Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

QUOTE(Iewasita @ 2014 11 08, 22:41)
Sveikutes, norejau jusu patarimo, vat mano mmm yra reguliarios 28d. Tik va spalio men kazkodel velavo 5dienomis, jau galvojau kad nescia, pasidariau NT, bet buvo neigiamas..na ir tada iskart susirgau, ir tada iskart po mm pirma diena pasimylejom be apsaugos, kaip galvojat ar yra didele galimybe pastoti, kai dar tiek velavo mm? blush2.gif  Aciu.

Tikimybė yra, bet nemanau, kad didelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 11 16, 10:32)
Tikimybė yra, bet nemanau, kad didelė 4u.gif



Na tu buvai teisi smile.gif nepavyko pastoti, bandysim dabar po šių mmm.. blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,pataikiau i tokia situacija kaip pasitaiko visoms moteriskosios lyties atstovems tad labai noreciau kad patartu ir paaiskintu ar aprasytu ka daryt,kaip elgtis ir nuo ko pradet.Taigi,ta situacija del nestumo,kas be ko tai pats nuostabiausias dalykas nutinkantis pasaulyje bet ir jam reikia atsirast tam tikram laiko tarpe,kadangi man tik 19 ir viskas pries aki, tikrai vaikeli turet butu per anksti man dar.Su vaikinu mylejomes tik 2 kartus nes turiu problemu del menesiniu ciklo,buvau pas ginekologe israse vaistu kad atsistatytu,deja neatsistate ir vat neseniai nesirgus 3 men.atsirado gruodzio 19d baigesi po 7d, o sueitis buvo gruodzio 31-1d. Daug girdejau apie tai kad po menesiniu kai kurios poros 1 savaite gali zaisti,myletis ir tikimybe but nesciai yra bet mazesne,taciau problema dar ta kad mylejomes su apsauga ir ji plyso taciau uzklausus vaikino,jis lyg baige jau istraukes bet bijo kad koks lasiukas nebutu prasprukes..Dar prisikaicius suzinojau jog temperatura gali buti 37.0 ir biskuti daugiau,bet brolis serga yra tikymibe kad uzsikreciau. Taciau vel bet.. siandien jau 3 diena po tos nakties,nezinau ka daryt:( nepanikuoju ,bet labai pergyvenu.Beja,kada galima greiciausiai pasidaryti nestumo testa?koks geresnis ir tikslesnis?Aciu,lauksiu Jusu atsakymu:)
Atsakyti
QUOTE(Braboraite @ 2015 01 03, 14:33)

Lietuvoje panos Bitute giria, siaip jautriausi testukai yra 10 miu. vaiduokliuka gali parodyti likus net 6 d. iki mm, bet geriau vistik mm dienos palaukti. ir nepanikuoti! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ceroc: 17 sausio 2015 - 23:11
laba diena smile.gif
rašau su klausimuku smile.gif
planuojame vaikelį. mylėjomės viena diena po mm, baigė.. po kelių dienų pradėjau jausti skausmą pilve ir pykinimą. žinoma bandėm ir bandėm, o dabar jau 7 dienos praėjo. bet pykinimas nesiliauja, ištikrųjų visiškai valgyti nenoriu.. kaip manote ar galėjau pastoti? žinau, kad yra tikimybė, bet nežinau pirkti testą ar laukti dar.
Atsakyti
Palauk bent 3-4 dienos iki numatomų mmm, tada bandyk su testuku, jei dar toli iki mmm tikrai nieko nerodys, o pykina manau dėl kažko kito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2015 01 18, 15:36)
laba diena smile.gif
rašau su klausimuku smile.gif
planuojame vaikelį. mylėjomės viena diena po mm, baigė.. po kelių dienų pradėjau jausti skausmą pilve ir pykinimą. žinoma bandėm ir bandėm, o dabar jau 7 dienos praėjo. bet pykinimas nesiliauja, ištikrųjų visiškai valgyti nenoriu.. kaip manote ar galėjau pastoti? žinau, kad yra tikimybė, bet nežinau pirkti testą ar laukti dar.

