Įkraunama...
Įkraunama...

Au-pair užsienyje

Laba diena smile.gif Labai reikia patarimo iš mamų, kurios gyvena vokiškai kalbančiose šalyse.
Aš pati studijuoju šią kalbą ir ruošiuosi padirbėti kurioje nors iš šių šalių. Nunešiau dokumentus dėl darbo Au-pair, bet dabar jau ėmiau bijot ir abejot g.gif Gal galėtumėt papasakot ar patart kaip vokiečiai ar austrai žiūri į aukles, dirbančias kaip Au-pair, kodėl ima būtent užsienietes per agentūras ir pan. Ar draugiški jie žmonės? Gal pačios esat su tuo susidūrę ar pažįstat žmonių kurie turi/dirba Au-pair? LABAI dėkinga būsiu už bet kokį patarimą ar atsiliepimą 4u.gif
Atsakyti
kodel tik vokieciai,austrai? visame pasaulyje au-pair programa galioja. vokietukai vaziuoja i USA,Anglija. Priklauso,aisku,labai nuo seimos,kurioje busi,bet au-pair metai yra puiki galimybe ismokti kalba,susipazinti su kita salimi 4u.gif Man jie buvo nuostabus wub.gif
Atsakyti
Vokietijoje ir Austrijoje, nes noriu visiškai laisvai šnekėti vokiškai, išmokti kalbą. Be to studijuoju ir šių šalių kultūrą, istoriją, geografiją, todėl būtų įdomiausia ir naudingiausia. Be to tubūt sunku rasti vokiečių šeimą anglakalbėje šalyje. Na, bent jau kiek domėjausi ir agentūrose sakė, tai realiausia į Vokietiją ar Austriją. O važiavot per agentūrą? Nebuvo sunku?
Atsakyti
QUOTE(Hornisse @ 2007 03 27, 23:43)
Laba diena smile.gif Labai reikia patarimo iš mamų, kurios gyvena vokiškai kalbančiose šalyse.
Aš pati studijuoju šią kalbą ir ruošiuosi padirbėti kurioje nors iš šių šalių. Nunešiau dokumentus dėl darbo Au-pair, bet dabar jau ėmiau bijot ir abejot g.gif Gal galėtumėt papasakot ar patart kaip vokiečiai ar austrai žiūri į aukles, dirbančias kaip Au-pair, kodėl  ima būtent užsienietes per agentūras ir pan. Ar draugiški jie žmonės? Gal pačios esat su tuo susidūrę ar pažįstat žmonių kurie turi/dirba Au-pair? LABAI dėkinga būsiu už bet kokį patarimą ar atsiliepimą 4u.gif

