Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

Mano ketvirtadienis:

vanduo su imbieriniu mišiniu
Pusryčiai: sėlenų dribsniai su pienu, 0,5 stikl. multi sulčių
Pietūs: sumuštinis (2 riekės grūdėtos sumuštinių duonos, pateptos sviestu, tarp jų 4 griežinėliai rūkytos dešros, šv. agurkas ir daug pekino salotų); apelsinas,2 puodeliai žalios arbatos be cukraus.
Pavakariai darbe: sauja džiovintų vaisių.
Pavakariai namie: obuolys
Vakarienė: daržovių košė (morkos, kopūstas, šaldyti žirneliai, bulvė. Viskas išvirta,sumaigyta ir įmaišyti kepinti aliejuje svogūniukai, pipirai, druska) + išgraibyti keli šprotai.
Naktipiečiai (20 val): maca su tepamu sūriu ir b. kava
Atsakyti
Mano vakarykštis :

PUSRYČIAI: 2puodai vandenuko - ko tai labai troškino g.gif ,4 šaukštai iš vakaro vandeniu užplikytų 4-ių grūdų dribsniu + puodas žalios arbatos
Darbe kavos puodelis

PIETŪS:220 g pekino kopūstų mišrainės su kumpiu ir majonezu + 1 kapotos tešlos pyragėlis su pievagrybiais (valgyčiau aš juos ir valgyčiau, jie man labai niam niam ax.gif )

VAKARIENĖ:3 šaukštai kepintų daržovių + 3 šaukštai plovo su vištiena, 0,5 obuolio ir 1 skardinė alučio drinks_cheers.gif 3 žuveliokai kepti marinuoti, maždaug 6cm ilgio ir 2 cm pločio per sprandą maždaug lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 30 kovo 2007 - 07:33
sveikutes , mano vakarykstis

pusryciai kefyras su selenom

priespieciai juodos duonos nedidele riekele

pietus rukyto kalakuto krutineles (90g) ir darzoviu salotos su salotu uzpilu

pavakariai juoda duona

vakariene silke su darzovem ir aliejum (pirktine), nedidele lekstute

dar veliau sausvynio
Atsakyti
Labas penktadienio rytas,

vakar diena:

PUSRYČIAI: v+m+c, kivis, jogurtas su sėlenom ir sėmenim. darbe - b. kava.

PRIEŠPIEČIAI: 0,3 riekės Ajerų duonos ir 2 galetai su tep. v. sūriu. 4 m. galečiukai su svogūnu.

PIETŪS: gab. keptos karkos kūdos mėsytės, 100 g. salierų-obuolių salotų, pora riekučių rūkytos mėsytės.

PAVAKARIAI: 0,5 indelio grūdėtos varškės (nuvarvinus grietinėlę), 4 a.š. saldžiarūgštės uogienės, 4 kviečių - rugių duonelės.

VAKARIENĖ: filiukas marinuotos silkės, riekutė duonos, krisps apteptas Pesto, pomidoriukas.

NAKTIPIEČIAI: balinta pienu arbata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Net: 30 kovo 2007 - 08:08
QUOTE(Cuba @ 2007 03 29, 21:40)
Gal kuri nors gali įvertinti mano valgiaraštį: t.y. kiek turi kalorijų ir šiaip - pakomentuoti "gerai/blogai"

Kadangi baisiausių produktų (padažų) nenurodyti kiekiai, aš suskaičiavau maždaug 955 kcal. Tai yra per mažai, nes minimumas- 1200 kcal, ir tai tik 2 savaitėm.
Reiktų valgyti "stipresnius" pusryčius, bet šiaip- gražus valgiaraštis mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar
pusryčiai--- 200g grūdėtos varškės indelis---242kcal
priešpiečiai---vafliukas ( čia tos senovinis kur anksčiau budavo namuose kepami be įdaro) ---150kcal
pietūs---300ml šaltibarščių + kiaušinis+1.5 bulvės ir viena vaikiška dešrelė ---530kcal
pavakariai---2 kiviai---68kcal
vakarienė--- 300g apkeptų kalafiorų ( su trupučiu sviesto, v.š sėlenų, kiaušinis ), pomidoras --- 340kcal
viso: 1330kcal
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 03 30, 10:50)
Kadangi baisiausių produktų (padažų) nenurodyti kiekiai, aš suskaičiavau maždaug 955 kcal. Tai yra per mažai, nes minimumas- 1200 kcal, ir tai tik 2 savaitėm.
Reiktų valgyti "stipresnius" pusryčius, bet šiaip- gražus valgiaraštis mirksiukas.gif

