Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušiniai- nuo kada?

Mamytes,

Nuo kada galima vaikuciams duoti kiausinius? Ir kaip juos geriau paruosti g.gif
Virti ar galima padaryti lengva omletuka g.gif
Siaip nesam niekam alergiski doh.gif tai nemanau, kad kiausiniai gali mus alergizuoti smile.gif
Atsakyti
Kiek as zinau kausinius galima duoti ne jaunesniems nei 9 men vaikams, bet as savo mazajam neduosiu iki metu. Musu vyresnelis dar ir dabar "nevirskina" kiausinio baltymo dry.gif . Na, o pradziai gal geriausia duoti virto kiausinio trynio, nes vaikai baltymui netolerantiski gana daznai huh.gif
Atsakyti
Sveiki
Mano dukrytei 1metukai ir vienas men. Viena karta as jai daviau tik truputuka paragauti kiausinio, tai po poros valandu ji visa istino, ypac ausytes, kakliukas, vaziavom i ligonine, gydytojai sake, kad tai buvo alergine reakcija. Buvo baisu, dabar duosiu, tik kai istirsiu ar tai tikrai nuo kiausinio.
Atsakyti
musu pediatre liepe nuo 9men. duot kiausinio trynio paragaut, jokiu budu ne baltymo, siandien jau bandyciau, bet pamirsau, ar is pradziu to trynio puse, ar tik ketvirtadali? Gal kas zinot?
Atsakyti
Gydytojai rekomenduoja nuo 9 men. As pabandymui daviau gal kokiu 10 men.Bet nepastebejau,kad butu kokia reakcija.Tiesa,pradzioje as duodavau tik putpeliu kiausiniu,nes juose vitaminu ir mineraliniu medziagu yra daugiau,nei vistu.Uztai dabar jam kiausinius tik duok.
Atsakyti
ar davet ir baltymo? nuo kada baltymas? atrodo, jis labiausiai alergizuot turetu?
Atsakyti
JAV pediatrai nerekomenduoja iki metuku duot. Idomu, kad musu mamos mums i pirmasias kosheles zhalia (!) tryni imaishydavo... wink.gif Musu sheimoj nera jokiu alergiju, bet ash laikiausi tu rekomendaciju: karves pieno, rieshutu, medaus, kiaushiniu iki metu neduoti.
Atsakyti
Mums pediatre sake kiausinio trynio duoti nuo 5.5 ,
bet as neduodu-man atrodo per anksti
Atsakyti
Kiausinio tryni imaisydavau i darzoviene nuo 7,5 men. Nezinau, gal ir buciau davusi veliau, bet tie kiausiniai tikrai kaimiski is patikimu zmoniu. O jei reiketu pirkti is parduotuves, tai tikrai bandyciau nuo veliau.
Jei kiekviena diena duodu tryni - tai uztenka ketvirtadalio; o jei kas antra - tai idedu puse trynio.
Atsakyti
QUOTE(Jergus @ 2004 12 13, 11:18)
musu pediatre liepe nuo 9men. duot kiausinio trynio paragaut, jokiu budu ne baltymo, siandien jau bandyciau, bet pamirsau, ar is pradziu to trynio puse, ar tik ketvirtadali? Gal kas zinot?


Iš pradžiu ketvirtadali trynio, o paskui didinti.

Aš viena karta buvau davusi paragauti tryni kai dukrai buvo 5,5 menesio- isbere zandukus.
Kai nuejome pas pediatre, ji pasake, kad tryni butinai reikia duoti nuo 9 menesio.

Grizusi, daviau tik paragauti kiausinio trynio- tad labai greitai vuduriukai buvo labai keistos spalvos ir su gleivemis(man taip atrodo). Nebedaviau- viskas susitvarke.
Dabar, kaip isverdu - tai dar ir ne duodu visa tryni, o tik tiek, kiek pati nori.
Atsakyti
Pamenu, kai prieš 10 metų pediatrai liepdavo virtą trynį duoti nuo 3,5 mėn. Ir duodavom. Dabar baisu darosi pagalvojus blink.gif
Atsakyti
Mes tai 9 mėnesių kiaušinio paragavom tongue.gif . Kepiau aš savo mažajai kiaušinienę, tai vaikui labai patiko ir svarbiausia neišbėrė. Tašiau šį produktą ji ragauja tik 1 kartą per mėnesį.
Atsakyti