Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aliejai aliejukai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
rytorasa
Sveikos... 4u.gif

Gal naudojote šį aliejų veidui? Kokie atsiliepimai?

user posted image
rytorasa
QUOTE(saulyte111 @ 2008 12 28, 20:53)
man tai patinka smile.gif
*

ačiū.. 4u.gif bet gal plačiau galėtum aprašyt.. Kokia Tavo oda, ar seniai naudoji, ar dar papildomai kažką tepi?
Palomina
QUOTE(avietia @ 2008 12 20, 18:25)
koks aliejukas geriau paakiu sriciai?  smile.gif  ka galit rekomenduoti? kiek girdejau avokadu alieju labai gerai nuo visokiu suglebimu, issausejimu ir pan  mirksiukas.gif
*

migdolu tinka paakiams.. as naudojau, tai patiko smile.gif

QUOTE(Avetra @ 2008 12 20, 20:18)
jungiuos prie jusu. Esu aliejuku veidui ir plaukam myletoja. Kazkada naudojau migdolu alieju is Egipto, pasigavau alergija. bet paaiskejo, kad buteliukas buvo pasenes...  smile.gif) Veliau su baime pradejau naudot alyvuogiu alieju, nes skaiciau, jog gerai drekina ir maitina. Po pirmo efekto rezultatas buvo liuks bigsmile.gif pastebejau, kad ir alergija neatsirado vel ir spuogu taip pat neatsirasdavo. Veliau isbandziau linu seklu aliejuka ir tepu iki siol. I savaite po 3-4 kartus tepuosi aliejukais. Kartais vietoj naktinio kremo...Oda labai atsigavus ir isgrazejus mirksiukas.gif Turiu dar ir kokosu alieju, bet kazkaip nemeginau jo tepti, nes nezinau koks pasireiks poveikis. Siaip esu skaiciusi, jog kokosu aliejus kemsa poras (nors alyvuogiu ir linu seklu aliejai man ju nekemsa) smile.gif Todel, gal yra bandziusiu? Kaip matau paakius kokosu aliejumi galima tepti?
*

as dabar naudoju kokosu alieju veidui (is Kvapu namu aliejus).. tai man tinka siuo metu..

QUOTE(prieblanda @ 2008 12 20, 21:04)
poras gali kimšti tie aliejai, kurie yra kietos konsistencijos  ax.gif
*

o kodel butent kietos? zinau, gal ir durnas klausimas blush2.gif biggrin.gif bet gi pvz lydosi prie kokiu 25 laipsiu silumos tie aliejai.. o zmogaus temperatura tai buna na 36,6 tarkim biggrin.gif tai jis ir nesukietes gi.. nes zmogaus didesne temperatura..

QUOTE(Avetra @ 2008 12 21, 21:47)
neparasyta ar rafinutoas ar ne...tik tiek, kad naturalus.
*

o kvapas yra ar ne?
Papildyta:
QUOTE(Avetra @ 2008 12 22, 22:51)
nusipirkau sviestmedzio aliejaus ir alieju misinuko  sausai odai is kvapu namu wub.gif
*

ir kaip? ax.gif
IiIy
Sviestmedzio patiko labai, bet lipnus ant veido uztepus, o sausai odai to misinuko tik kelis kart naudojau, bet irgi patiko. Visgi naudosiu sviestmedi labiau rankom arba kaip naktini krema, nes kasdienai riebokas man ir lipnus palieka ilga laika. O ta misinuka sausai odai irgi vietoj naktinio naudosiu.

O tas kokosu aliejus kazkokio stipraus neturi kvapo (kvapas "bekvapis" biggrin.gif), bet sioks toks silpnas vos juntamas atsildzius yra. Bet jei nerafinuotas turetu kvepeti kokosais, tai manau maniskis rafinuotas smile.gif
Palomina
QUOTE(Avetra @ 2008 12 30, 15:02)
Sviestmedzio patiko labai, bet lipnus ant veido uztepus, o sausai odai to misinuko tik kelis kart naudojau, bet irgi patiko. Visgi naudosiu sviestmedi labiau rankom arba kaip naktini krema, nes kasdienai riebokas man ir lipnus palieka ilga laika. O ta misinuka sausai odai irgi vietoj naktinio naudosiu.

