Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

QUOTE(alexejka @ 2007 04 03, 10:31)
Sveika miela kompanija:)
vakar diena jau esu prisidavus, tik kadangi man brokoliai pasirode esantys
labai riebus, tai nutariau kitka pasigaminti. Taigi mano vakar vakariene buvo
darzoves troskintos baltame padaze. Nu skanu pasakiskai. Reiskia taip:
Padazas: trecdalis pakelio sviesto,2 saukstai miltu, viska pakepinau iki auksines spalvos, biski druskos idejau, tadu ipiliai 2 stiklinies skiesto dirbtinio sultinio,
vel pakepinau, idejau apie puse pakelio gretines 12%, ir galiausiai idejau 3 kiausinio trinius gavosi tokia grazi spalva:)
tuo paciu metu: ipiliai i troskinimo keptuve biski aliejaus, imeciau kepti svogunams,tadu morkoms, apkepo biski, idejau bulves, kopustus, 1 cukinija,
iberiau darzoviu prieskoniu, ismaisiau ir uzpiliau paruostu padazu po biskiuka,
viskas troskinosi iki kol suminkstejo. Vyras suvalge 3 bliudus, o as tik viena
i kuri idejau kokius 2 samcius to troskinio na bet skanumelis neispasakotas.
Tai vat liko dar puse keptuves to troskinuko bus siandien vakarienei.

kazkaip man riebokai pasirode, nu nebent cia labai dideliam kiekiui, bet ir svietas ir grietine ir dar tryniai.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 04 03, 11:39)
kazkaip man riebokai pasirode, nu nebent cia labai dideliam kiekiui, bet ir svietas ir grietine ir dar tryniai.


Zivilka vat neskaiciavau kaloriju, bet kiekis tai tikrai nemazas. Idejau apie 150gr sviesto, 12%riebumo gretines puse ipakavimo to didesnio,3 triniai,2saukstai miltu.
O darzoviu buvo tiek: 80gr svogunu, apie 150 morku, kokiu 300gr bulviu,
apie 500gr kopustu, ir cukinija kokie 200gr...vienu zodziu kai yra troskinimo keptuve tokia gili gavosi pilna lygiai su krastais. Jei as viena valgyciau, tai man uztektu 5 dienom, bet vyras suvalgo uz 3 tai uzteks tik siandien vakarienei:)
gal ir rieboka, bet zinok man pakako 1.5 samcio to troskinio
Atsakyti
Sveikutės,

vakarykštis:

PUSRYČIAI: v+m+c, bananas, naminis jogurtas su grūdais ir kons. slyvom. Darbe - b. kava.

PRIEŠPIEČIAI: 250 ml. jogurto su miusliais.

PIETŪS: obuoliukas, 2 saujos kepintų sojos pupelių (visai patiko, bet čia laukiant su kolegom sutartų pietų). Vėliau: išknebinėtas kijevo kotletas, kiek įmanoma nusausintos apkeptos bulvės ir daržovės.

PAVAKARIŲ nebuvo, nes vėlyvi pietūs.

VAKARIENĖ: lėkštė rūgštynių šaltibarščių, gab. keptos žuvytės ir m. gab. Sonatinos kalakutienos zuikio su sūriu, 2 marinuoti agurkėliai.

NAKTIPIEČIAI: taurė čimpano.
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 04 03, 13:15)
Zivilka vat neskaiciavau kaloriju, bet kiekis tai tikrai nemazas. Idejau apie 150gr sviesto, 12%riebumo gretines puse ipakavimo to didesnio,3 triniai,2saukstai miltu.
O darzoviu buvo tiek: 80gr svogunu, apie 150 morku, kokiu 300gr bulviu,
apie 500gr kopustu, ir cukinija kokie 200gr...vienu zodziu kai yra troskinimo keptuve tokia gili gavosi pilna lygiai su krastais. Jei as viena valgyciau, tai man uztektu 5 dienom, bet vyras suvalgo uz 3 tai uzteks tik siandien vakarienei:)
gal ir rieboka, bet zinok man pakako 1.5 samcio to troskinio

na kiekiai tikrai dideli, bet as kazkaip nepratus taip gaminti, jei jau grietines desu, jokiu budu sviesto nedeciau, troskintuve juk laselio aliejaus pakanka. is viso keiciu grietine jogurtu. nu aisku riebalas priduoda skonio
Atsakyti
Nu va ir mano dienele