gal cia psichologinis isaukimas to blogumo, zinant, kad nesisaugojot... veluojant mmm testuka darytis reiketu smile.gif
Atsakyti
Jei ciklas 21 diena, kada vaisingiausias periodas? Mėnesinės trunka 5 dienas +-
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 01 02, 12:08)
Ovuliacija negali būti kelios dienos prieš mmm. Ovuliacija būna visada tik maždaug 12-16 dienų prieš mmm. Pastot galima tik ovuliacijos metu, dėl to prieš mmm pastot neįmanoma. Tiesiog kartais ovuliacija vėluoja ir įvyksta tarkim tada kai jau turėjo mmm prasidėt, bet kartu ir mmm nusikelia vėlesniam laikui, tiek kiek ovuliacija. Atsakant į klausimą, po pastojimo man atrodo mėnesinėm nebesergama, bet pastojus galima kraujuoti dėl n priežaščiu (Pvz. geriant KT dėl hormonų pokyčio sugėrus pakuote, implantacijos metu ir t.t.)


Teoriškai OV būna maždaug 12 - 16 dienų prieš mmm, bet praktiškai toli gražu.. Labai dažnai iškart po mmm pastojama, kartais ir kelios dienos iki mmm. Bet tikrai ne VISADA ciklo vidury (kaip teigiama) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2015 04 23, 18:12)
Teoriškai OV būna maždaug 12 - 16 dienų prieš mmm, bet praktiškai toli gražu.. Labai dažnai iškart po mmm pastojama, kartais ir kelios dienos iki mmm. Bet tikrai ne VISADA ciklo vidury (kaip teigiama) mirksiukas.gif

Ovuliacija VISADA būna 12~16 dienų IKI mm. Tik va PO mm kada ji įvyks - tai jau kintama data. Priklausomai nuo organizmo būklės, moters nuovargio, kelionių, ligų - ovuliacija gali įvykti labai anksti po mm (jei mm tęsiasi ilgiau netgi įmanoma, kad O įvyksta nepasibaigus mm) bet taip pat ovuliacija gali nusitęsti ilgiau - tai ir gaunasi, kad pastoja kaip ir prieš pat turėjusias ateiti mm - bet ovuliacija vėlavo, būtų ir mm vėlavę, bet pastojo ir mm jau nebeatėjo mirksiukas.gif
Apie ciklo vidurį kalbama labai apytiksliai, tai tikrai nėra konstanta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 24 balandžio 2015 - 09:30
QUOTE(Ingutevi @ 2015 04 24, 10:29)
Ovuliacija VISADA būna 12~16 dienų IKI mm.

Na kaip čia dabar taip kategoriškai teigiate, kad VISADA? biggrin.gif Mano ovuliacija būna 8-10 dienų iki mmm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 04 24, 10:34)
Na kaip čia dabar taip kategoriškai teigiate, kad VISADA? biggrin.gif Mano ovuliacija būna 8-10 dienų iki mmm rolleyes.gif

Pakartojau moters parašytą frazę 12-16. Kiek skaičius ne forumuose rašoma 10-16 čia apie normalų ciklą, nesigilinant į įvairius neatitikimus dėl nevisai standartiškai veikiančių moters organų. Jei trumpesnė nei 10 dienų liuteininė fazė jau laikoma trumpa ir rašoma, kad siekiant nėštumo reiktų susirūpinti, nes gali būti, jog nepakankamai gaminasi progesterono ir kyla bėdų.
Todėl pakeitus mano žinutėje 12 į 10 ji gerokai tiksliau aprašys situaciją, nes rašau apie pastojimo priklausymą nuo ovuliacijos datos, o ne kalendoriuje pažymėtų turinčių prasidėt mm mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 24 balandžio 2015 - 12:04