Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: :) per mėnesines ir iškart po jų
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
kuha
Labukas visiem, pas mane vienas klausymėlis mano menstruacijų ciklas 22-24 dienos, ar įmanomas pastojimas jei lytiniai santykiai buvo menstruacijų metų????
Ir kada tada mano tos vaisingos dienos??????
Ačiūūūūūūūūū))))))))))))) blink.gif blink.gif
rutyte11
QUOTE(kuha @ 2007 04 10, 16:24)
Labukas visiem, pas mane vienas klausymėlis mano menstruacijų ciklas 22-24 dienos, ar įmanomas pastojimas jei lytiniai santykiai buvo menstruacijų metų????
Ir kada tada mano tos vaisingos dienos??????
Ačiūūūūūūūūū))))))))))))) blink.gif  blink.gif
*

pastoti mentruaciju metu yra tikimybe 80 %
o kai toks mazas tavo ciklas, tai teoriskai neimanoma nustatyti, su laiku jei stebesi savo kuna pati pajausi, nebent vienintelis budas matuoti BT
Ramunita
pbandyk pasiskaičiuot ča http://www.prisimink.lt/lt.php
kuha
Ačiū))) 80 procentu tai tikrai daug....... ha keista kad, sunku nustayti vaisingas dienas menesinės reguliaros 22-24) , bet trumpas ciklas ir trunka kažkur 4 dienas)))))
bet ačiū už informacija))))
Sella
QUOTE(rutyte11 @ 2007 04 10, 16:52)
pastoti mentruaciju metu yra tikimybe 80 %
*

Na ir nesąmonę pavarei. doh.gif Is kur tie 80 proc., jei sveikia pora kiekvieno ciklo metu turi tik 20-25 proc. tikimybę pradėti nėštumą.
kuha
QUOTE(Veronika @ 2007 04 10, 17:58)
Na ir nesąmonę pavarei. doh.gif Is kur tie 80 proc., jei sveikia pora kiekvieno ciklo metu turi tik 20-25 proc. tikimybę pradėti nėštumą.
*

na ir statistika, šansų tada visai mažai((((((((
liepsnele
Kuha, su tokiu trumpu ciklu imanoma ir per menesines pasimylejus pastot. Tik klausimas, ar tu planuoji pastot? Nes jei taip, nerekomenduociau myletis per mm, (isvis nerekomenduociau), nes taip sudarai salygas atkeliaut infekcijom ir atsirast uzdegimam.
Rijama
QUOTE(liepsnele @ 2007 04 12, 23:08)
Kuha, su tokiu trumpu ciklu imanoma ir per menesines pasimylejus pastot. Tik klausimas, ar tu planuoji pastot? Nes jei taip, nerekomenduociau myletis per mm, (isvis nerekomenduociau), nes taip sudarai salygas atkeliaut infekcijom ir atsirast uzdegimam.
*

Jei mmm baiginejasi galima, nepatartina pirmasias dienas kai kraujavimas intensyvus.
Pastoti galima, as puikus to pavyzdis tongue.gif
Novely
QUOTE(Rijama @ 2007 04 17, 13:58)
Jei mmm baiginejasi galima, nepatartina pirmasias dienas kai kraujavimas intensyvus.
Pastoti galima, as puikus to pavyzdis  tongue.gif
*

mano draugė pastojo per mmm mirksiukas.gif
Vėja_vakarė
Jei ciklas trumpas, tai tikrai galima pastoti ir per MM, bet jei ilgas nelabai tikėtina g.gif
grange
o kada didesnė tikimybė pastoti ? iš kart pasibaigus mm na ir sakykim kelios dienos po, ar prieš prasidedant?
_Smalsutė_
QUOTE(grange @ 2007 04 25, 13:34)
o kada didesnė tikimybė pastoti ? iš kart pasibaigus mm na ir sakykim kelios dienos po, ar prieš prasidedant?
*

Prieš - tikimybė pati mažiausia. O kelintą dieną nuo ciklo pradžios tikimybė didžiausia, priklauso nuo individualaus ciklo ilgio. 4u.gif
grange
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 26, 18:44)
Prieš - tikimybė pati mažiausia. O kelintą dieną nuo ciklo pradžios tikimybė didžiausia, priklauso nuo individualaus ciklo ilgio. 4u.gif
*

aišku.. na kadangi nėra reguliaru tai sunku apsiskaičiuoti, bet bandysiu
Ačiū 4u.gif
AVVA
Sveikos,

Turiu klausimeli ...

