti norimą vietą ir laiką.O jei man vieta ir laikas ne itin aktualu?Gal galėtumėte atsakymą prie Europos temos,kur viršuje naudingas nuorodas siūlote?
*

na ta tema yra tik nuorodoms pagrinde... jei data neaktualu, tai vis tiek reikia ziureti, nes kainos kinta, nera pastovios... reikia ziureti kada kokios akcijos ir iki kada jos vyksta ir atsiminti, kad pigiausi bilietai akcijos metu isperkami mazdaug per savaite (artimiausioms dienoms dar greiciau).. ir tada planuoti.. neplanuojant sunku ieskoti bilietu is anksto, niekas jums negales pasakyti kainos nezinant laiko, kada norite skristi..
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 03, 10:13)
Laba,
Patarkite, kokį europos miestą rinktis savaitgalio kelionei su šeima. T.y. su dviem ne visai dideliais vaikučiais. Labiausiai norėtųsi, kad jame būtų ką veikti, ir, kad ką nors pamatyti, nereikėtų įveikinėti didelių atstumų.
Paryžius, Amsterdamas, Briuselis, Londonas, Dublinas, Berlynas, Frankfurtas - netinka, nes jau aplankyti...

Labai lauksiu pasiūlymų  4u.gif
*

o kaip su skandinavijos saliu sostinemis? ziurekit, kuri salis mielesne butu...
Dagda
Laba,

Pernai rugsėjo pradžioj su vaikais smagiai pasibuvome Venecijoje. Lido di Jesole išsinuomavome kempinge bungalo tipo namuką savaitgaliui.Vieną dieną praleidome Aqualandijos parke, kitas dvi plaukėm i Venecją . Vaikam patiko ir kempinge ,vos iškrapštėm -buvo baseinas ,dviračiai ir šiaip saugu juos paleisti vienus ,nes teritorija nors ir didelė, bet aptverta.
Makalius
Siūlau Prahą arba Vieną, arba Budapeštą yu.gif
Labai gražūs miestai, beje, Praha - miestas nebrangus smile.gif o Viena - iš brangiųjų, sakyčiau g.gif
Limcamca
QUOTE(dianita @ 2007 09 03, 13:18)
o kaip su skandinavijos saliu sostinemis? ziurekit, kuri salis mielesne butu...
*

Idėja gera, bet vyras keliose yra buvęs, tai nebenori antrą kartą ten važiuoti.
Bet šiaip, o kuri sostinė būtų įdomiausia?

QUOTE(Dagda @ 2007 09 03, 16:13)
Pernai rugsėjo pradžioj su vaikais smagiai pasibuvome Venecijoje.  Lido di Jesole išsinuomavome kempinge bungalo tipo namuką savaitgaliui.Vieną dieną  praleidome Aqualandijos parke, kitas dvi plaukėm i Venecją . Vaikam patiko ir kempinge ,vos iškrapštėm -buvo baseinas ,dviračiai ir šiaip saugu juos paleisti vienus ,nes teritorija nors ir didelė, bet aptverta.
*

Ačiū thumbup.gif

QUOTE(Makalius @ 2007 09 03, 16:41)
Siūlau Prahą arba Vieną, arba Budapeštą yu.gif
Labai gražūs miestai, beje, Praha - miestas nebrangus smile.gif o Viena - iš brangiųjų, sakyčiau g.gif
*

Praha, Viena maždaug įsivaizduoju, kad įdomu.
O ką galima pamatyti Budapešte? blush2.gif
dianita
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 03, 19:24)
Ačiū  thumbup.gif
Praha, Viena maždaug įsivaizduoju, kad įdomu.
O ką galima pamatyti Budapešte?  blush2.gif
*

Praha jei nesi buvusi, irgi labai grazus miestas, man labai patiko... svarbu, kad tik oras butu geras...

