Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

ŠEŠTADIENIS
Pusryčiai (8h): avižinė košė+5 dž.slyvos+a.š.aliejaus
Priešpiečiai 1 (12:30): 3in1 kava, gab.riebžuvės, pusė j.duonos riekės su 17,5g lyd.sūrio, PikNik (25g)
Priešpiečiai 2 (14h): 200 ml ananasų-obuolių sulčių, bananas
Pietūs (15:30): 2 vištienos kepsniukai, 4 bulvės, vitamininės salotos, 3 v.š. žirnelių/svogūno/majonezo mišrainės, 100 ml kefyro
Pavakariai (18:30): kivis
Vakarienė (21:30): 3 vištienos šašlyko gab. + a.š. pomidorų padažo, 1/3 j.duonos riekės, šv.agurkas, žirnelių mišrainė

SEKMADIENIS
Pusryčiai (8h): kiaušinienė su lašinukais, 1/2 j.duonos riekės, šv.agurkas, vėliau - kivis
Priešpiečiai: -
Pietūs (12:30): 200 ml ananasų-obuolių sulčių, 2 kotletai+2 a.š. pomidorų padažo, šv.agurkas, 1/2 j. duonos riekės
Pavakariai (16h): j.arbata su citrina, bananas
Vakarienė (18h): 2 vištienos šašlyko gab., 100g ryžių-krablazdžių mišrainės su a.š. majonezo, pomidoras
Naktipiečiai: greipfrutas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fleurette: 16 balandžio 2007 - 06:49
Fleurette, tavo valgiaraštyje jokio saldumyno! thumbup.gif

Chocollate, greitai mūsų kompaniją reikės vadinti ne "valgiaraščiu", o hipodromu... biggrin.gif

ŠIANDIENINIS

Pusryčiai: arkliukinis... kaip vakar. bigsmile.gif Truputį vėliau balinta kava su 1/3 AŠ medaus ir cinamonu.
Priešpiečiai: obuoliukas, 11 vynuogių
Pietūs: makaronų apkepas su kumpiu, grybais ir daržovėmis (gabaliukas), salotos (salotų lapai, pomidorai, ridikėliai, paprika, agurkai, aliejaus-citrinos užpilas). 350 ml mango sulčių, lazdyno riešutas.
Pavakariai: obuolys
Vakarienė: sriuba iš gabaliuko šaltienos, šparag.pupelių, špinatų, pomidorų, žiupsnelio avižinių dribsnių, riekutė j.duonos, obuolys.
Atsakyti
Laba bigsmile.gif

Šiandieniadienis:

Pusryčiai: Activia;

Priešpiečiai: Obuolys ir stiklinaitė kefyro;

Pietūs: Makaronai su sūriu ir daržovėmis, garnyrui pomidoras ir žirneliai;

Pavakariai: Kriaušė;

Vakarienė: Varškė su alyvuogėmis ir prieskoniukais.

Viso apie 1300kcal
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 04 15, 20:29)
Fleurette, tavo valgiaraštyje jokio saldumyno!  thumbup.gif

notworthy.gif Aha, stengiuosi ir aš jų kiekius apmažinti, penktadienį tik pasilepinau truputį blush2.gif O savaitgalį nelabai ir buvo kada, dirbau lauko/daržo darbus, tai rankos pačios prie vandens ir ko nors sotesnio tiesėsi smile.gif
Atsakyti
Šeštadienis
v+m+c
Pusryčiai: puspienė manų košė +VŠ naminės vyšnių uogienės
Priešpiečiai: 50 gr grūdėtos duonos su paštetu, šv agurku ir svogūno laiškais.
Pietūs: gabalas naminės vegetariškos picos, stiklinė pomidorų sulčių.
Pavakariai: kriaušė, apelsinas
Vakarienė:riekė Močiutės duonos, 50 gr. liežuvio, aš majonezo, 3 ridikėliai; riekutė naminio tinginio ir b. kava

Sekmadienis
v+m+c
Pusryčiai: avižinė košė su sėlenomis, aš sviesto ir trupučiu cukraus
Priešpiečiai: 3 VŠ salotų (agurkas, svogūnų laiškai, krapai, ridikėliai, tunas); bananas, vyšnių arbata
Pietūs: vištos kulšelė, kepta orkaitėje bulvė, morkų salotos su česnaku; 1 "Nomeda" ir b. kava
Ilga vakarienė ( aplinka kalta doh.gif ): Per 3 val. buvo sunaikinta 50 gr. močiutės duonos, 25 gr, grūdėtos duonos, 2 riekelės liežuvio, 1 riekelė vištienos vyniotinio, apie 30 gr. džiovinto sūrio, gal 5 alyvuogės, butelis gubernijos alaus ir 50 gr. "ledo" degtinės; dar nedidelis gabalėlis naminio tinginio ir obuolys.
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2007 04 16, 08:48)
Ilga vakarienė ( aplinka kalta doh.gif )