Paskutines menstruacijos prasidejo pries 7 dienas ir baigesi vakar (6'a diena). Ta proga siandien plyso prezervatyvas ! Ar yra kazkokia tikimybe pastoti ( :\ ) ? Nuo kurios dienos pradeda bresti folikulas ? :) (teoriskai zinau kad 6-13 diena)
ar verta gerti postinoro,( galbut tai nera butina). Plius galimos komplikacijos gazdina :\

ACIU !
Ambrela
Labas, tikrai negerk Postinor. Tau dar nevaisingos dienos ir pastoti tikrai nepastosi. Vaisingos dienos buna nuo 10 iki 15 ciklo dienos (pagal ciklo ilgi). Per vaisinga dieną kiaušinėlis būna vaisingas tik 12 val. o po to jis sunyksta. Taip kad nesijaudink ir negerk tu nuodų.
Monaving
As pastojau 3-4 ciklo diena, lengvai dar tepe, na bet taip gavos, kad eme ir sugriesyjom, va dabar rezultatas salia bando islupti klaviaturos mygtukus smile.gif taip kad, merginos, jei nenorit vaiku, saugokites VISADA. Tarp kitko antraji vaika daremes aktyviai ir atseit vaisingomis dienomis, viduryje ciklo ir t.t. nesigavo beveik metus, reikejo tik kartelio per menesines ir va, turim dabar dziaugsmeli smile.gif nestuma nustate netycia nelaukiant menesiniu dare echoskopija ir atrado maza puslyte, o buciau dar minimum savaite ar dvi nesidarius net testo smile.gif
grange
QUOTE(Monaving @ 2007 05 27, 14:12)
As pastojau 3-4 ciklo diena, lengvai dar tepe, na bet taip gavos, kad eme ir sugriesyjom, va dabar rezultatas salia bando islupti klaviaturos mygtukus smile.gif taip kad, merginos, jei nenorit vaiku, saugokites VISADA. Tarp kitko antraji vaika daremes aktyviai ir atseit vaisingomis dienomis, viduryje ciklo ir t.t. nesigavo beveik metus, reikejo tik kartelio per menesines ir va, turim dabar dziaugsmeli smile.gif nestuma nustate netycia nelaukiant menesiniu dare echoskopija ir atrado maza puslyte, o buciau dar minimum savaite ar dvi nesidarius net testo smile.gif
*

bigsmile.gif tai reiškias abu kleckus turi pradėtus +- per mm ... vat ir būna nutikimų... aš ir galvoju, kad jei neskaičiuosi per daug intensyviai, gali greičaiu gautis, nei kad nervuojies ir skaičiuoji dienas,. nu aišku, jei nori pastot. jei ne, tai tada jau tenka
kuha
QUOTE(Monaving @ 2007 05 27, 14:12)
*

labutis o kos tavo menesiniu ciklas????? blush2.gif
aiisstte
sveikos, pameginau ir as per mmm, 4 ciklo dieną, pirma menesi nepavyko, tai gal tokiu būdu pavyks, nes mano ciklas neilgas 28 dienos, o mmm 6 dienas trunka.tai gal ir mano O prasideda anksciau, niu ziuresim, beje labai aciū, kad apie tai prašnekote, mielosios, tikrai nemaniau, kad taip gali būti blush2.gif
kuha
ciklas neilgas 28 dienos