as tik atsakiau i sia tavo abejone. gerai ziuri cia i au-pair,LT tik nekaip ir neaisku kodel? unsure.gif kisenpinigiai permazi g.gif ,o gal,kad metai susigaista,nors jie visokeriopos naudos priduoda.
per agentura (jei moketi reikia) nebutina dokumentus tvarkytis,galima tiesiog i organizacija kreiptis,kuri ir cia tavimi pasirupins.gausi kitu au-pair ,netoli taves gyvenanciu, adresus,organizuojami susitikimai ir t.t. man tas lab. patiko. au-pair as jau pries 11-ka metu buvau...bet smagu wub.gif apie tai pasneketi.
Atsakyti
Va va, būtent, prisiklausiau čia įvairių nuomonių, kad nieko gero nesitikėčiau, tai ėmiau abejot. O pažįstamų, kurie iš savo patirties galėtų patart, neturiu. Šiaip aš tik 3 mėn važiuočiau, vasarai, nes nesinori mokslų nutraukt. Visus dokumentus jau nunešiau į agentūrą, tai laukiu dabar smile.gif O kaip pas jus su vokiečių kalbos kursais? Labai brangu?
Atsakyti
3 men vaziuoti nepatarciau.Kalbos kursu neiseis tokiam trumpam laikui susirasti,nes vasaros atostogos dar 6 sav tame tarpe bus.
2-ra.Adaptacija nera tokia jau lengva,reiktu 2 men skirti.O 3-cia - reikia pradzioje su aukletiniu/-iais apsiprasti.Juk seima ima tave kaitais - tu ismoksi kalba,30 val i sav. priziurint ju atzalas,atliekant lengvus namu ruosos darbus. Seima tures dar daug papildomu islaidu,pvz. kaip draudimas ar agenturai mokestis uz tave. Metams sios sumos mazesnes/pasiskirsto proporcingiau. Kazkokia ypatinga seima gali tik atsiliepti g.gif
Atsakyti
Hornisse, ash mastau apie Aupair is Lietuvos, tik man reikt ne 3 menesiams, bet visiems metams. Nuo rugsejo... ax.gif Na, bet dar neapsigalvojom su vyru, ar Au-pair imsim ar aukles cia ieshkosim..
O 3 men tikrai nemanau, kad gausi vieta. Ypac, kai atostogos bus, ir taip seimos shvaziuoja su vaikais i kurortus... O kursai kalbos buna nuo rugsejo-spalio arba sausio-vasario.. Tad nedaug ka lametum tuos 3 men pabuvus...
Atsakyti
Na nezinau, ar cia pataikiau, bet man labai idomu butu suzinoti buvusiu kokioj nors shalyje AuPair patirti. Mes su vyru sprendziam ar imti ish LT AuPair ar ieshkotis aukles patiems Vokietijoje. Ash noreciau AuPair ish Lietuvos, taciau priesh kazka nuspresdama noreciau suzinoti jau buvusiu AuPair patirti. Ko tikimasi ish sheiminiku, kaip darba isisvaizdavo priesh atvaziuojant, o kaip buvo is tikruju. Kokios buvo (pageidautinos) gyvenimo salgyos...
Aciu, jei kas ishdrys pasidalinti ax.gif
Atsakyti
Dabar visai pasimečiau g.gif Buvau studentų kelionių centre, išsiklausinėjau, tai trys mėn - mažiausias galimas laikotarpis. O kursai tai man nebūtini, vokiečių jau 5 metus mokausi. Be to, daugelį mokesčių mokėčiausi pati. Svarbiausia man šnekamoji kalba. Šiaip ir metams važiuočiau, bet mano būsimas vyriokas čia lieka...Ir ši vasara man turbūt paskutinė au-pair darbui, nes ima tik netekėjusias ir neturinčias savų vaikų. Bet dabar jau visai susimakalvau. Gal neverta...Bet ačiū, kad atsakot, nes vienai sunku sumislyt, ką daryt 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Miestų ir šalių pavadinimai privalo būti rašomi iš didžiųjų raidžių
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2007 03 31, 14:31)
Na nezinau, ar cia pataikiau, bet man labai idomu butu suzinoti buvusiu kokioj nors shalyje AuPair patirti. Mes su vyru sprendziam ar imti ish LT AuPair ar ieshkotis aukles patiems Vokietijoje. Ash noreciau AuPair ish Lietuvos, taciau priesh kazka nuspresdama noreciau suzinoti jau buvusiu AuPair patirti. Ko tikimasi ish sheiminiku, kaip darba isisvaizdavo priesh atvaziuojant, o kaip buvo is tikruju. Kokios buvo (pageidautinos) gyvenimo salgyos...
Aciu, jei kas ishdrys pasidalinti  ax.gif


