Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame

QUOTE(DOSETH @ 2007 05 09, 10:05)
Labas rytas visom biggrin.gif

Papildyta:
Slaptažodi pasirodo turiu blush2.gif  Bet kad ne čia tik kalbama, to tai nežinojau.


Faini riešikliai, labai thumbup.gif O kaip jie užsisega? Lipdukus-kibukus prisiūni ar kaip kitaip?

O slaptažodį gerai,kad radai, gi pati tau siunčiau kadaise, tai nuotraukas tikrai turėtum matyti mirksiukas.gif

Pasirodyk dažniau, prapuoli kartais kaip į debesis, ir darbų turbūt privėlusi gausybę, papuošk gi temelę savo grožiais smile.gif

O dėl tos kitos vietos,kur kalbama, kreiptis reikia į Rubberneck arba Divą berods g.gif Bet ten ne tiek daug kalbama,kiek knygomis ir kita vaizdine medžiaga dalijamasi.

O mes dar kartais paplepam ir čia VĖLĖJŲ KLUBAS ir nebūtinai tik apie veltinį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 05 09, 09:34)
VĖLĖJŲ KLUBAS  ir nebūtinai tik apie veltinį  ax.gif

radau!!!!
lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos velejos..
paskaiciau jusu skyreli, ir, aisku uzsimaniau pati pabandyt blush2.gif
tai palinkekit sekmes veliant...rutuliuka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, pagaliau ilgai žadėtieji karoliai broliui.Atrodo paprasti, tik ko taip ilgai negalėjau padaryt ? lotuliukas.gif
Va čia ir naudojau tekstilinius klijus, labai liuks su jais viskas pavyko, greitai ir tvirtai thumbup.gif
user posted image

user posted image

Brolis dar nematė, tuoj už pusvalandžio ateis į svečius, tai nežinau,kaip sureaguos, gali būt,kad ir kitus teks daryt smile.gif
Atsakyti
Baik tu Ievuschka, man tai labai faini tie vyriski karoliai ir kas gali broliui nepatikti, juk ir grazus, ir originalus thumbup.gif wub.gif thumbup.gif . Pamatysi, kad patiks mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir tokios spalvos man labai prie sirdies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 05 09, 10:05)
Štai ką rašo apie tuos šildiklius.

DORMEO



Dėkavoju mirksiukas.gif
QUOTE(ievuschka @ 2007 05 09, 19:53)

Va čia ir naudojau tekstilinius klijus, labai liuks su jais viskas pavyko, greitai ir tvirtai  thumbup.gif



Nu bet faini - tikrai vyriški smile.gif Tai kuriuos tuos klijus naudojai (Maximos ? Drogo? ) O kas tie juodi ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2007 05 09, 20:04)
Baik tu Ievuschka, man tai labai faini tie vyriski karoliai ir kas gali broliui nepatikti, juk ir grazus, ir originalus  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif . Pamatysi, kad patiks  mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir tokios spalvos man labai prie sirdies smile.gif



QUOTE(murzinyte @ 2007 05 09, 20:26)
Dėkavoju  mirksiukas.gif
Nu bet faini - tikrai vyriški  smile.gif Tai kuriuos tuos klijus naudojai (Maximos ? Drogo? ) O kas tie juodi ?  blush2.gif


Dėkui, merginos.Va, brolis išėjo visas patenkintas, tai nors jau buvo pradėję temti, balkone "nutraukiau" kaklą su karoliais ( net apranga visai atsitiktinai spalviškai labai tiko smile.gif )
user posted image

O tie juodi-tai lava, kitur vadina lavos akmuo. Galima rasti pirkti prie įvairių akmenukų, būna visokiausių formų: ir tradiciniai apvalūs karoliukai, ir plokšti, ir va tokie,kaip aš naudojau.

O klijus naudojau pirktus DROGE, bandžiau nufotografuoti,kažkaip nelabai schmoll.gif Per tamsu jau matyt, o su blicu išvis spindi tiesiog.


user posted image
Atsakyti
Ievuschka , brolio karoliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai gražūs, tokie išbaigti, niekur neprikibsi. Tai jau bus laimingas broliukas.
Murzinyte, už Ievuschka atsakau - tie juodi, tai lava.
Papildyta:
Kartu su Ievuschka rašėm, bet ji pirma spėjo.
Tai dar kartą noriu pagirti - broliukui labai tinka. Tikrai jo karoliai, labai jau jam tinka
Atsakyti
Ievuschka, karoliai thumbup.gif reiks man savo berniukui kažką panašaus suvolioti, bo vis zirzia, kad nieko jam nepadarau.. g.gif

Ech, kaip norėtųsi mesti tą darbą ir visą dieną rankdarbiauti rankdarbiauti rankdarbiauti.. Galbūt ir didesniems darbeliams laiko atsirastų. O kol kas rodau štai tokį dėkliuką mobiliam su bele kaip nuriedėjusiais taškučiais (kažkaip tik po visko į galvą atėjo tinklelis, kurį visos taip naudojat - kitą kartą reiks ir man pamėgint ax.gif ) :
user posted image
Atsakyti
ievuschka puikus spalvų derinukas thumbup.gif
Riešikliai užsegami su knopkutiem, o jei jie skylėti su bumbuliukais.
Atsakyti
Doseth, riešikliai su serbentukais tokie nuotaikingi wub.gif .

ievuschka, faini vyriški karoliai. Viskas dera tarpusavyje, spalvos solidžios ir vyriškos. thumbup.gif

chuliganka, simpatiškas dėkliukas, tie pabirę taškai labai tinka thumbup.gif .



Atsakyti
IEVUSCHKA ,gal išduotum, kaip užsegimą paslaptingai padariai. Kiba ant gumos vėrei?
Liuks atrodo.
Atsakyti