Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

Išbandėm savo Fagor greitpuodį ax.gif Liuks thumbup.gif o kas liečia rankeną, tai kažkaip dabar galvoju, kad naudojantis jokio skirtumo praktiškai (tik tame, kad be rankenos su viena ranka dangtį sunkiai nuimsi, o su rankena reikia tik vienos), bet svarbiausia jo padėjime spintelėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2008 12 23, 20:11)
Išbandėm savo Fagor greitpuodį  ax.gif Liuks  thumbup.gif o kas liečia rankeną, tai kažkaip dabar galvoju, kad naudojantis jokio skirtumo praktiškai (tik tame, kad be rankenos su viena ranka dangtį sunkiai nuimsi, o su rankena reikia tik vienos), bet svarbiausia jo padėjime spintelėje  biggrin.gif

Ačiū už paaiškinimą 4u.gif , nes aš norėjau dar vieną nupirkt, tik 4l, tai ir galvojau kokį šį karta imt
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 12 23, 22:16)
Ačiū už paaiškinimą 4u.gif , nes aš norėjau dar vieną nupirkt, tik 4l, tai ir galvojau kokį šį karta imt

Žiūrint pagal jūsų šeimos narių skaičių mano nuomone 4ltr jums būtų per mažai g.gif Aš pirkausi 8 ltr, tai thumbup.gif Man atrodo, jei yra kur padėti, tai geriau didesnį, negu mažesnį rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės jau naudojančios greitpuodžius, prašom pasidalinkite receptukais ČIA
Atsakyti
Norejau paklausti kaunieciu, kur Kaune galima isigyti greitpuodi? 4u.gif
Atsakyti
3 Litrų greitpuodžio neapsimoka pirkti. Nes reikia nepamiršti, kad į jį nepridėsi kaip į paprastą puodą, iki viršaus. Nes jis užpildomas tik 2/3. tai jei puoda 3 l. tai tik 2 litrai telpa.. tai net didesnė karka netilptų išsivirti doh.gif. Pas mane 6 litrų senovinis, bet norėčiau, kad didesnis būtų dar. Kaip sakoma iš didelio neiškris. mirksiukas.gif
Atsakyti
Turim 4 litrų greitpuodį Fagor. ir man dydis labai tinka ir patinka. Tiesa, mūsų šeima 3-jų asmenų, o rimtus patiekalus valgom tik dviese. bet jame galima pagaminti dviems dienoms, dviems asmenis laisvai 4u.gif kalbu apie patiekalus iš dviejų - trijų dalių (pvz apačioje troškinta mėsa, viršuje - garintos bulvės)

Dideli puodai mane nervina, įsivaizduoju, kaip tingėčiau traukti dideli, pvz 8 litrų greitpuodį mažės košės virimui... o dabar tai nesudaro jokių trukdžių.

norėjau pasakyt, kad kiekvienam dydis yra labai individualus dalykas biggrin.gif

Šiaip siūlau nuvykt į parduotuvę ir pačiupinėti juos, tada ir pajusite, koks tinkamiausias smile.gif
Atsakyti
košę irgi verdate greitpuodyje? per kiek laiko išverda?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 01 15, 17:05)
košę irgi verdate greitpuodyje? per kiek laiko išverda?

tai priklauso nuo to, ar dribsniai (5 min), ar cielos kruopos (10min.)
jei lęšiai, tai ir 20 min. neprošal.

benaudojant greitai "atkali" ranką. verdu vandeny, paskui, jei noriu, pieneliu gardinu, bet jau nebedengiu dangčio, tik pašildau ant ugnies ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 12 23, 22:16)
Ačiū už paaiškinimą 4u.gif , nes aš norėjau dar vieną nupirkt, tik 4l, tai ir galvojau kokį šį karta imt


Pas mus 9 L. tai nenoreciau mazesnio nei uz ka schmoll.gif
Atsakyti
Meraites prasau pagalbos, gavau Berghoff greipuodi, Zeno modeli, gal kuri turi toki pat? siandien viriau mesa, isvire per 30 min, viskas ciki ax.gif bet nelabai suprantu kai ka, ten yra 3 garu isejimo pozicijos, parasyta I, II ir toks zenkliukas lyg garai iseitu, ant kokio turi stovet tas pypsiukas verdant? instrukcija gavau nuo kito greitpuodzio, bet anam modelyje nera triju poziciju kurios yra Berghoff greitpuodje. ir kada garai verziasi per ta atsargini voztuva? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 05 04, 10:26)
Meraites prasau pagalbos, gavau Berghoff greipuodi, Zeno modeli, gal kuri turi toki pat? siandien viriau mesa, isvire per 30 min, viskas ciki  ax.gif bet nelabai suprantu kai ka, ten yra 3 garu isejimo pozicijos, parasyta I, II ir toks zenkliukas lyg garai iseitu, ant kokio turi stovet tas pypsiukas verdant? instrukcija gavau nuo kito greitpuodzio, bet anam modelyje nera triju poziciju kurios yra Berghoff greitpuodje. ir kada garai verziasi per ta atsargini voztuva?  ax.gif



virti turit ant I arba II, cia priklausomai ka verdi, jei kokias trapesnes darzoves tai naudoji I, jei 'stiprias' ir kietas naudoji II smile.gif matyt kokias bulves ant I geriau butu virt, o kokius burokelius ant II, nors as pastoviai ant II laikau, turbut todel bulves ir persprogsta lotuliukas.gif

o garu pozicija naudojat kai jau baigus virti, pypsiukas ikrenta, tada nustatot ant garu pozicijos ( kad iseitu garai ir sumazetu slegis ), zodziu del saugumo, o jau po to galit ir atidarinet dangti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 05 gegužės 2009 - 03:14