Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Greitpuodis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vaidilia
QUOTE(Selga @ 2009 08 20, 14:44)
Įsigijau Fagor greitpuodį. Tikrai geras daiktas, ypač skubančiai šeimininkei, tik va bėda-kažkas nutiko, kad išvirus mėsą ir išeinant paskutiniesiems garams pro puodo kraštus išsiveržia maždaug puse stiklinės karšto sultinio blink.gif ir tik tada pypkiukas įkrenta . Pradžioj taip nebuvo, o dabar galvoju, kas gi čia tam greitpuodžiui galėjo nutikt? g.gif Gal kam buvo irgi panašios problemos? unsure.gif
*

labukas

gal gali parasyti kur isigijai si puoda nes as pati ieskau ir labai noriu isigyti si puoda?
Ingulik
Labas.
Domina kokio dydzio greiau pirkti greitpuodi seimai is 4 zmoniu ax.gif Ruosiames pirkti ir dabar galvoju, ar reikia man labai didelio?
janna
QUOTE(Ingulik @ 2009 09 26, 12:43)
Labas.
Domina kokio dydzio greiau pirkti greitpuodi seimai is 4 zmoniu  ax.gif  Ruosiames pirkti ir dabar galvoju, ar reikia man labai didelio?
*

is didelio neiskris.

pas mane 6 ltr. balandeliams, mesai su bulvemis, plovui - pats tas.
kopustams raugintiems su sonkauiais, jei koki didesni gabal mesos isvirti - irgi gerai. darzoves kokiai misrainiai - i si sutelpa liuksiskai.
Selga
QUOTE(vaidilia @ 2009 08 24, 13:59)
gal gali parasyti kur isigijai si puoda nes as pati ieskau ir labai noriu isigyti si puoda?
*

Pirkau Klaipėdoj, Gerduvos parduotuvėj. 4u.gif

QUOTE(Ingulik @ 2009 09 26, 12:43)
  Ruosiames pirkti ir dabar galvoju, ar reikia man labai didelio?
*

QUOTE(janna @ 2009 09 26, 14:28)
is didelio neiskris.
*

100% drinks_cheers.gif Pas mane irgi didelis ir nė kiek nesigailiu, nes žinau-tiks visais gyvenimo atvejais.

Tarp kita ko vakar buvau Gerduvoj ir mačiau iškabas, kad greitpuodžiams 30% nuolaida. Nežinau tik, ar tik šią savaitę ar ilgesniam laikui ši nuolaida. blush2.gif Sakyčiau, labai puiki proga įsigyti tikrai gerą daiktą thumbup.gif . Sėkmės, jei kas bandys tai daryti! 4u.gif
Deiva1212
QUOTE(Selga @ 2009 09 26, 15:12)

Tarp kita ko vakar buvau Gerduvoj ir mačiau iškabas, kad greitpuodžiams 30% nuolaida. Nežinau tik, ar tik šią savaitę ar ilgesniam laikui ši nuolaida. blush2.gif  Sakyčiau, labai puiki proga įsigyti tikrai gerą daiktą thumbup.gif . Sėkmės, jei kas bandys tai daryti! 4u.gif
*

30% nuolaida Fagor greitpuodžiams visą rugsėjo mėnesį.
Letune
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 09 26, 16:39)
*

Aš pirkau Kaune prieš 1,5 metų "Taip lengviau" parduotuvėje, tai ten kaina be nuolaidos buvo mažesnė, nes jie patys tiekia ir prekiauja Fagor produkcija, o dar davė kalėdinę 10 proc nuolaidą. Ir dar įsigijau pas juos atsarginę tarpinę, o tai didžiulis privalumas, nes ji susidėvi anksčiau už patį puodą ir tada greitpuodis tampa paprastu puodu. ax.gif
4 žmonėms 6 litrų puodo per akis, didesnio nereikia. nebent visi suaugę vyrai ir nori išvirti 2 dienoms sriubos iš mėsos su daug kaulų, tai gal reikia ir didesnio, bet optimalu- 6 ltr. biggrin.gif
watashi
Prisiskaiciau ir siandien nusipirkau 'Fagor' firmos greitpuodi.Jau isbandziau, bet tik makaronams virt smile.gif Jau planuoju ka gaminsiu.Yra ten receptu knygele, bet viskas ispaniskai doh.gif Teks mokintis ispanu biggrin.gif
Mergelė
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 09 26, 15:39)
*

