Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Beria užpakalio žandukus :)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2
Pelagija
Sveikos, mamkos,

Gal kas galit patarti kaip juos užgydyt? g.gif
Tepiau vandenilio peroksidu, deginau soliariume, tepiau kremais ir keičiau dušo želes. Nu yra ir vsio. Nei skauda nei ka, bet labai negražiai atrodo schmoll.gif
begike
QUOTE(Pelagija @ 2006 07 18, 22:08)
Sveikos, mamkos,

Gal kas galit patarti kaip juos užgydyt? g.gif
Tepiau vandenilio peroksidu, deginau soliariume, tepiau kremais ir keičiau dušo želes. Nu yra ir vsio. Nei skauda nei ka, bet labai negražiai atrodo  schmoll.gif
*

atrodo, kad ir man kazkada panasiai buvo g.gif tokia nemaloni, siurksti oda? g.gif tai gal pabandyk pasveist su kuno sveitikliu blush2.gif arba gali buti nuo sintetines apatiniu medziagos... ax.gif
Pelagija
Vat ir aš maniau, kad gal nuo apatinių medžiagos... Bet jau kokie metai du kaip velkuosi tik medvilninius. Be to, ta vietelė, kur šlaunys prasideda, tai nesiliečia su apatinių medžiaga unsure.gif .

Išbandžiau ir pirtį- porą dienų geriau atrodė, po to - vėl tas pats... verysad.gif
Bitch_Intriguer
Nu man uzgyde soliariumas. Tik aisku ne vienas kartas ir ne du, o kokie 5 4u.gif ax.gif
Morocco
Beveik nuolat beria dupcės žandukus, pačioj apačioj, na tą vietą, kuria sėdime smile.gif Tiesiog rausvi iškilę spuogiukai be jokių pūlinukų ar pan. Šiaip būtų dzin, bet taaaip norisi užpakaliuko kaip FHM žurnalo vyrams fotkėse smile.gif Kolegė patarė nenešioti sintetinių kelnaičių, tik medvilnines. Na taip ir padariau, regis gal ir apmažėjo. Bet paskui susizgribau, kad ten kur beria, kelnaičių audinio nugi jau nebūna. Nešioju ne jokius ne stringus, o žemus boxeriukus, bet ta žandukų dalis vistiek triusikais nesidengia. Gal kas žinote kaip su tuom kovoti? Būčiau labai dėkinga smile.gif Šiaip, manau atsiras merginų su ta pačia bėda, nes kiek teko matyti draugių dupcių-praktiškai analogiška situacija.
helena
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2007 04 01, 21:24)
Beveik nuolat beria dupcės žandukus, pačioj apačioj, na tą vietą, kuria sėdime smile.gif Tiesiog rausvi iškilę spuogiukai be jokių pūlinukų ar pan. Šiaip būtų dzin, bet taaaip norisi užpakaliuko kaip FHM žurnalo vyrams fotkėse smile.gif Kolegė patarė nenešioti sintetinių kelnaičių, tik medvilnines. Na taip ir padariau, regis gal ir apmažėjo. Bet paskui susizgribau, kad ten kur beria, kelnaičių audinio nugi jau nebūna. Nešioju ne jokius ne stringus, o žemus boxeriukus, bet ta žandukų dalis vistiek triusikais nesidengia. Gal kas žinote kaip su tuom kovoti? Būčiau labai dėkinga smile.gif Šiaip, manau atsiras merginų su ta pačia bėda, nes kiek teko matyti draugių dupcių-praktiškai analogiška situacija.
*

