Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

4u.gif tai ka ...penktadienis..

PUSRYCIAI-darzoviu troskinys[kalafiorai,brokoliai,morkos,bulve ir tt..],geriamo jogurto buteliukas
PIETUS-likes darzoviu troskinys,porcija ledu.
VAKARIENE-burokeliu sriuba,juoda duona ir..[vel doh.gif ]pora kasniu lasinuku su agurku
Atsakyti
Sekmadienis smile.gif

Pusryčiai: po šaukštą smulkintų sėlenų ir sėmenų puode vandens, šaukštelis medaus.
Priešpiečiai: kekelė vynuogių, keli gabalėliai biskvito, puodas arbatos, sauja sausainukų su aguonomis, puodas arbatos, 100 gr "Vana Tallinn" - aplankėme mamas, skant biggrin.gif
Pietūs: vištiena aštriame padaže, ryžiai, stiklinė multi sulčių.
Vakarienė: 2 obuoliai.
Atsakyti
Mano sekmadienis butu buves toks nelabai tikes, bet nuo 17h nieko nebevalgiau, tai kalorazas kaip ir issilygino blush2.gif

taigi:

pusryciai: 150g jogurto ir 30g sausu pusryciu 240kcal
priespieciai: 2 taures sampano blush2.gif 212kcal
pietus:300g grybu uzkandeles (300), 100g silkes su burokeliais (150), 100g liesos mesos (300) 750kcal
pavakariai: 3 sumustiniai 450kcal
vakariene 50g greifrukto 18kcal

Viso:1670kcal
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Turbūt nedeklaruosiu vakarykštės dienos...Ne todėl, kad būtų gėda, o todėl, kad visko neatsimenu- vyko kąsniavimas ax.gif Viską vainikavo pirktinė balta mišrainė, po ko sustojo skrandis ir jis stovi iki šiol...Nepaisant to, vis bandžiau jį pamaitint doh.gif

Pusryčiai: porcija omleto, agurko gabaliukas, 30g duonos, kava su pienu (500)
Priešpiečiai: 3 maximiniai višt. sparneliai (450), 120g pistacijų (770)
Pietūs: 100g šašlyko su agurku (350)
Vakarienė: 250g bulvių košės, 3 kukuliai su grybų padažu (600)

Daug....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 07 gegužės 2007 - 16:21
Mano šiandiena.

Pusryčiai: puodas vandens su šaukšteliu medaus.
Treniruotė.
Priešpiečiai: 90 gr varškės, šaukštas grietinės, šaukštelis cukraus.
Pietūs: maža pica su grybais, dar gabalėlis iš dukros lėkštės.
Vakarienė: porcija ledų.
Naktipiečiai: obuolys.

Suvartota papildomai: 1 saldainis, 2 lapeliai rūkytos nugarinės, maždaug 3 stiklinės multi sulčių.
Atsakyti
labas rytas smile.gif
šeštadienio, sekmadienio nedeklaruoju, nes nepamenu. Buvau ne namie, tai nei režimo, nei tvarkos. Buvo ir saldainių, ir torto ir šampano taurė, bet viskas su saiku. Taip kad buvau beveik gera... sau bigsmile.gif
vakardiena
Pusryčiai: juodos arbatos puodelis su 1aš cukraus, pusė obuolio (70)
Priešpiečiai ar tai ankstyvi pietūs: kotletas, pora šaukštų makaronų, raugintas agurkas; pusė obuolio, 2 asorti saldainiai ( tiksliai nežinau, duodu apie 550)
Pavakariai (pagaliau namie tongue.gif ): 4 VŠ miežinių dribsnių košės ( skrandis prašė košės blink.gif ) pusė stiklinės apelsinų sulčių (250)
Vakarienė: močiutės duonos 40 gr. 45 gr. rūkytos dešrikės; obuolys, 2 saldainiai (440)
Naktipiečiai: 2 kiviai (120)
1430
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sparow: 08 gegužės 2007 - 08:23
Priešpusryčiai: kava su pienu (25)
Pusryčiai: 3 vnt. (180g mėsos) keptų parduotuvinių sparnelių (360), kava su pienu (25)
Priešpiečiai I: 200 ml pom. sulčių (45)
Priešpiečiai II: kava, indelis grūdėtos varškės (240)
Pietūs: agurkinė sriuba (100), salotos su virta jautiena (340)"Sveikuolių" duonelė (175)
Vakarienė: 200ml kefyro (110)

Viso: 1420 kcal
Atsakyti
sekmadienio rasyti neverta nes jokio gero pavyzdzio jis nesuteiks. tai rasau vakaryksti

pusryciai tuno salotu 200 g

priespieciai 5 plikyti sausainiai

pietus 3 galabai vistienos saslyko, daug darzoviu, vyno pora tauriu (cia gamtoj buvom)

vakariene kokie 200 g darzoviu troskinio, keli saukstai sv. darzoviu salotu su liesa grietine, keli saukstai tu paciu tuno salotu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 05 08, 10:56)
tuno salotu 200 g

Kaip darai tuno salotas? Kadangi nemoku gaminti žuvies, man belieka tunas ir silkė. Ieškausi skanių receptų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 05 08, 13:07)
Kaip darai tuno salotas? Kadangi nemoku gaminti žuvies, man belieka tunas ir silkė. Ieškausi skanių receptų rolleyes.gif


Aš tuno salotas darau taip
dedi kinisko kopusto , ant virsaus 1 virtas stambiai supjaustytas kiausinis , puse pomidoro , keli griezinėliai pageidautina melynojo svoguno , keletas alyvuogiu , tada nusunkiu tuna nuo aliejaus ( savo sultyse man ne toks skanus ) sudedu ant viršaus , pagal skoni druskos , pipiriuku , butinai apslakstyti citrinos sultimis ir is indelio apslakstyti tuno aliejumi

skanaus cia 1 zmogui labai gera porcija gaunasi smile.gif
savo valgiarascio geriau neskelbsiu
nors siandien as kelyyyyyyyyyyyyyy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurarud: 08 gegužės 2007 - 12:35
Oi mergaitės o man tai gėda skelbti savo vakar dieną blush2.gif ypač po pietų blink.gif Kažkoks beprotiškas apetitas buvo užvaldęs g.gif Iki pietų (maždaug 15val.) laikiausi kaip tikra šaunuolė, o paskui blink.gif unsure.gif tikras siaubiakas. Šiandien bandau sugrįžti į vėžes, pasiskelbsiu rytoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 05 08, 14:07)
Kaip darai tuno salotas? Kadangi nemoku gaminti žuvies, man belieka tunas ir silkė. Ieškausi skanių receptų rolleyes.gif

kiniskas kopustas, melyni svogunai, pomidoras, kons. kukuruzai, alyvu aliejus, tunas savo sultyse
Atsakyti