Kaip gaila, kad tik dabar pamačiau verysad.gif . Aš irgi vis mąstau įsigyti tokį daiktą. Vienoj parduotuvėj mačiau kažkokios vokiečių firmos 2 puodai su vienu dangčiu 359. Dar pridėta atsarginių gumelių, kažkoks indas kiauras. Kaži kaip kaina? Ar realu pirkti už tokią?
janna
QUOTE(Mergelė @ 2009 09 30, 17:34)
Kaip gaila, kad tik dabar pamačiau verysad.gif . Aš irgi vis mąstau įsigyti tokį daiktą. Vienoj parduotuvėj mačiau kažkokios vokiečių firmos 2 puodai su vienu dangčiu 359. Dar pridėta atsarginių gumelių, kažkoks indas kiauras. Kaži kaip kaina? Ar realu pirkti už tokią?
*

jei tai WMF, tai daiktas superinis! 4u.gif pas mane toks. tik as gavau dovanu ir kainos nezinau. bet numanau, kad daiktas ne is pigiuju.

user posted image
Mergelė
QUOTE(janna @ 2009 09 30, 18:02)
jei tai WMF, tai daiktas superinis!  4u.gif  pas mane toks. tik as gavau dovanu ir kainos nezinau. bet numanau, kad daiktas ne is pigiuju.

user posted image
*

Labai panašu, bet truputį kitoks dangtis. Perkant į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?
janna
QUOTE(Mergelė @ 2009 09 30, 19:28)
Labai panašu, bet truputį kitoks dangtis. Perkant į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?
*

Puodu litrazas, apsisresti kokio reiktu. Jei kaitlente turit indukcine ar elektrine- patikrint ar tinka (zenklas), ir issiaiskint kur galima bus nusipirkti atsarginiu gumu (kai susideves) arba detaliu. Gerai butu kad jos butu pakeiciamos (rankenos, laikiklis) Na, maza kas gali atsitikti g.gif

Man jei rektu rinktis dar syki ir galimybes leistu, tikrai pasirinkciau dvieju puodu varianta. Zinoma priklauso ir nuo seimos nariu skaiciaus. triju asmenu seimai pakanka varianto 3,5 plius 6,5, keturiu 4,5 plius 6,5. lt.

Jei tik viena puoda, tuomet geriau didesni. ne maziau 6,5 ltr.

Na, bet cia kaip kam?
Papildyta:
Galima pasidairyti stai cia: http://www.wmf.com/cooking/pressure-cooker...E-36DE6F98D3A6}

tesiog kokie gali buti variantai
watashi
Neatsidziaugiu savo greitpuodziu.Saltiena dariau, gavosi labai skani, o siandien plova per 12 min pasigaminau thumbup.gif Vienas puodas atstoja visa virtuves puodu ir keptuviu arsenala wub.gif
*Vasaros lietus*
Mergaitės reikalinga pagalba help.gif gal galėtų man paaiškinti truputuką tos kurios turi senus na tokius rusiškus greitpuodžius- kur yra dangtelis šone yra skylutė ant dangtelio viršaus žemiau to pypsiuko pagrindinio. Ar ta skylutė yra uždengta su kuo nors ar atvira kaip puode kur garai išeina? doh.gif Tikiuos normaliai paaiškinau nors nelabai išeina blush2.gif parsitempiau iš uošvių greitpuodį bet va dėl tos skylutės šiek tiek suabejojau. Būsiu labai dėkinga 4u.gif
janna
QUOTE(*Vasaros lietus* @ 2009 10 18, 15:28)
Mergaitės reikalinga pagalba help.gif gal galėtų man paaiškinti truputuką tos kurios turi senus na tokius rusiškus greitpuodžius- kur yra dangtelis šone yra skylutė ant dangtelio viršaus žemiau to pypsiuko pagrindinio. Ar ta skylutė yra uždengta su kuo nors ar atvira kaip puode kur garai išeina?  doh.gif Tikiuos normaliai paaiškinau nors nelabai išeina blush2.gif parsitempiau iš uošvių greitpuodį bet va dėl tos skylutės šiek tiek suabejojau. Būsiu labai dėkinga  4u.gif
*

o nuotrauka gali imest?