man kartais buna...bet retai. soliariumas pagelbeja.
coliukė
na man ne dupce ankciau berdavo, o kojas. o kankinausi labai ilgai kol issiaiskinau tikrasias priezastis. as buvau alergiska skalbimo milteliams ir skysciams, tad dabar naudoju neutral'a, be kvapniuju medziagu, tai viskas puikiai. pasiziurek atidziau user posted image gal tave taip pat nuo skalbimo milteliu beria mirksiukas.gif
Morocco
QUOTE(coliukė @ 2007 04 01, 20:51)
na man ne dupce ankciau berdavo, o kojas. o kankinausi labai ilgai kol issiaiskinau tikrasias priezastis. as buvau alergiska skalbimo milteliams ir skysciams, tad dabar naudoju neutral'a, be kvapniuju medziagu, tai viskas puikiai. pasiziurek atidziau user posted image gal tave taip pat nuo skalbimo milteliu beria  mirksiukas.gif
*

nu geras, net nepamanyčiau. Nes visai jokių alergijų kažkaip neprilaikau..tfu tfu tfu. Reikia pabandyti tiksliai ant šposo nusipirkti partija kokiu nors Neutral ar pan. ir pažiūrėti kaip skūrytė reaguos smile.gif
O kaip išsiaiškinti tikrąsias priežastis? Nešti dupcę pas dermatologą?
Vasara
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2007 04 01, 21:24)
*

Jei ta dalis nesiliečia su triusikais, tai liečiasi su viršutiniais rūbais. Jei džinsai, tai gal nuo šiurkštesnės medžiagos spuogeliai atsiranda?
Ar prausiantis kūno šveitiklį naudoji?
Morocco
QUOTE(Vasara @ 2007 04 02, 15:25)
Jei ta dalis nesiliečia su triusikais, tai liečiasi su viršutiniais rūbais. Jei džinsai, tai gal nuo šiurkštesnės medžiagos spuogeliai atsiranda?
*

Papildyta:
QUOTE(Vasara @ 2007 04 02, 15:25)
*

Na, aš beveik nuolat su džinsais vaikštinėju. Jei dėl to, tai šakės, nėra ką daryti sad.gif Šveitiklį naudoju, bet ne itin dažnai, o ir taip-geriau nuo jo nepasidaro sad.gif
Ot, nu ir ką daryti? verysad.gif
Vasara
Nežinau ar tikrai dėl to, gali pabandyt kurį laiką medvilninius ir labiau uždengiančius triusikėlius nešiot ir matysi ar nuo to. O kaip vasarą, kai lengvesni rūbai būna?
Morocco
Vat neatkreipiau demesio. Nesusekiau kas itakoja sumazejimus ir pagausejimus. Na soliariumas ar siaip saulute, beje, tikrai apmalsina. Hm, paziurejau skalbimo skysti Neutral siandie, virs 20Lt kainuoja "sabaka", bet reikia matyt pabandyti juo skalbti kuri laika, mazu pageres.
Novia
mane ir paberdavo nuo milteliu... ir dabar kartas nuo karto paberia, tik nzn nuo ko g.gif bet kaip uzeina taip ir praeina... keletai dienu ir labai retai.. doh.gif
Morocco
Na tai va, panasu kad nuo milteliu. Jamsiu kokiu neutraliu ar vaikisku ir ziuresim. Tik idomu kaip bus su skalbimo kokybe.
blackie
aha va cia nejuokinga problemike, kuria ir as turiu verysad.gif g.gif galiu tik pasikartoti kad sveitikliai ir soliariumas ta apmalsina, bet beda matyt yra kitokia, gal tikrai ir man pabandyt reiks skalbimo miltelius pakeist...
Sella
Triuši, gal pas tave policistinės kiaušidės?Dėl jų gali berti.
Morocco
poli.... kas?
fiauks
man irgi taip buvo. tada pradėjau gal tris kartus per dieną praustis ir žymiai pamažėjo.
Liucija Devyndarbė
QUOTE(fiauks @ 2007 04 18, 11:01)
man irgi taip buvo. tada pradėjau gal tris kartus per dieną praustis ir žymiai pamažėjo.
*

man taip budavo irgi, bet atsimenu tada naudodavau riebesni krema uzpakaliukui nu ir padedavo ir dar sveitikli

bet jei niekas nepadeda - tada keliauji pas dermatologa, ne jei ilgai neisnyksta tie spuogeliai gali buti kokia nors liga ar dar kas nors

