Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Plepam toliau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bajm @ 2007 04 12, 14:58)
aišku
vakar dar kartą paskaičiau tą lapuką iš Klaipėdos
tą pagal jį avokado, vynuogių kauliukų ir dar kažkoks aliejus yra skirtingų spalvų
o va NB aliejuokų spalvos vienodos schmoll.gif bent jau iš mano turimų g.gif

man irgi idomu pasidare g.gif
kiek pastebejau ir pas mane Nbarmunes kazkaip tos pacios spalvos buvo g.gif

Jau nesulaukiu, kada klaipedieciai prades prekiauti internetu blush2.gif
Atsakyti
Skaičiau anoje temoje apie kosmetologių komentarus, kad oda dehidratuoja, kad aliejų retai naudoti... Įdomus toks dalykas, ką kosmetologė sakytų, jei nesakytumėte, kad naudojote aliejų? g.gif Ar nekalbėtų tuomet apie ką tik pasibaigusią žiemą su šildymu ir sausu kambarių oru, kondicinierius, mažą skysčių vartojimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2007 04 12, 16:39)
as irgi apie tokia versija pagalvojau rolleyes.gif  mirksiukas.gif
kosmetologei priklauso kosmetikos ipirsti gi blush2.gif


Pritariu 4u.gif Mano oda taip pat dehidratuota, bet kai pradėjau naudoti aliejus šiek tiek apsitvarkė. Dehidratacijos priežastys tikrai ne aliejai.
Atsakyti
aš tai tikiu, kad aliejus gali dehidratuot. tiksliau ne pats aliejus, bet kitų priemonių trūkumas. jeigu odytė reikalauja papildomo drėkinimo, tai savo drėgmės jai gali nepakakti.
kartais po vonios lengvai patapšnoju drėgną odytę aliejuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 12, 16:33)
Skaičiau anoje temoje apie kosmetologių komentarus, kad oda dehidratuoja, kad aliejų retai naudoti... Įdomus toks dalykas, ką kosmetologė sakytų, jei nesakytumėte, kad naudojote aliejų?  g.gif  Ar nekalbėtų tuomet apie ką tik pasibaigusią žiemą su šildymu ir sausu kambarių oru, kondicinierius, mažą skysčių vartojimą?  g.gif

Noreciau pasakyti,kad mano kosmetologe yra aromaterapijos drauge ir mes pasnekam apie aliejukus ir labai dziaugiames,kad tos snekos yra,pas ja pacia yra EA -bent jau savo akimis maciau,taip,kad cia nekvepia savo kosmetikos pirsimu,ji neliepe man kategoriskai risti su alieju naudojimu,taciau pasake ,kad kas 5 dienos,kitaip ne tik odos dehidratacija dides,bet ir odos poros dazniau kimstis prades,o jau kad aliejukai linke poras kimsti tai, manau, mes cia nediskutuosime,ania?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 04 13, 09:24)
Noreciau pasakyti,kad mano kosmetologe yra aromaterapijos drauge ...

Neturiu nieko prieš Tavo kosmetologę, tiesiog labai įdomu ką sakytų kosmetologė (nebūtinai Tavo), kokias priežastis įvardintų, jei nežinotų ką naudoji ax.gif Toks klausimas man kyla todėl, kad labai dažnai kosmetologai, gydytojai ir t.t. daro lengviausias išvadas iš to, ką mes patys pasakome, o iš pradžių nesakydami to, dažnai sužinome kitokią išvadą...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 13, 09:32)
Neturiu nieko prieš Tavo kosmetologę, tiesiog labai įdomu ką sakytų kosmetologė (nebūtinai Tavo), kokias priežastis įvardintų, jei nežinotų ką naudoji  ax.gif  Toks klausimas man kyla todėl, kad labai dažnai kosmetologai, gydytojai ir t.t. daro lengviausias išvadas iš to, ką mes patys pasakome, o iš pradžių nesakydami to, dažnai sužinome kitokią išvadą...

thumbup.gif
ikisiu trigrasi blush2.gif
Uzvakar buvau pas kosmetologe, dariausi bandoma makiaza vestuvem. Kadangi vistiek jau ejau, tai paklausiau, kaip ji mano, kaip mano oda, gal reiktu ka patvarkyti pies vestuves, koki kursa kaukyciu ar pan?
Tai ji pasake, kad jei noriu, tai galima 4 kaukiu kursa pagrazinimui, bet is principo jokiu priekaistu, ir apie dehidretacija/nusausejima ne zodzio rolleyes.gif
O aliejus vartoju nuo lapkricio, 4 men vartojau vien aliejus, dabar (kokias 2 savaites) biski kartais kremu pasiteplioju, kai pradejot cia gasdinti lotuliukas.gif
O sedziu patalpoje, kur nuolat kondicionierius veikia, ir oda sausa visa gyvenima g.gif
Todel manau, kad del to nusausejimo gal kaltas gali buti tinkamo sau aliejaus neparinkimas rolleyes.gif
Atsakyti
O as manau,kad jei odai reikia dregmes,tai riebalo kisimas dregmes nesuteikia,dar manau,kad kiekviena oda yra individuali,dar pabreziu,kad manes anksciau tokia problema kaip dehidratacija is viso nekamavo,dar priminsiu.,kad siame forume ne as vienintele tokia,musu net ne 2,o daugiau sad.gif O kodel jus praleidziate pro ausis tai,kad aliejaus molekules issidesto tik ant odos pavirsiaus?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 12, 13:33)
Skaičiau anoje temoje apie kosmetologių komentarus, kad oda dehidratuoja, kad aliejų retai naudoti... Įdomus toks dalykas, ką kosmetologė sakytų, jei nesakytumėte, kad naudojote aliejų?  g.gif  Ar nekalbėtų tuomet apie ką tik pasibaigusią žiemą su šildymu ir sausu kambarių oru, kondicinierius, mažą skysčių vartojimą?  g.gif


