Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

Mano toks: http://www.topshop.l...CFQSGDgodBRMVWQ

tai kartu dar buvo atsargine guma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 01 13, 21:51)
Mano toks: http://www.topshop.l...CFQSGDgodBRMVWQ

tai kartu dar buvo atsargine guma  smile.gif

kai pirkau tai pasirinkimas buvo nekoks, prieš dvejus metus jų labai daug atsirado
aš dar tada, kai pirkau, norėjau atsarginės, bet pasakė kad šiuo metu visos jau išpirktos, bet patikino kad čia ne problema, ir gyvenau sau ramiai, kol vaikai nepagadino...dar galima naudot, bet čia laiko klausimas

Gal kas kur užmatė tu tarpiniu, brukštelkit į AŽ ax.gif
Atsakyti
22cm tarpiniu fagorui greitpuodziams maciau yra Kaune Gerduvos parduotuvej. 8 l jau eina 25 cm. bet manau, kad ju galima ten uzsisakyti ax.gif
Atsakyti
Pirmadieni bandysiu skabint į jų centrinį ofisą Gargžduose, gal jie ką suorganizuos, nes be tarpinės čia tik paprastas puodas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Digas @ 2011 10 25, 22:00)
Laba,

Ir pats turiu Fagor ir kitiems rekomenduoju ir žinau iš kur gauti geresnėmis sąlygomis. Jokių kvapų guma neturi, viskas su ja gerai. Pirmą kartą girdžiu tokį variantą. Bet kaip sakoma visada būna pirmas kartas smile.gif. Rekomenduočiau internete pasižiūrėti iš liaudiškų būdų, kurie padeda pašalinti kvapus. Berods galima su actu panaikinti kvapą, su citrina. Nepatingėkite panaršyti internete, dėdė Googlas dosnus patarimais, tikrai rasite būdą kaip išspręsti kvapo problemą smile.gif

Iki! smile.gif


Laba diena smile.gif iš kur gauti geresnėmis sąlygomis Fagor greitpuodi ,nes labai noriu
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 01 13, 21:51)
Mano toks: http://www.topshop.l...CFQSGDgodBRMVWQ

tai kartu dar buvo atsargine guma  smile.gif

Mano irgi toks ir esu patenkinta, bet per metus guma dar nesusidevejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 14, 20:01)
Mano irgi toks ir esu patenkinta, bet per metus guma dar nesusidevejo biggrin.gif


Na tai super tada thumbup.gif ilgai nauduosim su dviem gumom bigsmile.gif noriu tokio pat mazesnio, idomu ar buna tokie, ieskosiu, ir dar gumu papildomai paprasysiu nupirkt smile.gif jei bus aisku
Atsakyti
QUOTE(editavil @ 2012 01 14, 15:40)
Laba diena  smile.gif  iš kur gauti geresnėmis sąlygomis  Fagor greitpuodi  ,nes labai noriu


Katik pirkau is myliunamus.lt parašiau jiems laišką apie greitpuodzius tai išsirinkau fagor astuoniu l 4u.gif

dabar reik išmokt naudotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justaita @ 2012 01 28, 15:04)
Katik pirkau is myliunamus.lt parašiau jiems laišką apie greitpuodzius tai išsirinkau fagor astuoniu l  4u.gif

dabar reik išmokt naudotis  blush2.gif

pas juos tik berghof yra g.gif
Atsakyti
Gal kas gali palyginti šių gamintojų greitpuodžius: ELO ir Krüger? Kaip suprantu, abu vokiški.

Krüger prekiauja Metalo amžius
user posted image

ELO prekiauja Imperija
user posted image

ELO gražesnis bent iš nuotraukos, bet ir brangesnis.

Dabar dar pasigooglinau, tai panašu, kad abu greitpuodžiai (komplektacijoje 6l + 3l) vokiškuose puslapiuose kainuoja apie 90 eur. Tik LT jų kaina gerokai skiriasi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 29 sausio 2012 - 00:47
klaipedoj turguj irgi greitpuodziais prekiauja, kainos apie 100 lt priklausomai nuo talpos. ir isvaizda normali ir seip tokie kokybiski atrodo, vyrukas patikino kad perka zmones ir atgal neatnesa, priedo gumele 1 yra. turejo berods vokisku ir lenkisku. is isvaizdos tokie pat kaip cia kazkuri uzrode is top shop pirkusi. manau reiks griebt thumbup.gif
Atsakyti
o gal kas galit pasakyti kuo skiriasi , ir kuri verta labiau isigyti fagor future ar fagor innova . Aprasymas praktiskai vienodas. Baisiai uzsimaniau greitpuodzio blush2.gif
Atsakyti