nelabai suprantu... g.gif . ten yra toks pypsiukas salia tokio laikiklio didelio kuriuo uzsuki ta dangti. tai va ant to pypsiuko turi buti toks plastmasinis cilindro formos juodas beisukantis daiktas pusiau plastmasinis pusiau metalinis, per kuri iseina perteklinis garas, arba jei jau ir ji nebespeja, tai tas pypsius pradeda suktis ir snypsti garsiai garsiai. Tada tai signalas kad sumazinti liepsna.
*Vasaros lietus*
QUOTE(janna @ 2009 10 18, 14:42)
o nuotrauka gali imest?

nelabai suprantu... g.gif  . ten yra toks pypsiukas salia tokio laikiklio didelio kuriuo uzsuki ta dangti. tai va ant to pypsiuko turi buti toks plastmasinis cilindro formos juodas beisukantis daiktas pusiau plastmasinis pusiau metalinis, per kuri iseina perteklinis garas, arba jei jau ir ji nebespeja, tai tas pypsius pradeda suktis ir snypsti garsiai garsiai. Tada tai signalas kad sumazinti liepsna.
*

Dėkui, daba aiškiau , reiškia viskas gerai, nes kai pradėjo tas didysis pypsius švilpti ir suktis prisukau liepsną. Čia Jums 4u.gif
janna
QUOTE(*Vasaros lietus* @ 2009 10 18, 15:58)
Dėkui, daba aiškiau , reiškia viskas gerai, nes kai pradėjo tas didysis  pypsius švilpti ir suktis prisukau liepsną. Čia Jums 4u.gif
*

gaminkit i svekata, aciu mirksiukas.gif
S.N.A.S
QUOTE(watashi @ 2009 09 29, 17:53)
usipirkau 'Fagor' firmos  greitpuodi.Jau isbandziau, bet tik makaronams virt
*

noriu įsigyt ir aš šitą gėrį... bet pradžia turiu šiokių tokių neaiškumų.......

sakykit, jei to greitpuodžio neatidarysi, nepažiūrėsi(vidury proceso), tai iš kur žinot per kiek minučių tie pvz makaronai išvirę o ne pervirę bus??? g.gif

ir šiaip nelabai įsivaizduoju skirtingų produktų bendro virimo laiko.. blush2.gif nu pvz kieta mėsytė ir pakepti svogūnai su morkyte.. tai norit pasakyt kad ten per 15min ir ta mėsytė minkšta paliks ir morkos su svogūnais nepervirs?? g.gif
kažkaip sunku įsivaizduot..

janna
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 11 22, 02:56)
sakykit, jei to greitpuodžio neatidarysi, nepažiūrėsi(vidury proceso), tai iš kur žinot per kiek minučių tie pvz makaronai išvirę o ne pervirę bus??? g.gif

ir šiaip nelabai įsivaizduoju skirtingų produktų bendro virimo laiko.. blush2.gif  nu pvz kieta mėsytė ir pakepti svogūnai su morkyte.. tai norit pasakyt kad ten per 15min ir ta mėsytė minkšta paliks ir morkos su svogūnais nepervirs?? g.gif
kažkaip sunku įsivaizduot..
*

paprastai prie kaiuriu greitpuodziu buna pridetas "popierius" kuriame surasytas apytikslus gaminimo laikas pagrindiniu produktu.
bet paeksperimentavus siek tiek, kiekviena seimininke atranda "savo aukso viduriuka"

makaronu, tikrai niekad jame neviriau, tai nieko pasakyt negaleciau.

