Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Gal kas žino kokius žodžius lenkiškai jauniesiems išlydint iš namų?
Nes jaunoji yra iš lenkiškos šeimos, nors daugiau jie rusiškai šneka nei lenkiškai lotuliukas.gif o vestuvės vyks lietuvių ir rūsų kalbomis blink.gif
Atsakyti
Lad , kokie žodžiai gražūs thumbup.gif Aš buvau pasiruošus be tokių eilių g.gif bet reiks ir man pakoreguoti, nes labai gražu rolleyes.gif 4u.gif

Mes laivuką gavom thumbup.gif assa.gif assa.gif assa.gif Negaliu daug rašyti įtariu , kad mūsų jaunoji čia lankosi protest.gif gun_smilie.gif

Turiu tokį žaidimą.
Žaidimas jauniesiems. Tai darysiu AŠ!

Žaidimui reikia:
Porinio skaičiaus balionų (rekomenduojama 10-12)
Tiek pat raštelių su užrašytomis frazėmis.

Piršlys, muzikantai ar vyriausioji pamergė pristato svečiams žaidimą. Nuo šiol jaunieji žengs gyvenime petys į petį, koja į koją. O kad po kojomis nesipainiotų žemiškoji buitis, čia ir dabar jaunieji nuspręs, kokias pareigas namuose jie atlikinės.

Įnešami 10-12 (porinis skaičius) vienodos spalvos pripustų balionų su viduje įdėtais rašteliais. Jaunikis ir nuotaka iš eilės sprogdina po balioną, išima raštelį ir garsiai perskaito jį. Labi dažnai vyrui tenka moteriški darbai, moteriai - vyriški, kas smarkiai pralinksmina kauštelėjusius svečius.

Rašteliai (jų gali būti ir daugiau):

Vaikus gimdysiu aš!
Valgį gaminsiu aš!
Po parduotuves lakstysiu aš!
Lūpas dažysiuos aš!
Vystyklus skalbsiu aš!
Mašiną remontuosiu aš!
Pas mergas vaikščiosiu aš!
Čiaupus remontuosiu aš!
Su draugais alų gersiu aš!
Šventai dirbsiu nykiausius darbus: gulėsiu ant sofkutės prieš televizorių ir skaitysiu laikraštį!
Pinigus uždirbsiu aš!


Gal kas darėte. Kaip jis vyksta? (nelabai suprantu)
Atsakyti
Dabarsusimasciau g.gif , o kodel pirslys pirsliene nesa? ka tai simbolizuoja? ar tai tik vestuves pokstas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 06 07, 19:01)
Dabarsusimasciau  g.gif , o kodel pirslys pirsliene nesa? ka tai simbolizuoja? ar tai tik vestuves pokstas?  blush2.gif


gal tiesiog jauniesiems pavyzdi rodo g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 06 07, 17:28)
Ir sampana vidury tilto geriat ir po to vel toliau nesa? Kazkaip keistai arrodo man, nes reikia tada is karto viska rankose tureti, ir sirdeles ir sampana su taurem, o pirslys gi ir mane tures nesti.

nu šiaip jau piršlys piršlienės neneša, o eina priekyje, už rankyčių susikibę, taip sakant tikrina ar tiltas tvirtas ir išlaikys 4u.gif tai ir netrukdo tada krepšys su viskuo rankoje 4u.gif
o kad neštų g.gif kažkaip kiek teko būt, o būt teko nemažai - nenešė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 06 07, 19:46)
nu šiaip jau piršlys piršlienės neneša, o eina priekyje, už rankyčių susikibę, taip sakant tikrina ar tiltas tvirtas ir išlaikys 4u.gif tai ir netrukdo tada krepšys su viskuo rankoje 4u.gif
o kad neštų g.gif kažkaip kiek teko būt, o būt teko nemažai - nenešė ax.gif

Pas mus Panevezyje tai tikrai visa palyda nesa. Visose vestuves kiek buvau nese, ir per musu vestuves pirslys pirmas nese svocia, o po ju MB mane nese ir pabroliai pamergytes.
O tai tas sirdeles kai surakinat, isgeriat sampaniuko ir po to jaunikiui reikia kazkaip pasakyti kad pabaigtu toliau nesti iki tilto pabaigos?
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 06 07, 22:23)
Pas mus Panevezyje tai tikrai visa palyda nesa. Visose vestuves kiek buvau nese, ir per musu vestuves pirslys pirmas nese svocia, o po ju MB mane nese ir pabroliai pamergytes.
O tai tas sirdeles kai surakinat, isgeriat sampaniuko ir po to jaunikiui reikia kazkaip pasakyti kad pabaigtu toliau nesti iki tilto pabaigos?