o yra ant spuogeliu virsuneliu pulinukai?
Morocco
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 18, 11:36)
man taip budavo irgi, bet atsimenu tada naudodavau riebesni krema uzpakaliukui nu ir padedavo ir dar sveitikli

bet jei niekas nepadeda - tada keliauji pas dermatologa, ne jei ilgai neisnyksta tie spuogeliai gali buti kokia nors liga ar dar kas nors

o yra ant spuogeliu virsuneliu pulinukai?
*

Regis ne, bet kiek as ten imatau smile.gif
Kleopatra
Spiritu, tuo kur vaistinėse parduoda, patepliot reik ir greit praeina
vaižgantė
Spuogai ant užpakalio gali būti alerginės kilmės. Mano vyrui ir vienam vaikui užpakaliai pastoviai paberti. Viską seniai skalbiu tik vaikiškais skalbimo milteliais, kurie nealergizuoja.
Kleopatra
praeitą vasarą man iškilo votis užpakalio apačioj, nors anksčiau niekada nesu nei vočių nei spuogų ten turėjus ir po tos vasaros dažnai paberia mažais spuogeliais, tai net nežinau gal tų spuogelių kilmė kaip susijusi su votimis, gal ir jie atsiranda dėl tokių pat priežasčių kaip ir votys,tik iki vočių neišsivysto? tai va ir kadangi turiu tepaliuko nuo vočių likusio juo ir pasitepu, tai ne tik išnyksta, bet ir ilgesnį laiką neatsiranda, dar kaip jau minėjau vaistinis spiritas tinka, bet ne toks efektyvus
efyra
aš irgi tą pačią problemytę turėjau manau kad nuo sėdėjimo čia viskas ir netyčia atradau išeitį, kai išsimaudau pastaruoju metu tepu kūną ne kremais o natūraliais aliejais, pastebėjau kad ir ten tie raudoni taškiukai dingo, paprastu alyvų aliejum mirksiukas.gif
jbm
Tokio bėrimo priežasčių gali būti nemažai:

1. Netinkamos apatinio trikotažo skalbimo priemonės.
2. Netinkamas pats apatinis trikotažas (sintetinis audinys arba mėginimas įsisprausti į kiek per mažas kelnaites).
3. Darbe sėdi ant odinio krėslo.
4. Nešioji itin tankias pėdkelnes.
5. Asmens higienos trūkumas doh.gif
6. Netinkamomis priemonėmis prausiesi. Gal pabandyk "žandukus" prausti intymios higienos prausikliu, o ne muilu ar paprasta dušo želė.
7. Galbūt labai mažai judi, daugiausia laiko praleidi sėdėdama, ant užpakaliuko susidarė nemažai riebalų sankaupų, po kuriomis susidariusios raukšlės labiau prakaituoja ir to pasekoje - beria g.gif
geltona_svajonė
man ir kaskada buvo pora spuogiuku ant uzpakaliuko, bet patepliojau spiritu ir isnyko.siaip tai girdejau, kad taip gali iseiti kaskokiu vitaminu perteklius organizme. patarciau pabandyt su terapiautu pasikonsultuoti.
Morocco
As paklausiau merginu patarimu ir pirmiausia pradejau dupce sveisti siurkscia kempine keleta kartu savaitej. Ir ka-spuogeliai nunyko smile.gif Dar tiesa saziningai kaskart po duso kuno pieneliu tept pradejau. Va smile.gif Matyt nuo sedimo darbo ar siaip negyvos odos sluoksnelis susidare, tai kai ji nugramdziau, viskas pasitaise smile.gif dekui uz patarimus visoms.
dambi
ir mane kartais ta problemėlė pakankina, šiaip niekam nesu alergiška, bet galvoju, gal šokolado padauginu.... jei kelias dienas nuo šveitimų ir prausimų nepraeina, panaudoju tokį tepaliuka Fucikort ir spuogelių kaip nebūta...
laureena
Man taip buna saltu metu laiku, o vasara kai saulute pakaitina praeina, ir soliariumas padeda. Dar padeda gerai pasveist kokia savaite, kasdien su kempine, druskom, sveitikliais, kremo gerai pavaryt. Bet saule geriausia biggrin.gif
Man ir rankas panasiai paberia, na nuo alkunes link paciu vidinej pusej, kazkaip panasiai kaip zasies oda g.gif
Greipfrukte
Rankom tai tikrai padeda sveitimas. Parsiveziau is Turkijos toki skudureli, su kuriuo jie pirtyse kunus sveicia, tai labai padeda.
O patarimus uzpakaliukui ir as pabandysiu... Gal pades? g.gif O tai jau nesmagu su maudymuku bunant pasilenkti verysad.gif
kismet
Gali buti del odos keratozes (berods taip vadinasi), kai oda linkusi per daug storeti, tada iaugineja gyvaplaukiai, ir keliasi spuogai.
Padeda priemones su AHA (vaisiu), BHA (salicilo) rugstimis, nes nusluoksniuoja oda, ji tampa plonesne ir svelnesne.
seima
QUOTE(jbs @ 2007 05 01, 09:31)
Tokio bėrimo priežasčių gali būti nemažai:

6. Netinkamomis priemonėmis prausiesi. Gal pabandyk "žandukus" prausti intymios higienos prausikliu, o ne muilu ar paprasta dušo želė.
7. Galbūt labai mažai judi, daugiausia laiko praleidi sėdėdama, ant užpakaliuko susidarė nemažai riebalų sankaupų, po kuriomis susidariusios raukšlės labiau prakaituoja ir to pasekoje - beria  g.gif
*

galvojau as cia viena su tokia beda busiu doh.gif pradejo ir man uzpakaliuka bert ir visai neseniai....o vyras liepia nekasyt, nes spuogu tik dideja-bet as gi nekasau ir taip!!!! maudausi bent 3 kartus per diena, nesioju tik stringiukus,kadangi vasara,tai praktiskai tik su sijonais/suknutem vaikstau(kur gryna medvilne sudety),atrodo sklabimo priemonem nealergiska esu ir vistiek doh.gif doh.gif doh.gif nu vyras dabar idarbintas kiekviena vakara spirituku man tept dupuka blush2.gif bet paskaitinejau cia,tai jauciu gali man tokios but priezastys,kaip virsuje.....reikes kazka daryt....ir kaip tycia pries kelione i uzsieni man taip-bet gal ten saulute iskaitins ax.gif
Katiniena
aga pas mane tas pats..nemanau,kad nuo skalbimo miltelių..juk tada visą kūną bertų? g.gif kad nuo sintetinių kelnaičių,tai tikrai išberia ..o šiaip net nzn ir baisiai mane nervina išvis spuogai!
Muscade
ieskojau ieskojau ir suradau viena karta sia tema, ne jau daugiau niekam nera siu problemu? as ir i soliariuma daznokai vaikstau, ir drekinu ta oda, nepadeda... g.gif ka daryti reikia..? jau ir vasarele ne uz kalnu, taip norisi to grazaus uzpakaliuko ax.gif unsure.gif
auroryte
Beria. Ir nuolat. Ir jau kokius 8 metus.Bet as tai sieju daugiausiai su sedimu darbu- prispausta prie kedes, nekvepuoja oda. Nes per atostogas sumazeja tu spuogu. Beje, pas mane jie visi turi pulingas virsuneles, kai kurie net skausmini. Nusveiciu su sveitikliu, patepu salicilo spiritu. Nu ir kad nieko gero...
take
pas mene irgi su pulingom virsunelem ir jau keli metai ipac vasara atsiranda bet as sakau gal del to kad namuose ir sofa ir kedes visos odones ir i masina atsisedus oda doh.gif
vilma-saule
mano irgi zandukus beria su pulingom virsunelem doh.gif tai as jas patepu fucidin kremuku smile.gif siaip apgydo, bet paskui vel ju atsiranda gun_bandana.gif tai taip ir kovoju su jais jau ne vienerius metus
^Austeja^
Aš tai manau, kad priežastis- paketai, ir šiltnamio efektas, ypač jei aptrauktos kelnaitės prie jų- net jei medvilniniai , nes vis tiek storas ir tankus būna sluoksnis, klijai apačioj,, kurie nepraleidžia oro, sudarydami sluoksnį kaip celofanas tokį- jau nekalbu apie paketus, kur su tuo spec sugeriančiu sluoksniu- jie yra grynas celofanas ir naudojimui netinkami iš viso.