O MANO AR GALI PAZIURETI, MAN KAZKO ATRODO ,AKD IR PAS MANE PER MAZAI KALORIJU schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif kadangi vel nebuvau pasiruosus kad bosas
negriz blink.gif tego badaut visa diena kol neatejo bendradarbe ir neatvese 2 sausainius
taigi mano vakar meniu:
pusryciai: dripsniai+pienas+sumustinis
priespieciai:3in1
pietus: 3in1
pavakariai:3in1+2sausainiai
vakariene: zirniu sriubos1.5 samcio, kopustu+morku+obolio salotots uztaisytos
neriebiu majonezu+2 gabaliukai pirktines keptos mesos bet beveik be riebaliuko.
veliau 2 gabaliukai pyrago varskes sveciai buva

cia tokia diena pries iskrova gavosi:)
siandien man iskrova, bandysiu savo laime istverti, iskrovos planas yra tokis:
6.55: 150ml kefyro lieso+arbata
9.30: zalios arbatos puodelis
10:00: stikline pomidoru sulciu
10.30 puodelis arbatos
11.30puse pakelio liesos varskes+1.5 slivinio pomidoro sumaisyto su varske, arbata
13.30 stikline pomidoru sulciu ir iki vakaro, arbata +pom.sultys
vakarienei da turiu kita puse varskes pakelio su pimidorais
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 03 30, 09:01)
O MANO AR GALI PAZIURETI, MAN KAZKO ATRODO ,AKD IR PAS MANE PER MAZAI KALORIJU  schmoll.gif

Kadangi nurodytas tik kalakutienos kiekis, iš akies mesčiau 1100 kcal (be sausvynio)
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 03 30, 11:17)
Kadangi nurodytas tik kalakutienos kiekis, iš akies mesčiau 1100 kcal (be sausvynio)

A NU TAI SAUSVYNIS DAR KOKIUS DU SIMTUKUS TIKRIAUSIAI UZMESTU IR OK, TADU REISKIA GERAI VALGIAU. ACIU
Atsakyti
Labutis mano ketvirtadienis

pusr: kava + activia jogurtas (125 )
piet : kopustu sriuba(150 ) juodos duonos sumustinis su agurku (110 )
pavak : kopust sriuba (150 ) +1/2 tokio pat sumustinio (55 )
vak : 1 vistos slaunele be odos + 3bulves + 2 aš pomidoru padazo + šv agurkas (apie 400 ) + pomidoru sultys 200ml ( 32 )
nakt : butelis alaus (225 ) ir keli gabaleliai džiovintos žuvies ( ___ )
is viso 1247 cal ( be dziovintos zuvies )

dar prisiverciu jau 2 diena isgerti bent po 1l negazuoto vandens ax.gif

Siandien manes laukia iškrova planas tokis jogurtais issilaikyt
pusr : kava ( niekaip be jos nepabundu )
per diena - 2 indeliai lieso jogurto su spanguolem (469 ) cal ir jei labai noresiu 1 didelis obuolys ir daug zalios arbatos
Atsakyti
Ačiū visoms už įvertinimus. Smagu, kad galiu padidinti kalorijų skaičių. Man sunkiausia įvertinti pietų antrojo patiekalo kalorijas. Pvz, kaip vertinti cepeliną? Arba kokį vištienos kepsnį su bulvių koše? Aš antrą patiekalą visuomet vertinu ~500ckal. g.gif O bet kokią sriubą vertinu 300ckal. g.gif
O kaip darot jūs?

Beje, Fleurette, kam reikia tas grūdines kultūras traukt į valgiaraštį? Ar jos turi kokių tai vitaminų, kurių niekas kitas neturi, ar dar kas nors? Nes man atrodo, kad nuo tų košių tik kemšasi žarnynas ir skonis ne ypatingas. Tai kai nori mėgautis kiekvienu kąsniu, skaičiuoji kiekvieną kaloriją, tai ir renkiesi tai, kas skaniau... ax.gif
Atsakyti