Įkraunama...
Įkraunama...

Garų puodai

QUOTE
As vis noriu ta garu puoda nusipirkti. Tik nezinau kokie buna. Akropolyje ziurejau, tai keista pasirode - plastmasiniai ir dar elektriniai (!). Man visada atrode kad garu puoda ant virykles galima deti. Idomu kur butu galima paziuret normalu neelektrini puoda ir kokios kainos?


turiu as toki puoda. Braun.

Man patinka. Dabar net neisivaizduoju, kad ryzius ar grikius gali vanedeny virti. Tik ant garu.
Darzoves dar labai gerai virti ten. Galima net varskes apkepa iskepti, t.y isvirti.
Na cia labiau dietiniam maistui skirta.
Ir mazajai ruosiuosi darzoves ant garu virti ir trinti.

Bet va mesa nemoku ant garu daryti. Neskanu, nors ir prieskoniu idedu. O jei specialiai koki padaza daryti (o padazai mano nuomone, yra nesveiki ir tuscios kalorijos), tai gal ir nieko butu.

Ir dar man viena funkcija garu puode patinka - issijungia automatiskai. Ijungei 50 min. ir gali nors is namu iseiti.
Po 50 min. issijungs.
O prie virykle begioti reikia, uzmirsi pridegs ar vanduo isbegs.  ;)

Ir dar viena paskirtis (instukcijoje aisku apie tai nerasoma  8) ): galima sterilizuoti garuose ciulptukus, buteliukus, pientrauki... Tas pats principas, kaip ir spec. aparate buteliuku sterilizavimui, tik nera specialios duobutes tam buteliukui istatyti.
Atsakyti
Tevai turi ta garu puoda "Braun". Labai geras dalykas visokiems dietiniams, ant garu patiekalams. ten net kiausinius gali virti ohmy.gif labai skaniai zuvis gaunasi. Vista. Tik pastoviai naudojant kazkiek nusibosta tas "sterilus" maistas. Zinoma, maziukams vaikams idealus maisto gaminimo variantas + sterilizatorius ;D
Mes naudojame Zepter puodus. Vaikams tas pats lengvas maistas gaunasi, ir labai labai greitai. Nereikia ziureti ar pridegs, ar isbegs: sumetei viska i puoda, ugni pareguliavai ir gatava. Gali kazka kitka veikti, o maistas "pats" gaminasi wink.gif
Atsakyti
As turiu elektrini (plastmasini) garu puoda. Pradzioje tik ir virdavom ant jo zuvyte, mesyte su darzovemis, omleta. Dabar tie patiekalai jau atsibodo, o nauju kazkaip nesumastom  ???
Siaip geras daiktas. Pvz. atsikeli, uzstatai keptis, t.y. virtis koki omletuka ir eini maudytis i vonia. Po nustatyto laiko issijungia, gali grizus valgyti.
Tik va kad kas receptu daugiau pasakytu....
Atsakyti
smile.gif labutes
turiu bauerius jau kokius 4 metus. Tada kai pirkom, ir tu puodu tokio pasirinkimo dar nebuvo kaip dabar. Turiu visa rinkini - keptuve, 5 l puoda, mazesni puoda, puoda su reciu, pora "bliudeliu" maistui laikyti, irankiu komplekta (atrodo, nieko nepamirsau  :smile.gif ) Isties, ismokti naudotis reikia, kaip cia rase kazkuri, kad nesiseka keptuvej iskepti maisto. Pradzioj ir mes su vyru vos ne zalias bulves grauzem, ir mesa prisvildavo arba kepdavau po puse valandos  :) o kad maistas skiriasi nuo to, kuris paruostas iprastai, vandeny, tai faktas. Todel ne visada naudojuosi vien tik baueriais, gaminu maista ir papr. puoduose. Pagr. taisykle - pamazu kaitinti puodus, sekti temperatura. Nepamainomi puodai verdant uogienes, troskinant vistiena, zuvi; sie puodai ne tiems, kurie megsta apdegusi, smarkiai apkepusi maista. Sakysim, vyras megsta apkeptus gerai kotletus - is pradziu apkepinu paprastoj keptuvej, paskum dedu i baueri, idedu darzoviu ir palieku ramybej 15 minuciu, ir gatava  :) Apie bauer patalyne irgi galiu tik gerus atsiliepimus pasakyt - turi mama, tiesiog fantastiskas dalykas  kai salta  :) sekmes, jei ka, klauskit smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
GAL KAS TURIT GARŲ PUODUS (AR KAIP JIE TEN VADINASI g.gif ) KOKIE JŪSŲ ATSILIEPUIMAI AR GERAS DALYKAS AR GERIAU PIRKT ORKAITĘ wink.gif ŠEIP IR PIGESNIS IR MAŽIAU VIETOS thumbup.gif
Atsakyti
Nu garu puodas ir orkaite tai du skirtingi dalykai.. Ir patart pikt viena arba kita
neiseina..
Nu tai as apie garu puoda, as turiu Berghof puoda ant kurio dedasi puodas
su skylutem ir jame gali virti ant garu. Labai patenkinta, ten verdu vaikui,
arba pirmam aukste mesyte, o antram aukste bulves..
Man patinka thumbup.gif Kaina 144 lt
Atsakyti
QUOTE(eglek @ 2004 12 19, 12:33)
Nu garu puodas ir orkaite tai du skirtingi dalykai.. Ir patart pikt viena arba kita
neiseina..
Nu tai as apie garu puoda, as turiu Berghof puoda ant kurio dedasi puodas
su skylutem ir jame gali virti ant garu. Labai patenkinta, ten verdu vaikui,
arba pirmam aukste mesyte, o antram aukste bulves..
Man patinka thumbup.gif  Kaina 144 lt

