Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Aš skaičiau ne vienoje knygoje ir internetiniame puslapyje. Tai buvo seniai ir dabar tiksliai nepasakysiu kur.
Aš jau seniau apie tai rašiau šitoje temoje tik nežinau kelintoje.
Jūsų informacija teisinga išskyrus, kad aliejus formuoja gerą bazę šampūnams ir t.t. (bent jau aš suprantu bazę kaip mišinio pagrindą, kurio eina daugiau kaip 50 %).

Pas jus čia neparašyta, kad jojobą galima naudoti vieną.]

P.S.
Čia ištrauka apie jojoba aliejų tiems, kas skaito rusiškai:

Методики применения:
В качестве добавки - 10%. В чистом виде пользоваться с осторожностью. На небольшие участки кожи можно наносить чистое масло. Проникновение в кожу происходит, в основном, через поры и волосяные фолликулы.
Благодаря большой скорости проникновения, масло жожоба не закупоривает поры и фолликулы, они остаются открытыми и поддерживают свойственные им функции.
Но при воздействии на большие поверхности рекомендуется использовать 10% раствор. Это очень дорогое несущее масло. Его можно усилить эфирными маслами, и тогда оно заменит любой дорогой крем. Благодаря тому, что масло не имеет запаха, его можно смешивать с любым эфирным маслом без потери аромата.

Добавляется в количестве от 1-5% к другим растительным маслам для обогащения косметических средств (10-15% масла жожоба в кремы, лосьоны и 5-10% - в шампуни и бальзамы), а также в качестве основы для растворения эфирных масел для массажа, масок, аппликаций, смазываний.
Масло жожоба можно использовать без опаски в большинстве препаратов для волос в пределах концентрации от 0.5 до 3%.

Масло для ухода за кожей: масло используется в смеси (1:1) с растительными маслами (авокадо, миндальное и другие косточковые масла) или в качестве основы для растворения эфирных масел. Масло жожоба после нанесения на кожу не оставляет жирного блеска, но при этом образует на поверхности кожи тонкую, невидимую пленку, предохраняющую ее от неблагоприятного воздействия окружающей среды.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babouziuke: 09 lapkričio 2007 - 13:06
QUOTE(babouziuke @ 2007 11 09, 12:55)
Aš skaičiau ne vienoje knygoje ir internetiniame puslapyje. Tai buvo seniai ir dabar tiksliai nepasakysiu kur.
Aš jau seniau apie tai rašiau šitoje temoje tik nežinau kelintoje.
Jūsų informacija teisinga išskyrus, kad aliejus formuoja gerą bazę šampūnams ir t.t. (bent jau aš suprantu bazę kaip mišinio pagrindą, kurio eina daugiau kaip 50 %).

Pas jus čia neparašyta, kad jojobą galima naudoti vieną.]

P.S.
Čia ištrauka apie jojoba aliejų  tiems, kas skaito rusiškai:

Методики применения:
В качестве добавки - 10%. В чистом виде пользоваться с осторожностью. На небольшие участки кожи можно наносить чистое масло. Проникновение в кожу происходит, в основном, через поры и волосяные фолликулы.
Благодаря большой скорости проникновения, масло жожоба не закупоривает поры и фолликулы, они остаются открытыми и поддерживают свойственные им функции.
Но при воздействии на большие поверхности рекомендуется использовать 10% раствор. Это очень дорогое несущее масло. Его можно усилить эфирными маслами, и тогда оно заменит любой дорогой крем. Благодаря тому, что масло не имеет запаха, его можно смешивать с любым эфирным маслом без потери аромата.

Добавляется в количестве от 1-5% к другим растительным маслам для обогащения косметических средств (10-15% масла жожоба в кремы, лосьоны и 5-10% - в шампуни и бальзамы), а также в качестве основы для растворения эфирных масел для массажа, масок, аппликаций, смазываний.
Масло жожоба можно использовать без опаски в большинстве препаратов для волос в пределах концентрации от 0.5 до 3%.

Масло для ухода за кожей: масло используется в смеси (1:1) с растительными маслами (авокадо, миндальное и другие косточковые масла) или в качестве основы для растворения эфирных масел. Масло жожоба после нанесения на кожу не оставляет жирного блеска, но при этом образует на поверхности кожи тонкую, невидимую пленку, предохраняющую ее от неблагоприятного воздействия окружающей среды.


Angliškuose tinklalapiuose, kiek info esu ieškojus, niekad nieko nepanašaus nesu radus, forumuose dažnai minima, kad naudoja veidui ir daug kam padėjo nuo spuogų... O lietuviškai, kad pailgina kitų aliejų galiojimo laika, jei 10-20 % įpili... Įdomiai...
Rusiškai tai nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 11, 12:57)


beje, gal kad bande kosmetini avokadu alieju?


