Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veltiniaujame
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Vėlimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Iruta
QUOTE(ievuschka @ 2007 05 10, 10:24)
Taip, ant gumos.Tik nors ir ploną gumytę turėjau, per tą lavą niekaip nepralindo,tai naudojau silikoninę.Tik dabar klausimas-ar neišsitampys?
*

Dariau draugei apyrankę ant to silikoninio siūlo (berods dvigubą dėjau) tai jau nuo naujų metų tąso. Dar neišsitampė smile.gif
ramkos
bandau dar karta 4u.gif

http://images112.fotki.com/v580/free/4e482....jpg?1178806324

Iruta
QUOTE(ramkos @ 2007 05 10, 17:21)
bandau dar karta 4u.gif

[IMG]http://images112.fotki.com/v580/free/4e482/1/1095706/4603242/Pavspalvos-vi.jpg?1178806324
Nu viskas sukompleksavau. Atsiprasau ax.gif
*

Iš šių puslapių tiesiai fotkės neįkelsi. O linkas atsidaro kuo puikiausiai mirksiukas.gif
Fainučiai karoliai thumbup.gif
ramkos
Aciu Irunia smile.gif teks nuotraukas i kita puslapiuka keltis smile.gif
_agnute_
QUOTE(ramkos @ 2007 05 10, 17:32)
Aciu Irunia smile.gif  teks nuotraukas i kita puslapiuka keltis smile.gif
*

wub.gif wub.gif koks grožis smile.gif) spalvos super.. nerealiai gražu blush2.gif
Katinytis
Grzus ir suktinuku komplektelis ir pusantro metro thumbup.gif ir pavadinimas labai israiskingas biggrin.gif .
W*S:*
Liux labai grazu thumbup.gif tik kad as taip mokeciau doh.gif
rooma
Kaip gaila, o man to pusantro metro nerodo g.gif
ramkos
Labai aciu visoms uz pagyrimus mano karoliukams, idejau daug sirdies juos darydama, gal todel ir man paciai jie patinka blush2.gif

Kartoju, nes ir pati ju nebematau

http://images22.fotki.com/v762/free/6144f/....jpg?1178804955
DOSETH
Prašom vaišintis mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(ramkos @ 2007 05 10, 20:49)
Labai aciu visoms uz pagyrimus mano karoliukams, idejau daug sirdies juos darydama, gal todel ir man paciai jie patinka blush2.gif

Kartoju, nes ir pati ju nebematau

http://images22.fotki.com/v762/free/6144f/....jpg?1178804955
*

man patiko, kad tie pailgi yra biggrin.gif vis kitokiau atrodo thumbup.gif
Papildyta:
Na ir tuščią dar biggrin.gif Tikiuosi kada nors jis bus pilnas lotuliukas.gif

user posted image
Katinytis
Doseth kodel pavadinimo ner tokiems groziams g.gif , sugalvojau viena ale nesakysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ramkos
[quote=DOSETH,2007 05 10, 20:55]
Prašom vaišintis mirksiukas.gif

Na ir tuščią dar biggrin.gif Tikiuosi kada nors jis bus pilnas lotuliukas.gif

Aciu Doseth. Labai idomios saldainines thumbup.gif Pirmas ispudis, kad is medzio isdrozta ir nudazyta.
ramkos
Gavau prasyma nuvelti rudus su "auksiukais" karolius ir apyranke. Is pradziu galvojau kaip cia reikes daryti verysad.gif , nes paciai kazkaip nelabai derejo vilna ir blizgaliukai. Na bet rezultatas gavosi toks. Dabar truputi nervinuosi, nes sitie darbeliai greiciausiai keliaus i Prancuzija smile.gif

http://images23.fotki.com/v806/free/4a379/....jpg?1178863859
http://images22.fotki.com/v835/free/4a379/...ksogijos-vi.jpg?
http://images21.fotki.com/v759/free/4a379/...ksogijos-vi.jpg?
DOSETH
Ramkos komplektukas mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
Superinis ir auksinis biseriukas tinka thumbup.gif
Vilke
ievuschka, labai liux vyriskas darbelis thumbup.gif ir labai dera prie aprangos biggrin.gif

Chuliganka, sveikinu su pirmu tokiu darbeliu, issibarste bumbuliukai pagyvina darbeli

gooda, stilingi papuosaliukai ir spalvos labai grazios wub.gif

i saldainine tiktu kokius pieniskus skanestus sudeti, nes man su karves tesmeniu asocijuojasi biggrin.gif

ramkos, labai dailus, subtilus papuosaliukai smile.gif
prikisau nosi arciau, tikrai biseriukas, ot tu biserininkiu kantrybe, neatsistebiu biggrin.gif
Lucidity
QUOTE(Vilke @ 2007 05 11, 10:04)
Chuliganka, sveikinu su pirmu tokiu darbeliu, issibarste bumbuliukai pagyvina darbeli

*

Na, ne visai pirmas toks darbelis, savaji dekliuka jau baigiu sunesioti, karoliukai net byra.. lotuliukas.gif Bet vis tiek aciu mirksiukas.gif

gooda, labai originalus darbelis thumbup.gif
Ramkos, kai blizgumo saikingai ideta, tai tik pagyvina vilna ir puosnumo suteikia. Mielas komplektukas.