Pusryciai: puse pakelio "socios" varskes ir obuolys
Pietus: keptas karpis (4 gabalai plius didelis uodeginis gabalas), kalnas tarkuotu morku su pora sauksteliu aliejaus,gerimas su serbentu uogiene, pora mazuliuku sokoladiniu kiausinuku
Pavakariai: puse t.y. 50g neglaistyto surelio, du trecdaliai sokoladinio surelio, didokas obuolys ir pora mazuliuku sokoladiniu kiausinuku
Vakariene: keptas vistos slaunis, keptos morkos, puse didelio sviezio agurko, keletas razinku

Meskute Nida o jei taip i mano valgiarascius pazvelgus ar jie normalus kaloriju atzvilgiu, nu as tame reikale nesigaudau visiskai (nors meluoju jau po truputi pradedu suvokt kas jos per daiktas, bet tik kai yra ant pakeli uzrasyta biggrin.gif 4u.gif ).
Atsakyti
Sveikos,
Na ką nusprendžiau ir aš savo valgiaraščius čia užrašyt bigsmile.gif
Šiandienos :
Pusryčiai: Grikių dubenėlis - 300 kcal.
Liesas jogurtas (100g) - 88 kcal.
Pietūs : 2 bananai -200 kcal.
1 l ananasų sulčių - 440 kcal.
Vakarienė : Javainis - 203 kcal.
Varškė(liesa) - 188 kcal.
Liesas jogurtas (100g) - 88 kcal.
Viso : 1507 kcal.
Norėjau dar paklaust gal kuri žinot kiek kcal turi jūros kopūstai? blush2.gif nes niekur nerandu, o ryt pietums ketinu sukirsti cool.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Priduodu vakarykštį.

Pusryčiai: sveikuolių duonelė su trupučiu sviesto, na gal 30 g ferm. sūrio ir 4 griež. agurko.
Priešpiečiai: didelis obuolys, zefyras glaistytas šokoladu (viengubas. Kaloražas nebuvo parašytas ant pakuotės, tai spėju kokiam šimtukui "trauks" tongue.gif )
Pietūs: plovas su vištienos širdelėmis (50g nevirtų ryžių, 100 g širdelių, pusė svogūno, pusė vidutinės morkos, nepilnas 1 AŠ aliejaus), mažas pomidoras.
Pavakariai: apie 5 nedideli virto kialienos liežuvio griežinėliai, pusė riekės j.duonos, 1 AŠ majonezo. (nežianau riebus ar pusriebis, nes valgykloje valgiau), šokoladinis saldainis (Rūtos naujiena- triufeliai "IDEALAS").
Vakarienė: varškės virtiniai (200 g 9 proc. riebumo varškės, 1 AŠ krakmolo, žiupsnelis miltų), 1 VŠ aviečių uogienės, 6 sezamo duonelės (tokios plonytės, pirmą kartą nusipirkau, vienoje 13 kcal).
Naktipiečiai: vidutinio dydžio obuolys. Ir prieš miegą nepilnas 1 AŠ medaus su arbata.