na mes sakėm, kad pusę kelio jau įveikėt, gyvenimus ir širdis surakinot, tai dabar drąsiai pirmyn į savo laimę blush2.gif
oi kaip man patinka laužyt stereotipus 4u.gif aš čia dėl nešimo 4u.gif būsit įvedę naują tradiciją Panevėžyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lad: 07 birželio 2007 - 21:29
QUOTE(pakalnutė @ 2007 06 07, 11:07)
Turiu tokį žaidimą.
Žaidimas jauniesiems. Tai darysiu AŠ!
Gal kas darėte. Kaip jis vyksta? (nelabai suprantu)

Mes darem sita zaidima antra diena. Jis dar vadinamas darbu pasiskirstymas seimoje. Buvo is ties labai smagu, ypac kai jaunoji susirinko visas maloniausias pareigas: eiti i svecius, leisti pinigus, vesti pirsli i bara biggrin.gif . Jaunasis net nusprende, kad mes su jaunaja sutare mirksiukas.gif . Ant atskiru lapeliu surasai ivairias pareigas ir idedi i baliona. O tada ji priputi ir surisi visus i viena kruva. Tada jauniesiems iduodi daikta tinkama pradurti balionui ir paaiskini, kad balione yra rastelis, kuris nusakys vieno ar kito pareigas. Darbai gali buti patys ivairiausi, galima issirinkti patinkancius:
Į kurortus važiuosiu - AŠ
Pinigus išleisiu - AŠ
Šiukšles nešiu - AŠ
Pinigus uždirbsiu - AŠ
Indus plausiu - AŠ
Pampersus mūsų vaikui keisiu - AŠ
Vaikus gimdysiu - AŠ
Kartą per mėnesį piršlį į barą nuvesiu - AŠ
Per tavo gimtadienį dovanas gausiu - AŠ
Pas vienišą kaimyną(-ę) druskos eisiu - AŠ
Pusryčius ir kavą i lovą nešiu - AŠ
Vaikus auginsiu - AŠ
Svečiuose lankysiuos - AŠ
Valgyti gaminsiu - AŠ
Televizorių žiūrėsiu - AŠ
Laikraščius skaitysiu - AŠ
Piršliu namus tvarkysiu - AŠ
Myleti ir gerbti vienas kita visa gyvenima pasizadame - MES
Man labai patiko tas paskutinis, ka daro abu. Tik as su tuo rasteliu emiau vieninteli tokios spalvos baliona ir ispejau jaunuosius, kad ji sprogdintu butinai paskutini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klincari: 07 birželio 2007 - 22:48
Sveiki 4u.gif ,

Tą žiadimą kas ką darys, tai mes vienose vestuvėse darėm gėlės ramunės forma, kai reikia nuplėšti gėlės lapelį, kuriame parašyta kas ką darys ir perskaityti. Taip pat smagiai gavosi. thumbup.gif

Taigi, o liepos 7 dieną vėl tenks piršliauti - brolio vestuvėse. Tas scenarijus, kurį turiu, pusei vestuvių svečių žinomas, nes giminė ta pati dalyvaus. Norisi kai ką atnaujinti.

Gal galėtumėt pasidalinti tuo kas ką turit: scenarijus, laikraštukas ir šiaip kokių žaidimų ir įdomybių atsiųsti adresu: joana@aktv.lt

Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinuk @ 2007 06 08, 01:27)
Sveikos merginos. Turiu prasyma. Gal galetumet atsiust kokia info apie rituala su karvojzaus inesimu  ax.gif  atsiuskit i pasta kristina.jukniene@gmail.com. IS anksto visoms dekoju  4u.gif


Vat ir mane labai užkabino tas svočios pyragas g.gif Kaip, kada ir ką su juo daryt?
Kokius žodelius reikėtų pasakyti?
Atsakyti
Merginos,dar turiu klausimėlį 4u.gif

Planuojam jaunųjų pyragą pjaustyti prieš išleidžiant miegot. Gal kas turit žodžių pasakyt prieš tai?

P.S.: vestuvės jau beveik ant nosies,liko trys savaitėlės doh.gif . Kaip pradėjau bijot,tai nėr žodžių blink.gif . Pavydžiu toms,kurios jau atpiršliavot,greičiau ir aš atkentėčiau blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 06 08, 15:36)
Merginos,dar turiu klausimėlį 4u.gif

Planuojam jaunųjų pyragą pjaustyti prieš išleidžiant miegot. Gal kas turit žodžių pasakyt prieš tai?

P.S.: vestuvės jau beveik ant nosies,liko trys savaitėlės doh.gif . Kaip pradėjau bijot,tai nėr žodžių blink.gif . Pavydžiu toms,kurios jau atpiršliavot,greičiau ir aš atkentėčiau blush2.gif .


Kazkada buvau radusi apie torto simbolika:
Jaunieji pjausto torta kartu nes tai simbolizuoja, kad ju kartu kuriamas gyvenimas bus saldus ir viska jie darys drauge, tai ju pirmas kartu atliktas darbas, o jei pamaitina vienas kita tuo atpjautu tortai - reiskia vienas kitam visada pades
tai ir zodzius apie tai galima sugalvoti 4u.gif
Atsakyti