Įkraunama...
Įkraunama...

Kotedžas užmiestyje?

Apklausa: Ar pirktumėte butą kotedže užmiestyje? (226 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mamytes patarkit - gal kas gyvenat kotedze?...pasakykit, kokie privalumai, kokie minusai palyginus su butu ir namu - ar jauciasi privalumas, ar geresne izoliacija nei bute? Juk uz sienos vis tiek kaimynai...va vis abejoju, ko is vyro zirst - namo ar kotedzo wink.gif
Namas reikalauja daug demesio aplinkai...
Zodziu neapsisprendziam - gal jus padesit rolleyes.gif
Atsakyti
kažkur esu skaičius, kad kotedžas, tai ant šono paguldytas daugiaaukštis.
vis tiek ten, skruzdėlynas, daug kaimynų.
aš , tai zirsčiau vyrui, kad noriu namo (beje tą ir darau). tai galėsi kiek nori rengt triukšmingus vakarėlius, ar su vyru kada garsiai pasibarsit nieks negirdės. smile.gif
o dar ir kiemas žymiai didesnis, ne toks, kad tik mašinai pastatyt ir siauras takelis iki namo.
kotedžai gana gražiai atrodo, bet vis tiek ten daugiabutis...
Atsakyti
Geriausia yra namas! mano nuomone. savas kiemas, niekas nesiukslins, galesi vaika drasiai paleisti, nebus jokiu pavoju. nesuksi galvos, kad vaikas nueis ten ar ten. pati isejusi i kiema galesi knyga paskaityti ar saule pasimegauti.
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 07 21, 11:18)
Namas reikalauja daug demesio aplinkai...

Bet juk prie kiekvieno kotedzo buna po nors ir labai nedideli ruozeli zemes - tai bet kokiu atveju, demesio aplinkai, ar gyveni name ar kotedze, reikia.

O mano nuomone yra tokia - kotedzu kainos siuo metu yra labai stipriai iskeltos, o kad ir kaip bebutu gyvendamas kotedze neturesi tiek privatumo, kiek gyvendamas name. Cia yra labai didelis minusas, del kurio kotedzai man ir nepatinka....
Atsakyti
Mes gyvenam tokiam nei bute, nei name: galima sakyti, kad dalis namo. Atskiras ivaziavimas, iejimas ir kiemas.

Trukumai:
- kaimynai is triju pusiu - viena siena su vienais, kita su kitais ir dar is kito sono kitas sklypas.. Kartais nervuoja, kai kieme viskas girdisi ar kaimyno vakariene kvepia
- sklypai nedideli, todel kaimynu objektai gan arti musu tvoros - sandeliukai, garazai. Todel teko statyti auksta tvora

Privalumai:
- gyvenam beveik miesto centre, o namo tokioje vietoje "neikastume". Be salia, darzeliai ir mokyklos arti
- saugu palikti namus, nes vieni is kaimynu dazniausiai buna namie ir gali uzmesti aki
- vaikams yra nemazai draugu - pereina per kiemeli ir jau su chebra
- nereikia tvarkyti didziuliu plotu: ir islaidu maziau, ir laiko sau daugiau lieka

Beje, sienoms netaupem ir garso izoliacija superine - is kaimynu nieko negirdziu!