kalbant apie mesa su svogunais ir morkomis - jie gausis troskinti. o troskntas maistas jis visas minkstas. neabai suprantu koks tas skirtumas tarp ju turetu buti g.gif
gaga99
ar matet kad maximoje sia savaite 40 proc nuolaida puodams ir keptuvems thumbup.gif
as prigriebiau greitpuodi, reiks mokintis gamint ir buti taupiai 4u.gif
Taki
greitpuodi as naudoju jau kokie 25 metai smile.gif
Rusiska pries menesi pakeite a lia vokiskas , gamintas Kinijoje- puikiai veikia smile.gif
Pirkom Lenkijoje Kauflande. 2 puodai + vienas garinis dangtis+ vienas stiklinis uz 120 zlotu. Tokie patys komplektai Gariunuose po 280-250 lt...tai pavyko, tai nuskilo ,kad pataikem Suvalkuose i tokia akcija smile.gif
Papildyta:
Beje, vasara Bialystoko turguje maciau nemaza skyriu su tokias visokiais greitpuodziais- zenkliai pigiau nei LT.
Be tokio puodo as jau neisivaizduoju savo gyvenimo:)
Ypac ,kada vaikus auginau , tai visi sultiniai, sriubytes, kosytes tik greitpuodyje viriau- ir greitai ir sveikiau.
Bet kokias darzoves dedi i virinta vandeni, uzverdi ir nukeli nuo ugnies.Leidi atvesti- viskas isvire. Kruopytes ar mesa reikia patirties igyti per kiek laiko kokie gabalai ar kruopos isverda.
niedulis
Kol kas šituo daiktu nesidžiaugiu. Vyras parvežė iš Olandijos, pats labiau džiaugiasi savo pirkiniu. Virėm pupeles, vienos pervirė, kitos liko kietos. Troškinom kopūstus, tikėjausi trumpesnio proceso. Neradau jokių instrukcijų kiek laiko reikia virti. Nežinau, ar priprasiu.
Taki
Jei noresi- priprasi:)
reikia tiesiog noreti perzengti savo komforto zona ir ji savaime prasiplecia: Paskui galvoji,kaip cia taip dabar jau negaliu be sio daikto gyventi smile.gifO daiktas vertas.
Na , kopustai tai isvis issitroskina per 5 minutes
Tereikia gerai uzsukti,kad slegis susidarytu viduje puodo...primusi ranka ir viskas bus OK:)
niedulis
QUOTE(Taki @ 2009 11 24, 22:38)
Na , kopustai tai isvis issitroskina per 5 minutes
*

blink.gif
Kažką ne taip darau.
Taki
reikia igudziu ,kaip ir visur biggrin.gif
nauja tel. aparatą nusiperki ir tai kol įpranti naudoti visas funkcijas.
Tad čia irgi reikia pajusti,kada tikrai puodo dangtis teisingai uždėtas,kad garai užvirus eina tik per tą apsauginį klapaniuką smile.gif Jei šnypščia ir pro klapaniuką ir pro dangčio šonus- nesusidaro spaudimas ir turinys puodo virs ilgiau.
Osvile
QUOTE(gaga99 @ 2009 11 24, 15:52)
ar matet kad maximoje sia savaite 40 proc nuolaida puodams ir keptuvems  thumbup.gif
as prigriebiau greitpuodi, reiks mokintis gamint ir buti taupiai  4u.gif
*

O kokį tamsta pasiėmei?
Aš ten radau dviejų firmų greitpuodžius, kainos vienodos, kiek pamenu, o pasirinkau tokį. Ir beje Maximoje jo kaina dar be nuolaidos 199Lt bigsmile.gif Gaila, tik kad didesnės talpos nebuvo. Tinka ir indukcinei kaitlentei. Reiks dabar mokintis valgyt daryt lotuliukas.gif
Yra instrukcija lietuviškai, mačiau ir produktų lentelė yra, kiek ką virti. Bet yra prierašas, kad visokių makaronų, kruopų ir pan. nevirti jame, nes užsikiš mechanizmai. Vat tai va. Na, bet bent šaltienai tiks thumbup.gif
Taki
biggrin.gif makaronai ir taip isverda greitai.
Ryžius kartais verdu- neikas neužsikiša. O jei gamintojas pradeda rašyti,kad negalima puode nieko virti, tada puodas ilgai tarnaus... doh.gif
Osvile
Gamintojo rekomendacijų visgi patariama laikytis, ar tai būtų puodas, ar automobilis tongue.gif

