Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kartus skonis burnoje
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2
ingutera
sveikos būsimos mamytės, gal kuri susidūrėt su tokia problemyte, kaip kartus skonis burnoje. Ką bevalgyčiau ar gerčiau, viskas yra kartu. Ginekologė patarė registruotis pas vidaus daktarę, gal ši ką nustatys... verysad.gif
Iruta
QUOTE(ingutera @ 2007 04 03, 10:04)
sveikos būsimos mamytės, gal kuri susidūrėt su tokia problemyte, kaip kartus skonis burnoje. Ką bevalgyčiau ar gerčiau, viskas yra kartu.  Ginekologė patarė registruotis pas vidaus daktarę, gal ši ką nustatys... verysad.gif
*

Man irgi kartu. Bet nurašau tai nėštumui ir stengiuosi nesukt smegenų lotuliukas.gif
ingutera
QUOTE(Irunia @ 2007 04 03, 14:22)
Man irgi kartu. Bet nurašau tai nėštumui ir stengiuosi nesukt smegenų  lotuliukas.gif
*

man čia gal tik porą dienelių dar toks skonis, bet kažkaip erzina labai, nes net vyšnių arbata karti, pienas, keptos bulvės, lyg būčiau tų pelynų ar kaip ten jie prisigėrus...
ingusiaa
QUOTE(ingutera @ 2007 04 03, 11:04)
sveikos būsimos mamytės, gal kuri susidūrėt su tokia problemyte, kaip kartus skonis burnoje. Ką bevalgyčiau ar gerčiau, viskas yra kartu.  Ginekologė patarė registruotis pas vidaus daktarę, gal ši ką nustatys... verysad.gif
*

man ir taip buvo! kosmarelis viskas kartu... doh.gif
tai gine liepe valgyt mazais kasneliais ir dazniau, nes atseit tulzies veikla sutrinka nestumo metu...
tai taip truputeli prisiziurejau ir kazkaip viskas praejo smile.gif

dabar dar tik kosiu jokiu negaliu valgyt, nes tas kartumas visose kosese man jauciasi...

bet jei nepraeis tada pas daktaryte registruokis, geriausiai patars smile.gif
ingutera
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 04, 13:19)
man ir taip buvo! kosmarelis viskas kartu... doh.gif
tai gine liepe valgyt mazais kasneliais ir dazniau, nes atseit tulzies veikla sutrinka nestumo metu...
tai taip truputeli prisiziurejau ir kazkaip viskas praejo smile.gif

dabar dar tik kosiu jokiu negaliu valgyt, nes tas kartumas visose kosese man jauciasi...

bet jei nepraeis tada pas daktaryte registruokis, geriausiai patars smile.gif
*

o kiek tau laiko tęsėsi? man patarė valgyti po nedaug, labai lengvai, daug gerti ir nevalgyti mėsos.
bet labai erzina, siaubas. verysad.gif
Margareta
taip kartumas burnoje rodo kad su tulzim kazkas ....
ingusiaa
QUOTE(ingutera @ 2007 04 04, 15:51)
o kiek tau laiko tęsėsi? man patarė valgyti po nedaug, labai lengvai, daug gerti ir nevalgyti mėsos.
*

nu zinok kokia savaite ar ilgiau man tai tesesi... as ir maniau lengvas maistas ten kokia 4grudu kose prasiverdi... siaubas kazkoks buvo, net nuo stiklines vandens ir tas kartus budavo doh.gif
na bet as mesos neatsisakiau nors jos ir nesinorejo... na zodziu nieko nekeiciau mityboj tik sumazinau kiekius... ir savaime praejo...
valgiau gal vaisiu kiek daugiau... bet jei kartu budavo nieko nevalgydavau...
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2007 04 04, 17:23)
taip kartumas burnoje rodo kad su tulzim kazkas ....
*

taip jau nutinka nestumo metu... vienoms tulzis blogiau dirbt pradeda, kitoms inkstukai sutrinka... bet viska prakentesim del maziuku savo smile.gif
ingutera
[Papildyta:
taip jau nutinka nestumo metu... vienoms tulzis blogiau dirbt pradeda, kitoms inkstukai sutrinka... bet viska prakentesim del maziuku savo smile.gif
*

[/quote]

pakentėsim drinks_cheers.gif
ingusiaa
[quote=ingutera,2007 04 05, 10:32]
[Papildyta:
*