O tas kokosu aliejus kazkokio stipraus neturi kvapo (kvapas "bekvapis" biggrin.gif), bet sioks toks silpnas vos juntamas atsildzius yra. Bet jei nerafinuotas turetu kvepeti kokosais, tai manau maniskis rafinuotas  smile.gif
*

aha tavo kokosu aliejus rafinuotas..

o kodel bijai naudot sausos odos alieju misinuka ir diena? va kaip daryk - kai nuprausi veida, nuvalyk ranksluosciu ir tada apipursk veida hidrolatu (na arba toniku sudrekink) ir tada ant dregno veido tepk aliejuka.. pabuk kelias minutes su juos ir po to likucius sugerk servetele.. mano oda i riebuma, as taip darau ir jokiu problemu su blizgesiu neturiu kazkaip..

o sviestmedzio aliejus tai man koju kulnams patiko, ir suejo kalediniu dovanu gamybai biggrin.gif dariau su juo ranku balzama ir lupu balzamus thumbup.gif
l'eau
aš naudoju tik arbatmedžio - puikus dalykas thumbup.gif
bet sudomino ir kokosų - kažin koks geriausias, kokios maždaug kainos?
Palomina
QUOTE(l'eau @ 2008 12 30, 21:56)
aš naudoju tik arbatmedžio - puikus dalykas thumbup.gif
bet sudomino ir kokosų - kažin koks geriausias, kokios maždaug kainos?
*

arbatmedzio eterini aliejuka ir as turejau, dabar vietoj jo turiu levandinu eterini.. panasi paskirtis - tinka dezinfekuot ir t.t.
o kokosu alieju as perku Kvapu namuose, perku po 60 ml tai kainuoja 29 lt, yra ir didesniais indeliais (atrodo po 120 ml) kaina ~55 lt lygtai g.gif na didesnis labiau apsimoka.. kokybe tikrai thumbup.gif
kunigunda78
QUOTE(Palomina @ 2008 12 30, 21:14)
arbatmedzio eterini aliejuka ir as turejau, dabar vietoj jo turiu levandinu eterini.. panasi paskirtis - tinka dezinfekuot ir t.t.
o kokosu alieju as perku Kvapu namuose, perku po 60 ml tai kainuoja 29 lt, yra ir didesniais indeliais (atrodo po 120 ml) kaina ~55 lt lygtai  g.gif  na didesnis labiau apsimoka.. kokybe tikrai  thumbup.gif
*

o as arbatmedi pakeiciau rozalina EA, nes poveikis kaip ir arbatmedzio tik kvapas nepalyginamai malonesnis biggrin.gif
uz 120ml kokosu mokejau 48 lt ax.gif -sparciai jis naudojasi lotuliukas.gif
neret
yra kokosu aliejaus ,bet daug pigiau, na jis ne eterinis-nekvepia taip, bet ir nerafinuotas. as perku aliejus ir specialiu aliejaus parduotuviu, o riebiai odai geriausias kvieciu gemalu smile.gif toks mazai riebus ir puikiai susigeria i oda smile.gif o avokadu alieju naudoju atskiesta su nenuplaunamu plauku kondicionieriu ant plauku, tai blizga nerealiai biggrin.gif ax.gif
Palomina
QUOTE(neret @ 2009 01 03, 16:16)
yra kokosu aliejaus ,bet daug pigiau, na jis ne eterinis-nekvepia taip, bet ir nerafinuotas.  as perku aliejus ir specialiu aliejaus parduotuviu,  o riebiai odai geriausias kvieciu gemalu smile.gif toks mazai riebus ir puikiai susigeria i oda smile.gif o avokadu alieju naudoju atskiesta su nenuplaunamu plauku kondicionieriu ant plauku, tai blizga nerealiai biggrin.gif  ax.gif
*

