Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

O dabar aš 4u.gif

PUSRYČIAI:3 šaukštai šv.daržovių salotų su krabū lazdelėm ir trupučiu fermentinio sūrio + puodas žalios arbatos. darbe puodelis kavos

PIETŪS: 220g pekino kopūstų salotų su kumpiu, pyragėlis su pievagrybiais

VAKARIENĖ: apie150g keptos vištienos, šaukštas bulvių košės, 1 marinuotas agurkėlis. 1 žuvies kotletukas, 1 gabaliukas žuvies doh.gif vakar kepiau, tai reikėjo ragaut + 50g brendžio, kad pilnatis netaip veiktų g.gif
Atsakyti
Mano ketvirtadienis
imbierinis vanduo (30)
Pusryčiai:sumuštinis( ruginė duonelė plonai patepta paštetu, šviežias agurkas) 100 ml slyvų nektaro (260)
Priešpiečiai:arbata be c. džiovintų slyvų 30 gr., obuolys (120)
Pietūs:apie 100 gr virtų makaronų su VŠ ardžikos padažo (200?), jogurtinis miusli su vyšniom (140)
Pavakariai: miško uogų jogurtas (100)
Vakarienė: keptas ešerys (150); ruginė riekelė su 50 gr liesos varškės , aš 12 %grietinės ir česnaku (200); b. kava ir 3 sausainiai (190), apelsinas (80)

Šiandieninis ( viskas suplanuota ir labai gėda būtų nuklysti tokią dieną schmoll.gif )
imbierinis vanduo (30) pabaigiau pagaliau
Pusryčiai: 4 šaukštai vandeny virtos avižinės košės su sėlenom (?), riekė sumuštiniu duonos su aš abrikosų džemo (130), 100 ml slyvų nektaro (60)
Priešpiečiai: 50 gr džiovintų vaisių mišinio (apie 150)
Pietūs: burokėlių-silkės mišrainė, rugelio riekelė (330), arbata be c.
Pavakariai: 20 gr. lazdyno riešutų (130)
Vakarienė: 2 samtukai žuvienės ( MB firminis patiekalas. Kaloražas neaiškus, bet daug neturėtų būt. Jokių riebalų, virti ešeriai, daržovės ir prieskoniai); porą gabalėlių keptos duonytės
Naktipiečiams: apelsinas ar obuolys.
Atsakyti
VAKARYKŠTIS:

PUSRYČIAI: v+m+c, kivis, jogurtas su sėlenom.

PRIEŠPIEČIAI: b. kava, 50 g. grūdėtos duonos su picarelos rieke.

PIETŪS: 2 kotletukai naminiai, 40 g. duonos su tep. v. sūriu. Kiek vėliau - cheminė makarų sriuba.

PAVAKARIAI: didokas obuolys.

VAKARIENĖ: 2 samtukai agurkinės sriubos, 2 gab. keptos menkės file, 1 riekutė marinuotos silkės su gabalėliu duonos ir svogūno rutuliuku.

NAKTIPIEČIAI: b. kava, gripolis su 1 a.š. medaus.
Atsakyti
QUOTE(bubu @ 2007 04 05, 22:17)
verysad.gif  nu gal ir nelabai gražus mano valgiaraštis, seni valgymo ypročiai vis išlenda, net nežinau ką daryt, kad susivaldyt neišeina, kelias dienas lyg ir laikaus bet ir vėl nuslystu, čia kaip užburtas ratas  unsure.gif  verysad.gif  merginos, o ką patartumėt valgyti pietums, nes aš jau visai nieko nebesuprantu apie maistą  doh.gif  g.gif  doh.gif


bubu valgiarastis turi buti geras visas o nukrypimai tik tarp pagrindiniu valgiu:)
O tavo valgiarastis vienas didelis nukripimas:) reikia stengtis, tu papsakok detaliau
kada pusryciauji, kad priespiecisu valgai pietus vakariene, ar turi galimybe istrukti i kavine pavalgyti..ir t.t.

