Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

QUOTE(xiuke @ 2011 12 14, 10:55)
tik jau tik jau...po menesiniu neatejimo buvo praeje 7dienos, 3 nestumo testai neigiami smile.gif savaites begyje ...paskutinis sakykim penktadieni darytas...paskui nusprendziau kad dar po savaitgalio, t.y. antradieni pakartojau ( tada jau vel... 3 iskarto...) ir rode II juosteles, bet viena laaaabai nezymia...
su pirmagyme 6savaiciu nestumo testai (2) nerode nieko, vat taip...nu mistika man su tais NT doh.gif  smile.gif bet atlieku gerai, pagal instrukcijas...

Nu vein zo ,kita savaite teks darytis NT pakartojima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanelele @ 2011 12 13, 12:01)
Čia taip būna tuomet, jei dėl kokių nors priežasčių ovuliacija laiku neįvyksta. Kai kurių ciklų metu ji gali išvis neįvykti ar įvykti pavėlavusi. Jei ovuliacija vėluoja, o moteris neseka savo BT ir kitų vaisingumo požymių, o tik vadovaujasi kalendoriniu metodu, manydama, kad prieš mmm mylėtis visada yra saugu, tokiu atveju ir pastojama prieš pat mmm. Nes ir gydytojai vertina mmm reguliarumą ir konkrečios moters ciklo trukmę.

smile.gif nesivadovavau as ir niekuom, bet ciklas buvo nereguliarus...apsiskaiciuodavau mazdaug apie 28-30 d viduriuka ir viskas...o kad ciklas nereguliarus ir kas menesi pasislenka keliom dienom, tai... doh.gif tai belaukdama mmm ir pastojau, bent jau galvodama , kad pries mmm esu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rimrim @ 2011 12 14, 13:17)
Nu vein zo ,kita savaite teks darytis NT pakartojima  doh.gif

o kiek laiko veluoja? nes mmm ir nestumo poz panasus gi pradzioje, sunku susigaudyti...man tai padedavo, kai mmm uzveluodavo, vyro meile blush2.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
o kiek laiko veluoja? nes mmm ir nestumo poz panasus gi pradzioje, sunku susigaudyti...man tai padedavo, kai mmm uzveluodavo, vyro meile blush2.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif ax.gif

Pasitaisau,paskutines menesines buvo lapkricio 19d, o ne spalio 19 d ,kai buvau rasiusi pradzioje,ciklas trunka 22-24 dienos,prasidet turejo jau sios savaites pradzioje ir NERA verysad.gif Keisciausia ,kad labai anksti padidejo krutys ir pasidare jautrios,pilva maudzia jau apie savaite ir nezinau ka galvot ,nes nera taip buve
Vyro meile padedavo ir man biggrin.gif , bet si kart nea,gaus pasistengti labiau MB lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimrim: 14 gruodžio 2011 - 11:57
QUOTE(rimrim @ 2011 12 14, 09:15)
Mergaites,atejau ir as pagalbos ,veluoja menesines nedaug bet jau keletas dienu,po paskutiniu menesiniu (spalio 19 d. ,ciklas 22-24 dienos ) praejus savaitei itartinai pradejo mausti krutis ir dideti,vakar pasidariau testa ,NIEKO nenescia g.gif .Klausimas, jei esu nescia ,tai nuo kada testas tai rodo,nes jau nebezinau ka daryt ar laukti dar ,gal pas  ginekologe kreiptis ,siuo metu pastoti man butu netinkamas laikas verysad.gif lauksiu jusu atsakymu,aciu

man gydytoja sake, kad neprasidejus menesinem, pasidaryti testa po 12d., tada turetu parodyti.
Atsakyti
QUOTE(terle @ 2011 12 17, 18:53)
man gydytoja sake, kad neprasidejus menesinem, pasidaryti testa po 12d., tada turetu parodyti.

nezinau kodel bet kitom lb greit parodo...man savaite po neatsiradusiu mmm nerode... smile.gif
Atsakyti
Labai skirtingai rodo tie testai, butu gerai statistika, kurie testai greiciausiai parodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuliuks @ 2011 12 19, 00:34)
Labai skirtingai rodo tie testai, butu gerai statistika, kurie testai greiciausiai parodo  4u.gif

Man regis mergaitės kažkurioj temutėj turi tokią statistiką, tik nerandu kurioj. O va čia diskusija apie įvair. testus ir jų patikimumą http://www.supermama...?...5609&st=372.
Iš patirties galiu pasakyti, kad pigiausi eurovaistinėj ir camelia vaistinėj - grybauja totaliai - man daug kartų rodė beveik ryškius vaiduokliuukus, o kol kas nieko nėra..
Atsakyti
QUOTE(Rajura @ 2011 12 19, 11:43)
Man regis mergaitės kažkurioj temutėj turi tokią statistiką, tik nerandu kurioj. O va čia diskusija apie įvair. testus ir jų patikimumą http://www.supermama...?...5609&st=372.
Iš patirties galiu pasakyti, kad pigiausi eurovaistinėj ir camelia vaistinėj - grybauja totaliai - man daug kartų rodė beveik ryškius vaiduokliuukus, o kol kas nieko nėra..