[/quote]

pakentėsim drinks_cheers.gif
*

[/quote]

nieko kito kaip ir nelieka smile.gif
bet jei nepraeis kuri laika tai pasisakyk daktarytei smile.gif
Bahama mama
QUOTE(ingutera @ 2007 04 04, 13:51)
*

ir mane ši problema jau kurį laiką vargina. Tik va bėda, kad aš ir taip jau dėl šleikštulio ir pykinimo per mažai valgau ir svoris nustojo augti, tai dar jei dėl to kartumo mažint maisto kiekį, tai nebežinau, kuom gyva būčiau verysad.gif
antika05
as galbut daugiau ne kartumo skoni, bet metalo skoni burnoj jauciau. Bet tai buvo nuo kokios 8 iki 12 savaites po to praejo viskas su visu pykinimu. Kantrybes visoms. 4u.gif
Šypsenėlė24
Man taip pat labiau užeina ne kartumas, o jausmas, jog geležį burnoj laikyčiau. Na tikrai nemalonu schmoll.gif
ingutera
o man tas kartumas kaip užėjo, taip ir praėjo smile.gif teisingai Inga28 sakė drinks_cheers.gif
satii
Pati netikiu prietarais ir visokiais neirodytais pasisakymais, bet teko girdeti, jog kartumas burnoje atsiranda tada, kai vaikuciui plaukeliai auga ax.gif
jurgitat
QUOTE(ingutera @ 2007 05 12, 12:44)
o man tas kartumas kaip užėjo, taip ir praėjo smile.gif teisingai Inga28 sakė drinks_cheers.gif
*

Man jau visa savaite kaip tas kartumas vargina, o pas gydytoja tik po triju savaiciu doh.gif
Nuo to kartumo mane net pykint pradeda
Vingre
QUOTE(jurgitat @ 2007 11 12, 10:21)
Man jau visa savaite kaip tas kartumas vargina, o pas gydytoja tik po triju savaiciu  doh.gif
Nuo to kartumo mane net pykint pradeda
*

Nežinau, ar tai atsakys į klausimą, bet man vakar-šiandien irgi pasireiškė šis simptomas. Aišku, galvoju, čia juk nėštumas greičiausiai dėtas 4u.gif Bet kadangi norėjosi aiškiau suvokti, kur šaknys - panaršiau internete. O ir bet tačiau radau labai įdomia hipotezę, kad tai dėl kedro riešutų, kurių lyg tyčia prieš geras 3 dienas valgiau g.gif

Čia rasite daugiau diskusijų šia tema

Nežinau, tiesiog pamėginsiu palaukti kelias dienas ir stebėti... Jei tai tulžis, nes mane rėmuo kartais padegina, kai šiek tiek viršijų 1 karto skrandžio normą, nes nestuke.gif dabar labai jau pakėlė skrandį arti stemplės biggrin.gif , tai reikia labai stebėti save...
Erkesta
Sako kartu burnoje būna kai su kepenim arba tulžim kažkas ne taip... g.gif Kiekviena gauna savo "kryžiuką" kai leliaus laukias blush2.gif
Vingre
O, beje, ir praėjo jau clap_1.gif O kas apie kedro riešutus, viena pažįstama pasakojo, kaip senais laikais buvo gavę iš rytų kedro medų, tai sakė, kartybė neišpasakyta... Gal čia ir yra kažkoks atsakymas.... O jei ką, kedro riešutų reikia valgyti labai saikingai, ne daugiau nei po 10-20 per dieną... Aš biški padauginau blush2.gif Bet jau viskas gerai 4u.gif

QUOTE(InGridutia @ 2007 11 14, 15:39)
Sako kartu burnoje būna kai su kepenim arba tulžim kažkas ne taip...  g.gif Kiekviena gauna savo "kryžiuką" kai leliaus laukias  blush2.gif
*

linada
nesilaukiu biggrin.gif bet kartu man burnoj būna, kaip išsiaiškinau - nuo žuvies blink.gif pastebėjau kai po 3 dienų sūdytos lašišos valgymo kartu pasidarė ir niekas nepadėjo, nustojau valgyti, po truputėlį aprimo ir visiškai baigėsi. po to atgaminau, kad užvalgiusi koncervuotos skumbrės visiems aplinkui irgi skundžiausi kad kartu burnoj kelias dienas doh.gif gal čia keikvienai kitaip mastau.gif gal verta pastebėti po kokių produktų kartumas užpuola. bėda kad ne iš karto o po kurio laiko burna apkarsta - sudėtinga stebėti.
Laukine25
[quote=Vingre,2007 11 13, 10:40]
Nežinau, ar tai atsakys į klausimą, bet man vakar-šiandien irgi pasireiškė šis simptomas. Aišku, galvoju, čia juk nėštumas greičiausiai dėtas 4u.gif Bet kadangi norėjosi aiškiau suvokti, kur šaknys - panaršiau internete. O ir bet tačiau radau labai įdomia hipotezę, kad tai dėl kedro riešutų, kurių lyg tyčia prieš geras 3 dienas valgiau g.gif

