Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame

QUOTE(murzinyte @ 2007 04 24, 08:04)
Tapciukai "metinukei"



nepyk, bet jie kris nuo kojų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 24 balandžio 2007 - 08:20
QUOTE(Katinytis @ 2007 04 23, 11:36)
Ikelsiu verinuka
user posted image
Kaip visad nuostabios sages  wub.gif


Man labai patiko, toks savitas bigsmile.gif

g00te, na tavo darbų gausa bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas,
padariau vakar verinuka ir apyranke pie zalsvojo "obuoliuoto" salio, bo kazhi kaip mazai pasirode tik salio 40-meciuo proga
va toks, labai jau indishkas gavosi smile.gif
user posted image
nu kaip man nepatinka ir ilgai uztrunka velti visokias virvelers, cilindriukus, rutuliukus, gi tuos kelias veltinio detales veriniui dariau ilgiau anei pati sali....
Atsakyti
Labas rytas. Kiek grozybiu !!!! Goote super verinukas pasakiskas smile.gif Spalvos tokios tikros tokios zemiskos ech ...kaip ROoma sake noriu ir as tokio tongue.gif As del tu tapciu noriu dar paklaust o jos patogios ? Na nuo koju nekrenta issitampys juk tie sniureliai ....
Atsakyti
Fainas g00te rinkinukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 04 24, 08:34)
Labas rytas. Kiek grozybiu !!!! Goote super verinukas pasakiskas smile.gif Spalvos tokios tikros tokios zemiskos ech ...kaip ROoma sake noriu ir as tokio tongue.gif As del tu tapciu noriu dar paklaust o jos patogios ? Na nuo koju nekrenta issitampys juk tie sniureliai ....

aciu
del tapciu - nezinau
paciai neteko nesioti, bet pasidarysiu, panesiosiu, pasakysiu
o siaip mano mama tas dovanines matavosi, tiksliau sakant as p[agal jos koja matavau, sake, labai patogu, KAIP BASA PEDA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 04 24, 08:20)
nepyk, bet jie kris nuo kojų verysad.gif


A ko čia pykt biggrin.gif
O kodėl taip manai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2007 04 23, 23:09)
Oi kaip aš pavydžiu... užsikasiau su mokslais juodai ir neturiu nė sekundėlės niekam... tik darbas-mokslai-miegas  verysad.gif Bet jau tuoj baigsis košmaras smile.gif
Labai gražūs darbai visų  thumbup.gif  wub.gif  Vis užsuku čia pasidairyti, seilę pavarvinti  ir geriau pasidaro 4u.gif
rooma radau tą puslapį, tai vajė kiek grožių ten smile.gif
HUT UP puslapis smile.gif

Labai ačiū už nuorodą. Ištikrųjų labai gražus puslapiukas, labai įdomūs darbeliai, idėjų jame yra begalė.
Atsakyti
Labai grazus verinukas, tikrai i indiska panasus.puslapiukas pasakiskas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 04 24, 10:34)
A ko čia pykt  biggrin.gif
O kodėl taip manai ?  g.gif

Forma tokia, o kaspinėliai nelaikys
Atsakyti
na stai, pagaliau ir man isejo tapkes i tapkes panasios ax.gif http://public.fotki....i/p1010512.html
Dar noreciau pasikonsultuoti, siandien sunui veliau tapkes juodas su geltonais aulais, tai visas aulas juodais pukais apsivele, ir tapkes kazkokios pukuotos gavosi ten kur juoda.Ar cia as ka blogai padariau, ar vilna s....?i rankas paimu, tai rankos irgi apsivelia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(deimushka @ 2007 04 24, 15:36)
na stai, pagaliau ir man isejo tapkes i tapkes panasios  ax.gif  http://public.fotki....i/p1010512.html
  Dar noreciau pasikonsultuoti, siandien sunui veliau tapkes juodas su geltonais aulais, tai visas aulas juodais pukais apsivele, ir tapkes kazkokios pukuotos gavosi ten kur juoda.Ar cia as ka blogai padariau, ar vilna s....?i rankas paimu, tai rankos irgi apsivelia... g.gif

nu grazios tapces smile.gif
o vilna gali buti bloga
Atsakyti