Siaip man labai grazu, kai karoliai ir apyrankes ant virvuciu ar kaspinu suverti. Pati kazkaip nebandziau tokiu nesioti, bet vis kyla klausimas:
ar patogu tokias apyrankes paciai uzsideti, kaip kaspineli uzsirist viena ranka? g.gif ar tuomet darot didesnes jas, kad butu imanoma paprastai uzsimauti?
Vilke
labai grazios piniginytes user posted image

nuotaikinga kepure mergaitei
user posted image

riesikliai
user posted image

nereali nuno fel liemene
user posted image

tasiukas su tekstura
user posted image

ir tos pacios autores pamokele, kaip nusivelti grazia gele sage su silku wub.gif
GELE SEGE - KAIP VELTI
rooma
Pasirodysiu kokias aš veliu gėlytes ant šilko audinio
user posted image
user posted image

user posted image
Vilke
nu labai grazios geles thumbup.gif joninem isskirtini vainika galesi nuvelt wub.gif
-Aiva-
ačiū mergaitės dar kartelį už pagyras aciuks.gif

rooma, niu tikrai gėlytės super thumbup.gif
Katinytis
labai grazios piniginytes

riesikliai

nereali nuno fel liemene

tasiukas su tekstura

Nieko nematau g.gif
linada
jei nematot, tai paspauskit ant to kryziuko dešinį pelės klavišą, properties ir nusikopijuokit adresą wink.gif kitam lange pastinkit - ir matysit wink.gif
gražių darbelių pasirodė thumbup.gif bent tuo džiugina šalti orai. kai atšils, ir taps visai kartša, šildytis veliant vilną gal jau nebelabai norėsis smile.gif
ramkos
Labai aciu visoms, kurios atkreipe demesi ir ivertino mano darba.

rooma, labai grazios geles thumbup.gif. Reiketu pabandyti tokia technika, nes ziedai atrodo labai lengvi lyg pukeliai. As panasiai bandziau nuvelti gele, bet be silko - gavosi zymiai sunkesne.

Chuliganka, as pati nesioju apyranke ant virveles. Galiu pasakyti, kad imanoma paciai uzsiristi biggrin.gif Kita vertus paciai uzsegti uzsegima taip pat nelengva. Grozis reikalauja pastangu arba kitu pagalbos biggrin.gif

Dar norejau pagirti Gooda. Saunuole, labai grazu. Vis pasiziuriu ir neatsiziuriu thumbup.gif
Sansara
na ir aš demonstruoju savo zuikai nuveltą pončą
user posted image
rooma
Kokie jie abu gražūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sansara
pastaba: ten dar matosi truputį užbadytos vilna adatom siūlės, todėl vietom atsiknojus vilna atrodo. nesinori dabar man šlapinti ir pavelt, nes kai tokie orai, tai džius kelias dienas...
Vilke
QUOTE(Katinytis @ 2007 05 11, 13:05)
labai grazios piniginytes

riesikliai
nereali nuno fel liemene
tasiukas su tekstura

Nieko nematau  g.gif
*

nebutina kopijuoti, tiesiog ant uzraso user posted image su desiniu peles klavisu spausk ir pasirink view image - iskart atidarys kitam lange
cia as is vienos velejos blogo isrinkau

QUOTE(Sansara @ 2007 05 11, 14:13)
na ir aš demonstruoju savo zuikai nuveltą pončą

*

nu grazuoliai abu biggrin.gif dar sombrero tokiam kavalieriui reik nuvelt mirksiukas.gif
anna(k.k)
QUOTE(gooda @ 2007 05 10, 10:33)
Sveikos mergikės, pasižiūrėjus jūsų darbelius, tai oi aš dar kokia "žalia"  doh.gif , bet noriu pasirodyti su pirmu blynu iš suktinukų, tikiuosi labai neišpeiksit  blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
*

nuostabus komplektukas
Papildyta:
poncas pas vaikuti superinis
saldainines ir rolleyes.gif
anna(k.k)
kitu nematau ph34r.gif
-Aiva-
Sveikutės 4u.gif

ramkos ir anna(k.k) ačiū labai blush2.gif aciuks.gif

Sansara, ir pončas ir kleckas nerealūs wub.gif
g00te
user posted image
*Mari*
4u.gif 4u.gif 4u.gif
as labai noriu nusivelti slepetes, bet gaila laiko brokui. lauksiu vasareles rolleyes.gif
dovesa
QUOTE(g00te @ 2007 05 15, 01:54)
user posted image
*

