Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Gera idejau perskaiciau apie tevu palaiminima prie baznycios...mum labai tinka, nes jaunosios mama gali nespeti laiku atvaziuoti, o i baznycia tikrai spes! ACIUUUU lotuliukas.gif wub.gif
Siaip dar daug darbo...palengveja tiek, kad aunuoji be rutos vainikelio bus, tai jau deginimas atpuola. Del balionu nezinau ar gausis, nors ir labai noriu...dar paziuresim.
Jus man papasakokyte, kaip ten su tuo buciavimosiu...nia pamergiu ir pabroliu...kaip pradet ir organizuoti?
Turiu pasiulyma del jaunuju isleidimo miegoti. Padovanoti jai kuklius naktinius(ar pizama), o jam seimininius, apklijuotais mazais bantukais. pries iseinant, jaunieji vienas po kito turi nuimineti juos ir sakyti koks jo isrinktasis ar isrinktoji (svelnute, meile mano, saulute mano....ir pan). blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lylu @ 2007 05 03, 22:07)
Gera idejau perskaiciau apie tevu palaiminima prie baznycios...mum labai tinka, nes jaunosios mama gali nespeti laiku atvaziuoti, o i baznycia tikrai spes! ACIUUUU  lotuliukas.gif  wub.gif
Siaip dar daug darbo...palengveja tiek, kad aunuoji be rutos vainikelio bus, tai jau deginimas atpuola. Del balionu nezinau ar gausis, nors ir labai noriu...dar paziuresim.
Jus man papasakokyte, kaip ten su tuo buciavimosiu...nia pamergiu ir pabroliu...kaip pradet ir organizuoti?
Turiu pasiulyma del jaunuju isleidimo miegoti. Padovanoti jai kuklius naktinius(ar pizama), o jam seimininius, apklijuotais mazais bantukais. pries iseinant, jaunieji vienas po kito turi nuimineti juos ir sakyti koks jo isrinktasis ar isrinktoji (svelnute, meile mano, saulute mano....ir pan). blush2.gif

gal netikslia parasiau.ne prie baznycios, o baznycioje.tevai sedi pirmoje eileje.jaunieji prieina prie ju, atsiklaupia,tevai juos laimina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joole2: 03 gegužės 2007 - 21:11
tarp kitko, as organizuoju seimos zidini pries 12 lauke ir tada jaunieji tars padekos zodzius tevam ir ilgiausiu metu dainuos jauniesiems. O tevam dainuos vidury baliaus, kai tevai sveikins jaunuosius.
Man dar svarbu nepamirsti pries tai organizuoti tylos minute (jaunojo tevo tarp gyvuju nera)...
o pirsliu polka eina is kart po 1 valso?! ax.gif
Papildyta:
QUOTE(joole2 @ 2007 05 03, 22:10)
gal netikslia parasiau.ne prie baznycios, o baznycioje.tevai sedi pirmoje eileje.jaunieji prieina prie ju, atsiklaupia,tevai juos laimina.

Tai kaip supratau, jaunieji ieinant i baznycia prieina prie tevu-juos palaimina ir tada jau prasideda cerimonija?
pas mus tai sunkiau...pirma eis bendros misios...tai nezinau ka ir padaryti.

dar perskaiciau tokia idejau-iseinant is baznycios apipila ziedlapiais (nia tai jau normalu)...planuoju pirma isvesti poras, jie sustoja koridorium ir tada jau meto...bet kitka turiu-prie vartu is agropleveles stendas su nupaisyta sirdim. Jaunieji ja iskerpa ir pralenda...atseit pirma kliutis... smile.gifP
Atsakyti
Kviečiu į salės vidurį Dianą ir Ramūną, bei dar keletą merginų

Kad jaunieji vienas nuo kito nepasimestų, ypač pirmąją naktį
Ramūnas ant ištiestų rankų laiko sudėtus kaspinus


Naujas kelias nusėtas spalvom,
Juo eisit tvirtai susikibę,
Spalvos ką reiškia? – kuždėsite tylom,
Gal skausmą, gal laimę, ramybę

Tikėkit, jos džiaugsmą ir laimę atneš,
Taip tviska vaivorykštės spalvos
Į didelę laimę nuves
Tos žalios, geltonos ir baltos



Balta Pro baltą sniegą, į saulelę
Snieguolė ištiesia galvelę,
Ir į švelnutį žiedą
Saulutės spindulys atrieda

Geltona Pavasaris prikels upelį,
Purienom pasipuoš krantai
Ir supsis kvepiantys žiedeliai
Saulutėje gelsvai, gelsvai

Mėlyna Dangus pavasarį mėlynas
Lyg tyras žvilgsnis ežerų
Ir saulė budina kas rytą
Akis žibučių mėlynų

O ten prie šaltinėlio mažo,
Ištikimybę skelbdama
Į saulę kelia žiedą gražų Neužmirštuolė mėlyna.