normalus tas tavo ciklas, mano neilgas 22-24
o tavo dienos tikrai ne per menesines, o po ju +-10 diena))) sekmes
aiisstte
QUOTE(kuha @ 2007 06 01, 01:56)
normalus tas tavo ciklas, mano neilgas 22-24
o tavo dienos tikrai ne per menesines, o po ju +-10 diena))) sekmes
*

as ir nesakau, kad mano ciklas NEnormalus, o be to negali zinoti kada istikro vyksta ovuliacija pas kiekviena individualiai, nebutinai dabar O mano apie 10 diena, o kad pabandysiu nieks per galva neduos. be to siandien septinta ciklo diena, o mano BT jau 37.2, taip kad gali buti, kad mano O jau ir praejo...
bye1.gif
Alegra
Tarp kitko-cia dar Supermamoj pacioj yra rasyta ginekologes,kad buna spontanine ovuliacija-jaunoms sveikoms moterims. Tai vat-siuo atveju skaiciuok neskaiciavus. Gal tik praverstu savo bazine temperatura matuoti. Nes kiekviena moteris individuali-ne kiekvienai tiks tos pacios taisykles g.gif Tas pats ir su pastojimu per mm smile.gif
Dzesika
QUOTE(aiisstte @ 2007 06 01, 21:16)
as ir nesakau, kad mano ciklas NEnormalus, o be to negali zinoti kada istikro vyksta ovuliacija pas kiekviena individualiai, nebutinai dabar  O mano apie 10 diena, o kad pabandysiu nieks per galva neduos. be to siandien septinta ciklo diena, o mano BT jau 37.2, taip kad gali buti, kad mano O jau ir praejo...
bye1.gif
*

Sveikute,
butu gerai jai tau pavyktu kad parasytum ax.gif
rimimita
mano ciklas yra 26 dienos o sergu 6-7 dienas,mano vaisinga diena buvo 6c.d. ir stai dabar pilvelyje jau auga musu stebukliukas ax.gif
anksciau bandem suplanuoti leliuka pagal kalendoriu kad vidury ciklo vaisingiausios dienos, tom dienom isdykaudavom nuo sirdies blush2.gif bet vis mums nepavyko penkis men. o stai kai testo pagalba nustaciau vaisinga diena tai buvo netiketumas bigsmile.gif kad per menesines vaisingiausia diena doh.gif
aiisstte
QUOTE(rimimita @ 2007 06 10, 13:24)
mano ciklas yra 26 dienos o sergu 6-7 dienas,mano vaisinga diena buvo 6c.d.  ir stai dabar pilvelyje jau auga musu stebukliukas  ax.gif
anksciau bandem suplanuoti leliuka pagal kalendoriu kad vidury ciklo vaisingiausios dienos, tom dienom isdykaudavom nuo sirdies  blush2.gif  bet vis mums nepavyko penkis men. o stai kai testo pagalba nustaciau vaisinga diena tai buvo netiketumas  bigsmile.gif  kad per menesines vaisingiausia diena  doh.gif
*

nu bet išties gi keistenybių būna, atrodo, aprašo tai kaip rečiausią dalyką, o pasirodo tiek moterų O įvyksta neįtikimiausiu metu mirksiukas.gif kupinas netikėtumų tas mūsų pasaulis thumbup.gif
grange
tai jau tikrai ...rašė čia kelios moterys,akd per mm pastojo, tad neikada negali žinoti...
Amelia
Na klausykit, man jau tada visai neaisku darosi.. blink.gif Mums irgi is pirmo karto nepavyko, bandem ciklo vidury, kaip rekomenduojma. Si karta pradejom bandyt jau is karto po mmm - ziuresim, kaip seksis. Tai klausimas toks: jei vaisingos dienos yra pvz is karto po mmm, tai ar ir gleives tos panasios i kiausinio baltyma buna tada, ar jos vis tiek buna ciklo vidury? nieko nesuprantu.. blush2.gif

Please, tos, kurios pastojote +/- per mmm, parasykite daugiau apie tu vaisingu dienu nustatyma ir pan.

