Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(zitukas24 @ 2008 11 05, 11:38)
o kokiek mokejote? 4u.gif


pirkom pavasari, mokejom 145lt, atrodo 6ltr puodas buvo g.gif buvo ir didesniu smile.gif gal db pabrange, nors neturetu smile.gif visi greitpuodziai turi dangtyje gumas ar silikona, jie per laika gali susidevet, tai pirkdami pasidomekit ar galima bus gauti tu gumu. fagoras sake uzsako jei reikia. del kitu nz. musu paciu greitpuodis kazkoks Tower, kai guma susideves, gausim mest puoda lauk verysad.gif nebent naudot kaip paprasta, nes gumu nebus is kur gaut doh.gif
Atsakyti
Nu va ir mes nusipirkom greitpuodi,pirkom bazej,8 litru- 150 Lt.
Labai dziaugiames thumbup.gif
Atsakyti
Nu šeimininkėlės, sugundėt, ryt bandysiu ir aš pažiūrėt greitpuodžio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlosmamyte @ 2008 11 10, 15:31)
Nu va ir mes nusipirkom greitpuodi,pirkom bazej,8 litru- 150 Lt.
Labai dziaugiames thumbup.gif

kuriam sandėlyje?ir aš gundausi bigsmile.gif
Atsakyti


o as vis dar abejoju mastau.gif . Turiu klausima juos turinciu ax.gif Ar maisto skonis nepasikeicia mastau.gif , nes mane mama subalamutino, pasakydama, kad jai maistas gamintas greitpuodyje- neskanus g.gif Ar jauciat jus skyrtuma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2008 11 11, 21:53)
Ar maisto skonis nepasikeicia mastau.gif , nes mane mama subalamutino, pasakydama, kad jai maistas gamintas greitpuodyje- neskanus g.gif Ar jauciat jus skyrtuma bigsmile.gif


as dazniausiai jame troskinius darau, kopustus tusinu, arba siaip bulviu nuskustu imetu, mesytes kokios uzmetu, jautiena jame virta buna lb lb minksta, baltai misrainei be vargo pasiruosiu, balandelius juk jame galima virt wub.gif thumbup.gif va tik as dar neperpratau prieskoniu sistemos, tai nuolat truksta man ju doh.gif man viskas su skoniu gerai, jei tik atitaikau prieskonius, ten ragaut eigoj negali, tai nedamesi kada nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 12 lapkričio 2008 - 03:38
QUOTE(cashmira @ 2008 11 12, 00:53)
o as vis dar abejoju mastau.gif . Turiu klausima juos turinciu ax.gif Ar maisto skonis nepasikeicia mastau.gif , nes mane mama subalamutino, pasakydama, kad jai maistas gamintas greitpuodyje- neskanus g.gif Ar jauciat jus skyrtuma bigsmile.gif


Tikrai, ne. Man asmeniskai, dar skaniau, nei paprastam puode. Nzn, kaip kitom blush2.gif . Turiu 6 litru uz 230 Lt mirksiukas.gif .
Atsakyti
kiek zinau skonis tikrai nesiskiria. Mama turi toki rusiska greitpuodi, sena, tai jame be vargo labai greitai mesyte isverda saltienai thumbup.gif , visokios ausytes, kojytes lotuliukas.gif ir t.t. Labai ir as noriu tokio "sovietinio" ale nerandu kur pirkt. Parduotuvese man jie labai tokie netikri atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 11 12, 17:12)
kiek zinau skonis tikrai nesiskiria. Mama turi toki rusiska greitpuodi, sena, tai jame be vargo labai greitai mesyte isverda saltienai  thumbup.gif , visokios ausytes, kojytes  lotuliukas.gif ir t.t. Labai ir as noriu tokio "sovietinio" ale nerandu kur pirkt. Parduotuvese man jie labai tokie netikri atrodo  g.gif

thumbup.gif Aš tokį rusišką ir turiu jau daug metų,kopūstų netroškinu,nes ,man skaniau paprastam puode patroškinti ,o šeip tai viskas išverda per 20-30min.,nes dar jame troškinasi viskas kol atvėsta ir galima jį atidaryt.O tokių "senukų' gal būna pirkt turguose,gal bobulytės kokius palikimus pardavinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 11 12, 17:12)
kiek zinau skonis tikrai nesiskiria. Mama turi toki rusiska greitpuodi, sena, tai jame be vargo labai greitai mesyte isverda saltienai  thumbup.gif , visokios ausytes, kojytes  lotuliukas.gif ir t.t. Labai ir as noriu tokio "sovietinio" ale nerandu kur pirkt. Parduotuvese man jie labai tokie netikri atrodo  g.gif

Tokius senus is sovietinių laikų mačiau parduoda Gariūnuose. Rasit toje turgaus dalyje, kur stovi baltarusai. Paskutinį kartą mačiau parduoda "lico kavkazkoj nacionalnosti"... g.gif
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 11 12, 17:12)
kiek zinau skonis tikrai nesiskiria. Mama turi toki rusiska greitpuodi, sena, tai jame be vargo labai greitai mesyte isverda saltienai  thumbup.gif , visokios ausytes, kojytes  lotuliukas.gif ir t.t. Labai ir as noriu tokio "sovietinio" ale nerandu kur pirkt. Parduotuvese man jie labai tokie netikri atrodo  g.gif

Čia viena mamyte rašė, kad nupirko toki prie Kalvarijaus turgelio parduotuvėj. O aš nuvažiavau į Taip lengviau, o pas juos tik 4 ir 6l yra, didesnis bus gruodžio mėn. tai laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 11 12, 16:12)
Labai ir as noriu tokio "sovietinio" ale nerandu kur pirkt. Parduotuvese man jie labai tokie netikri atrodo  g.gif



bet ar verta pirkt senoviska g.gif buvom rade senoviska uz 120lt, uz naujoviska sumokejom 145lt. man kaip tik tie senoviski tokie nesaugus atrodo unsure.gif
Atsakyti