na kokosu aliejaus eterinio ir nebuna.. o jei aliejus nekvepia (jei jis turetu kvepet), tai pozymis, kad aliejus rafinuotas..
mažulė
kokį aliejų naudojat sausai, jautriai odai, nes aš naudojau nakvišų aliejų man neptiko, pradėjo mesti spuogais g.gif
kunigunda78
QUOTE(mažulė @ 2009 01 03, 19:50)
kokį aliejų naudojat sausai, jautriai odai, nes aš naudojau nakvišų aliejų man neptiko, pradėjo mesti spuogais  g.gif
*

is mano bandytu -migdolu ir erzketuogiu nerafinuoti aliejai, dar tamanu, bet ji butina maisyti su kokiu lengvesniu aliejum, nes jis labai tirstas, dar roziu EA labai gerai i tokius aliejus
agnytyte
sveikos aliejuku myletojos mirksiukas.gif , gal galit patarti koks aliejukas tiktu riebiai veido odai, kur kyla spuogeliai, inkstirai ir t.t. doh.gif verysad.gif nes neisivaizduoju koki galima butu naudoti, na apart arbetmedziu ant spuogeliu. aciu labai
Palomina
QUOTE(agnytyte @ 2009 01 05, 00:00)
sveikos aliejuku myletojos mirksiukas.gif , gal galit patarti koks aliejukas tiktu riebiai veido odai, kur kyla spuogeliai, inkstirai ir t.t.  doh.gif  verysad.gif nes neisivaizduoju koki galima butu naudoti, na apart arbetmedziu ant spuogeliu. aciu labai
*

o tau reikia tik padezinfekavimui? tai dar levandu eterinis tinka, dar Kunigunda rase, kad rozalinos eterinis panasaus poveikio i arbatmedzio, tik kvapas geresnis smile.gif
seip daug visokiu alieju tinka riebiai odai, tik parasyk ka nori, kad tau tas aliejus darytu mirksiukas.gif
šviesuolė
QUOTE(Palomina @ 2009 01 05, 01:15)
o tau reikia tik padezinfekavimui? tai dar levandu eterinis tinka, dar Kunigunda rase, kad rozalinos eterinis panasaus poveikio i arbatmedzio, tik kvapas geresnis  smile.gif
seip daug visokiu alieju tinka riebiai odai, tik parasyk ka nori, kad tau tas aliejus darytu  mirksiukas.gif
*

Aš dabar per šventes pabandžiau kedro eterinį aliejų. Reikia kaip ir visus 2-3 lašus į 20 g paprasto aliejaus. Man labai tiko. Ir dar galima į kokią stiklinę vandens 3 lašus, pamaišyt, kiek ten pasimaišo, sumirkyt drobinį skudurėlį ir uždėt ant veido kompresą. Palaikyt kokia 10-15 min. Fantastiškai veikia, iš karto pamatysi efektą.
Tinka spuoguotai ir inkštiruotai odai. (Beje, mano spuogų arbatmedis neveikia).
agnytyte
teisybe pasakius net nezinau ka man su jais daryti, kaip suprantu dauguma jusu tepate ant veido vietoj kremo, ar maisote su dar kazkuo, tiesiog noretusi tokio, kad galima butu tepti gryna ar maisyta ant veido, ne tik ant spuogu, bet kad nekimstu poru ir neriebaluotu veido, na zodziu kad nepagadintu ir taip nesuperines odos 4u.gif
agnuta
QUOTE(agnytyte @ 2009 01 05, 14:49)
teisybe pasakius net nezinau ka man su jais daryti, kaip suprantu dauguma jusu tepate ant veido vietoj kremo, ar maisote su dar kazkuo, tiesiog noretusi tokio, kad galima butu tepti gryna ar maisyta ant veido, ne tik ant spuogu, bet kad nekimstu poru ir neriebaluotu veido, na zodziu kad nepagadintu ir taip nesuperines odos 4u.gif