Jei kas užmatysit didesnės talpos greitpuodį Maximoje, rėkite garsiai. Ačiū.
Taki
Šiek tiek reikia laikytis rekomendacijų, bet ne aklai ax.gif
O bandymu keliu "primusši ranką" greitam virimui, mėsytės troškinimui...niam niam smile.gif
laimulka
IESKAU GREITPUODZIO DRAUGE TURI BEEM FIRMOS,BET NIEKUR NERANDU,METALO AMZIUS SAKE JAU NEPREKIAUS JAIS verysad.gif ,SIANDIEN BUVAU THOM PHILIPS TAI YRA GREITPUODZIU IVAIRAUS LITRAZO IR KAINOS NESIKANDZIOJA g.gif ,GAL KURI PIRKOT IS TEN?
janna
QUOTE(laimulka @ 2009 12 02, 23:03)
IESKAU GREITPUODZIO DRAUGE TURI BEEM FIRMOS,BET NIEKUR NERANDU,METALO AMZIUS SAKE JAU NEPREKIAUS JAIS verysad.gif ,SIANDIEN BUVAU THOM PHILIPS TAI YRA GREITPUODZIU IVAIRAUS LITRAZO IR KAINOS NESIKANDZIOJA g.gif ,GAL KURI PIRKOT IS TEN?
*

siulyciau pasidairyti is kokios rimtesnes firmos. nes kaip bebutu gumos esancios dangtyje susidevi su laiku. tai paskui gali buti problematiska jas pakeisti. arba nusipirkti atsargines.
laimulka
QUOTE(janna @ 2009 12 03, 01:21)
siulyciau pasidairyti is kokios rimtesnes firmos. nes kaip bebutu gumos esancios dangtyje susidevi su laiku. tai paskui gali buti problematiska jas pakeisti. arba nusipirkti atsargines.
*

gal patart galit? smile.gif
janna
QUOTE(laimulka @ 2009 12 03, 19:46)
gal patart galit? smile.gif
*

Kadangi manasis pargabentas is Vokietijos, o cia ju atsovu nera parduodanciu indus. Tik priima garantiniam, pogarantiniam ir atsargines detales pristato pagal uzsakymus. Tai nzn, ar tikrai verta...

O siaip didelis berghoff tinklas, berots ten maciau greitpuodzius... Reiktu pagooglin ka LT prekiauja specializuotai indais ir turi parduotuviu tinklus....

O siaip veikimo principas ju visu vienodas. Kaina skirsis tik nuo "vardo". Na ir kas be ko - litrazo. Dar reiktu atkreipti demesi, ar tam tikras modeliukas tam tikros firmos gali buti naudojamas elektrinei ar indukcinei vyryklei (jei tokias turit). Yra zenklai ant puodo dugno.

Gal merginos, kurios pirko LT greitpuodzius gali parekomenduoti... g.gif mirksiukas.gif
sinsan
vat as irgi noreciau, kad kas parekomenduotu, maciau senukuose greitpuodziu, nera brangus uz 170, tai ir galvoju, ar neblogas butu?
S.N.A.S
QUOTE(janna @ 2009 11 22, 13:49)
kalbant apie mesa su svogunais ir morkomis - jie gausis troskinti. o troskntas maistas jis visas minkstas. neabai suprantu koks tas skirtumas tarp ju turetu buti  g.gif
*

dažnai troškinu žvėrieną, su kuria reik žaist pora val, tad ir mąstau garsiai.. per tas dvi tris val įprastam puode morkos ir svogūnai nebepanašūs į save būtų. .sakau kaži kaip greitpuody.....? g.gif
Taki
sveikos,

puodais ,kuriuos pirkau Lenkijoje( dabar uzkrito pavadinimas) prekiauja visi Gariunai ir daliskitu prekiautoju(pastebejau)
kilmes salis Vokietija, o pagaminta kinijoje.Man patinka ,kad saziningai parasyta .
Gumos dezeje buvo dvi thumbup.gif , todel ramiai ir pirkau.
Beje, i senaji rusiska puoda vyras kazkada pats is "sumedziotos" maistines gumos lipde tarpine ir kepe doh.gif thumbup.gif
Taki
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 12 04, 03:13)
dažnai troškinu žvėrieną, su kuria reik žaist pora val, tad ir mąstau garsiai.. per tas dvi tris val įprastam puode morkos ir svogūnai nebepanašūs į save būtų. .sakau kaži kaip greitpuody.....?  g.gif
*

