Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame

q00te, super aprašymas kaip tapcių dekorą išgauti. Naujokės nesnauskit, o konspektuokit tongue.gif .

Atsakyti
Minesota, netekau amo wub.gif . Dabar pris akis vaizdelis kaip tavo telefoniukas turi personalini foteliuka, o tu nubaksnojus dar ir sofute ant kurios ilsisi pas tave uzsukusiu draugu telefoncikai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Tapces thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif palikciau ir gumeles ir butinai citrinas, tik kazka dar daryciau, siaip graziai atrodytu iskilios truputeli mazesnes tokios kreizi citrinos su viena lygia briauna tvirtinimui ( cia tik mano nuomone)
avinukas garbanius, grazus tik bais piktas. Dar vartelius pries toki ir raguciais tik bac bac biggrin.gif .
O manieji darbeliai suletejo iki minimumo jauciu ir kokiam menesiukui, mat antros puses koja atsidure gipse ax.gif , tai visas buitinis kruvis guls ant mano peciu unsure.gif
Mano rankines su aguonom dekoras buvo darytas dalinai kaip aprase g00te 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 04 gegužės 2007 - 12:16
zinau savo kailiu, kad kai vyras namuose, veltiniui vietos nelieka unsure.gif gyli uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
Ech visai nepiktas tas mano garbanius kad labai jau pukuotas tai jo pirma darbas us garbanelem biggrin.gif biggrin.gif Seip labai mielas ir svelnutis toks melancholiskas gavos nu bet nufotografuot nieeekaip neisejo kad geras atrodytu biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad maniskis ne namie. Jis pas mane darboholikas ir dirbt ne kojom reik , kompiuteristas gi. Tai siandie jau su ramentais darban ismove. Tik anksciau vakare vaikus jam palikdavau ir i vonia pati, o dabar negalesiu vaiku jam palikt, nes vakar pupai labai patiko zemyn tecio gipsu slidinet lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kaip seniai as pas jus buvau uzsukusi doh.gif
Tiek fainu darbeliu pridirbot 4u.gif
Ir as pridirbau, bet viska isdovanojau ir nebeturiu ka parodyt schmoll.gif
turiu tik pora, tai ir pasigirsiu blush2.gif

http://public.fotki....te-/veltinukai/

tik nebandykit kopijuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Lauryte- @ 2007 05 04, 14:51)

Ir as pridirbau, bet viska isdovanojau ir nebeturiu ka parodyt  schmoll.gif
turiu tik pora, tai ir pasigirsiu  blush2.gif



Nu kaip gražu ; sagė labai faina, tokia meniška, pretenzinga thumbup.gif Ir margi auskarai labai patiko; papasakok kas ten šonuose, aaaa ? Vis tiek nedarysiu, bet smalsu gi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 05 04, 15:09)
Nu kaip gražu ; sagė labai faina, tokia meniška, pretenzinga  thumbup.gif Ir margi auskarai labai patiko; papasakok kas ten šonuose, aaaa ? Vis tiek nedarysiu, bet smalsu gi  tongue.gif


Ten vaseliu apnerta sidabriniu siulu mirksiukas.gif ir ant kilputes virsuneles karoliukas prisiutas. Visai elementaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Lauryte- @ 2007 05 04, 15:14)
Ten vaseliu apnerta sidabriniu siulu  mirksiukas.gif ir ant kilputes virsuneles karoliukas prisiutas. Visai elementaru  biggrin.gif


Aha, bet gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 04 gegužės 2007 - 14:55
sage nuostabi nustabuoliskai fantastiska wub.gif , patiko viskas thumbup.gif
Atsakyti
nu zinokit moteros, dar pilnai neapsisprendziu..
zinot tokia busena: ir noriu, ir bijau, ir bishki geda ir vis tiek noriu...
pasigaminau pati va toki va puslapi (ten dar aishku mazai veltiniu, pridaryciau gi...), galvoju gal pradet pardavinet, bo tai tik dovanoju, dovanoju
gi sedziu namie su vaiku, velt patinka...
tik kazhko kuklu
blush2.gif
Atsakyti
mesk šalin ta savo kuklumą wink.gif kad baisu iš pradžių tai tikrai, bet tik iš pradžių wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 04 gegužės 2007 - 14:57