Aciu smile.gif
noanoa
Mano drauge pastojo iskart po menesiniu.Jos menesines tik 3d.tesiasi,tai mylejosi 4cd.Po to vyro namie nebuvo visa menesi,o ji bac nestuke.gif .Vyras net abejot zmonos istikimybe pradejo,bet kai gime sunus-tai iskart visos abejones baigesi,mat gryna tetes kopija biggrin.gif .Tai mat kaip buna smile.gif
ursule
paskaicius, man pasidare aisku, --kad niekas neaisku,,ir as ir toliau nesuprantu kada gi tos vaisingos dienos doh.gif doh.gif ,,nes vienas is kart po menesiniu pastoja,,,kitos dar mazdaug po sav doh.gif
o tai pries pat menesines imanoma pastoti ?
ketti
QUOTE(rimimita @ 2007 06 10, 12:24)
mano ciklas yra 26 dienos o sergu 6-7 dienas,mano vaisinga diena buvo 6c.d.  ir stai dabar pilvelyje jau auga musu stebukliukas  ax.gif
anksciau bandem suplanuoti leliuka pagal kalendoriu kad vidury ciklo vaisingiausios dienos, tom dienom isdykaudavom nuo sirdies  blush2.gif  bet vis mums nepavyko penkis men. o stai kai testo pagalba nustaciau vaisinga diena tai buvo netiketumas  bigsmile.gif  kad per menesines vaisingiausia diena  doh.gif
*

Aš įtariu, kad su sūneliu pastojau iškart po mmm, nes tuomet mes su vyru per ciklo vidurį saugojomės, o tik iškart po mmm, per teoriškai nevaisingas dienas pažaidėm be apsaugos ir štai turim rezultatą wub.gif

Beje, mano ciklas irgi būdavo labai trumpas 25-26 dienos mirksiukas.gif
saulyte2
zinau viena istorija,niekaip nepastojo,nuejo pas vaisingumo specelistus ir prasidejo tyrimai,pasake kad yra negerai ,jos mama nutare kad vaziuojam pas tokia bureja ar aiskerege,tai ji pasake kad ji nieko neserga ir yra vaisinga dvi dienas iskart po mmm,ji kaip tada sirgo ir poto buvo nestuke.gif ,dabar begineja 3m.dukryte 4u.gif
*Svajone*
QUOTE(saulyte2 @ 2007 06 17, 11:36)
zinau viena istorija,niekaip nepastojo,nuejo pas vaisingumo specelistus ir prasidejo tyrimai,pasake kad yra negerai ,jos mama nutare  kad vaziuojam pas tokia bureja ar aiskerege,tai ji pasake kad ji nieko neserga ir yra vaisinga dvi dienas iskart po mmm,ji kaip tada sirgo ir poto buvo  nestuke.gif ,dabar begineja 3m.dukryte 4u.gif
*

Va čia tai bent thumbup.gif pavydžiu tokioms mamoms kurios iškart pataiko na kokiam lyg seriale o čia stengies ištisus mėnesius matuojasi bazines temperatųras ir pššššššš išeina doh.gif taip sunku pataikyti kad doh.gif
ursule
tai as ir sakau kad nebesuprantu kada tos vaisingos dienos,,nes as is kart pastojau po menesiniu, o mano ciklas 30d,,,nors sakoma kad vidury
*Svajone*
QUOTE(ursule @ 2007 06 17, 21:47)
tai as ir sakau kad nebesuprantu kada tos vaisingos dienos,,nes as is kart pastojau po menesiniu, o mano ciklas 30d,,,nors sakoma kad vidury
*