as naudoju alieju misini is kvapu namu (tas misinys is lazdynų riešutų, dygminų, ir saulėgrąžų alieju). man sunormalizavo riebalavimasi ir pastebejau, kad valosi oda ax.gif dabar beje i ji isilasinau ir eteriniu alieju.
šviesuolė
Aš ir tepu ant viso veido. Pasiimi bazinį aliejų (abrikosų, sulėgrąžų ar dar kokį nors), į jį įlašini vienos ar kelių rūšių eterinį aliejų. Pvz. kedro, kad švari oda, citrinos, levandų ir kt.. Bet pirma įsilašink vienos rūšies eterinį, jei veido odai tinka, tada papildyk dar kito. Eterinių aliejų aprašymuose būna parašyta, nuo kokių odos problemų jie padeda ir netgi su kuo tarpusavyje dera.
IiIy
QUOTE(mažulė @ 2009 01 03, 20:50)
kokį aliejų naudojat sausai, jautriai odai, nes aš naudojau nakvišų aliejų man neptiko, pradėjo mesti spuogais  g.gif
*

As jautriai odai naudoju misinuka sausai odai ir sviestmedzio alieju (dar hidrolata roziu). Dabar veido oda beveik nepriekaistinga. Nors aliejukus tepu tik nakciai. pabandykit siuos kur parasiau, nemanau, kad blogiau bus mirksiukas.gif
mažulė
QUOTE(Avetra @ 2009 01 06, 16:06)
As jautriai odai naudoju misinuka sausai odai ir sviestmedzio alieju (dar hidrolata roziu). Dabar veido oda beveik nepriekaistinga. Nors aliejukus tepu tik nakciai. pabandykit siuos kur parasiau, nemanau, kad blogiau bus mirksiukas.gif
*

kas čia per mišinukas? ax.gif
IiIy
QUOTE(mažulė @ 2009 01 06, 15:31)
kas čia per mišinukas? ax.gif
*

Misinukas sausai odai (sudetis: abrikosu, medetku, makadamiju, dygminu, nakvisu aliejai) smile.gif Kvapu Namuose yra
pokahonta
merginos,isigijau kvieciu aliejuka ir abrikosu kauliuku aliejuka ,dabar galvoju,kaip tinkamiausiai panaudot-kunui,plaukam,tai cia aisku,o vat veidui g.gif skaiciau,kad kai kurios su abrokosu valo makiaza,o mane domina siu aliejuku naudojimas kaip "KREMO"/KAUKES.Mano oda misri (sausa/normali). Kokiu santykiu maisyt siuos aliejukus jei tept ant veido kaip kremuka?kaip suprantu,kad nenusausintu odos,reikia pakaitom naudot krema,o kartu negalima? rolleyes.gif

ir del KAUKIU-gal kokiu receptu turit (kad panaudociau KVIECIU IR ABRIKOSU aliejukus)

ACIUUUU 4u.gif
lotta23
taip, galima naudoti kartu su kremu, tik geriau rinktis kuo naturalesni ir kuo maziau ingredientu (tuo maziau chemikalu, tuo didesnis aliejaus poveikis) turinti krema.
Patepi/imasazuoji kelis laselius aliejaus i oda ir tada patepi lengvai kremu. Kremas tada alieju 'istumia' i giluminius odos sluoskius, kas prisotina ir maitina oda puikiai!

P.S. dar galetum kelis lasus kokio tau tinkancio eterinio aliejaus ilasinti. Butu dar didesnis poveikis.

pokahonta
QUOTE(lotta23 @ 2009 01 06, 17:47)
taip, galima naudoti kartu su kremu, tik geriau rinktis kuo naturalesni ir kuo maziau ingredientu (tuo maziau chemikalu, tuo didesnis aliejaus poveikis) turinti krema.
Patepi/imasazuoji kelis laselius aliejaus  i oda ir tada patepi lengvai kremu. Kremas tada alieju 'istumia' i giluminius odos sluoskius, kas prisotina ir maitina oda puikiai!

