Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(rosvile @ 2007 04 23, 10:08)
sveikutes,gal turit kokiu ideju kaip pazymeti stalo komendantus ka jiems iteikti,isskyrus svilpukus,kepures,gal ka idomesnio zinot smile.gif

As iteikinesiu svilpukus, tik tuos kur per gimtadienius naudojamos tokia trubele kai pucia ora issisuka, o dar gera minti scenarijuose redau, kad nieks daug laiko neskirtu kol isrinks komendantus, tai pririsiu prie kedziu kojeles is kaires puses, ir berenkant pasakysiu, kad paziureket ant keduciu savo svilpuku, pas ka yra tas ir komendantas, nes pas mane per vestuves bus virs 70 zmoniu, tai tikrai ne vieno komendanto reikes, o zmoniu nepazystu.

QUOTE(pakalnutė @ 2007 04 23, 14:59)
O man irgi sakė paruoš pintinę.Tik floristė ją papuoš.Dar kaškur skaičiau, kad svočia būtinai turi turėti siūlųsu adata, pėdkelnių ne sau,o jei ką jaunajai mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

o kas ti pas jaunaja matysis kai pas ja ilga sukne.

QUOTE(rosvile @ 2007 04 25, 10:16)
Norejau paklausti,kaip tevai atnesa seimos zidini(tai yra zvake er kazkaip kitaip),patarkit smile.gif

pas mus inese is molio padaryta nameli zvakide, man labai graziai yra, bet kurioj parduotuvei nupirkt galima nuo 7 ir iki ......Lt
Atsakyti
QUOTE(kliovaja @ 2007 04 25, 18:58)
o kas ti pas jaunaja matysis kai pas ja ilga sukne.

Bene dzūkelė būsi ax.gif 4u.gif
Ten rašė, kad reik pasirūpinti ir jaunąją.Kol važinėjama po gamta, tai atsitinka visokių nelaimių, o jaunosios labai stresuoja.Tai reik suteikt pirmąją pagalbą lotuliukas.gif
Mūsų jaunosios suknelė iš ilgos transformuosis į trumpą.Tai liepiau pasirūpinti, o aš jau turėsiu kur priglaudus prie saldainių lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutė: 26 balandžio 2007 - 08:10
QUOTE(pakalnutė @ 2007 04 26, 09:09)
Bene dzūkelė būsi  ax.gif  4u.gif


ne pati ruse, tik i Utena gyvent atvaziavau
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 04 23, 12:05)
Man įdomu, kuo galima būtų pakeist vestuvinius medalius (nes brangūs rūpūžės  blink.gif  doh.gif ) ?  g.gif



ziurint kiek tas brangu, Kaune senamiescio parduotuvelese maciau po 3-4 Lt. labai neblogus medalius. Netradiciniu formu, su uzrasais ir vaideliais. Man patiko, tik pasirodo jaunoji ju neperka, cia jau pirsliams reiketu pasirupinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_zalia: 26 balandžio 2007 - 11:45
QUOTE(ruta_zalia @ 2007 04 26, 12:43)
ziurint kiek tas brangu, Kaune senamiescio parduotuvelese maciau po 3-4 Lt. labai neblogus medalius. Netradiciniu formu, su uzrasais ir vaideliais. Man patiko, tik pasirodo jaunoji ju neperka, cia jau pirsliams reiketu pasirupinti.



tai žinoma, kad tai piršlių rūpestis... ax.gif na po 3 tai dar dar, aš mačiau po 5 Lt - tai jau tikrai brangoka, jei tarkim perki 10 medalių... ax.gif
Atsakyti
privargau doh.gif , kol surinkau visus scenarijus ir kt. , tai jei kuri tingit rasykit i AZ, nusiusiu
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 04 26, 11:47)
tai žinoma, kad tai piršlių rūpestis...  ax.gif

O mums viską apmoka jaunieji thumbup.gif Ir dėl medalių, pirkinių , tai viską derinam. Aš tik siūlau, o ji renkasi ir už tai moka pinigus
Atsakyti
Norėjau paklausti būsimų piršlių. Ar jūs dėl visko tariates, viską, ką ruošiates daryti, kalbatės ir pasakojate Jauniesiems? Aš vis kažkaip nieko per daug nepasakoju, ką ketinu daryti, bet galvoju, gal visgi būtų geriau, kad žinotų (aišku kai ką pasilikti kaip staigmeną) g.gif
O kaip patys Jaunieji jaučiates, žinodami viską, kas bus per jūsų vestuves? Ar tai jums patinka, ar geriau būtų, kad būtų kuo daugiau netikėtumų, staigmenų? g.gif unsure.gif
Atsakyti
na mes tai tai tikrai nemazai tariames su Jaunaisiais, nes jie turi savotisku pageidavimu, zinoma, apie staigmenas neuzsimenam, kas butent jiems bus skirta.
Bet pagalvojus apie savo pernai vykusias vestuves, tai pirsliai taresi tik del pagrindiniu dalyku (pvz.ar bus nuometo nusegimo ceremonija ir pan) ir buvo isties smagu, kai beveik nieko nezinojom thumbup.gif

