Įkraunama...
Įkraunama...

Irisai

Noreciau suzinoti kaip pasigaminti irisiniu saldainiu? Mociute pasakojo jog anksciau darydavo kazkaip su grietinele, bet jau nebeatsimena. Gal galite padeti?
Atsakyti
Reikia grietinėlės ar grietinės ir cukraus.Vienodais kiekiais ir virti.Jei nori šokoladinio iriso tai dar ir kakavos šuaukšta įdėti reikia.
Atsakyti
Mano mama tai daro taip:
Ipila vandens uzkaicia iki verdimo ipila pieno ji pavira iki burbuliavimo.Po to ipila cukraus ir verda apie 2 valandas kol sutirsteja.
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2005 04 10, 17:35)
Reikia grietinėlės ar grietinės ir cukraus.Vienodais kiekiais ir virti.Jei nori šokoladinio iriso tai dar ir kakavos šuaukšta įdėti reikia.

Atsiprasau, tai nera skirtumo ar grietine, ar grietinele? Aciu uz papildyma!Ar ilgai verdama, i kokias formeles siulote deti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulytis: 10 balandžio 2005 - 21:07
Aš pati neverdu mano anyta daro, tai ji man sakė kad galima grietinę arba grietinėlę.Ji kaime gyvena tai kadangi turi karvę visada turi sviezios grietinėlės, su ja ir verda matyt irisa.O supila maciau į paptastą dubenėlį ir iš jo smaguriauja.
Atsakyti
Tai ko gero jis toks tasus, daugiau kaip kremas, o ne kaip kietesnis saldainis gaunas blush2.gif
Atsakyti
.... o jeigu dar juo apipylus kukuruzus.... turetu butri pasakiska.
Atsakyti
As anksčiau ir darydavau, pastebėjau, kad irisas būna kramtomas ir netąsus kai daug kartų užverdi-patrauki nuo plytos- užverdi ir vėl patrauki smile.gif
Atsakyti
sveikos mielosios smile.gif. turiu klausimėlį: gal kas žino kaip pasidaryti irisus biggrin.gif ? brangiausiasis užsimanė irisų pasidaryti. atseit vaikystėj darydavo, bet nebeatsimena kaip blink.gif . gal jūs žinot biggrin.gif ?
Atsakyti
Čia nevisai irisai,bet irgi namie gaminti saldainiai smile.gif

2 stiklinių cukraus
4 šaukštų kakavos
8 šaukštų pieno
120 g margarino
3 stiklinių avižinių dribsnių.

Puode ant nedidelės ugnies maišant kaitinti margariną, cukrų, kakavą ir pieną. Maišyti tol, kol pradės burbuliuoti. Tada išjungti ugnį, supilti avižinius dribsnius ir išmaišyti.
Iš gautos masės su šaukšteliu ant popieriaus dėlioti sausainius, palaukti kol atšals ir sukietės

Aš viską dariau be dribsnių,bet manau,kad su jai tai isvis thumbup.gif gautusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katzeee @ 2007 04 03, 21:25)
Čia nevisai irisai,bet irgi namie gaminti saldainiai smile.gif

2 stiklinių cukraus
4 šaukštų kakavos
8 šaukštų pieno
120 g margarino
3 stiklinių avižinių dribsnių.

Puode ant nedidelės ugnies maišant kaitinti margariną, cukrų, kakavą ir pieną. Maišyti tol, kol pradės burbuliuoti. Tada išjungti ugnį, supilti avižinius dribsnius ir išmaišyti.
Iš gautos masės su šaukšteliu ant popieriaus dėlioti sausainius, palaukti kol atšals ir sukietės

Aš viską dariau be dribsnių,bet manau,kad su jai  tai isvis  thumbup.gif  gautusi  smile.gif




dekui thumbup.gif . pabandysim biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir norėčiau irisų pasidaryti ax.gif
Atsakyti