as irgi pries tris dienas valgiau kedru riesutus ir man kartus maistas... doh.gif
Dulkelė
Sveikos, būsimos mamytės nestuke.gif
Mane irgi kartumas pradėjo kankinti. Visas maistas nebeskanus. Ką bevalgyčiau, kartu ir viskas verysad.gif Nebesugalvoju, ką daryti...
Man anksčiau kartais burnoj būdavo kartu. Iš tiesų tai gali būti susiję su tulžies gamyba ir nutekėjimu. Tokiais momentais vartodavau žolinį preparatą, kuris didina žarnyno motoriką, gerina tulžies išsiskyrimą ir t.t. Bet dabar tai negalima... Gal įmanoma dietą kaip nors pakeisti? g.gif
rence*
Man kartus skonis burnoje buvo pirmus 4 nestuke.gif men kai ziauriai pykindavo ir vemdavau doh.gif doh.gif Siaubas net prisiminti si laikotarpi, gerai kad po to susitvarke. As tai sau padedavau daznai ciulpdama metines saldaines mirksiukas.gif
eda9
Man kelis kartus buvo kartus skonis, bet po dienos praeidavo. Iš pradžių nesupratau kodėl, bet atsakymą radau SM smile.gif
Vilmoshka
Man dabar viskas kartu... O jau šeštas mėnuo prasidėjo... Visi blogumai, pykinimai ir vėmimai (minus 5 kg) jau praėjo seniai, trečią mėnesį baigėsi... O dabar vėl kažkokia nesąmonė... doh.gif Ir nevalgau aš jokių kedro riešutų, stengiuosi po nedaug, dažnai, vaisių, daržovių... Ai, nieks nepadeda... irnesakyk.gif
Vanileee
man budavo kai buvau:nestuke ..kartais net vemdavau karciai rytais ..cia su tulzimi kazkas..o nestumo pabaigoj tai daznai budavo kartumas ..vaisius aukstai budavo,spausdavo vidaus organus ir virskinimas matyt sutrikes budavo ..juk visi vidaus organai suspausti.. doh.gif
Shalna
Mergaites, pasidarykite slapimo tyrima, ar nera acetono - tai viena is kartumo burnoje priezasciu wink.gif O acetonas nesciosioms kartais islenda verysad.gif (bet gine sake, kad vaikeliui nekenkia) wink.gif
noraxxx
Man irgi kazkoks kartumas burnoje atsirado, netgi labiau i metalo skoni panasus. Laaabai bjauru. bet as susiejau tai su gelezies tabletem, kurias kaip tik prfadejau gerti del mazakraujystes.. Gal cia jos kaltos?
renatyte.r
Man kartais burnoje buna kartu, kai vemiu... Kaip pastebejau, tai negali buti nuo maisto. Eisiu pas gydytoja po savaites, gal kokius tyrimus padarys jei iki to laiko nepraeis. Gal tikrai su tulzimi kas nors blogai... verysad.gif
paukščiukas
Kartumas man atsirado tik pastoju, bet to dar nežinojau, po 4 sav viskas savaime praėjo
cameron
O man viskas rugstu doh.gif I jokius marinuotus agurkelius, silkute ir kt ne paziureti negaliu; bet viskas, ka bevalgau, palieka rugstu skoni burnoje g.gif Dabar nestuke.gif 6-ta savaite, gal praeis...
megee
man tai visą nėštumą prisakyta čiulpti magnį, iš pradžių čiulpiau su noru, bet dabar tai net pykina nuo jo ir vos prisiverčiu sučiulpti ir nuolatos pradėjau jausti burnoje nemalonų skonį. Mano manynu tai nuo magnio, jau taip šlykštu burnoje doh.gif
Loretutia
as taip pat nestumo metu nuolat jausdavau kartuma burnoje, gine man patare metu lasiuku pagert, tai padejo smile.gif Ir siaip labai gerai nuo pykinimo smile.gif Ir labai skanu su cukrum ax.gif
gutė*
Man ir kartu burnoje jau verysad.gif antra diena- ne juokais jaudinuosi, nes man pirmas kartas nėštumas- 11 savaičių. Mąstau pas gydytoją nueiti- bet sm ir patarimų gerų yra. Aš ir VALGIAU KEDRŲ RIEŠUTŲ saujelę (kad ją kur), vyras valgė labai nedaug, mažius ir valgė. Mes su vyru skundžiamės tuo kartumu. Dar valgėm skanų melioną, aš bananą valgiau neseniai- žodžiu.