Bandžiau ir aš šį mėnesį iškart po MMM žiūrėsim kas gausis nors bazinė temperatūra iki 20 ciklo dienos buvo žema,tik pakilo 20-ą dieną ,bet dabar vėl kasdien vis vienu laipsniu mažiau reiškia turbūt dar ne nestuke.gif o taip norėčiau wub.gif sako kad po MMM iškart būna mergaitė, tai taip būtų gerai po trijų sunų man aaaa wub.gif
katrinka
sveikos 4u.gif as cia naujoke, labai norejau sudalyvauti forume, nes labai noriu vaikelio. is pradziu buvo viskas LABAI aisku kur kada ir kaip, bet po to visai susimaisiau blink.gif suprantu kad kiekvienai buvo skirtingai, vienos po mmm kitos pries. speju man skaiciuok nesiskaiciavus vistiek nieko neatspesi tos dienos kurios butent reikia nes laikas tarp mmm 42-46 dienos, t.i nepastovios. gal kam taip buvo? gal galit pasidalint... 4u.gif
beje dar noreciau suzinot ar tikrai galima pastot pries mmm, ar kai jau pasirode isskiros?
*Svajone*
QUOTE(katrinka @ 2007 06 17, 22:06)

beje dar noreciau suzinot ar tikrai galima pastot pries mmm, ar kai jau pasirode isskiros?
*

Niekada nežinai kas tavęs laukia šimtaprocentinės garantijos nėra bet aš asmeniškai kai darbuojuos prieš MMM tai niekada nepastodavau vis atplaukdavo raudonoji armija lotuliukas.gif o beplaukdami turbūt ir vyro grikiukai išplaukia lauk biggrin.gif o kai po MMM tai taip išeina kad didesnė tikymybė pastot čia nuo labai daug ko priklauso kada yvyks ovuliacija ir kiek laiko išgyvens vyro spermiukai g.gif bet tu nesijaudink tikrai ateis laikas kada pagaliau pasibels pas tave 2.gif na gal kitos mamkos parašys ir kitokios patirties bigsmile.gif
ursule
QUOTE(Lina444 @ 2007 06 17, 20:55)

norėčiau  wub.gif sako kad po MMM iškart būna mergaitė, tai taip būtų gerai po trijų sunų man aaaa  wub.gif
*

sutinku, nes as taip ir turiu mergaite bigsmile.gif
meskiuke_mini
QUOTE(Veronika @ 2007 04 10, 17:58)
*

tai cia matyt is to 25% 80% tikimybe =]
rimimita
QUOTE(Amelia @ 2007 06 14, 13:04)
Na klausykit, man jau tada visai neaisku darosi..  blink.gif  Mums irgi is pirmo karto nepavyko, bandem ciklo vidury, kaip rekomenduojma. Si karta pradejom bandyt jau is karto po mmm - ziuresim, kaip seksis. Tai klausimas toks: jei vaisingos dienos yra pvz is karto po mmm, tai ar ir gleives tos panasios i kiausinio baltyma buna tada, ar jos vis tiek buna ciklo vidury? nieko nesuprantu..  blush2.gif

Please, tos, kurios pastojote +/- per mmm, parasykite daugiau apie tu vaisingu dienu nustatyma ir pan.

Aciu smile.gif
*

mano vaisinga diena buvo paskutine mmm diena ir tikrai negalejau atskirtu tu gleiviu, bet ciklo viduryje visada budavo ir slapiasis laikotarpis paskui sausasis kaip ir turi buti g.gif matyt kazkoki eiliskuva vistiek islaiko oragnizmas cool.gif
Vaisingom dienom nustatyti kitos naudoja ovuliacijos testus, o as naudojau arbor mikroskopa ir man jis pasiteisino, dabar sakom radom savo paparcio ziedeli 4u.gif
Gilberta
QUOTE(ursule @ 2007 06 18, 10:26)
sutinku, nes as taip ir turiu mergaite  bigsmile.gif
*