Žiauru, prisiminiau savo penktadieninį vizitą pas tėvus, kur irgi buvau gražioj formoj priversta su visais visokius negerumus valgyti doh.gif O juk dėl didelės mamos meilės man mokyklos laikais buvau pasitaisius iki 66 kg blush2.gif Ir taip sunku tuos nuo vaikystės suformuotus įgūdžius perlaužti...
Beje, merginos, kurios rytais valgot košes, gal pasakytumėt, kokiom proporcijot viską darot, nes man kartais gaunasi per skysta, kitąkart per tiršta doh.gif Šįryt viriau puodely vandens 0.5 puodelio avižų dribsnių, bet vėl tiršta gavosi sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fleurette: 16 balandžio 2007 - 09:49
prisiduodu savo savaitgali
šeštadienis
pusr: kava + activia jogurtas
piet: karsatas sumustinis su pomidoru padazu ir suriu
pavak : salotos is 150 gr krabu lazdeliu + 1 pomidoras + 120gr agurko + zalios salotos + 1 vš grietines
vakar : 0,5 l alaus + kava + 2 vilniaus saldainiai .
Naktip: naminis kotletas ir agurku pomidoru salotos doh.gif
labai ilga diena buvo
sekmadienis


pusr: kava + 1 saldainis
piet: riekele gojos duonos uzdeta silke su svogunais ir grietine
2 piet : 4 gabaliukai kudo šašlyko +2vš ryžiu + 4plonos riekeles virtos rukytos šonones + 3 vafliukai + kava + 2 bueteliai bealchogolinio alaus + vistenos blauzdele kepta ant groteliu + kopustu salotos be pagardu .
viskas peraugo i vakariene + arbata





Atsakyti
QUOTE(chocollate @ 2007 04 14, 19:11)
Meskute Nida, deklaruokis mirksiukas.gif SUsigesi maziau valgysi biggrin.gif

Jazau jazau, kaip tu čia mane pričiupai blush2.gif blush2.gif blush2.gif Tik šiandieninį deklaruosiu, jei galima... ax.gif

QUOTE(Fleurette @ 2007 04 16, 08:07)
Beje, merginos, kurios rytais valgot košes, gal pasakytumėt, kokiom proporcijot viską darot, nes man kartais gaunasi per skysta, kitąkart per tiršta doh.gif Šįryt viriau puodely vandens 0.5 puodelio avižų dribsnių, bet vėl tiršta gavosi sad.gif

Šiaip, maždaug proporcijos kaip ryžiams- 1:2 (dribsniai:vanduo). Bet jei pasisveri kruopas, tai juk nelabai svarbu (kcal atžvilgiu), kokio skystumo košė gaunasi rolleyes.gif

Pusryčiai: kava, 150ml greipfrutų sulčių, bandelė su sūriu, bandelė su šonine, 3 spurgytės (pusryčiai bulkučių kavinukėj blush2.gif )
Priešpiečiai: kava su pienu, dar 3 spurgytės
Pietūs: 2 spurgytės, pabandymui pirktas gatavas guliašas (lenkų produkcija). Pasak pakuotės, porcija- 240 kcal...
Pavakariai: 2 troškinti kukuliai, 150g grikių
Vakarienė: 200ml pom. sulčių

Turint omeny, kad maža spurgytė turi apie 140 kcal, rytinio "pasilinksminimo" net nebandau skaičiuoti. Kad neištiktų apopleksija, tsakant blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 16 balandžio 2007 - 14:55
QUOTE(Fleurette @ 2007 04 16, 06:07)
Beje, merginos, kurios rytais valgot košes, gal pasakytumėt, kokiom proporcijot viską darot, nes man kartais gaunasi per skysta, kitąkart per tiršta doh.gif Šįryt viriau puodely vandens 0.5 puodelio avižų dribsnių, bet vėl tiršta gavosi sad.gif


Na as tai nelabai proporciju zinau, bet as ryte kad puodu plaut nereiktu (na tinginiukas as 4u.gif ) tai isiberiu dribsniu i bliudeli, uzpilu karstu vandeniu ir uzdengiu lekstele kol pritraukia ir gaunasi puiki kose. O pagalvojus santykis tai dalis koses ir dvi dalys vandens, kaip ir pas tave, bet gal verdant isgaruoja g.gif Nu nekokia as pagalbininke bet vistiek biggrin.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif

Pusryčiai: Activia (124kcal);

Priešpiečiai: Ajerų duonos riekė ir fermentinio sūrio riekė (183kcal);

Pietūs: Silkė su burokėliais (+svogūnas, šaukštas majonezo ir jogurto) (573kcal);

Pavakariai: Varškė ir alyvuogės (126kcal);

Vakarienei numatoma burokėlių sriuba ir duona rolleyes.gif (300kcal).
Atsakyti
Mano lb grazus pirmadienis

Pusryciai: avizu kose su itarkuotu obuoliu, puse banano
Priespieciai: kakavos puodelis is aparato
Pietus: vakarykscio plovo lekste, salota su ridikeliais ir grietine, obuoliu sulciu stikline
Pavakariai: misraine is pomidoro ir krablazdziu su grietine, puse riekes mociutes duonos, puse mazos ciabatos, lauktuvinis sokoladinis saldainis
Vakariene: Naturalus jogurtas (200g) su ipjaustytu bananu ir vaniliniu cukrumi
Atsakyti
PIRMADIENIS
Pusryčiai [v+c] avižinė košė (+a.š. saulėgrąžų/a.š.aliejaus/cinamonas)
Priešpiečiai bananas
Pietūs (darbe) raug. kopūstų sriuba, koldūnai su mėsa (+sviesto/grietinės padažas), b. kava
Pavakariai 2 Finn Krisp'ai su sezamais/20 g jaut.nugarinės/pomidoras
Vakarienė žied.kopūsto/kumpio/paprikos/agurko salotos su nat.jogurtu, 60g j.duonos su sviestu, vėliau - greipfrutas
Atsakyti