Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(sarune+ @ 2007 04 04, 17:39)
sveikutes ,
prisiskaiciau as scenariju visokiausiu bet kodel visi toki banalus?
ar visos poros daro tradicines vestuves su viosmis tradicijomis, eilerasciu paklodem su ilydejimais is namu?
gal kuri turite scenariju originalu kurio pradzia tik nuo baznycios, gamta, sutikimas sventimo vietoje, jaunos seimos pristatymas. tevu zidinys , dar keli pasisakymai, jaunuju valsas, keliaraiscio ir puokstes metimas torto pjovimas, na kaip ir visos tradicijos nusimatancios pas mus vestuvese.
tai dabar iekau scenarijaus kuri galeciau pasiulyti savo pirslienei (liudininkei) gal kuri turit ka nors panasaus ???buciau labai ir labai dekinga  4u.gif


taigi gali prisitaikyt tik taikas tau reikalinga, o kas ne išmest mirksiukas.gif
QUOTE(flakita @ 2007 04 06, 09:59)
Labas rytas  blush2.gif
Viena forumiete man buvo atsiuntus visokius scenarijus, ir vaakr viena labai faina radau.. jokiu eiliu, jokiu kvailu zodziu.. pakankamai viskas taip kaip as norejau blush2.gif  Tai vienas dalykas man patiko, kur tikrai nesu girdejus.. pries islydint is namu, ant jaunosios batelio pasiraso pamerges, kurios vardas labiausiai nusitrins, ta pirma istekes  thumbup.gif  paskui batas tikrinamas pries metant puokste, tai vat sita ideja man patiko labai thumbup.gif

atsiųsk ir man. z.sonata@yahoo.com. Labai ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
paaiškinkit jūs man to svočios karvojaus prasmę, nu niekaip neįkertu g.gif
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2007 04 06, 08:59)
Labas rytas  blush2.gif
Viena forumiete man buvo atsiuntus visokius scenarijus, ir vaakr viena labai faina radau.. jokiu eiliu, jokiu kvailu zodziu.. pakankamai viskas taip kaip as norejau blush2.gif  Tai vienas dalykas man patiko, kur tikrai nesu girdejus.. pries islydint is namu, ant jaunosios batelio pasiraso pamerges, kurios vardas labiausiai nusitrins, ta pirma istekes  thumbup.gif  paskui batas tikrinamas pries metant puokste, tai vat sita ideja man patiko labai thumbup.gif

As buvau vestuvese pamerge ir tas dalikas buvo, nu as nelabai patenkinta, man asmeniskai nepatiko, nes gerai isiziurint ir visi vardai pasilieka ir meluoja kad beveik ne vieno neliko, nu tikrai graziau kai puokste meta
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2007 04 06, 08:59)
Labas rytas  blush2.gif
Viena forumiete man buvo atsiuntus visokius scenarijus, ir vaakr viena labai faina radau.. jokiu eiliu, jokiu kvailu zodziu.. pakankamai viskas taip kaip as norejau blush2.gif  Tai vienas dalykas man patiko, kur tikrai nesu girdejus.. pries islydint is namu, ant jaunosios batelio pasiraso pamerges, kurios vardas labiausiai nusitrins, ta pirma istekes  thumbup.gif  paskui batas tikrinamas pries metant puokste, tai vat sita ideja man patiko labai thumbup.gif

sveikute, gal galetum man i meila sarune@bos.lt persiusti ta vestviu scenariju kuri gyrei labai buciau dekinga notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 04 09, 12:35)
sveikute, gal galetum man i meila sarune@bos.lt persiusti ta vestviu scenariju kuri gyrei labai buciau dekinga  notworthy.gif




Atsiuskite ir man i meila ingaauditas@gmail.com ta scenariju, busiu labai dekinga. Pirmas kartas todel labai baisu 4u.gif Labai lauksiu
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

jungiuosi ir as i jusu nekuklu buri ax.gif .Birzelio 30 einam pirsliais i vyro seses vestuves doh.gif ,tai jusu pagalba bandysiu pasiruosti blush2.gif . Scenarijus traukiu is forumo,jau nemazai info turiu,tik reik po biski deliot pradet doh.gif .Manau,kad klausimu tikrai kils,ir tikiuosi jusu pagalbos mirksiukas.gif

Flakita, o gal ta scenariju tiesiog i cia galetum ikelt? Buciaau labai dekinga,ir manau,kad ne tik as mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 10 balandžio 2007 - 12:07
QUOTE(flakita @ 2007 04 06, 08:59)
Labas rytas  blush2.gif
Viena forumiete man buvo atsiuntus visokius scenarijus, ir vaakr viena labai faina radau.. jokiu eiliu, jokiu kvailu zodziu.. pakankamai viskas taip kaip as norejau blush2.gif  Tai vienas dalykas man patiko, kur tikrai nesu girdejus.. pries islydint is namu, ant jaunosios batelio pasiraso pamerges, kurios vardas labiausiai nusitrins, ta pirma istekes  thumbup.gif  paskui batas tikrinamas pries metant puokste, tai vat sita ideja man patiko labai thumbup.gif


noreciau ir as aistule.r@gmail.com
Aciu.. 4u.gif
Atsakyti
Vienose vestuvese pamenu buvo, tokia istorija apie jaunuosius, kaip pirma nakty praleido, ten su pedutem tokiom popierinem vaizdavo, kaip nakty jaunieji miegojo ar kazkas panasaus. Aisku neprisimenu visko, kaip ten reika papsakot. Sveciams buvo labai juokinga.
Tai kazkoki panasu monologa juokinga apie jaunuosius gal zinot?
Busiu vyr.pamerge, bet kiek cia visko paskaiciau, tai konkreciu atsakymu neradau...
Patarkit ka dar galima pridaryti per vestuves, bet tik ka nors juokinga? Romantikos manau ir taip uzteks...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Cia raset apie kazkoki labai idomu scenariju ax.gif Gal galetumet ir man ji persiust? nixieee@gmail.com Buciau labai labai dekinga, nes mirtinai reikia biggrin.gif
Atsakyti
Ir man l. reikia plyyyyyyyyyyyyyyyyzzzzz 4u.gif
r.b@post.skynet.lt
labai aciu
Atsakyti
merginos help help.gif .
ka daryt su seimos zidiniu,jei jaunikio tevai issiskyre,ir tevas gyvena su kita seima g.gif .Jei tevai uzdegines zidini,tai kazkaip keistai gautusi doh.gif g.gif .Gal kas geru minciu turit?
Atsakyti
O gal kas turi kokių žodžių prieš Jaunąjai metant puokštę, o Jaunikiui- keliaraištį? g.gif
Atsakyti