As siuo atveju darau taip: mesa patroskinu siek tiek, atidarau puoda ir sudedu pakepintus morkas su svogunais, vel uzdarau ir patroskinu dar siek tiek. Kazkaip po to atidarymo, antras patroskinimas reikalingas labai neilgas.
Zveriena , manau, issitroskintu per koki pusvalandi arba 20 min. Per keleta kartu rasit tinkama laika smile.gif
uolma
Žvėrieną dažnai gaminu greitpuodyje, tad gaminimo laikas priklauso ką dedi ir kokio senumo. 20 min tikrai mažoka, norint mikštos mėsos reikia bent 40 min.
Deiva1212
Kas kiek laiko keičiat tarpines? Turiu vieną atsarginę, bet gal reikėtų daugiau nusipirkti?
janna
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 12 04, 02:13)
dažnai troškinu žvėrieną, su kuria reik žaist pora val, tad ir mąstau garsiai.. per tas dvi tris val įprastam puode morkos ir svogūnai nebepanašūs į save būtų. .sakau kaži kaip greitpuody.....?  g.gif
*

zveriena ir as daznai gaminu. ir tik greitpuodyje. pretenziju nei morkoms nei svogunams neturiu biggrin.gif

QUOTE(uolma @ 2009 12 04, 12:06)
Žvėrieną dažnai gaminu greitpuodyje, tad gaminimo laikas priklauso ką dedi ir kokio senumo. 20 min tikrai mažoka, norint mikštos mėsos reikia bent 40 min.
*

dar pasakyciau, kad priklauso viskas nuo ideto gabalo dydzio. guliasui is zverienos, o konkreciai sernienai, man pakanka 20 min. tik nezn kaip cia tas minutes aprasyti...(kai susidro maksimalus garu kiekis mano greitpuodzio dangtyje iskyla tokia "tablete" su dvim padalom.). tai tos 20 min nuo dvieju padalu iskilimo iki liepsnos isjungimo. tad dar palieku ko visi garai iseis ir ta "tablete" ikris i laikikli. tada atidarau dangti. tai visumoje gal ir gausis tos 40 min.

QUOTE(Deiva1212 @ 2009 12 04, 16:15)
Kas kiek laiko keičiat tarpines? Turiu vieną atsarginę, bet gal reikėtų daugiau nusipirkti?
*

pirmaja tarpine i atsargine keiciau po kokiu 4 metu.
Asese
QUOTE(janna @ 2009 12 04, 21:19)
*

Aš dar nekeičiau blush2.gif Bet, galvoju g.gif , gal jų negalima prisipirkt iš anksto, nes ta guma juk sensta g.gif
Deiva1212
QUOTE(janna @ 2009 12 04, 21:19)
*

O kaip dažnai naudojot? Na pvz. kiek kartų per mėnesį?
janna
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 12 04, 20:38)
O kaip dažnai naudojot? Na pvz. kiek kartų per mėnesį?
*

jei ne kas antra, tai kas trecia diena tikrai 4u.gif buna, kad ir po kelis kart per viena diena.

nemanau, kad ju reikia tureti daug. pakanka vienos atsargines ir kontaktu kur galima ju isigyti nenumatytiems atvejams...
o laikyti ja geriau sandariame maiselyje.

P.S. pas mane tai puodas Nr. 1. ir jau laaabai senai. dabartinis antras. pirmasis buvo rusiskas. o maista gaminu greitpuodyje jau apie 20 metu.
as tikriausiau nemokeciau nei plovo, nei balandeliu paprastame puode pagaminti doh.gif lotuliukas.gif
Asese
QUOTE(janna @ 2009 12 04, 21:41)
jei ne kas antra, tai kas trecia diena tikrai  4u.gif buna, kad ir po kelis kart per viena diena.

nemanau, kad ju reikia tureti daug. pakanka vienos atsargines ir kontaktu kur galima ju isigyti nenumatytiems atvejams...
o laikyti ja geriau sandariame maiselyje.

P.S. pas mane tai puodas Nr. 1. ir jau laaabai senai. dabartinis antras. pirmasis buvo rusiskas. o maista gaminu greitpuodyje jau apie 20 metu.
as tikriausiau nemokeciau nei plovo, nei balandeliu paprastame puode pagaminti  doh.gif  lotuliukas.gif
*

Janna, o kaip tu balandėlius gamini, kiek laiko troškini greitpuodyje?
janna
QUOTE(Asese @ 2009 12 04, 21:32)
Janna, o kaip tu balandėlius gamini, kiek laiko troškini greitpuodyje?
*

patys balandeliai vyniojami taip pat. ryzius pamirkau kelioms valandos saltame vandenyje ir nupilu, bet ne apverdu, kaip iprasta. farsas: kiauliena, svoguni, keli saukstai majonezo arba grietines, ruziai, prieskoniai ( druska, juodieji pipirai, chmeli-sneli).

