Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai vaikui dovanoti daug dovanų?

Mes su vyru dabar sprendziam tokia dilema: mastom ar gerai kai vaikas gauna per sventes visas tas dovanas, kuriu norejo?
Siais metais velgi nupirkome jau pora dovanu(musu manymu labai sauniu)deti po eglute, taciau vaikas karpo is reklaminiu parduotuviu laikrasteliu skraidancius lektuvus ir deda i voka. Paklaustas kam taip daro, sako, kad Kaledu senis zinotu, kokiu zaislu as noriu, nes rasyt taigi nemoka. Tai mes dabar ir mastom ar pirkti dar jam dovanu, kokiu labai labai nori, nes dar kalnas dovanu laukia is seneliu, is giminaiciu.
Ar tai lepinimas, ar is tikruju blogai vaikui duoti tai ko nori? Vyras man sako, kad as labai lepinu vaika, o as jam sakau ar mes save skaitosi lepinam jei sau perkam ivairius daiktus, kurie paprasciausiai tuo metu mums atrodo reikalingi??? sad.gif Juk mes suauge sau irgi labai daug leidziam....
Atsakyti
ech,kalėdos gi biggrin.gif per tokias šventes galima ir palepinti,ne kasdien gi tokios šventės būna,ir nekasdien gi perkat jam viską
Atsakyti
o man atrodo,kad geriau dazniau dovanos, nei visos iskart.... Apskritai labai smagu gauti dovana ar daikta kurio nori ne per kaledas, ar gimtadieni,o tiesiog siaip wink.gif IR dziaugsis vaikas viena dovana ilgiau, nei lavina nauju zhaislu ishkart. Tuo vadovaudamasi sunui kaledine dovana jau atidaviau laugh.gif teks pirkt nauja...
Atsakyti
Kai sūnui dar nebuvo 4 metų, jis užsiprašė iš kalėdų senelio kompiuterio. Tada vyras su juo "rimtai" aptarė kalėdų senelio kompetenciją. Paskui jis ir su manimi tikrinosi, ar tikrai taip. Bet esmė buvo tokia - kalėdų senelis kiekvienam vaikučiuo neša po žaisliuką, tačiau tai yra paprastas žaisliukas, ne vaikučių daug, senelis vienas. Senelis neneša mašinų, kompiuterių, sesučių/broliukų (buvo momentas,kai ir to prašė smile.gif ). Bet kadangi kalėdos didelė šventė, mes su tėčiu kiek galėdami stengsimės išpildyti jo norus. Ir pas mus viena maža dovanėlė yra dedama po eglute. O daugiau dovanėlių irgi gauna - iš močiutės, krikšto mamos, mūsų. Bet jas duodame patys, sakydami, kad tai nuo mūsų. Tai čia galim pasiaiškinti, kad ne viską galime nupirkti. O su kalėdų seneliu būtų sunkiau išaiškinti, kad ir jis ne viską gali nupirkti wink.gif
Ir sūnų paraginam padaryti kokią dovanėlę močiutei, krikšto mamai. Jau dabar yra atvirutė padaręs. Dar reiks namuką žvakutei padėti padaryti, bet vis laiko pritrūksta sad.gif .
Atsakyti
manau,kad nereikia perlenkt lazdos.gerai,kai vaikas gauna dovanu,ypac tai,ko norejo.bet jis augs,jo norai keisis,dides,o jusu pinigine kazin ar bedugne.tad tikrai neverta pildyt visu jo noru.cia mano nuomone...be to,vaikas ismoks vertint nauja daikta,jei pasakysi,kad kaledu senis turejo labai stengtis,kad jam tai atnestu.juk gaves kruva norimu daiktu,kazin ar ilgai jomis dziaugsis ir jas brangins
Atsakyti
O kodel visas dovanas iteikt per Kaledas? Juk jei taip norisi viska padovanoti, tai juk galima ir per Naujuosius metus. Juk musu laikais Senelis Saltis ateidavo ir dovanu atnesdavo.
Atsakyti
Is tikruju vos ne kiekviena diena kazka gauna dovanu. Keista, bet nors atrodo, kad daug gauna dovanu, bet jas kolkas labai vertina, saugo, pasideda, susitvarko. O man is tikruju pats graziausias tas vaizdas, kai vaikas kaledu ryta atsikeles lekia prie eglutes ir ten knisasi tarp dovanu ir iesko, kurios jam yra skirtos.
Atsakyti
na mes neskubam pirkti vaikams dovanų, kol tikrai neišsiaiškinam ko jie nori... tada jie rašo laišką-vyresnis pats, mažius diktuoja kam nors... lygiai taip pat nusižiūri ką nors ir iš bukletų, kurie prieš kalėdas užplūsta pašto dėžes... kadangi dovanas perka ir seneliai-tai dalis tų dovanų iš bukletų pvz-kiekvienam po vieną-perduodama seneliams wink_3.gif ar krikšto tėvams... tuomet vaikas gauna po 2-3 dovanas skirtingu metu ir tas, apie kurias svajojo... rolleyes.gif o šiaip kažkaip stengiuosi susilaikyti nuo pagundos dar ką nors pirkti-nes juk visų pasaulio žaislų nesupirksi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2004 12 10, 16:01)
ech,kalėdos gi biggrin.gif per tokias šventes galima ir palepinti,ne kasdien gi tokios šventės būna,ir nekasdien gi perkat jam viską

as pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau pradėjau mąstyti apie vaikų Kalėdinius norus. Išties tų norų sąrašas beveik kasdien papildomas. Kas bus, kai ateis tikroji šventė, tikriausiai dovanas turėtų atvežti kokia fūra doh.gif ... Todėl manau, kad pakaks ir vienos dovanos, nes kitaip tai taps liga. O ką manot jūs?
Atsakyti
O gal išvis reikia vaikams nuo pat mažens sakyti, kad nėra Kalėdų senio? Man taip būtų daug priimtiniau. Tiesiog dovanas jis gautų nuo tėčio ir mamos g.gif Ką manot?Ar būtinas tas senis vaikui? Kokia jo prasmė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2005 11 12, 20:09)
O gal išvis reikia vaikams nuo pat mažens sakyti, kad nėra Kalėdų senio? Man taip būtų daug priimtiniau. Tiesiog dovanas jis gautų nuo tėčio ir mamos g.gif Ką manot?Ar būtinas tas senis vaikui? Kokia jo prasmė? g.gif


Oi, oi, erborista, tik nesakyk vaikams, kad nėra Kalėdų seneliuko. ax.gif Aš pati tuo šventai tikėjau labai ilgai, gal iki kokios 4-5 klasės. mirksiukas.gif Niekada nepamiršiu tų Kalėdinių rytų, kai bėgdavau žiūrėti kas yra padėta po egle. Dabar, kai visa tai prisimenu jau suaugusi ir turinti savo vaikų, tai taip maloniai sušildo širdelę, kad su dideliu malonumu ir šiluma prisimenu visą tą suktą reikaliuką. ax.gif Mano mergaitės jau šiandien papuošė mažą eglutę savo kambaryje ir pakabino kalėdines kojines, laukia nykštukų. biggrin.gif Turim galimybę dovanoti tai, ko jų širdelės labai labai nori, bet laukiam gražiausios metų šventės, kada visi norai yra išpildomi. Stebuklų metas. ax.gif Nežinau, kaip kitiems, bet mums tai priimtina ir savo mergaites skatinam tuo visu tikėti. Kol kas tai mums teikia laaaaaaaaabai daug džiaugsmo, matom spindinčias mergaičių akytes ir viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 12 lapkričio 2005 - 20:44