Aciu uz info! drinks_cheers.gif na del tu pigiausiu testu tai sunku pasakyt...mano draugems buvo atvirksciai...tie brangus po keliolika lt nerode, o pigiausias , kazkokia bitute, parode vaiduokli...brangus tik po savaites paryskejo vaiduoklis II..
Atsakyti
Oi ,mergaites pas mane viskas tvarkoje yahoo.gif,bet pries tai jokiu abejoniu man nekilo ,kad esu nescia blink.gif aciu visoms pasisakiusioms ir LINKSMU ARTEJANCIU SVENCIU newyear.gif
Atsakyti
Norėjau pasitikslinti kada skaitosi tos pačios vaisingiausios dienos? šeimynos pagausėjima pradėjome planuoti tik kaip antra mėnesi ir 4 dieneles vėlavo mm, vyras spėjo apsidžiaugt ir kaip tik atėjo jos.. biggrin.gif jis sakė, kad dienas apskaičiavo tai būtų nuo pirmos mm dienos 14 diena na ir bandė tuo momentu, nieko nesigavo tai gal kažka blogai apskaičiavo? g.gif Tiesa aš pati turiu problemų, pas mane endometriozinė cista ir ciklas nėra reguliarus, tad manau nieko greit ir nebus čia vyras optimistas doh.gif viena ginekologė vaisingumo klinikoje patarė operuotis, veliau lankiausi pas doc. Klima ir gyd. Miliuvienę, jie patarė planuotis vaikeli ir atseit ta cista tam itakos neturėtų turėt. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amūra: 21 gruodžio 2011 - 21:37
QUOTE(Amūra @ 2011 12 21, 22:28)
Norėjau pasitikslinti kada skaitosi tos pačios vaisingiausios dienos? šeimynos pagausėjima pradėjome planuoti tik kaip antra mėnesi ir 4 dieneles vėlavo mm, vyras spėjo apsidžiaugt ir kaip tik atėjo jos..  biggrin.gif  jis sakė, kad dienas apskaičiavo tai būtų nuo pirmos mm dienos 14 diena na ir bandė tuo momentu, nieko nesigavo tai gal kažka blogai apskaičiavo?  g.gif Tiesa aš pati turiu problemų, pas mane endometriozinė cista ir ciklas nėra reguliarus, tad manau nieko greit ir nebus čia vyras optimistas  doh.gif viena ginekologė vaisingumo klinikoje patarė operuotis, veliau lankiausi pas doc. Klima ir gyd. Miliuvienę, jie patarė planuotis vaikeli ir atseit ta cista tam itakos neturėtų turėt.  unsure.gif


Na 14 diena - tai jei ciklas Jusu 28d. Siaip gal reiketu pabandyti pazaisti su OT.
Mano ciklas mazdaug 29d, pagal OT vaisingiausios 15-16 ciklo dienos. Jau 2 paskutinius ciklus stebiu organizma OT pagalba, rezultato deja kol kas nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2011 12 21, 22:54)
Na 14 diena - tai jei ciklas Jusu 28d. Siaip gal reiketu pabandyti pazaisti su OT.
Mano ciklas mazdaug 29d, pagal OT vaisingiausios 15-16 ciklo dienos. Jau 2 paskutinius ciklus stebiu organizma OT pagalba, rezultato deja kol kas nera  verysad.gif

eh, kad niekad as jo nesu skaiciavusi blush2.gif budavo nei nepasizymedavau kada ateina ir kada iseina, preliminariai visuomet panasiu metu, na to ir uzteko smile.gif ir apie vaikus nei nenorejau pagalvot ir dabar man ju baisiai nereik, tiesiog siuo metu mums tam palankus metas tai va ir nusprendem nebesisaugot smile.gif na bus tai bus nebus nebus, tikrai nepergyvensiu, tiesiog sau ramiai planuosimes nes dar ir to laiko ne kazin kiek praejo, jei jau sveikos poros gali ramiai laukti metus, tai kaip ir yra dar to laiko smile.gif
Atsakyti