Pastojau iškart po mm,bet turėsim sunelį tongue.gif
miegapelė
Sveikos turiu klausimeli ar galima pastoti pries menesines, mes mylejomes ir as susirgau, paskui po kokiu 3 dienu negalejau is lovos galvos pakelti labai svaigo, sukosi. po kiek dienu testas rodo?
Kodel ginekologai rekomenduoja po kontraceptiniu tableciu padaryti 3 men pertrauka ir tik tada pastoti, jei 1 menesi arba antra pastosiu tai kenkia kudikui?
dekui uz atsakymus
gytute
sveikutes - kol nepaskaciau sitos temeles - tai net negalvojau kad imanoma pastoti per men.... blush2.gif - Tai pakilo nuotaika smile.gif - tai dabar meginsim net ir per m,,,,,- thumbup.gif
katrinka
aciu jums mergaites uz patarimus thumb_yello.gif thumb_yello.gif reikia pandyti visur ir visada smile.gif
Papildyta:
norejau paklaust, gal kas zinot, ar kartais naudojant liubrikanta, jis neapsaugo nuo nestumo??
grange
QUOTE(katrinka @ 2007 06 27, 23:55)
norejau paklaust, gal kas zinot, ar kartais naudojant liubrikanta, jis neapsaugo nuo nestumo??

schmoll.gif schmoll.gif nemanau tikrai.
ketti
QUOTE(miegapelė @ 2007 06 27, 12:44)
Sveikos turiu klausimeli ar galima pastoti pries menesines, mes mylejomes ir as susirgau, paskui po kokiu 3 dienu negalejau is lovos galvos pakelti labai svaigo, sukosi. po kiek dienu testas rodo?
Kodel ginekologai rekomenduoja po kontraceptiniu tableciu padaryti 3 men pertrauka ir tik tada pastoti, jei 1 menesi arba antra pastosiu tai kenkia kudikui?
dekui uz atsakymus
*

Praėjus 10 dienų po smileysex.gif pabandyk prasitestuoti.. Nors manau, jeigu sirgai mmm, tai šansų, jog nestuke.gif mažai mirksiukas.gif
gytute
sveikos bigsmile.gif
zinot ka as suzinojau - drauge ji jau turi mergyte - ir zinot ka ji man pasake - kad kai jiems pora menesiuku nesiseke pastoti - jai gibnekologe pasake - kad svarbiausiaos dienos yra po menesiu astuonios dienos - kad per jas didizuasia tikimybe pastoti,,, ir ji pastojo thumbup.gif - ir jau turi mergaite 2 menesiuku
kad mums taip verysad.gif nestuke.gif
Cuca
g.gif sakyciau,labai individualus sis reikalas rolleyes.gif as pastojau tik ciklo viduryje...po MM niekaip schmoll.gif
Katusik
Įmanoma ir dar kaip biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif pastojau pačią pirmą dieną po mmm...
CherryLips
Na as jau visai pasimeciau :/ tai kada gi tos vaisingos dienos... mes jau 5 menesi bandome pagauti leliu, bet turbut ir vel nesekmingai :/ o be to ir mano ciklas kazkaip nereguliarus pasidare, tai net nezinau doh.gif
Na reikes bandyti irgi is karto po mmm, nes kazkaip pastebejau, kad paskutine mmm diena man pasirodo skaidrios gleives, tai gal kazka gero reiskia :/ Jei ka, parasysiu kaip sekes smile.gif tik reikia sulaukti ar mmm pasirodys (tikiuosi, kad nea smile.gif)
gytute
As tai zinokit prisipazinsiu - meciau BT matavimus - lauksiu taip stebuklo - nestebesiu tu BT - nes kai stebi tai tik ir ziuri kada cia tos vaisingos dienos - tai sakiau bandysiu ivairiai - kaip ises taip naturaliai bandysiu gyventi - ir po mm iskart - ir taip kada kokiomis dienikemis - megausimes ir tiek - ir lauksim nestuke.gif .]
Bet turbut tik siandien cia taip nusiraminus sneku - o jei vel menesio gale ateis to nelemtos m.... tai vel nusiminsiu ir asarau bus visko,.,.,.nu cia jau visada taip
bet tikiu kad kitos gali nestuke.gif ir per m...ir po ju.... ir ciklo viduryje tik turim neprarasti vilties . Nepykit kad cia isipasakojau smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.