Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame

Koooooks protingas bigsmile.gif rolleyes.gif Ir labai jaukus.Norėčiau ir aš tokia būti...
Atsakyti
Koks gražus Mikė Pūkuotukas thumbup.gif
Veiksmo šiame forume tikriausiai dėl pavasario sumažėjo: daug kam sodai, daržai, vaikučių „vedžiojimas“ į lauką ir pan. Per savaitgalį orai bus prasti, tai gal ir veltų rezultatų sulauksim.
Atsakyti
Tikrai, labai fainulis mieškiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(balu @ 2007 04 19, 22:06)
Reanimuoju veltinių temą. Štai mano paskutinis užsakymas.



Mikė Pūkuotukas - puikus meškiukas. Atlikta labai labai dailiai ir kruopščiai thumbup.gif .



Atsakyti
Balu, meskinas nepakrtojamas, na fainai, kai turit kantrybes juos baksnot thumbup.gif Labai grazus smile.gif
Bonbonke, as irgi tavo tarakona tryniau is ekrano lotuliukas.gif "Sandros" virusa gydem, o dar galvoju ir tarakonai pradejo eiti doh.gif
Atsakyti
Balu - superinis Pūkuotukas thumbup.gif labai jau dailus wub.gif

Tikrai-kažkokia prigesusi veltinio tema. Reikia papršyti Divos ir Agnužės,kad savo tašikes čia sukeltų. įneštų gaivių spalvų ir pavasarinių nuotaikų, nes už lango šiuo metu tai sninga lotuliukas.gif

O kad puslapėlis visai tuščias neliktų, rodau diržiuką:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 20 balandžio 2007 - 09:18
Balu, Ievuschka, gražu thumbup.gif

Dedu ir aš tada saviškę
user posted image
user posted image
Dekoras pribadytas ir dar pavelta šlapiai. Kažkur skaičiau, kad taip daryt negalima, bet argumentų, kodėl negalima, nebuvo, todėl teks savo kailiu išbandyt. Man atrodo, kad nieko blogo neturėtų darytis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2007 04 20, 11:44)

Dekoras pribadytas dar pavelta šlapiai. Kažkur skaičiau, kad taip daryt negalima, bet argumentų, kodėl negalima, nebuvo, todėl teks savo kailiu išbandyt. Man atrodo, kad nieko blogo neturėtų darytis rolleyes.gif


Man dekoras primena tradicinį margučių dažymo raštą smile.gif thumbup.gif . Pribadyti negalima tik dėl to, kad prasčiau dekoras laikosi, gali "nusiburbuliuoti". Bet man rodos, kad tavo atveju dar pagrindas nebuvo iki galo suveltas ir pribadyta vilna puikiausiai prisivėlė prie pagrindo.
Atsakyti
Balu, laba fainas Pūkuotukas, išraiška labai faina, tokia gerietiška wub.gif
Ievuška, labai spalvos derančios
Agnuže, nesu girdėjusi tokių argumentų, pati esu ne vieną darbelį tokiu būdu dekoravusi, laiko labai normaliai, o pati rankinė labai subtili, margučiais kvepianti smile.gif
Niu po tokio žiemiško savaitgalio darbų turėtų tikrai padaugėti, pati sau pasižadėjau per šį savaitgalį minimum 2 sumąstytus darbelius paruošti, visgi mamų diena ne už kalnų blush2.gif , be to keli kabantys darbeliai, kuriuos kažkada pabaigti reiktų ax.gif, taigi, mano šis savaitgalis bus skirtas tik veltiniui pioneer.gif
Atsakyti
dirzhas kox faunas - isimylejau wub.gif
ir tasiukas labai grazhus thumbup.gif
Atsakyti
Niekas nenori man padeti ismokti velti batukus?Taip laukiu pagalbos, pati bandziau, bet niekas nesigavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2007 04 20, 13:26)
Niekas nenori man padeti ismokti velti batukus?Taip laukiu pagalbos, pati bandziau, bet niekas nesigavo doh.gif


Norim norim ir padėsim!!! Tik papasakok-kas konkrečiai nesigavo? Visai niekas negali nesigauti lotuliukas.gif Kažkas,manau-vistiek pavyko. Tai išpasakok smulkiai savo bėdeles mirksiukas.gif
Atsakyti