Aš išsigydžiau labai paprastu, keistu, kvailu būdu ,- bent namie dėvėjau ne pirktinius paketus, o paprasčiausią susuktą didelį kiekį tualetinio popieriaus bigsmile.gif -tokį kaip paketą pasidarydavau- ir kelnaites- kuo didesnes prie to paketo, ir tik ne sintettines. Turi trūkumų, gal jei kas sužinotų, pasibaisėtų, ir bomže palaikytų doh.gif - bet netaip nukenčia oda, ir ilgą laiką taip darant, išnyksta.

Ir prie viso to, žinoma, pilingas, higiena, kuo daugiau oro vonių- būna spec. pudros moterims- girdėjau ir kūdikių tinka- tam reikalui- ir kuo trumpiau dėvėti paketą- silpnėjant kraujavimui- jį pakeisti mažu ir plonu įklotu iš nat. medžiagų, nesidėti paketo labai iš anksto, kol nepasirodė kraujas, ir t.t.

Įtariu, kad po truputį grįšiu prie tarybinių metodų rolleyes.gif

vilma-saule
kazkaip man cia viskas baisiai skamba pas tave fear.gif nemanau kad nuo paketu ar higieniniu iklotu beria, nes juos devi tik max 5 d., bent jau mane tai tikrai ne nuo ju g.gif
auroryte
QUOTE(vilma-saule @ 2008 09 11, 16:14)
kazkaip man cia viskas baisiai skamba pas tave fear.gif nemanau kad nuo paketu ar higieniniu iklotu beria, nes juos devi tik max 5 d., bent jau mane tai tikrai ne nuo ju g.gif
*

Nu ne cia tas siltnamio efektas ne prie ko , manau. Juk paketas tai grynai tarpukojy, o beria- tai tikrai ne tarpukoji, bent man, o uzpakalio zandus, gerokai zemiau, jau ties perejimu link slaunu, ir grynai nugarineje puseje, kur jokie paketai nepasiekia lotuliukas.gif Aisku- su paketu irgi yra problema- nes man nuo ju niezulys " ten" buna,paraudimas odos bet tai tik TOMIS dienomis. o beria ir beria, net nepriklausomai nuo ciklo.
Pvz, kuri laika , kokias 2 savaites buvo tu spuogu apmazeje, zenkliai, apsidziaugiau, kad padeda nutrynimas siurkscia kemipne, o dabar , vakar siandien, kad isbere, su pulingomis virsunelemis, net skauda sedint... jau nezinau , su kuo tai sieti- siaip , galvociau su sedimu darbu susijes reikalas, bet - tai as visad panasu darba, laika, ant panasios kedes sedziu- o kodel tarpais beria tarpais ne. Alergija??? O tai kad jokiu nauju priemoniu nenaudojau . g.gif
Pavirsi
Aš turiu panašią problemą.
Tik kad man beria ne tik apačioj, bet beveik visą užpakaliuką.
Tų spuogų daug ir jie raudoni, atrodo labai negražiai, tikrai norėčiau lygaus užpakaliuko. Patarkit, kaip jų atsikratyt ar sumažinti, nes jau nebegaliu kentėt.
metamorphosis
na as tamponus naudoju, ir vistiek beria... tikrai nemanau, kad cia nuo paketu ar iklotu... bet tikrai gali buti nuo sintetiniu nenaturalaus pluosto kelnaiciu...
Turkish
aš nepamenu, čia kartosiuosi ar ne, bet aš apmažiau taip - kartą į savaitę einu į soliariumą, duše/vonioj kartą į savaitę naudoju kavos tirščius, kruopščiai nušveičiu odą, o baigusi nuvalau salicilio spiritu, būna, kad ir pagraužia smile.gif
Dabar 'įsigijau' labai padoriai besižiūrinčią sėdimąją
rasmoskis
Sedmenu srities berimo priezastis-dazniausiai del prakaitavimo,sintetiniu kelnaiciu ir t.t.
Reiktu naudeti tik medvilnini trikotaza, skalbimo milteliai, higienos priemones su ph-5.5.
Neblogai padeda ACNE BP losjonas.
Stefis
Jep, jep... beria dėl netinkamų kelnaičių, nuo tų pačių įklotų mane irgi berdabo, kai pradėjau naudoti O.B. viskas baigėsi... Panos, į dušą reikia dažniau vaikščioti, gali būti ir dėl higienos - tai didžiausia tikimybė, o jei dar ir imli prakaitui esi, tai galėčiau beveik ir teigti, kad nuo to...