Budapestas super miestas, labai megstamas uzsienieciu, labai grazus .. senoji Vengrijos sostinė su išlikusiomis pilies liekanomis su atsiveriančia įspūdinga upės panorama, senosios architektūros viduramžių miestelis Sentendrė, pirmasis Europoje Marcipanų muziejus, galima paplaukioti Dunojaus upe, vakare laisvalaiki praleisti Vaci gatveleje.. pasivaikscioti pėsčiomis po Budą, ten yra Šv. Trejybės aikštė, Šv. Mato bažnyčia, ant vienuolyno griuvėsių pastatytas „Hiltono“ viešbutis. Labai grazi miesto panorama nuo Žvejų bastiono bokštelių, Vienos vartai Karalių rūmai. Yra grandininis tiltas, kuriuo galima pereiti į kitos miesto dalies Pešto pusę. Požeminiu metro galima nuvažiuoti iki Didvyrių aikštės. Dar labai patariama apsilankyti pirciu kompleksuose, jie fantastiski! Pvz turkiškų pirčių ir atviro terminio vandens baseinų kompleksas.
Makalius
Oi, Budapešte labai gražu.....

user posted image

user posted image

user posted image
Limcamca
Turiu prisipažinti, kad niekada negalvojau, kad Budapešte gali būti taip gražu thumbup.gif
Indere
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 03, 19:24)
*

Buvau sauleta rudeni Stokholme, na labai grazhu, jei oras butu buves kitoks, gal ir ne toks sviesus ir ryskus miestas atrodytu ax.gif
Girdejau Helsinkyje nieko gero, Osle nebuvau, bet atsiliepimai neblogi, neblogi.
Shalimar
Is Londono galit skristi i Isle of Man biggrin.gif Kelione ir valandos netrunka, foto mano parase, greit papildysiu cool.gif
Zuji
Aš tai siūlyčiau šio sezono naujieną Malagą - visą vasarą sėkmingai atskraidė AirBaltic, o dabar skrydzius pradeda ir FlyLal... manau pietų Ispanija yra labai įdomi, o ten ir puikūs kurortai ir ganėtinai šilta...
ziulyte
Stokholmas drasiai - tikrai grazu ir bus ka paziuret, vaikus kur nuvest taip pat.
Helsinkis man nelabai - toks... na nezinau... Siais metais antra kart buvom - vistiek jis man ne...
Viena super - labai grazus ir didingas miestas.
Budapestas grazus jei pasitaikys geras oras. Mes buvome per lietinga - miestas isliko atmintyje labai jau pilkos spalvos...
Praha - taip taip ir dar karta taip, jei nebuvote.
O kaip su Paryziumi - salia Disneilendas, o ir paciame mieste daug lankytinu objektu? O Nica, Monaco?
Venecija irgi grazu, o va Roma - kad grazu ir ispudinga tai taip, bet tas chaosas... Man labiau patiko Florencija. Ramiau ten ir ispudziai tokie... na nezinau, tikresni smile.gif
Na iki kokios Barselonos jauciu bus per toli skristi is Londono.
O Kopenhaga dar super - grizom pries menesi. Tikrai grazus miestas. Ir ivairiu pramogu pilna...
Is Norvegijos miestu visi sako, kad ner grazesnio uz Bergena. Pati nebuvau, todel daugiau nieko negaliu komentuoti...
Kroatijos miestai grazus, bet nezinau kaip su skrydziais i juos...
Oi, gi Sveicarija dar doh.gif Va ten visai grazu. O jei dar spet ir i koki kalna uzsikelt - super smile.gif Liucerna man labiausiai patiko. Zeneva kiek labiau verslo zmonem taikyta, per Berna tik pralekem, bet ispudis visai nieko, o va Ciuriche nebuvom...
Lisabona super, Madridas irgi nieko - bet tolokai. Belgijoje nesilankem - negaliu nieko pasakyt.
O geriausiai tai varyt i kokia Slovakija - Bratislava grazi, o mazieji Tatrai super. Kokios olos... Kokie kalnai... wub.gif iki aukstuju toli varyt bus nuo sostines, nors jie turi oro uosta ir Kosice. Ten gal kiekarciau butu Aukstieji...
Niu mano zinios tuo ir baigiasi...
Oi, ne, dar Gibraltaro nepaminejau - ten irgi puiku - salis uola-pusiasalis. Laukines bezdziones, urvai. Man patiko.
Nu dabar tai jau tikrai viskas, apart Ukrainos, Latvijos ir Estijos. Bet juk ten nenoresit is Londono trenktis smile.gif
ziulyte
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 06, 10:01)
Oi, mergaitės ir berniukai ačiū jums labai  thumbup.gif Kelionė planuojama sausio pabaigoje, ar visuose miestuose toks laikas tinkamas kelionei?
*

