Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(Skija @ 2011 10 03, 11:50)
Sveikos,merginos. Dabar "Maximoj" 40 proc. nuolaida puodams,tai as isigijau Tescoma firmos greitpuodi,bet gi visai nesuprantu,kaip ji naudoti  blink.gif  Nusipirkau liezuvi,idejau i savo issvajotaji puoda,pridejau prieskoniu,ipyliau vandens,kad apsemtu ir viriau 45 min. (viskas,kaip parasyta instrukcijoj). Nukeliau nuo ugnies,palaukiau kokias 5 min. ir pasukau slegio reguliatoriu ( galima gaminti dviem budais,zemu ir aukstu slegiu ) i garu isleidimo padeti.Tai kaip jau dave tie garai per visa virtuve  doh.gif ,jei butu kazkas buves dar virtuveje,butu nuplike baisiai  doh.gif ,pradejo skystis verztis ir per sonus,na,kazkas baisaus. Labai issigandau,nors liezuvis ir skanus buvo  blink.gif  Ka as ne taip dariau,gal galite pagelbeti,dabar bijau as to savo puodo  g.gif



Skija, as ta pati puoda nusipirkau, ir patenkinta. smile.gif Zodziu rekomenduociau pradziai vandeni su tuo liezuviu uzvirti neuzdarius puodo ir nuimti putas. Tada uzdenk dangti, nustatyk antra atmosfera ir virki. Likus kokioms 10 minuciu iki isvirimo as isjungiu ugni ir palieku. Po kokiu 5 - 10 minuciu sumazinu atmosfera ir pasiziuriu ar labai stipru gara duoda - jei garas nelabai intensyvus, nustatau pirma atmosfera, veliau - visiskai nugarinu.
Zodziu, tas puodas ilgai laiko karsti, todel naturalu, kad iskart isjungus garai niekur nedingsta. Todel taupant laika ir elektra/dujas isjungk siek tiek anksciau smile.gif tuomet nereiks taip ilgai laukti kol puoda atidarysi. smile.gif
Tikiuosi, pagelbesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(agapiii @ 2011 10 11, 17:00)
Skija, as ta pati puoda nusipirkau, ir patenkinta. smile.gif Zodziu rekomenduociau pradziai vandeni su tuo liezuviu uzvirti neuzdarius puodo ir nuimti putas. Tada uzdenk dangti, nustatyk antra atmosfera ir virki. Likus kokioms 10 minuciu iki isvirimo as isjungiu ugni ir palieku. Po kokiu 5 - 10 minuciu sumazinu atmosfera ir pasiziuriu ar labai stipru gara duoda - jei garas nelabai intensyvus, nustatau pirma atmosfera, veliau - visiskai nugarinu.
Zodziu, tas puodas ilgai laiko karsti, todel naturalu, kad iskart isjungus garai niekur nedingsta. Todel taupant laika ir elektra/dujas  isjungk siek tiek anksciau smile.gif tuomet nereiks taip ilgai laukti kol puoda atidarysi. smile.gif
Tikiuosi, pagelbesiu  g.gif


Dekui 4u.gif po truputi pratinuosi prie to puodo ax.gif
Atsakyti
Mano puodas tai kitos firmos-"SILIT" taciau manau kad ju principas tas pats. As taip pat jei neskubu isjungiu anksciau ir laukiu pakol pats slegis kris, taciau jei labai skubu, tai pati garus nuleidineju, taciau nereikia atidaryti iki galo, kad is karto visi garai verztusi i lauka, reikia garus leisti po truputi., Siaip labai patenkinta greitpuodziu,pav ipylusi truputi vandens, dedu garu kepseli, i kuri net saldytus produktus pav. saldytas namines zalias desreles net neatsildzius dedu ant groteliu, is karto uzdarau, nustatau lygi ir verdu. Nereikia net atsildyti, o rezultatas puikus. O kaip greitai kopustai issitroskina...Super daiktas yra greitpuodis...mano virtuveje is ties nepakeiciamas, kasdieninis puodas
Atsakyti
QUOTE(jurate133 @ 2011 10 12, 09:26)
Mano puodas tai kitos firmos-"SILIT" taciau manau kad ju principas tas pats. As taip pat jei neskubu isjungiu anksciau ir laukiu pakol pats slegis kris, taciau jei labai skubu, tai pati garus nuleidineju, taciau nereikia atidaryti iki galo, kad is karto visi garai verztusi i lauka, reikia garus leisti po truputi., Siaip labai patenkinta greitpuodziu,pav ipylusi truputi vandens, dedu garu kepseli, i kuri net saldytus produktus pav. saldytas namines zalias desreles net neatsildzius dedu ant groteliu, is karto uzdarau, nustatau lygi ir verdu. Nereikia net atsildyti, o rezultatas puikus. O kaip greitai kopustai issitroskina...Super daiktas yra greitpuodis...mano virtuveje is ties nepakeiciamas, kasdieninis puodas