Nu pameginsiu as sita experimenta 4u.gif nes kaip tik ruosiuos kita sav eiti gultis i kosmetologo kede 4u.gif Tycia nieko jai neaiskinsiu, pasakysiu, kad vartoju kremus ivairius rolleyes.gif Paziuresiu ka ji apskritai pasakys apie mano oda - ar ji dehidratuota ar ne, paklausiu, kokias priemones man pasiulytu (gal pasiulys aliejus? tongue.gif )

As tai irgi nemanau, kad tarp aliejaus ir dehidratacijos yra tiesioginis rysys. Tiesioginis rysys yra medziagu apykaitoj ir gyvenimo bude. Aliejai tik gali nepakankamai padeti kovoti su skysciu trukumu butent odoje, ko pasekme - dar didesnis odos issausejimas.

As tai dabar renkuosi info, narsau po visokias e-paruodtuves ir ruosiuosi savo krema darytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 04 13, 08:52)
O as manau,kad jei odai reikia dregmes,tai riebalo kisimas dregmes nesuteikia,dar manau,kad kiekviena oda yra individuali,dar pabreziu,kad manes anksciau tokia problema kaip dehidratacija is viso nekamavo,dar priminsiu.,kad siame forume ne as vienintele tokia,musu net ne 2,o daugiau  sad.gif O kodel jus praleidziate pro ausis tai,kad aliejaus molekules issidesto tik ant odos pavirsiaus?

Sutinku su tuo teiginiu 100%. Bent jau man veidui aliejai tikrai netinka. Tuoj pat pradeda kimštis poros, atsiranda spuogai ir pūlinukai. Jau ne kartą tai išbandžiau, todėl aliejus naudoju tik į vidų ir masažams.
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 04 13, 09:52)
O as manau,kad jei odai reikia dregmes,tai riebalo kisimas dregmes nesuteikia,dar manau,kad kiekviena oda yra individuali,dar pabreziu,kad manes anksciau tokia problema kaip dehidratacija is viso nekamavo,dar priminsiu.,kad siame forume ne as vienintele tokia,musu net ne 2,o daugiau  sad.gif O kodel jus praleidziate pro ausis tai,kad aliejaus molekules issidesto tik ant odos pavirsiaus?

Na taip kur teisybe
o mane kamavo nuo paauglystes dehidratacija, ir naudoju tuos aliejus, o kremu ne, ir problemu nerasta rolleyes.gif
taciau, ar ne tu rasei, kad negeri skysciu, geri nemazai kavos...
O as geriu daug skysciu, puodeli kavos per diena, vartoju aliejus i vidu ir aplamai gal sveikai maitinuosi.

Ar neatrodo jums, kad problemos labiau is vidaus pareina, jei organizmui tos dregmes per mazai, tai aisku aliejus jo nesuteiks, to neginciju 4u.gif


QUOTE(SiDo @ 2007 04 13, 09:53)
Nu pameginsiu as sita experimenta 4u.gif nes kaip tik ruosiuos kita sav eiti gultis i kosmetologo kede 4u.gif Tycia nieko jai neaiskinsiu, pasakysiu, kad vartoju kremus ivairius rolleyes.gif Paziuresiu ka ji apskritai pasakys apie mano oda - ar ji dehidratuota ar ne, paklausiu, kokias priemones man pasiulytu (gal pasiulys aliejus? tongue.gif )

As tai irgi nemanau, kad tarp aliejaus ir dehidratacijos yra tiesioginis rysys. Tiesioginis rysys yra medziagu apykaitoj ir gyvenimo bude. Aliejai tik gali nepakankamai padeti kovoti su skysciu trukumu butent odoje, ko pasekme - dar didesnis odos issausejimas.

Lauksim rezultatu thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexy: 13 balandžio 2007 - 09:20
As rasiau,kad kavute piktnaudziauju,bet...pas kosmetologe vaikstau nuo 18 metu,man dabar - 29,tai jei 11 metu nebuvo dehidratacijos,o atsirado dabar,o kavutes geriu nemazai,bet KAIP VISADA DAUG,nes turiu begaliniai zema spaudima,be jos is lovos nepakilciau,tai kur slypi bedos?Negana to vartoju vitaminus,valgau KASDIEN po dideliausia dubeni salotu su alyvuogiu aliejum ir visaip kaip save myliu.
P.S. mano meile aliejukam neisbleso,as juos vartosiu,bet laikydamasi profesionales priesaku.
Atsakyti