Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame

kitu nematau ph34r.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

ramkos ir anna(k.k) ačiū labai blush2.gif aciuks.gif

Sansara, ir pončas ir kleckas nerealūs wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
as labai noriu nusivelti slepetes, bet gaila laiko brokui. lauksiu vasareles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 05 15, 01:54)



Kokios fainos wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš čia vis paskaitinėju, šį bei tą veliu, bet kadangi atsilieku nuo didžiųjų meistrių per šimtą mylių, tai dar nesirodysiu etery kurį laiką ax.gif

gOOte, nerealiai thumbup.gif O koks užsegimas basučių lens.gif O kaži, norint paduką prisiūt, tai bet kuris batsiuvys ir apsiimtų g.gif Moka jie visi tą, ta prasme blush2.gif
Ievuschka, tarp kitko - tavo brolis - mano kaimynas, pasirodo biggrin.gif iš karolių pažinau ax.gif O mb užsimanė irgi ko nors tokio doh.gif Tai sakiau, jei tu leisi idėja pasinaudot ir variaciją ta tema padaryt, nuvelsiu 4u.gif Bet ot, vyrams viskas kitaip g.gif Saviškiui sakau, taigi kaimynas panašius turi, taip kaip abu vaikščiosit? O anas sako - nu ir kas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2007 05 15, 07:39)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
as labai noriu nusivelti slepetes, bet gaila laiko brokui. lauksiu vasareles  rolleyes.gif

Kepures, tapkes lengviau padaryti nei rankines biggrin.gif kiek žinau kad įmantrokas rankines darai, ir kokybė jų thumbup.gif Nesilaužyk ir daugiau drąsos tapcem. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
*saulėgrąža*,
aj as tai nebestresuoju del "didiuju meistru" ir dedu savo darbus, taip kad dek ir tu.
tapcem uzsegimo dar neidejau, nezinau, gal magnetuka desiu, o gal siaip skylute it koki geltona rutuliuka.. dar nzn
del padu, cia jau reikia batsiuviu klausti, apsiims ar nea, manishkis siuva tokius a la "padukus" ale man nebepatinka kaip jis daro, ieshkosiu kito
Atsakyti
Labai grazios tapkutes.O sei as nuveliau prie karoliu apyranke tai nezinau man irgi toloka iki jusu tai gal irgi nerodysiu gal veliau blush2.gif
Atsakyti
g00te - labai įdomumu kaip tu tą užsegimą tokį išformuoji, nes kaip suprantu tai forma šablono tokia plokščia diiidelė pėda. o po to iš to paties iškarpai tą raištelį apie koją g.gif įdomu įdomu......
*saulėgrąža* - nesivaržyk ir dėk wink.gif įdomu gi wink.gif
Atsakyti
Jau basutesles ar tapces, tai nukritau ir liezuvi nusikandau biggrin.gif . as deciau ta kimbancia juostele velcro, kur vaikiukams batai uzsegami. O tai cia tapcytes bus ar batukai laukan?
Paskutinysis darbelis
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergairės 4u.gif

g00te, tapkutės super thumbup.gif

Katinytis, aš apakus blink.gif Tašiukas tiesiog nuostabus good.gif
Atsakyti