P.S. dar galetum kelis lasus kokio tau tinkancio eterinio aliejaus ilasinti. Butu dar didesnis poveikis.
*

aciu labai bigsmile.gif kazkaip prazioplinus buvau,maniau eteriniu alieju negalima naudot ant veido blush2.gif o nebus perdaug jei sumaisysiu du bazinius ir koki eterini? rolleyes.gif
o kaip del kaukiu?
lotta23
QUOTE(pokahonta @ 2009 01 06, 16:51)
aciu labai  bigsmile.gif kazkaip prazioplinus buvau,maniau eteriniu alieju negalima naudot  ant veido blush2.gif o nebus perdaug jei sumaisysiu du bazinius ir koki eterini?  rolleyes.gif
o kaip del kaukiu?
*

Gali net tris eternius maisyti, kurie tarkim panasias paskirtis turi (synergetinis misinys, kad gautusi) ir net iki 3 baziniu. Bet tavo du minetieji, gana stiprios(sunkios) konsistenijos, tai mazom dalim ju reiketu. geriau su kokiu vynuogiu seklu ar saldziuju migdolu aliejum praskiesti pradzioj, nes bus per sunku ant veido. per riebu.
O eterinis aliejus naudojamas 4 lasai i 10ml bazes. tik nepadaukink!

O kokia tavo oda?

As apie kaukes nelabai zinau. Na tarkim sia minute nezinau, gal ka veliau rasiu kur.

4u.gif
pokahonta
QUOTE(lotta23 @ 2009 01 06, 18:17)
Gali net tris eternius maisyti, kurie tarkim panasias paskirtis turi (synergetinis misinys, kad gautusi) ir net iki 3 baziniu. Bet tavo du minetieji, gana stiprios(sunkios) konsistenijos, tai mazom dalim ju reiketu. geriau su kokiu vynuogiu seklu ar saldziuju migdolu aliejum praskiesti pradzioj, nes bus per sunku ant veido. per riebu.
O eterinis aliejus naudojamas 4 lasai i 10ml bazes. tik nepadaukink!

O kokia tavo oda?

As apie kaukes nelabai zinau. Na tarkim sia minute nezinau, gal ka veliau rasiu kur.

4u.gif
*

aciu labai uz patarimus thumbup.gif dar kai pirkau galvojau kuri imt abrikosu ar vynuogiu kauliuku gal geriau vynuogiu buciau paemus blush2.gif bet sunaudosiu ir abrikosu 4u.gif
mano oda misri - bet tas misrumas netipinis,kaip sake kosmetologe-pas mane sausa/normali kombinuota ax.gif
Palomina
QUOTE(pokahonta @ 2009 01 06, 17:30)
aciu labai uz patarimus  thumbup.gif dar kai pirkau galvojau kuri imt abrikosu ar vynuogiu kauliuku gal geriau vynuogiu buciau paemus blush2.gif bet sunaudosiu ir abrikosu  4u.gif
mano oda misri - bet tas misrumas netipinis,kaip sake kosmetologe-pas mane sausa/normali kombinuota  ax.gif
*

abrikosu kauliuku aliejus tinka net riebiai odai.. knygoj (Aromaterapijos paslaptys) raso, kad nepalieka riebumo jausmo..
o va kvieciu aliejus - sausai odai
Maserati
Ar atsiras bandziusiu hauchkos aliejuka riebiai odai?parasyta,kad isvalo oda ir pan. Kaip ten realiai?smile.gif 4u.gif
agnuta
QUOTE(Maserati @ 2009 01 08, 17:58)
Ar atsiras bandziusiu hauchkos aliejuka riebiai odai?parasyta,kad isvalo oda ir pan. Kaip ten realiai?smile.gif 4u.gif

pabandyk pasiskaityt dr. hauschka temelej. ten tikrai buvo atsiliepimu apie sita aliejuka.
Eve-line
o galima pasitiketi Naujosios Barmunes aliejukais? Ar galima tepti veiduka? ar visgi geriau is Kvapu Namu pirkti? g.gif
Palomina
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 09, 23:11)
o galima pasitiketi Naujosios Barmunes aliejukais? Ar galima tepti veiduka? ar visgi geriau is Kvapu Namu pirkti?  g.gif
*