Siandien per pietus uzsukau namo: mergos turskiasi voneleje, ant pievos paklodes, uzkandziai, leles - ir saulyte, ir pavesis. Net uzpavydejau, kaip joms ten gerai!
Atsakyti
Gerai jei kotedza perki jau pastatyta, sutvarkyta...eik ir gyvenko. O jei tik statyba pradeta, tai kartais laimes dalykas kaip ten viskas susiklostys. Mano biciuliai jau 5 metai gyvena tarp statybu - jie savo kaip ir susitvarke, bet....vienam krashte dar statybos vyksta, kitam jos kaip ir apmire. Taip kad savo rezeli susitvarkyti galima ir labai labai graziai, bet kaiminyste vis tiek aki rezia...... unsure.gif
Atsakyti
na jei as galeciau galvoti ko zirsti is vyro, tai zirsciau tik namo biggrin.gif na bet kokiu atveju dabar mes jei viskas toliau klostysis gerai galvojam tik apie nama. na o kotedza rinkciausi tik tada jei reiketu rinktis tarp buto ir kotedzo...
Atsakyti
Sutinku su jumis ir labai aciu uz nuomones
Zirzimus dar atidesiu ateiciai wink.gif - kol kas viskas gerai ka turim, bet vis kazka paplanuojam cool.gif
Manau kad pagrindinis kotedzo privalumas yra miestas - viskas ir visiems arti, o namas jau turi ir savu reikalavimu - kelios masinos ir pan...o ka daryti draugams, kurie jusu bakuzes gerokai uz miesto negales pasiekt?...ir plius darzeliai, mokyklos, bureliai - vel problema - juk vaika reiks ir nuvezt, ir parvezt - cia ne su truliku pora stoteliu pavaziuot....
Zodziu pamastymui yra erdves g.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 07 21, 18:27)
Gerai jei kotedza perki jau pastatyta, sutvarkyta...eik ir gyvenko. O jei tik statyba pradeta, tai kartais laimes dalykas kaip ten viskas susiklostys. Mano biciuliai jau 5 metai gyvena tarp statybu - jie savo kaip ir susitvarke, bet....vienam krashte dar statybos vyksta, kitam jos kaip ir apmire. Taip kad savo rezeli susitvarkyti galima ir labai labai graziai, bet kaiminyste vis tiek aki rezia...... unsure.gif

Ta netvarkinga kaimynyste gali buti ir name gyvenant, jei salia kaimynas nebaige savo statybu arba netvarkinga aplinka.
Atsakyti
mano nuomone-kotedzas thumbup.gif prie namo ir namo aplinkos tvarkymo reik daug laiko skirti, o jei dirbi, o ne sedi namie, taj savaitgaliai bus kruvini... kotedzas manau yra tarpinis variantas tarp buto ir namo, be as manau rinkciausi kotedza wink.gif nereiktu bijot isvaziuot kur toliau, kad kas neapsvarintu namo, gali karts nuo karto su kaimynkom kavos isgert kieme ar pas kuria namie wink.gif lengva sakyt-namas geriau, viskas juk priklauso ir nuo finansiniu galimybiu huh.gif
Atsakyti
Man tokiu klausimu nekiltu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Aisku - namas (bet namas yra daaaaug brangiau) blink.gif Aplinkos tvarkymas g.gif , as manau, kad tiek prie kotedzo, tiek prie namo vienodai darbo. Darbo doh.gif Apsodinai gera zole ir tik pjauk vasara.
O del kotedzo kaimynu - jei is vienos puses garazo siena, o is kitos - san. mazgas ar dar kas, ant stogo ir rusy juk ju nera laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Tai tiek tu kaimynu - nebent kieme pamatytum.
Atsakyti
Kotedžas geriau už butą, blogiau už namą. Mes išsirinkome namą, nors yra ir labai gražių kotedžų, bet kainos dar gražesnės. Tačiau buvau vienam kotedže Pilaitėje, tai siaubas. Tai ištisa laiptinė, o ne gyv. plotas. Tik laiptai ir viskas per 3 aukštus. Kiekvienam aukšte po kambarį, o tulikas aikštelėje tarp aukštų. Visą tą laiptinę reikia šildyti.
Draugė pirko kotedžą, pro jų langą matosi didelis šiltnamis, nes kaimynas augina agurkus. Vietos net šašlui pasikept vos užtenka, o čia...
Prie namo aplinkos galima dirbti, galima ir lengvu judesiu žolytę pjauti. wink.gif Kaimynų aplinka visviena toliau, tik už tvoros.
Dar mąstau, kotedže tikrai daug laiptų, jei vaikai maži, baugu, kad nenubildėtų. ohmy.gif
Atsakyti