Soliariumas man apskritai padeda nuo tų spuogų... ir jei ant veido turiu - nueinu i soliariumą keletą kartų ir juos išdžiovina - nieko nebelieka...

Beje, jei tepate užpakaliuką kokiu kūno losijonu ar sveistu, nustokite... galbūt jums visai nereikia jo drėkinti ar riebinti... mirksiukas.gif

SOLIARIUMO KREMAI
Gėlėta27
Siaip kartais beria ir kai oda buna per daug issausejus, reikia drekint kokiu kuno aliejum tada. Pavartokit arbatmedzio aliejaus, irgi gerai veikia, stabdo nauju spuogu formavimasi, dziovina esamus.
susidomejus
Na vienam tokiam zmogui bere uzpakaliuka, tai gydytojas liepe naudot B grupes vitaminus.
Kukūška
Pas mane lygiai tokia pat problema doh.gif ir pas mane ne tik uzpaklaiukas pabertas ,bet ir kojos ir rankos...oda tokia kaip zasies.Bandau sveisti su sveitikliais tai kaskiek pasvelnejo ir tikrai pamazejo...nors dar vistiek ta oda spuoguota rausvais spuogiukais.
Kiekviena diena kai einu i dusa tai taip ir sveiciu.Dabar dar nusipirkau ir duso zele skirta Acne treatment.Tai ziuresim kiek cia man pades.
Mazoji_s
QUOTE(Kukūška @ 2009 03 25, 21:58)
Pas mane lygiai tokia pat problema doh.gif ir pas mane ne tik uzpaklaiukas pabertas ,bet ir kojos ir rankos...oda tokia kaip zasies.Bandau sveisti su sveitikliais tai kaskiek pasvelnejo ir tikrai pamazejo...nors dar vistiek ta oda spuoguota rausvais spuogiukais.
Kiekviena diena kai einu i dusa tai taip ir sveiciu.Dabar dar nusipirkau ir duso zele skirta Acne treatment.Tai ziuresim kiek cia man pades.
*

kas čia per dušo želė negirdėta?
sky-blue eyes
QUOTE(Vitutexe @ 2008 09 13, 14:59)
na as tamponus naudoju, ir vistiek beria... tikrai nemanau, kad cia nuo paketu ar iklotu... bet tikrai gali buti nuo sintetiniu nenaturalaus pluosto kelnaiciu...
*

Turbut taip g.gif nes as negaliu nesioti jokiu sintetiniu kelnaiciu,net jei eina tik krastelis doh.gif bet man beria ne spuogeliais,o tokiais sausais plemukais.bet vat deja,kur kazkokios grazesnes kelnaites,tai sintetikos yra,bet stengiuosi jas deveti labai retai,tik ypatingais atvejais hihihi.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.