Papildyta:
O as norejau stai ko paklausti: gal ka jau esate sumaste del seimos zidinio. noretusi padaryti kazka labai mielo, kai teveliai perduoda vaikams, gal kazkokios aplinkos sukurimo su zvakutem ir pritemdyta sviesa, specialios muzikos???.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramda @ 2007 04 26, 15:39)
na mes tai tai tikrai nemazai tariames su Jaunaisiais, nes jie turi savotisku pageidavimu, zinoma, apie staigmenas neuzsimenam, kas butent jiems bus skirta.
Bet pagalvojus apie savo pernai vykusias vestuves, tai pirsliai taresi tik del pagrindiniu dalyku (pvz.ar bus nuometo nusegimo ceremonija ir pan) ir buvo isties smagu, kai beveik nieko nezinojom  thumbup.gif

Papildyta:
O as norejau stai ko paklausti: gal ka jau esate sumaste del seimos zidinio. noretusi padaryti kazka labai mielo, kai teveliai perduoda vaikams, gal kazkokios aplinkos sukurimo su zvakutem ir pritemdyta sviesa, specialios muzikos???.... g.gif

Aš irgi manau, kad su jaunaisiais reikėtų aptarti tik pagrindinius dalykus, kada, kur reikia nuvykti, kokias vietas gamtoje pasirinkti, o ką ir kur daryti, tai jau piršlių reikalas. thumbup.gif Kitu atveju manyčiau, kad piršliai nereikalingi, o reikalingas vestuvių planuotojas, kuris gauna pinigus už jaunųjų norų tenkinimus. doh.gif
Kas liečia šeimos židinį, tai mes darėme su sausu kuru. Tam reikalui pirkome ,kaip ir žvakides, tačiau vietej žvakių naudojome sauso kuro tabletes ir tėvai jas įnešė visiškoje tamsoje skambant švelniai muzikai, kuria šiam atvejui manau turi visi muzikantai. Ir nuo sauso kuro tablečių šviesos pilnai pakako, kad tėvam būtų viskas matyti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2007 04 26, 14:29)
Norėjau paklausti būsimų piršlių. Ar jūs dėl visko tariates, viską, ką ruošiates daryti, kalbatės ir pasakojate Jauniesiems?

Aš tariuosi dėl bendrų dalykų.Planą pasakiau tokiais dideliais blokais, smulkmenų nesakau. Mūsų jaunoji irgi vienų dalykų nenorėjo, kitų pageidavo, o jau kaip tą apipavidalinti , pateikti mano reikalas mirksiukas.gif

QUOTE(ramda @ 2007 04 26, 14:39)
na mes tai tai tikrai nemazai tariames su Jaunaisiais, nes jie turi savotisku
O as norejau stai ko paklausti: gal ka jau esate sumaste del seimos zidinio. noretusi padaryti kazka labai mielo, kai teveliai perduoda vaikams, gal kazkokios aplinkos sukurimo su zvakutem ir pritemdyta sviesa, specialios muzikos???.... g.gif

mes šį dalyką darysim per pirmą stalo užsėdimą.Tai bus šviesu. Bet muziką tikrai reiks paderinti su muzikantais.Ir manau, kad tai turi vykti priimimas ir perdavimas ne užstalėje. O man pati ši ceremonija graži, tai svečiai tik pagerbs, ir už tėvus ir jaunųjų šeimą paskui sudainuosim ilgiausių metų.O gal muzikantai dar ką pasiūlys g.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 04 26, 16:11)
jei viska ispasakosi, paskui nebus idomu mirksiukas.gif

Tai ir aš taip galvoju... Tik vis širdis nerami, o kas jei tai, kas patinka man, nebus įdomu jiems... Aišku, tai, kas jiems asmeniškai kaip staigmena bus rengiama, tai nesakysiu, bet visgi pačių vestuvių planelį (ne scenarijų su visais žodžiais), kas ir kada, nusiunčiau, kad susipažintų...
Atsakyti