Tinkamas tinkamas. Gal Venecija kiek kitokiom spalvom suzibetu &kovo pradzioje ten jau pilnas pavasaris). Skandinavijos miestuose be abejo turetu buti sniego. Visi kiti ziemoja beveik be sio ziemos atributo (va Budapeste, kaip minejau, gali buti darganotas oras, nes mes ten kaip tik buvom per naujus metus).
Pernai sausio pabaigoje lankemes Diuseldorfe, Berlyne, Hamburge ir Amsterdame - visusr buvo grazus pavasaris. Ale pernai ta ziema tokia buvo... Slidinet kai vaziuojam per Viena - kartais sniego pasitaiko... Prahoje buvom vasari - ne ka maziau tas miestas zavus, negu bet kuriuo kitu metu laiku.
Sekretore
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 06, 07:01)
Oi, mergaitės ir berniukai ačiū jums labai  thumbup.gif Kelionė planuojama sausio pabaigoje, ar visuose miestuose toks laikas tinkamas kelionei?
*

Man is savaitgalio miestu labiausiai patiko Barselona ax.gif Oras geras ir rudeni, prie juros, grazus miestas, daug lankytinu vietu. Gyvenant centre galima apeiti pesciomis nemazai, o toliau (Familia Sagrada, Gaudi parkas) aplankyti su metro. Yra didelis AQUARIUM'as, ir vaikams, ir tevams turetu buti idomu, nes be iv. juros gyvunu ir zuvu yra didziausias aqua Europoje su rykliais... Be to, skanus maistas, daug pigiau nei Paryziuje ar Londone 4u.gif
Shalimar
QUOTE(ziulyte @ 2007 09 06, 10:07)
Slidinet kai vaziuojam per Viena - kartais sniego pasitaiko...

Vienoj retokai buna sniego ziema. O vienais metais sausio menesi veike lauko kavines ir zmones su trumpom rankovem vaiksciojo biggrin.gif Tiesa, neilgai, pora savaiciu biggrin.gif
Viena tikrai turi ka pasiulyti - fantastiski parkai, didinga istorija, vaikams superinis Prater atrakcionu parkas, romantiski pasivaiksciojimai palei Dunoju temstant wub.gif
athina
Brugges wub.gif miestukas mazuliukas, pasakiskai tvarkingas, senas ir labai labai grazus wub.gif daugybe senu baznyciu, muzieju, kanalu, parduotuveliu, visur galima autokojom apeiti lotuliukas.gif arba su karieta apvaziuoti, gidai labai daug ir idomiai papasakoja smile.gif is Londono net skristi nereikia - su masina keltu i Callais arba dar geriau, Dunkerque, ir tada tiesiu keliu iki Briugges 100 km / 60 myliu.

Dar prisiminiau - Liucerna, ir visai netycia atrastas Strasburas 4u.gif
Limcamca
Laukiu pasiulymu toliau blush2.gif siek tiek pasikeite prioritetai: keliones data: kaledine savaite (tarp Kaledu ir Naujuju metu). Belgija netinka, nes ta miesteli nusprendem aplankyti vaziuodami su auto. Viena - pasirode labai brangus miestas blush2.gif Labai norim: Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Skotijos. Sirdis linksta prie Barselonos, bet ar pamatysim kokiu nors grozybiu ten kaledine savaite g.gif
Sekretore
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 24, 08:24)
Sirdis linksta prie Barselonos, bet ar pamatysim kokiu nors grozybiu ten kaledine savaite  g.gif
*

kiek teko lankytis, beveik visi didieji Europos miestai labai pasipuosia Kaledu metu, nes padaugeja ir turistu ax.gif Siulyciau pasiskaityti koki Barcelona tourist info puslapi, kuriame gal bus pamineti renginiai ir miesto pasiulymai Kaledoms...
dianita
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 24, 10:24)
Laukiu pasiulymu toliau  blush2.gif siek tiek pasikeite prioritetai: keliones data: kaledine savaite (tarp Kaledu ir Naujuju metu). Belgija netinka, nes ta miesteli nusprendem aplankyti vaziuodami su auto. Viena - pasirode labai brangus miestas  blush2.gif Labai norim: Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Skotijos. Sirdis linksta prie Barselonos, bet ar pamatysim kokiu nors grozybiu ten kaledine savaite  g.gif
*

is visu kur isvardinai, as uz BARSELONA... wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.