Ar galetum trumpai papasakoti ka ir kaip galima su tuo garu puodu virti?
Atsakyti
Na jame galima virti viska ka tik nori ant garu, bet parasyiu kaip
as naudoju:
1 aukste kotlieciukai,balandeliai, 2 aukste bulves;
1 aukste verdu ka nors, o 2 aukste vaikui sudedu darzoves ir mesyte.
1 aukste sriuba, 2 bulves ar mesyte jei norit garintos.
Siaip tauposi dujos jei aktualu, ir darzoves nesukrinta tame puode, man
patiko, kad ilgai karstis islaikomas.
Nesigailejau nei minute, kad nusipirkau.

Atsakyti
O tai bulvės išverda taip pat kaip ir vandeny? Nu, tipo tokio pat skonio būna?
Ir jei verdi sriubą apačioj, tų bulvių nepribyra į sriubą? Ar pvz jei bulvės verda virš sriubos, ar jos nuo sriubos neįgauna specifinio kvapo?

Labai daug klausimų uždaviau:) Bet įdomu būtų sužinot.
Atsakyti
Taip isverda kaip ir vandeny. O skonis toks pat, tik
kad be druskos,nes paprasciasusiai jos neuzdesi,su garais
nubegtu i apacia. Bulves nesubyra i sriuba, ir skonio sriubos
neygauna, ir kvapas lieka bulviu. essen.gif
Atsakyti
Ir dar galiu pasakyti, kad tauposi laikas, viska sumeti i puodely ir uzdedi virti, o po 20-30 min viskas gatava wink_3.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kai as apsigyvenau su saviskiu jis jau turejo garu puoda,bet niekaip jo nepripazinau,nes atrode kad valgau zole,bet dabar man garu puodas nepakeiciamas dalykas,ypac todel,kad nereikia lakstyti i virtuve ir ziureti ar nebega niekas pro puodo krastus,nustatei laika ir garsinis signalas pranesa kai isverda thumbup.gif
Be to,garuose gamintas maistas sveikesnis,kaip jau kazkuri rase darzoves nepraranda savo spalvos,skoniai nesusimaiso.Labai thumbup.gif dalykas tas garu puodas thumbup.gif
Atsakyti