as tai naudoju tik Kvapu namu aliejus i kitu firmu net ir nebesidairau..nes KN alieju kokybe thumbup.gif
Eve-line
QUOTE(Palomina @ 2009 01 10, 12:18)
as tai naudoju tik Kvapu namu aliejus i kitu firmu net ir nebesidairau..nes KN alieju kokybe  thumbup.gif
*

kazkaip as abejoju NB kokybe, reikes uzeiti i KN. dar niekad nebuvau...
O i aliejus galima imaisyti Vit? pvz Vit E arba A. Ir tepti veiduka?
Palomina
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 10, 13:29)
kazkaip as abejoju NB kokybe, reikes uzeiti i KN. dar niekad nebuvau...
O i aliejus galima imaisyti Vit? pvz Vit E arba A. Ir tepti veiduka?
*

galima (E tai tikrai).. tik nezinau kokiais kiekiais blush2.gif
Eve-line
Pasakykite, kaip naudoti sviestmedzio alieju. Nupirkau siandien is NB, bet jis per kietas, byra kai paimu nagu. Pas jus irgi toks pat? Man tai keista, kad jis nesilydo... Jus ji tiesiog paimat ir imasazuojat i oda?

Baigiasi tema, gal atsakysite man naujoje temoje, arba AZ. Buciau labai dekinga 4u.gif labai labai prasau....
agnuta
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 15, 01:10)
Pasakykite, kaip naudoti sviestmedzio alieju. Nupirkau siandien is NB, bet jis per kietas, byra kai paimu nagu. Pas jus irgi toks pat? Man tai keista, kad jis nesilydo... Jus ji tiesiog paimat ir imasazuojat i oda?

Baigiasi tema, gal atsakysite man naujoje temoje, arba AZ. Buciau labai dekinga  4u.gif labai labai prasau....

as turiu sviestmedzio alieju is KN. sis taip pat kietas, bet prie kuno temperaturos (tepant ant odos) jis issilydo.
Eve-line
sena tema cia

user posted image

plepam toliau 4u.gif
rytorasa
Šiandien išbandžiau sviestmedžio aliejų iš KN. Sakyčiau labiau sviestas nei aliejus... hihihi.gif Kvapas toks įdomus, bet nėra bjaurus. Senesnėje temoje kažkas minėjo, kad jis trupa. To nepasakyčiau. Sušilęs ant kūno jis lydosi ir susigeria į odą.
Eve-line
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 16, 20:14)
Šiandien išbandžiau sviestmedžio aliejų iš KN.  Sakyčiau labiau sviestas nei aliejus...  hihihi.gif  Kvapas toks įdomus, bet nėra bjaurus. Senesnėje temoje kažkas minėjo, kad jis trupa. To nepasakyčiau. Sušilęs ant kūno jis lydosi ir susigeria į odą.
*

na as pirkau is NB, tai net nezinau, nei jis lydosi normaliai, nei isigeria. Masazuoju veida juo ir jis taaaip sunkiai lydosi, nea, daugiau nepirksiu jo schmoll.gif kai paimu nagu tai trupa visas... g.gif kazkokia nesamone. pabandysiu koki kita skysta alieju.
rytorasa
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 16, 22:20)
na as pirkau is NB, tai net nezinau, nei jis lydosi normaliai, nei isigeria. Masazuoju veida juo ir jis taaaip sunkiai lydosi, nea, daugiau nepirksiu jo  schmoll.gif kai paimu nagu tai trupa visas...  g.gif kazkokia nesamone. pabandysiu koki kita skysta alieju.
*

man atrodo, kad jis labiau tinka sausai kūno odai ne veido srityje- rankoms, blauzdoms, alkūnėms. Žodžiu, sausai, šerpetojančiai odai. Veidui jis per riebus.

Pabandyk aliejų mišinius veidui, o tą sviestmedžio aliejų pasilik kūno priežiūrai.
Eve-line
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 16, 22:18)
man atrodo, kad jis labiau tinka sausai kūno odai ne veido srityje- rankoms, blauzdoms, alkūnėms. Žodžiu, sausai, šerpetojančiai odai. Veidui jis per riebus.