Kokios fainos wub.gif
*saulėgrąža*
Sveikos 4u.gif Aš čia vis paskaitinėju, šį bei tą veliu, bet kadangi atsilieku nuo didžiųjų meistrių per šimtą mylių, tai dar nesirodysiu etery kurį laiką ax.gif

gOOte, nerealiai thumbup.gif O koks užsegimas basučių lens.gif O kaži, norint paduką prisiūt, tai bet kuris batsiuvys ir apsiimtų g.gif Moka jie visi tą, ta prasme blush2.gif
Ievuschka, tarp kitko - tavo brolis - mano kaimynas, pasirodo biggrin.gif iš karolių pažinau ax.gif O mb užsimanė irgi ko nors tokio doh.gif Tai sakiau, jei tu leisi idėja pasinaudot ir variaciją ta tema padaryt, nuvelsiu 4u.gif Bet ot, vyrams viskas kitaip g.gif Saviškiui sakau, taigi kaimynas panašius turi, taip kaip abu vaikščiosit? O anas sako - nu ir kas blink.gif
DOSETH
QUOTE(*Mari* @ 2007 05 15, 07:39)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
as labai noriu nusivelti slepetes, bet gaila laiko brokui. lauksiu vasareles  rolleyes.gif
*

Kepures, tapkes lengviau padaryti nei rankines biggrin.gif kiek žinau kad įmantrokas rankines darai, ir kokybė jų thumbup.gif Nesilaužyk ir daugiau drąsos tapcem. 4u.gif mirksiukas.gif
g00te
*saulėgrąža*,
aj as tai nebestresuoju del "didiuju meistru" ir dedu savo darbus, taip kad dek ir tu.
tapcem uzsegimo dar neidejau, nezinau, gal magnetuka desiu, o gal siaip skylute it koki geltona rutuliuka.. dar nzn
del padu, cia jau reikia batsiuviu klausti, apsiims ar nea, manishkis siuva tokius a la "padukus" ale man nebepatinka kaip jis daro, ieshkosiu kito
Labai grazios tapkutes.O sei as nuveliau prie karoliu apyranke tai nezinau man irgi toloka iki jusu tai gal irgi nerodysiu gal veliau blush2.gif
linada
g00te - labai įdomumu kaip tu tą užsegimą tokį išformuoji, nes kaip suprantu tai forma šablono tokia plokščia diiidelė pėda. o po to iš to paties iškarpai tą raištelį apie koją g.gif įdomu įdomu......
*saulėgrąža* - nesivaržyk ir dėk wink.gif įdomu gi wink.gif
Katinytis
Jau basutesles ar tapces, tai nukritau ir liezuvi nusikandau biggrin.gif . as deciau ta kimbancia juostele velcro, kur vaikiukams batai uzsegami. O tai cia tapcytes bus ar batukai laukan?
Paskutinysis darbelis
user posted image
user posted image
-Aiva-
Sveikos mergairės 4u.gif

g00te, tapkutės super thumbup.gif

Katinytis, aš apakus blink.gif Tašiukas tiesiog nuostabus good.gif
O siaube koks grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man dar toli bet nu kaip grazu
Agnužė
g00te, Katinyti, nuostabūs darbai wub.gif
Aš irgi savo rodausi - paskutiniu metu niekaip rankos iki vėlimo neprieina, tai kankinu kankinu tą patį po trupučiuką...

user posted image
kazyte
Nagi saunuoles visos,

Katinyti, labai gaivus ir vaiskus Tavasis tasiukas.

Goote, superine ideja vasaros apavui. Vat basuciu jau nebereikes pirkti. Papasakok mums visoms kaip jas gaminai?

Agnuze, labai fainos tasiuko spalvos. Tik dar truksta kazkokio akcento tiems rutuliukams.
Minesota
Visų darbai labai labai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
g00te
QUOTE(Agnužė @ 2007 05 15, 11:19)
Aš irgi savo rodausi - paskutiniu metu niekaip rankos iki vėlimo neprieina, tai kankinu kankinu tą patį po trupučiuką...

user posted image
*

aciu uz pagyras
oho, o cia tai grozis
sau nusivelei?

o sliopancai paprastai velti, sablonas tas plokscias paprastas ir raistelius daugmaz i ta vieta kur jie turetu buti priveliau, toliau su zirklutem pasidarbavau ir veliau veliau, formavau...
Katinytis
Agnuze kokia nuostabi rankine thumbup.gif
Dekavoju visoms 4u.gif
g00te
Agnužė, o man kaip tik atrodo, kad uztenka tu akcentu, tasiukas toks siuolaikishkas, neperkrautas ir spalvos labai thumbup.gif
zodziu toks retas paukstis tarp veltinio tasiuku bigsmile.gif
dovesa
Tasiukai abu pavydetino grozio, se jums po baliona 4u.gif 4u.gif
Jumi
goote, agnuze labai grazu !!!O as meskiuka "iskankinau" biggrin.gif Gulejo jis vargsas neuzbaigtas jau pusmeti gera .....
Kad vilnos tokiosnebeturejau tai ir nebetaisiau...tik uzbaigiau biggrin.gif
user posted image
DOSETH
QUOTE(Agnužė @ 2007 05 15, 12:19)

user posted image
*

Super darbas, ir spalvos pastelinės thumbup.gif Neperkrauta, ir su skoniu 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.