as naudoju. veidukui man jis siek tiek per riebus, o kunui thumbup.gif sumaisau su kuno losjonu ir tepu. labai poto minksta, svelni odele lieka. dar naudoju ji po depiliacijos. Tik kvapas man jo nelabai schmoll.gif primena saulegrazu alieju biggrin.gif
Dabar mano ranku oda nuo blogo oro labai sausa pasidare, serpetoja tai bandziau taip pat teptis avokadu aliejuku, bet jau 3 diena, kaip tepliojuos ir nelabai padeda...
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 11, 20:26)
as naudoju. veidukui man jis siek tiek per riebus, o kunui  thumbup.gif  sumaisau su kuno losjonu ir tepu. labai poto minksta, svelni odele lieka. dar naudoju ji po depiliacijos. Tik kvapas man jo nelabai schmoll.gif  primena saulegrazu alieju  biggrin.gif
Dabar mano ranku oda nuo blogo oro labai sausa pasidare, serpetoja tai bandziau taip pat teptis avokadu aliejuku, bet jau 3 diena, kaip tepliojuos ir nelabai padeda...


mane suintrigavo tai, jog avokadu aliejus letina plaukeliu ataugima.
nezinau ka rankoms ir pedoms geriausia butu is alieju. galvoju apie sviestmedzio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 11, 12:57)
beje, gal kad bande kosmetini avokadu alieju?

man avokado aliejukas labai padejo kai oda buvo pradejus serpetoti, jau po keliu dienu viskas susitvarke, odele grazi ir svelni rolleyes.gif


QUOTE(Kelsey @ 2007 11 11, 18:26)
Dabar mano ranku oda nuo blogo oro labai sausa pasidare, serpetoja tai bandziau taip pat teptis avokadu aliejuku, bet jau 3 diena, kaip tepliojuos ir nelabai padeda...

man tai rankom labiausiai patinka is Kosmados pirktas kokosu aliejus su tiara (ar kazkas panasaus)-jis skirtas plaukams ir kunui -tai tinka man ir plaukams ir rankoms wub.gif . arba, jei turi migdolu aliejaus ir citrinu eterinio -tai pasidaryk misinuka -mano rankytems taip pat patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 11, 19:45)
mane suintrigavo tai, jog avokadu aliejus letina plaukeliu ataugima.
nezinau ka rankoms ir pedoms geriausia butu is alieju. galvoju apie sviestmedzio ax.gif

jei tavo oda sausa, tai manau sviestmedzio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 11, 19:26)
as naudoju. veidukui man jis siek tiek per riebus, o kunui  thumbup.gif  sumaisau su kuno losjonu ir tepu. labai poto minksta, svelni odele lieka. dar naudoju ji po depiliacijos. Tik kvapas man jo nelabai schmoll.gif  primena saulegrazu alieju  biggrin.gif
Dabar mano ranku oda nuo blogo oro labai sausa pasidare, serpetoja tai bandziau taip pat teptis avokadu aliejuku, bet jau 3 diena, kaip tepliojuos ir nelabai padeda...

Pasakykite, o kur perkate tuos aliejus?
as nusipirkau kvieciu gemalu alieju, raso naudojama farmaceptikoje ir kosmetikoje, tai pasitepu veida, gal ir gerai. Bet kur kitus aliejus perkat: pvz.: jojobos, avokado ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda36: 11 lapkričio 2007 - 22:46
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 12, 00:45)
Pasakykite, o kur perkate tuos aliejus?
as nusipirkau kvieciu gemalu alieju, raso naudojama farmaceptikoje ir kosmetikoje, tai pasitepu veida, gal ir gerai. Bet kur kitus aliejus perkat:  pvz.: jojobos, avokado ?

viskas is naujosios barmunes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 12, 00:37)
jei tavo oda sausa, tai manau sviestmedzio  mirksiukas.gif

rankos man nuo plovimo su muilu issauseja, ypac delnai, ir odeles aplink nagus paserpetoja. pirksiu dar sviestmedzio tikrai.

idomu kaip gersis. nors vis tiek nakciai tepsiu ji.
beje o ji su pirstu pasikabinti is to indelio ar kaip? nes jis juk kietas g.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 11, 23:11)
beje o ji su pirstu pasikabinti is to indelio ar kaip? nes jis juk kietas g.gif

as tai su mentele (turiu nuo ledu nerods blush2.gif ) pakabinu kiek reikia
Atsakyti
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 11, 22:45)
Pasakykite, o kur perkate tuos aliejus?
as nusipirkau kvieciu gemalu alieju, raso naudojama farmaceptikoje ir kosmetikoje, tai pasitepu veida, gal ir gerai. Bet kur kitus aliejus perkat:  pvz.: jojobos, avokado ?

dar gali ju isigyti vaistinej. as avokadu pirkau vaistinej mirksiukas.gif

dabar galvoju kuri pirkti veidukui: migdoku ar abrikosu kauliuku? oda misri, jautri, vietomis sausa.
kuri labiau rekomenduotumet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 12, 21:12)
dabar galvoju kuri pirkti veidukui: migdoku ar abrikosu kauliuku? oda misri, jautri, vietomis sausa.
kuri labiau rekomenduotumet? smile.gif

Migdolu aliejus tinka sausos, normalios, jautrios, lengvai pazeidziamos odos prieziurai. suteikia odai aksomini blizgesi ir grazia vienoda spalva. Taip pat stabdo poru pletimasi. Tinka paakiu rauklems lyginti. Abrikosu aliejus rekomenduojamas jautriai, problemiskai, misriai odai. Jis lygina rauksleles, stangrina oda, suteikia sveikia isvaizda. Abrikosu alieju puikiai tinka maisyti su migdolu aliejumi (santykiu 1:1) 4u.gif
Atsakyti
o koks aliejukas paakiams gerai? 4u.gif
Atsakyti