Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

na manau kad virsijam leistas ribas t.y. 50 psl tad kad ir kaip gaila butu palikti tas grozybes bet pradedam nauja skyreli
Atsakyti
Kas praset eziuku - jau issiusti. Negausit - rekit tongue.gif
Atsakyti
mergytes, dabar kazka surast tarp n psl. yra labai sunku, todel butu labai gerai, jeigu jus atskiras temas skelbtumet kiekvienam atvejui.
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2004 12 14, 22:53)
Kas praset eziuku - jau issiusti. Negausit - rekit  tongue.gif



AČIŪ clap_1.gif
Atsakyti
gavau clap.gif aciu. bus kaip sutrumpint ir taip trumpas mano naktis laugh.gif bet mazylis turetu apsidziaugt biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau pagaliau pagaliau clap.gif clap.gif clap.gif Naujas rankdarbiu skyrelis clap.gif clap.gif clap.gif Net savo akimis negalejau patiketi. Aciu aciu aciu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2004 12 15, 08:49)
Pagaliau pagaliau pagaliau  clap.gif  clap.gif  clap.gif  Naujas rankdarbiu skyrelis  clap.gif  clap.gif  clap.gif  Net savo akimis negalejau patiketi. Aciu aciu aciu  clap.gif  clap.gif  clap.gif

pritariu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na noriu ir as pasigirti savo mezginiais tikrai is sio skyrelio pavogiau ideja tik va nepamenu is ko blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
na noriu ir as pasigirti savo mezginiais tikrai is sio skyrelio pavogiau ideja tik va nepamenu is ko blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga888: 15 gruodžio 2004 - 10:13
sorry manuzstrigo kompas ir kazkaip gavosi 2 zinutes doh.gif
beje cia dar mano mazasis modeliukas su kepuryte ir saliku
Atsakyti
sorry manuzstrigo kompas ir kazkaip gavosi 2 zinutes doh.gif
beje cia dar mano mazasis modeliukas su kepuryte ir saliku

tik kepuryte nelabai matosi ji su bumbulu taip pat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga888: 15 gruodžio 2004 - 10:35
neduoda man idet todel rasau nuorodapaziuretik kokie grazus komplektukai
Atsakyti