Pilka Kaip nuobodžios, tuščios dienos
Bijokite pilkos spalvos
Pilka, kai nebėra jau kuo tikėti,
Pilka, kai jau nebėr ir ką mylėti
Te visad vingiuos ir keliuos
Nebūna tuštumos pilkos

Raudona Raudoną žiedą rožė kelia,
Raudona saulė vakarais
Praminkit meilei tiesų kelią
Dviejų karštų širdžių jausmais

Žalia Kalnai, laukais, gelsvais takeliais
Pas Jus ateina ateitis
Pamokite žali berželiai
Lai būna jie šviesi šviesi

Tebūna ji lengva kaip laukas,
Kai plaukia žydintys rugiai.
Tegu kasmet ji Jūsų laukia
Birželio vakarais žaliais

Juoda Juoda juoda naktis žėrėjo
Ramybę glausdama namų
O tiek žvaigždžių Ir jas galėjai
Tiktai iš mylimo akučių suskaičiuot

Saldžių sapnų juodoj nakty
Padėki galvą ant peties,
Kaip gera mylimo glėby
Jam pasakyt Labos nakties

CIA JAUNUOSIUS ISLYDINT MIEGOT. JIE SURISAMI IVAIRIUS SPALVU JUOSTELEMIS .UZRISTI GALI PABROLIAI SU PAMERGEM.PER SESES VESTUVES JIE TAIP SURISTI DAR SUGEBEJO VALSA PASOKT . thumbup.gif

Papildyta:
Turiu thumbup.gif blaivumo testa.Gal kam reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joole2: 03 gegužės 2007 - 21:35
QUOTE(jurga1985 @ 2007 05 02, 19:26)
sweikos,labai reikia internetinio adreso ivairiu,idomiu paveiksliuku,kazkada buvau radus,ten buwo disney parsonazai ir t.t. dabar jau nerandu,padekit prasau...

As irgi ieskojau paveiksleliu. Radau kelis nurodytus adresus, bet man kazkodel paveiksleliai nenusikopijuodavo. ir atradau visai paprasta buda: Atsidarai bet koki puslapi kur yra atvirukai (per google susirask).Tiesiog pasizymi norima paveiksleli ir nusikopijuoji.
Atsakyti
toki baieri girdejau, bet atsibos man skaityti, nes visas vestuves vesim be prof.muzikantu...sad.gif
man patiko kita fraze:)))

CIA JAUNUOSIUS ISLYDINT MIEGOT. JIE SURISAMI IVAIRIUS SPALVU JUOSTELEMIS .UZPISTI GALI PABROLIAI SU PAMERGEM.PER SESES VESTUVES JIE TAIP SURISTI DAR SUGEBEJO VALSA PASOKT . thumbup.gif

supratau, kad netycia kita raide irasei smile.gif) bet prajupkinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
joole> bet nors nuotaika praskaidrinai:)))
man su tom vestuvem tik lisnas galvos skausmas:(( zinau, kad isgert alkoholio galesiu tik kirpykloj...paskui bijosiu...kad nesusipainioti:))))
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos pirslienes. Kadangi gavau pirmaji kriksta, noreciau pasidalinti savo patirtimi. Gal kuriai pravers. Pirmiausia labai noreciau visoms padekoti, kurios pasidalino scenarijais. ACIU!!!
Prasedejau as prie scenarijaus gal 2 savaites, jau buvau pradejusi gailetis kam sutikau buti pirsliene. Taigi norejau, kad viskas butu idealiai padaryta :-). Bet buvau taip gerai ivertinta, kad negaila nei sugaisto laiko, nei pastangu, nei islaidu.
Siulyciau, jei tik yra galimybe, su muzikantais aptarti visa eiga. Man tas labai padejo susigaudyti kas kada turi vykti. Ir nebuvo nesusipratimu, kad muzikantai apie viena, as apie kita kalbu.
Per jaunuju valsa muilo burbulai labai graziai atrode, bet paskui pirsliai soka polka, o grindys nuo muilo buvo tokios slidzios, kad jauciausi kaip ozka ant ledo. Gerai, kad pirslys tvirtas, nes kelis kartus tikrai buciau issiplojusi :-).
Jei galit, pasitarkit su tevais, kada jie noretu perduoti zidinio ugni. Nes pas mus zidinio inesimas buvo labai anksti. Tevai norejo, kad tokia svarbia akimirka visi butu pakankamai blaivus.
Nepamenu, kuri aprase buteli apklijuota saldainiais, bet labai aciu uz ideja. Gavosi puiki staigmena jauniesiems. Ir dar labai dekui (irgi nepamenu kuri paraset) uz ideja apie pirslio padarytas nuotraukas pro rakto skylute. Visiems buvo smagaus juoko.
Ir dar vienas labai svarbus dalykas. Kai kopijuosit nuo ko nors vestuviu laikrasti, idemiai perziurekit ar tikrai visur pakeitet vardus. As toki lepsusa padariau. O atrodo kelis kartus tikrinau, bet turbut nuovargis dave savo. Gerai, kad nors ten buvo nelabai svarbus tekstas, smulkiu sriftu, tai gal ne visi sveciai pastebejo. Uz tai fotoaparatas uzfiksavo :-(.
Na lyg ir viskas. Beje, is jaunuju gavom labai saunias atminimo dovaneles: marskinelius su uzrasu - Geriausia (-ias) pirsliene pasaulyje.
Tik vyras sake daugiau pirsliu nebus, nes jo zodziais tariant, tai ne svente gaunasi, o darbas :-). Sako del manes karta pabuvo pirsliu ir uzteks :-).
Atsakyti
aciu uz pasisakyma ir pasidalijima patirtim. As apie burbulus svajoju, bet taip pat pagalvojau apie polka ...slidzia polka:)
o tai ta buteli su saldainiais tiesiog padovanojei? nes as maciau kaip tai atrodo-tikrai grazu:)
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2007 05 04, 10:17)
gal gali konkreciau parasyti apie tas foto, labai idomu  ax.gif
aciu


