Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų karūnėlės

Jau nuo sesiolikos metu nesioju karuneles ant priekiniu dantu..kuo toliau tuo labiau atrodo, kad tos karuneles slenka zemyn...nes tarp ju ir dantenu atsirado tokios juodos demikes...toks ispuddis kad dantys senieji lenda...
norejau paklausti ar galima persideti karuneles kitas ant tu paciu nuslifuotu mano dantu ar dantis raus lauk ir des ant metaliuku...
ar isvis iki senatves nebus keiciamos tos karuneles????
Atsakyti
gal karuneles atsiklijavo? g.gif nueik pas odontologa. man panasu i tai, kad kariesas puola tavuosius dantis, nors karuna gi uzmauna iki pat dantenu, istato i jas g.gif zodziu, del sventos ramybes nueik, buna konsultacijos nemokamos
Atsakyti
man db irgi zada deti karunele,tai ziauriai bijau verysad.gif ar lb skauda?
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 04 03, 15:47)
Jau nuo sesiolikos metu nesioju karuneles ant priekiniu dantu..kuo toliau tuo labiau atrodo, kad tos karuneles slenka zemyn...nes tarp ju ir dantenu atsirado tokios juodos demikes...toks ispuddis kad dantys senieji lenda...
norejau paklausti ar galima persideti karuneles kitas ant tu paciu nuslifuotu mano dantu ar dantis raus lauk ir des ant metaliuku...
ar isvis iki senatves nebus keiciamos tos karuneles????


Greičiausiai ne vainikėliai žemyn slenka, bet nuslinko dantenos ir apsinuogino danties dalis. Rėikėtų kreiptis į odontologą, kad įvertintų vainikėlių kokybę. Pasakys ar viskas gerai, ar genda po vainikėliu, ar negenda, bet reikia padaryti naujus vainikėlius dėl kitų priežasčių. Įvertins dantų būklę ir pasakys kas negerai. Nenusiteikit pačiam blogiausiam. smile.gif Reikia stengtis išsaugoti savus dantis, jei įmanoma. Implantai tik tuo atveju, kai nieko nebeįmanoma padaryti su nuosavais dantimis.
Vainikėliai nėra daromi visam gyvenimui. Kiek tarnaus ir bus tinkami sunku pasakyti. Viskas priklauso nuo paciento burnos higienos, sąkandžio, kramtymo ypatumų, nuo gydytojo odontologo ir dantų techniko darbo kokybės bei medžiagų, iš kurių vainikėlis pagamintas.

***

erotica21, jei dantis negyvas, tai, ruošiant jį vainikėliui, neskaudės. Gali šiek tiek skaudėti dantenas atliekant tam tikras procedūras. Pats procesas nėra malonus (kaip ir visos dantų gydytojų atliekamos procedūros wink.gif ), bet tikrai nėra baisu ar labai skausminga.
Atsakyti