Meškute Nida, surašiau viską kiek įmanoma tiksliau, būk dlaugas, paskaičiuok dar ir šį kartą. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
siandiena(vakardiena iskrova 4u.gif pavykusi su grikiais ksakant)
pusryciaia:2kiausiniai+1s majonezo+50gr duonos+1pamidoras,viso 335

pietryciai:1soko,viso30

pietai :2kulseles+1bulve+burokeliu sriubos lekste+1a s grietines,viso 466

pietvakariai:1aplesinas+70gr duonos+tunas,viso 340

vakariene 40gr penkiu grudu koses+1a r grietines,viso 180

is viso:1350
Atsakyti
QUOTE(chocollate @ 2007 04 03, 20:45)
Nu va ir mano dienele

Pusryciai: puse pakelio "socios" varskes ir obuolys
Pietus: keptas karpis (4 gabalai plius didelis uodeginis gabalas), kalnas tarkuotu morku su pora sauksteliu aliejaus,gerimas su serbentu uogiene, pora mazuliuku sokoladiniu kiausinuku
Pavakariai: puse t.y. 50g neglaistyto surelio, du trecdaliai sokoladinio surelio, didokas obuolys ir pora mazuliuku sokoladiniu kiausinuku
Vakariene: keptas vistos slaunis, keptos morkos, puse didelio sviezio agurko, keletas razinku

Meskute Nida o jei taip i mano valgiarascius pazvelgus ar jie normalus kaloriju atzvilgiu, nu as tame reikale nesigaudau visiskai (nors meluoju jau po truputi pradedu suvokt kas jos per daiktas, bet tik kai yra ant pakeli uzrasyta biggrin.gif  4u.gif ).

mano nuomone saldumynu per daug
as vakar 1,7 l pasuku, 2 pomidorai, obuolys
Atsakyti
Mano vakarykštis ( bandysiu kažkiek laiko rašyti kalorijas, kol įsikirsiu, ką valgyt " pavojinga" tongue.gif rašysiu pagal rastą lentelę ar ant pakuočių esančius duomenis. kadangi be patirties toje sferoje, prašom taisyti. Būsiu dėkinga smile.gif
imbierinis vanduo (30)
pusryčiai: sėlenų dribsniai su pienu ( 180) pusė stikl. griefurtų sulčių (50)
Priešpiečiai: glaistytas sūrelis, arbata be cukr. (150)
Pietūs: silkės filiukas 50 gr, 50 gr. juodos duonos; pomidoras (80+130+30), arbata be cukr.
Pavakariai: 2 mandarinai (50), obuoliukas (40)
Vakarienė: koldūnai 200 gr (400) , 5 gr sviesto (40); kiek vėliau b. kava ir riekutė balto sūrio (40+50)
Viso: 1270.
Kaip ir mažoka g.gif ar aš ką negerai suskaičiavau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sparow: 04 balandžio 2007 - 07:50
O štai ir aš su vakarykščiu valgiaraščiu victory.gif

PUSRYČIAI: 4 šaukštai 4-ių grūdų dripsnių užplikytų verdančiu vandeniu + puodas žalios arbatos, darbe puodelis kavos

PIETŪS: 150 g žiedinių kopūstų mišrainės + firminis pyragėlis su pievagrybiais (kaip visada ax.gif )

VAKARIENĖ: 4 šaukštai šviežių daržovių su tunu, 30g troškintos vištienos+1 šaukštas bulvių košės +2marinuoti agurkai+ skardinė alaus blush2.gif
ir dar verysad.gif suvalgiau saują čitos traškučių verysad.gif vaikai taip skaniai valgė, kad neatsilaikiau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

mano vakarykštis:

PUSRYČIAI: v+m+c, bananas, naminis jogurtas su grūdais ir slyvom+sėlenos. Darbe - b. kava.

PRIEŠPIEČIAI: 50 g. duonos, 2 riekės vištienos šaltienos, 1 a.š. krienų kremo.

PIETŪS: v. apkepas su jogurtu.

PAVAKARIAI: B. kava, 70 G. grūdėtos Močiutės duonos su tep. v. sūriu.

VAKARIENĖ: Sonatinos kalakutieos zuikio su sūriu gabaliukas, 2 bulvikės, 1 v.š. troškintų r. kopūstų, pora riekučių mar. agurko.
Atsakyti