Mano vakar diena vis dar baisi:
pusryciai: dripsniai+pienas+sumustinis
priespieciai+pietus: apie 200gr sakocio
pavakariai: jau ieina i norma 1oboliukas
vakariene: vel nutrukau 2.5 giminiu desreliu+4bulves+100ml vyno sauso
bet jau griztu i vezes, siandien skauda visa kuna, ale nors pietumis pasirupinau:)
Atsakyti
sveikos. nu mano vakar diena prasidejo graziai, bet baisesi siaip sau, nes darbe taip i dusia prispjove, kad blioviau visa vakara, o paskui nutariau prisigerti

pusryciai samtis zirniu sriubos

pietus samitis tos pacios sriubos, 3 sauktai salotu silke pataluose

vakariene 2 samciai saltibarsciu be bulviu, darzoviu-tuno salotos (pekinas, agurkas, pomidoras, alyvos, kukuruzai, saukstas alyvu aliejaus) nu bliudelis toks

o paskui pošlo: daug shinzano su apelsinu sultimis, 3 saujos popcorno. gal streso metu daugiau kaloriju sudega?
Atsakyti
Sceikos biggrin.gif

QUOTE(Shiduh @ 2007 04 06, 07:17)
ghmz...kažin kiek laiko man pavyks taip laikytis....tokio neskanaus valgiaraščio....tik nerašykit kad galima valgyt viską. man tai nebetinka.

biggrin.gif Shiduh, aš čia taip primečiau...Kadangi kiekiai labai apytiksliai, tai tu suvartojai apie 1400 kcal. Na, už tokį kiekį galima ir skaniau pavalgyti...

QUOTE(Zivilka @ 2007 04 06, 09:46)
gal streso metu daugiau kaloriju sudega?

Deja, stresą mes linkę suvalgyti. Tavo atveju- paskandinti alkoholyje ir suvalgyti...Nebent tu po to puoli su įkarščiu tavrkyt namų...kokioms 3 valandoms biggrin.gif

Na va, mano šiandiena
Pusryčių: nebuvo, lėkėm į turgų
Priešpiečiai: 3 sausainiai, sumuštinis iš 100g žąsienos "zuikio", 60g j.duonos, raug. agurko
Pietūs: kava su pienu, dar 5 sausainiai blush2.gif
Pavakariai: pavasarinės salotos (salotos, agurkai, ridikėliai, svogūno laiškai, nat.jogurtas), 50g grūdėtos duonos
Vakarienė: burokėlių sriuba su frikadele, 50g grūdėtos duonos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 06 balandžio 2007 - 14:39
na mano suskaiciavimu maximum 1200. paskaiciavau pagal etiketes. cia pirma, o antra tai mano tikslas maitintis sveikai. ghegheghe.
Atsakyti
Sveikos mielos koleges 4u.gif su Velykom 4u.gif
o daba mano vakar dienos nuodemes:
pusryciai: 1 rieke bociu duonos, viena pusele buvo su rukyta vistienos krutinele
kita su ausu-liezuvio vyniotiniu+arbata
priespieciai: kava
pietus: rukyta vistienos krutinele su bociu duona
pavakariai: 3in1
vakariene: virtu bulviu 3cepelinai+2sausainiai+arbata

siandien planas yra iskrovai: 2ltr pomidoru sulciu+0.5 litro lieso kefiro
Atsakyti
Linksmų Šventų Velykų!

user posted image
Atsakyti
Visas su šv. Velykom bigsmile.gif

Mano šiandiena:
Pusryčiai: kava su pienu, kiaušinienė (2 kiauš., riekė Panevėžio filė), 40g duonos su saulėgrąžom
Pietūs: višt. krūtinėlės troškinys su medum, 200 g bulvių košės, 0,5 kalakutienos kotleto
Pavakariai: kava su pienu, 0,5 porcijos ledų
Vakarienė: 150g šaltienos, 400g bulvių košės, taurė s.vyno, 2 sausainiai, 4 pagaliukai keptos duonos su padažu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 10 balandžio 2007 - 18:23
siandieninis:

pusryciai:50gr 5grudu dribsniu(167)+1sauks grietines(80),viso245

pietryciai:1soko+2kripsai,viso 80

pietai 70gr liesos kiaulienos(280)250gr kruopu virtu(230),agurkas920),viso 530

pietvakariai:1agurkas+1pamidoras+1sauk grietines,viso 120

vakariene 80gr rugelis duonos(170)+tunas(72),viso 245

vakariene:1apelsinas mazas(60)+40gr rugelis(85)+1soko(30)kripsai(50),viso225

is viso:1445
Atsakyti
Su praėjusiom šventėm visas bigsmile.gif
vakarykštis
Pusryčiai: 60gr. turtingos duonos, pateptos sviestu, 3 riekutės dešros; 50 gr. frazer sausainių, vyšnių uogienės arbata
Pietūs: 2 VŠ bulvių košės, apie 80gr keptos orkaitėje ėrienos, mrinuoti burokėliai.
Pavakariai: 1,5 apelsino
Vakarienė: bandelė su sezamu su tepamu sūriu; vėliau (bežiūrint krepšį) kiškio ausys( šokoladinio) ir 100 gr. brendžio su light cola.

Nuo šiandien ateinu į doros kelią cool.gif
Atsakyti