As gyvenau JAV kaip Au Pair. Na lukesciai yra tokie, kad butu silta, jauku namie...
Su seimininkais musu santykiai buvo kaip tikros seimos, o ne kaip darbdavio ir darbuotojos... As kambariu netvarkiau, valgyt nedariau, o tik vaikucius priziurejau. Seip seimininkai turi duoti kapeiku, kad su vaikuciais galetum kur nors isvaryti i koki muzieju, kad galetume pakeliui uzkasti. Neturi kontroliuoti seimininkai, o tik sisakyti savo pageidavimus. Mergina turi tureti atskira kambari, priejima prie interneto, seimininkai turi leisti ateiti jos draugams, netgi kartais paviesti kartu pavakarieniauti. Mane visur jie isleisdavo. Jei varydavau kur keliauti, atostogauti tai dar salia atlyginimo ir arbatpinigiu duodavo. Na zodziu ziurejo mane kaip dukteri nors buvo keliais metais te vyresni. Jei noredavu nuvezdavo kur reikia. Ir padedavo taupyti... Nes juk butent to ten merginos ir vaziuoja. Jei dar turi klausimu rasyk i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2007 03 31, 12:31)
Na nezinau, ar cia pataikiau, bet man labai idomu butu suzinoti buvusiu kokioj nors shalyje AuPair patirti. Mes su vyru sprendziam ar imti ish LT AuPair ar ieshkotis aukles patiems Vokietijoje. Ash noreciau AuPair ish Lietuvos, taciau priesh kazka nuspresdama noreciau suzinoti jau buvusiu AuPair patirti. Ko tikimasi ish sheiminiku, kaip darba isisvaizdavo priesh atvaziuojant, o kaip buvo is tikruju. Kokios buvo (pageidautinos) gyvenimo salgyos...
Aciu, jei kas ishdrys pasidalinti  ax.gif


Aš dirbau metus per AuPair Vokietijoje. Jauna šeima su dviem mergaitėm. Vienai buvo 7 metukai, kitai 3. Labai geri santykiai buvo su šeimininkais, o ir mergaitės daug rūpesčių nekėlė. Moteriškė dirbdavo nepilną darbo dieną (padėdavo vyrui, nes turėjo savo verslą). Tai darbo tikrai labai mažai turėdavau: tik iki pietų ir kokį 1-2 vakarus per savaitę. O šiaip labai daug kur kartu važinėdavom : į įvirius parkus, savaitgaliais į įvairius miestus su savo futbolo klubu į varžybas. Važiavau su jais kartu atostogauti ir į kalnus ir į kaimo sodybas. Žodžiu, jų dėka labai daug ką pamačiau. Todėl manau reiktu merginos paklausti ar ji nori didesnės laisvės ir pati renkasi savo laisvalaikį, ar mieliau daugiau važinėja su šeima, nes tokiu būdu atsiveria žymiai didesnės galimybės susipažinti su šalimi. Nors aišku kam ko reikia... Kitos gal tik po kinus ir naktinius klubus nori trankytis...
Kambarių tvarkyti nereikėjo, tik palygindavau skalbinius.
Gal, kad esu pati atsakinga, linksma ir mielai bendraujanti, tai ir jiems labai tikau, patikau ir rūpesčių nepridariau. Kai po kelių metų atvažiavau pas juos į svečius,- sakė, kad buvau geriausia jų AuPair smile.gif Jie jų turėjo keletą, tai buvo pakraupę kai sugrįžę namo užtiko vieną AuPair su "draugu" jugoslavu (ne koka tų jugoslavų reputacija Vokietijoje mirksiukas.gif ), ispanė AuPair pastoviai grįžusi naktimis kepdavo ir virdavo sau vakarienę ir t.t.
Aišku renkantis reiktu įvertinti dar ir tai ar jums bus malonu gyventi su svetimu žmogumi.
O dar toks pasvarstymas g.gif
Aš važiavau dirbti į Vokietiją, kad patobulinti savo vokiečių kalbos žinias. Jei tu kalbi lietuviškai tai mergina nelabai turės stimulo kalbėti vokiškai. O kokia kalba kalba jūsų mergytės ? Gal joms kaip tik geriau auklė vokietė, kad galėtų taisiklingai kalbėti vokiškai ?
Na žodžiu tokie pasvarstymai smile.gif
Atsakyti