o paskui ant digno padedu toki metalini padekliuka, sudedu balandelius, ipilu aliejaus (is akies apie puse stiklines) ir vandens kad apsemtu apie puse puodo. ir pastatau puoda kad uzvirtu. per ta laika pakepinu: svogunus, pjaustytus ziedais, morkas, tarkuotas per burokine tarka, ir tomatu padazo, galima ir paprikos ipjaustyti ir viska uzpilu ant balandeliu ir dar truputi pasudau.

uzsuku dangti, siek tiek paverda kol iskyla mano mineta "tablete" su dviem juostelem ir ant mazos liepsnos apie 20 min. tuomet liepsna usjungiu ir dar palaukiu kol puodas pats tves.

skanaus.!

puodas 6,5 l.

atrodo nieko ypatingo. bet va kai buvo isejes is rykiuotes senasis rusiskas ir kol isigyjau dabartini, tai tuo laiku teko gamintis paprastame puode. tai ka as zinau, atrodo viskas taip pat, o skonis visiskai kitoks...
cola
Mes paemem is Gariunu bergner firmos (toki pati puoda kur mano mama ne vienus metus naudoja ir nusiskundimu neturi)
Kaina 6 ltr puodas 90 lt 4u.gif

galima pasirinkti ir didesniu 4u.gif
sinsan
QUOTE(cola @ 2009 12 05, 13:54)
Mes paemem is Gariunu bergner firmos (toki pati puoda kur mano mama ne vienus metus naudoja ir nusiskundimu neturi)
Kaina 6 ltr  puodas 90 lt  4u.gif

galima pasirinkti ir didesniu  4u.gif
*

kai isbandysit, pasakyk ar geras, kai busiu vilniui uzsuksiu i gariunus ir as prigriebsiu, nes man 6 litru pats tas butu
erikiuxxx
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 12 04, 16:15)
*

as turejau net tris atsargines gumas,bet taip ir neprireike ju,tai visas ir pardaviau ax.gif
gal todel kad puodas rusiskas buvo smile.gif
Asese
QUOTE(janna @ 2009 12 05, 00:11)
patys balandeliai vyniojami taip pat. ryzius pamirkau kelioms valandos saltame vandenyje ir nupilu, bet ne apverdu, kaip iprasta. farsas: kiauliena, svoguni, keli saukstai majonezo arba grietines, ruziai, prieskoniai ( druska, juodieji pipirai, chmeli-sneli).

o paskui ant digno padedu toki metalini padekliuka, sudedu balandelius, ipilu aliejaus (is akies apie puse stiklines) ir vandens  kad apsemtu apie puse puodo. ir pastatau puoda kad uzvirtu. per ta laika pakepinu: svogunus, pjaustytus ziedais, morkas, tarkuotas per burokine tarka, ir tomatu padazo, galima ir paprikos ipjaustyti ir viska uzpilu ant balandeliu ir dar truputi pasudau.

uzsuku dangti, siek tiek paverda kol iskyla mano mineta "tablete" su dviem juostelem ir ant mazos liepsnos apie 20 min. tuomet liepsna usjungiu ir dar palaukiu kol puodas pats tves.

skanaus.!

puodas 6,5 l.

atrodo nieko ypatingo. bet va kai buvo isejes is rykiuotes senasis rusiskas ir kol isigyjau dabartini, tai tuo laiku teko gamintis paprastame puode. tai ka as zinau, atrodo viskas taip pat, o skonis visiskai kitoks...
*

Ačiukas 4u.gif , bandysiu thumbup.gif
cola
QUOTE(sinsan @ 2009 12 05, 15:06)
kai isbandysit, pasakyk ar geras, kai busiu vilniui uzsuksiu i gariunus ir as prigriebsiu, nes man 6 litru pats tas butu
*

tai kad pirkau toki pati kaip mamos, o pas ja jau aibe laiko jis yra 4u.gif

kiek laiko plova greitpuody kepat? 4u.gif
janna
QUOTE(cola @ 2009 12 06, 14:42)
kiek laiko plova greitpuody kepat?  4u.gif
*

... 15 min, nuo maksimalaus garu kiekio susidarymo iki liepsnos isjungimo. tada dar laikau, kol savaime atves ir galesiu atidaryti dangti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.