Tikrai visoms labai dekinga uz siuos,man pradedanciai,labai naudingus patarimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate133 @ 2011 10 12, 10:26)
Mano puodas tai kitos firmos-"SILIT" taciau manau kad ju principas tas pats. As taip pat jei neskubu isjungiu anksciau ir laukiu pakol pats slegis kris, taciau jei labai skubu, tai pati garus nuleidineju, taciau nereikia atidaryti iki galo, kad is karto visi garai verztusi i lauka, reikia garus leisti po truputi., Siaip labai patenkinta greitpuodziu,pav ipylusi truputi vandens, dedu garu kepseli, i kuri net saldytus produktus pav. saldytas namines zalias desreles net neatsildzius dedu ant groteliu, is karto uzdarau, nustatau lygi ir verdu. Nereikia net atsildyti, o rezultatas puikus. O kaip greitai kopustai issitroskina...Super daiktas yra greitpuodis...mano virtuveje is ties nepakeiciamas, kasdieninis puodas



as jau beveik nenaudoju kitu puodu. biggrin.gif nes anksciau grizusi po darbo kazka greito gamindavau, o cia kad ir mesa imeti ir visvien - greitai. o kokie skanus troskiniai.... niam niam... wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri turit SILIT greitpuodzio instrukcija LT kalba ir galetumet ar tai persiust, ar duot atsisviest? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(horoskopija @ 2009 12 23, 23:56)
Ka jus darot kad ta guma ant dangcio nesmirdetu? Troskinau kopustus pries pusmeti, tai iki dabar kopustais trenkia nors ir plovai buvo daryti ir dar kruva patiekalu.
Jau tas kvapas tai i nevilti varo


Man irgi taip nutiko po kopūstų verysad.gif Valiau, valiau, o vistiek kopūstų aromatas... doh.gif Gal reikia naują tarpinę nusipirkti specialiai kopūstams, jei negalima išvalyti?
Atsakyti
Na net neisivaizduoju kodel pas jus tas kvapas nuo kopustu? Daznai toskinu, istroskintus is puodo isimu is karto, -jokio kvapo nera. Del instrukcijos Silit lietuviu kalba galiu paziureti, atsviesti ir atsiusti. Parasykit i mano pasto dezute vilkaitiene@gmail.com savo adresa, as jums atsiusciau pastu., o gal galiu ir perduoti jei gyvenate Kaune
Atsakyti
QUOTE(jurate133 @ 2011 10 23, 12:49)
Na net neisivaizduoju kodel pas jus tas kvapas nuo kopustu? Daznai toskinu, istroskintus is puodo isimu is karto, -jokio kvapo nera.


Čia gal nuo gumos priklauso, jei pas kitas be kvapų? g.gif Puodas nekvepia, tik tarpinė schmoll.gif Pas mane Fagor ...
Atsakyti
QUOTE(jurate133 @ 2011 10 23, 12:49)
Del instrukcijos Silit  lietuviu kalba

Aciu labai uz instrukcija 4u.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Net nuejau specialiai pauostyti lotuliukas.gif , na visai jokiu pasaliniu kvapu nera- nei kopustu, nei gumos kvapo. As ji isplovusi puodo niekada neuzdengiu, taciau gal is tikro priklauso nuo to, kokia guma yra ideta, manau kad Silit brangesnis, tai gal ir kokybe kita. Taciau vistiek manau kad neturetu buti kvapas. na idomu, ar tas kvapas persiduotu kitam gaminamam maistui, gal po kito gaminimo liktu kito patiekalo kvapas ax.gif
Papildyta:
Prasom prasom Dziaugiuosi galejusi padeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
merginos o kaip kainos ju ar nesikandzioja, gal kuri bandete siustis ar kur kitur pirkti pvz. lenkuose?
Papildyta:
nu va isskaiciusi visa temuke jau radau atsakymus pati, labai ir as noriu tokio daikto, ypac kokiai senesnei mesai sutusinti super butu smile.gif
Atsakyti