Reiks man:
1. Daugiau vandens
2. Košių (patesbėjau valgant 5 grudų košę- dingsta tas jausmas)
3. Gal metinių lašiukų ar saldainiukų

Valgyt visai nesinori doh.gif
Papildyta:
This is a "seed" from a pine tree (?) and is commonly used in salads. It can take up to three days after eating for the bitter taste to start and lasts from 2 days till 2 weeks.

Va užvalgius kedro riešutų kartumas trunka nuo 2 dienų iki 2jų savaičių.
Iruta
Aš ne nestuke.gif , bet va ėmiau ieškoti priežasties, kodėl abiems su vyru kartu burnoje pasidarė staiga.
Galvojau, gal vanduo, pomidorai ar dar kas...
Bet kaip tyčia, ir mes valgėm kedrų riešutų šokolade prieš kelias dienas.
Nu čia tai būtų bajeris kad nuo jų doh.gif
Žalia Rūta
Man irgi tas skonis prasidejo tik su nestumo kokia 8 savaite verysad.gif Kol valgau - nejauciu, bet tik nuryju paskutini kasni - psio.. todel valgau ir valgau, kad tik nejaust...
kriste3
man toks kartumas jauciasi kai pavalgau praejus kiek laiko, tai vel ka nors isidedu i burna kad nebutu taip slykstu, as manau kad cia del nestumo wub.gif
Confetele
Man ir kartumas buvo atsirades. Tai pasak gyditojos rodo acetona, tad reikia vartoti daugiau skysciu. Ir viskas savaime praeina. Man liepe kasdien isgerti po 2 litrus negazuoto mineralinio vandens ir kuo daznaiu valgyti arbuzuz kol ju yra.
rraassyte
aciu uz patarima. pirksiu arbuzus daba:) nes tas baisus skonis jau y nevilty varo.. as taj prisipirkau becukriu kramtomu gumu blush2.gif sukramtau y diena po pakeli... praejna trumpam..
kolyte
man iki 12 sav buvo kartus skonis burnoj g.gif . tai ir vis gumas kramtydavau. net su vyru bijodavau buciuotis nes galvodavau kad jam neskanu blush2.gif bet atejus 4men viskas baigesi.
erotica21
o tas kartumas negali but nuo gelezies tableciu?nes man kai jas israse gert tai lygtais nuo to karto ir jauciu ta kartuma burnoj verysad.gif
cika69
sveiki.nors as nesu nestuke.gif man ir buvo kartums burnoje mazdaug vien savaite....bet manau jog tai man buvo nuo sokolado smile.gif ir siaip nesveikos mitybos...paskaiciusi radau internete jog tai gali buti acidoze.Rūgščių pagausėjimas kraujyje ir organizmo audiniuose vadinamas acidoze.stai kelios citatos apie ta liga....
(Kada organizmas ima rūgti? Tada, kai žmogaus valgiaraštyje dominuoja mėsa, paukštiena, žuvis, saldumynai, pasterizuoti pieno produktai, miltų gaminiai ir kruopos. Antrasis rizikos faktorius - tai tarpusavyje nesuderinti maisto produktai, pvz., baltymai su angliavandeniais.Kraujo rūgščių ir šarmų balansą blogai veikia alkoholiniai gėrimai, kava, šokoladas, tabakas. Žmonės, kuriems rūpi jų sveikata, dieną pradeda ne kavos puodeliu ir cigarete, o obuoliu, daržovių ar vaisių sulčių stikline.Rūgščių pagausėjimas kraujyje ir organizmo audiniuose vadinamas acidoze. Dauguma žmonių pažįsta jos simptomus: tai kaklo ir pečių raumenų įtempimas, kartumas burnoje, pilkos liežuvio apnašos, tamsūs ratilai po akimis.Žmonės, kurie piktnaudžiauja rūgščiu maistu, skundžiasi rėmeniu, rūgščiu atsiraugėjimu, skrandžio skausmais, pykinimu ir vidurių užkietėjimu. Visi šie požymiai rodo, jog reikia koreguoti racioną.Geriausias vaistas nuo acidozės yra žalių daržovių salotos: pietums ir vakarienei. Į valgiaraštį būtina įtraukti virtų tarkuotų burokėlių, morkų, smulkiai supjaustytų kopūstų, krapų, salierų, svogūnų ir česnakų.Sveika vartoti žalius augalų ūglius, nepasterizuotą medų, žolelių antpilus, sojų padažą, jūrų dumblius, kviečių daigus arba maisto papildus iš kviečių gemalų. Dvi dienas per savaitę valgykite tik žalias daržoves ir vaisius, vieną dieną galima gerti vien tik sultis.)
