Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(onLy @ 2007 05 29, 21:06)
o man aliejai kaip tik labai issausino veida ypac tas kvieciu zelmenu

tas kviečių želmenų ir man išsausino, kai jį vieną naudojau. dabar tepuosi kas antrą dieną ir naudoju pakaitom tai vieną al. tai kitą..
Atsakyti
o migdolu aliejukas tinka sausai odai?? g.gif
Atsakyti
Tinka,tik tepti reikia ant dregnos odos.
Atsakyti
aciuks.gif už atsakyma.Kada geriau tepti,ryte, ar vakare?? Labai blizgės veidukas,kaip eiti į miestą? ax.gif
Atsakyti
priklauso nuo odos,siaip knygose rekomenduoja vakare,pries miega,ypac su eteriniu alieju misiniais.
Atsakyti
Gal kas naudojat MIROS eterinį aliejuką? Girdėjau, kad labai padeda naikinti spuogus. O apie jį radau labai mažai: "Miros eterinis aliejus turi antiseptinių ir imuninę sistemą stimuliuojančių savybių, ramina skausmus, mažina nervinę įtampą. Senovės Egipte mira buvo naudojama religinėms apeigoms, mumifikavimui, gydymui, kosmetikai".
Atsakyti
QUOTE(tutti @ 2007 04 30, 19:24)
Naudoju sviestamedžio aliejų iš NB, kelis kart per savaitę, tepu vakarais. Tik jis toks kietokas, kaip sviestas, prieš tepant reikia pašildyti rankoj kad ištirptų. O šiaip neblogas dalykas, ypač žiemą, kai oda pradeda sausėti ir šerpetoti nuo šalčio, šitas sviestukas labai atgaivindavo odą  smile.gif man rodos jis toks neutralus, neerzina odos  4u.gif ir nebrangus, verta nusipirkti  mirksiukas.gif

Bet skaičiau, kad sviestmedžio aliejus kemša poras. Nepastebėjai tokio dalyko?

QUOTE(efyra @ 2007 05 20, 13:27)
linų sėmenų yra maximose ir turbūt kitose parduotuvėse maisto skyriuj, nu bet ir aš vos vieną šaukštelį išgeriau ir feeeee schmoll.gif  skonis tikrai šlykštus, lauksiu kol sesuo moliūgų sėklų parveš iš klaipėdos, kiek skaičiau tas pats efektas, o skonis geresnis biggrin.gif

QUOTE(Rama* @ 2007 05 21, 11:00)
tiesa, šian nusipirkau moliūgų sėklų aliejų, tai galiu pasakyt, kad skonis 100kart geresnis, netgi man skanus. o spalva aliejaus tamsiai žalia, kai ant šaukšto užpyliau iš pradžių išsigandau biggrin.gif


Kaip sekasi geriančioms moliūgų sėklų aliejų?
Bandžiau jį pagert, gal kokį mėnesį. Bet užmečiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 07 24, 17:31)
Bet skaičiau, kad sviestmedžio aliejus kemša poras. Nepastebėjai tokio dalyko?

Aš tepu sviestmedžio aliejų, odytė tokia lygi ir švelni pasidaro wub.gif Bet kaskart tepti gal netiktų, priklausomai nuo odos tipo g.gif Turbūt geriau pakaitalioti su kitokiu (aš keičiu migdolų aliejuku) thumbup.gif
Atsakyti
merginos patarkite, buvau Klaipedoje parduotuvėje Aliejai ir..
prisipirkau alieju:
kanapiu
kokosu
abrikosu kauliuku;
vynuogiu kauliuku;
ar dabar tureciau juos laikyti butinai saldytuve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 07 24, 21:13)
merginos patarkite, buvau Klaipedoje parduotuvėje Aliejai ir..
prisipirkau alieju:
kanapiu
kokosu
abrikosu kauliuku;
vynuogiu kauliuku;
ar dabar tureciau juos laikyti butinai saldytuve? g.gif

Pradarytus laikau šaldytuve.
Nepradarytus - virtuvės spintelėje, toliausiai nuo saulės spindulių ir viryklės.

Nežinau, gal negerai darau... blush2.gif

Šiaip reikia tų pardavėjų paklausti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 24 liepos 2007 - 20:44
Na niekaip man nedaeina, koks skirtumas tarp Eterinio aliejaus ir Augalinio? blush2.gif
Siandien nusipirkau arbatmedzio eterini aliejuka is Aromatikos, noriu naudoti si juodu moliu. Ar galima?
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 08 10, 21:39)
Na niekaip man nedaeina, koks skirtumas tarp Eterinio aliejaus ir Augalinio?  blush2.gif
Siandien nusipirkau arbatmedzio eterini aliejuka is Aromatikos, noriu naudoti si juodu moliu. Ar galima?


eteriniai aliejai yra kaip ir koncentratai, t.y. ju vienu naudoti negalima(isimtis arbatmedis ir dar keli), juos butina skiesti, nes gali "nudeginti" oda-tam ir naudojami augaliniai aliejai -tokie kaip simondsiju, alyvuogiu, migdolu ir pan.
gal kas paaiskintu aiskiau ax.gif
del molio -tai pasidaryk nedideli kieki ir pabandyk ant odos-zinosi ar nesukelia kokios nors nepageidaujamos reakcijos
Atsakyti