kazkas tokio g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lylu @ 2007 05 03, 21:07)
Jus man papasakokyte, kaip ten su tuo buciavimosiu...nia pamergiu ir pabroliu...kaip pradet ir organizuoti?


tu nesirūpink dėl to, čia muzikantai užveda visą šitą balabaiką mirksiukas.gif

QUOTE(joole2 @ 2007 05 03, 21:10)
gal netikslia parasiau.ne prie baznycios, o baznycioje.tevai sedi pirmoje eileje.jaunieji prieina prie ju, atsiklaupia,tevai juos laimina.


turėtų būti gražu, reiktų pasiūlyt saviem, nes jie visų prašo, kad atvažiuotų į bažnyčia ir jokių išlydėjimų iš namų nebus, net ir mes juos tą dieną pirmą kartą bažnyčioj pamatysim smile.gif

QUOTE(lylu @ 2007 05 03, 21:15)
Man dar svarbu nepamirsti pries tai organizuoti tylos minute (jaunojo tevo tarp gyvuju nera)...

o pirsliu polka eina is kart po 1 valso?!  ::


siūlau viską pasižymėti scenarijuj, nes paskui tikrai išdulka iš gavos

tikrai nežinau, ir kai piršliavom kažkaip praslydo visas šitas reikalas smile.gif

QUOTE(lylu @ 2007 05 03, 21:45)
man su tom vestuvem tik lisnas galvos skausmas:(( zinau, kad isgert alkoholio galesiu tik kirpykloj...paskui bijosiu...kad nesusipainioti:))))


viskas bus gerai, o stresui nuraminti tai siūlau jau grįžus iš kirpyklos įkalti 50 g brenžiuko, tikrai viskas atsileidžia, čia iš avo patirties ir savos piršlienės patirties mirksiukas.gif

QUOTE(klincari @ 2007 05 03, 22:09)
Siulyciau, jei tik yra galimybe, su muzikantais aptarti visa eiga. Man tas labai padejo susigaudyti kas kada turi vykti. Ir nebuvo nesusipratimu, kad muzikantai apie viena, as apie kita kalbu.

Jei galit, pasitarkit su tevais, kada jie noretu perduoti zidinio ugni. Nes pas mus zidinio inesimas buvo labai anksti. Tevai norejo, kad tokia svarbia akimirka visi butu pakankamai blaivus.

Na lyg ir viskas. Beje, is jaunuju gavom labai saunias atminimo dovaneles: marskinelius su uzrasu - Geriausia (-ias) pirsliene pasaulyje.


su muzikantais būtinai reikia pasitarti, nes paskui tikrai gausis makalynė, nes mes nors ir buvom apsitarę, bet vistiek buvo keletas nukrypimų, kurie MAN nepatiko ir išmušė iš scenarijaus, o kiti galbūt ir nepastebėjo unsure.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

šauni idėja su tokiom atminimo dovanėlėm thumbup.gif

Sveikos 4u.gif

jau esam buvę piršliais prieš 4 metus, ir tokiais mini liūdininkais prieš 2, dabar eesam pakviesti būti liūdininkais kur jaunieji nenori tradicinių vestuvių, tas viskas liuks - mažiau ruošimosi, bet vis tik jei bus balius dviejų dienų, tai kaip reik išsiversti be kaikurių tradicijų, neįsivaizduoju g.gif jau po biški baigiu atsigauti po sutikimo būti liūdininkais šoko, tai kalbėsiuos su jaunaisiais žiūrėsim kas gausis ko jie tikisi ir nori iš mūsų smile.gif

ačiū, welkom1, už scenarijus, studijuosiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akbr: 04 gegužės 2007 - 09:30
blink.gif aga,lengva pasakyti-pasitark su muzikantu...pas mus bus tik kuklus su armonika...viska darysiu as su vytu g.gif blush2.gif
bet vistiek reiks su juo biski pakalbeti...nes dainas visas zino, o vestuves vesiu as, todel visko ir klausineju, ypac eiliskumo... doh.gif
Atsakyti