tai va smile.gif gal kartais tiesiog reikia biski sveikiau pasimaitinti ir viskas bus thumbup.gif nes tikri nuo netaisiklingo maitinimosi ir riebiu ir sunkiu maisto produktu musu organizmas labi apsinuodija ir paskui mums tiesiog siuncia signalus kad mum reiktu savo organizma apvalyti ir leisti jam pailseti smile.gif as taip ir padariau pora dienu per savaite pavalgiau salotas,geriau svieziai spaustas sultis,valgiau daug sriubos,geriau daugiau skysciu ir viskas praejo smile.gif oi nepykit kad as cia taip placiai doh.gif daugiau info apie sia liga http://www.ve.lt/?rub=1065924821&data=...&page=print
(haina)
sveikutes
turejau tokia problemele iki 13 sav, kol organizme buvo acetono, reikia daug gerti skysciu... sita problemele kamuoja ir ne nestukes g.gif
Audita
MAn irgi gal 3-čia diena, kai kartumas burnoje, kad ir ką bevalgyčiau. Erzina tikrai. Neneoriu eiti pas gydytojus tirtis. Viską nurašau nėštumui..... ax.gif
auba
Sveikos, man siandien atsirado tas metalo skonis burnoje. Pagooglinau, ogi ziuriu, kad nestukiu problema ax.gif bijau ir tiketis, kad ir man ta pati priezastis 4u.gif
Audita
Pratęsiu savo parašymą-kartumas burnoje kaip atsirado netikėtai, taip ir dingo netikėtai po 3 dienų. Dabar vėl džiaugiuosi valgomu maistu. Specialiai nieko nedariau, nieko nevartojau, niekur nesityriau.
katty22
Man irgi buvo kartumas burnoje. Tikrai bjaurus jausmas, ka besuvalgai, tai kartu. Atrodo nori permusti tai kazkuo skaniu, bet neiseina. As tai galvojau, kad man tai del cipsu prasidejo, paskui itariau, kad del gelezies tableciu. Tai nustojau visas tabletes ir vitaminus gerti ir praejo po poros dienu blink.gif
Niviuke
ui koks baisus dalykas doh.gif Mane kankino iki 16 sav. blink.gif
Murlyka
lotuliukas.gif mane iki 14 savaiciu sitas kartumas kankino... nu ir slykstu, kai ka tik i burna isidedi taaip ir kartu verysad.gif net vanduo ir tas schmoll.gif
Esha
mane nemalonis skonis burnoj kankina tik pabudus ryte po nakties. Dieną tokie dalykai nevargina. Gal rimtai čia kažkas negerai ir reikia pagalbos ieškot g.gif na bet prieš nėštumą nieko panašaus nebuvo... Iš pradžių galvojau, kad gal tai dėl kvėpavimo per burną (nes kenčiu su ta užsikimšusia nosimi). na jei dar vargins, kreipsiuos pagalbos.
Žmona
QUOTE(Vingre @ 2007 11 13, 11:40)
Nežinau, ar tai atsakys į klausimą, bet man vakar-šiandien irgi pasireiškė šis simptomas. Aišku, galvoju, čia juk nėštumas greičiausiai dėtas  4u.gif  Bet kadangi norėjosi aiškiau suvokti, kur šaknys - panaršiau internete. O ir bet tačiau radau labai įdomia hipotezę, kad tai dėl kedro riešutų, kurių lyg tyčia prieš geras 3 dienas valgiau  g.gif 

*

NU čia tai geras šito tai tikrai nesitikėjau blink.gif šiandien atsirado burnoje tas kartumas...galvoju pasiskaitysiu kaip čia kam būna nuo ko...o čia kedro riešutai, kurių aš taip pat matyt padauginau prieš dvi dienas blink.gif nebūčiau patikėjus, bet kai matau, kad pačiai praėjo kartumas po poros dienu tai ir aš nusiraminu... ir nurašau kartumo kedro riešutams... doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.