Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

Sveiki,

aš skaičiau bet rodos neradau čia tokios temos, tai įdomu pasidarė.. aišku literatūra rašo, kad teoriškai didžiausia tikimybė pastoti yra ciklo viduryje, bet ar yra tokių merginų/moterų, kurios pastojote per mėnesines ar pasimylėjus iškart kitą dieną po jų? g.gif

o tai nesisaugojome su vaikinu 6 ciklo dieną, mėnesinės trunka 5 dienas, ciklas 26-28 dienos ir dabar kažkaip paskaitinėjau internete, tai visokių straipsnių radau.. tai ir įdomu pasidarė, gal kas iš patirties galite pasakyti, ar įmanoma pastoti? 4u.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Manau kad tikrai yra nemazai moteru kurios pastoja per mm ir po ju smile.gif .Va mano drauguze pasitiko vyra is juros kovo 17 diena praeitu metu ,pamenu nes su ja vaziavau jo pasitikt blush2.gif na zinoma buvo karsta naktis biggrin.gif ir sekanti ryta 18 kovo ji susirgo,na atsirgo ir po poros savaiciu suzinojo kad yra nestuke.gif ir gydytoja pasake kad jos zirniukas prisitvirtino 19 kovo tai yra jos OV buvo per mmm smile.gif .Tai kad buna visko.Dabar ji turi nuostabia lelyte wub.gif
Atsakyti
Na tikrai pritariu,kad galma pastoti iskart po mm smile.gif Man paciai taip buvo nutike. Iskart pirma diena po mm pasirodo buvo vaisinga diena hihihi.gif Nors pries tai 2 menesius planavom leliuka,skaiciavausi vaisingas dienas... mastau.gif O nestuke.gif tada kai maziausiai to tikejausi.
Atsakyti
turbut kad galima g.gif va ka raso:

daugelis mano, kad mylintis per mėnesines negalima pastoti. Bet vis tik menstruacijų metu pastoti – įmanoma. Tai gali nutikti dėl kelių priežasčių.
· Ne kiekvienas kraujavimas iš makšties yra menstruacinio ciklo požymis. Kartais merginos negausiai kraujuoja ir per ovuliaciją – vaisingiausią ciklo dieną.

Ovuliacijos metu iš kiaušidės išlaisvintos kiaušialąstės (kiaušinėliai) kiaušintakiu keliauja į gimdą. Ovuliacijos metu merginos paprastai negausiai kraujuoja. Tai dažnai painiojama su menstruacijomis;

Kartais ovuliacija gali įvykti dar nesibaigus mėnesinėms arba likus kelioms dienoms iki ciklo galo. Spermatozoidai gali apvaisinti kiaušinėlį praėjus keletui dienų nuo lytinių santykių. Taigi abiem atvejais, mylėjimasis nesibaigus mėnesinėms gali baigtis nėštumu.

Atsakyti
na,bet manau kad cia retai taip pasitaiko,man niekad tarp mmm netepliodavo,o ir su wyru per tas dienas ir pora dienu po ju nesisaugom daugiau nei dwejus metus blush2.gif nors aisku,wisko siam pasauly buna 4u.gif
Atsakyti
manau viskas imanoma.kaip ir organizmai visu skirtingi taip ir atvejhu buna labai ivairiu...aisku tikimybe ne tokia didele kaip per ovuliavija bet visgi yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Įmanoma, priklauso nuo ciklo viskas rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad per mm, tai jokių šansų, nes organizmas valosi, bet po jų... bet kuriuo metu mirksiukas.gif
Atsakyti
Abu kartus pastojau po mėnesinių tongue.gif Pirmąjį kartą buvo 9CD,o antrąjį - 7CD.Ciklas reguliarus apie 28dienos. Dariausi ovuliaciojos testukus.kai pagalvoju,jeigu būčiau tik teoriškai skaičiavus ovuliaciją,tai niekad nebūčiau pastojus ax.gif
Atsakyti
zinoma, kad galima pastoti pries mm ar po ju... as buvau pastojusi pries mm, nors teoriskai jau buvo nevaisingos dienos, bet nestumas ilgai netruko, nes bloga implantacija. kiek suprantu implantacijai itakos turejo po paros laiko prasidejusios mm. g.gif
Atsakyti
Pastojau is karto po menesiniu - dar net tepliojo trupuciuka, tai cia buvo kokia 6-7 ciklo diena (mano ciklas svyravo tarp 28-32 dienu). Net minties nebuvo kad galiu pastoti (nu ne pirma karta jau taip rizikavom), o vat turbut susiejo zvaigzdes reikiamu laiku reikiamam taske...smile.gif Sekmingai nescia jau 9 menesi:)
Atsakyti
Na mes kiek esame rizikave, pries ir po mmm, tai nei karto neuzkibo ( o buvo ne vienas ir ne du karati tikrai) schmoll.gif
cia gal reiktu cikla savo sekti, bet as neikada jo nesekiau, o tiesiog buvau 'prisigaudzius' tokios info doh.gif dabar aisku taip neberizikuociau, per daug zinau matyt ax.gif
Atsakyti