Pabandyk aliejų mišinius veidui, o tą sviestmedžio aliejų pasilik kūno priežiūrai.
*

tai kad kaip tik mano oda serpetuoja. ir naudoju tik ant atskiru veido daliu - kaktos, prie lupu, nuo kur oda labai lupasi. skaiciau kad ziemos metu sviestmedzio aliejus kaip tik labai tinka veidui, apsaugo nuo salciu...
O ir rankas bandziau patepti, bet kol itryniau tai praejo nemazai laiko doh.gif o paskui pradejau kasyti rankas verysad.gif kazkoks keistas jausmas buvo...
kunigunda78

QUOTE(Eve-line @ 2009 01 16, 22:36)
tai kad kaip tik mano oda serpetuoja. ir naudoju tik ant atskiru veido daliu - kaktos, prie lupu, nuo kur oda labai lupasi. skaiciau kad ziemos metu sviestmedzio aliejus kaip tik labai tinka veidui, apsaugo nuo salciu...
O ir rankas bandziau patepti, bet kol itryniau tai praejo nemazai laiko  doh.gif o paskui pradejau kasyti rankas  verysad.gif kazkoks keistas jausmas buvo...
*

veidui tinka tik nerafinuotas aliejus, o NB aliejai rafinuoti, tad juos verciau rankom, kojom sutepti, bet ne ant veido schmoll.gif
kusachius
uuuch, perskaičiau visą seniasniąją temą, ir šią (kiek jau yra smile.gif ), ir dar apie ekologiškos kosmetikos gamybą, tai dar norėčiau užduoti kelis klausimus, į kuriuos kol kas neradau atsakymų ax.gif tikiuosi nesupyksit, bet jau nebeturiu kantrybės visas temas skaityti doh.gif

1) ar ko nors verti tie aliejai, kur Egipte pardavinėja visur, pvz. "Kleopatra", "Chačepsud" ? ar jie tik kvepia ir daugiau nieko?
2) kam tinka "sweet thyme" (thymus vulgaris) EA? turiu buteliuką laukinio, kvapas nepatinka, bet gal jis kam nors naudingas?
3) ar pušų EA turi kokio nors teigiamo poveikio odai, ar tinka maišyti su kitais odai tinkamesniais aliejais ir eteriniais aliejais? Norėčiau mamai kokį kremuką ar muiliuką sumakaluot, jai labai patinka pušų kvapas, ir šiaip pušis -jos medis, tai gal tas EA čia kažkaip pritaikomas?

Aurorytė
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 16, 23:18)

*

svietmedžio sviestas tinka ir veidui, apsaugoti nuo šalčio, saulės, tik labai nedidelį kiekį, perlo dydžio, sušildykit delnuose ir jis tada pavirsta aliejumi ir galit tepti ant veido, o jei norisi kremo su svietmedžio(taukmedžio) sviestu tai pridedu nuorodą, galit paskaityti http://www.natures-lift.lt/taukmedis_odos_...tails.php?id=70
ir dar norint atskitri gerą taukmedžio sviestą, jis turi teptis kaip sviestas, jis neturi byrėti gabaliukais.
vaižgantė
Kaip manot, ar tinka veidą tepti kokoso aliejum?
rytorasa
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 17, 22:06)
Kaip manot, ar tinka veidą tepti kokoso aliejum?
*

galima, jeigu jis nerafinuotas.. smile.gif
vaižgantė
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 21:39)
galima, jeigu jis nerafinuotas.. smile.gif
*

O jis ir rafinuotas būna? Man jį draugė iš JAV atsiuntė, kad valgyčiau, ir dar patarė kojas teptis. Pasitepiau veidą- visai nieko. (Kaip taukais būčiau išsitepus. smile.gif )
rytorasa
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 17, 22:44)
O jis ir rafinuotas būna? Man jį draugė iš JAV atsiuntė, kad valgyčiau,  ir dar patarė kojas teptis. Pasitepiau veidą- visai nieko. (Kaip taukais būčiau išsitepus. smile.gif )
*

žinoma, kad būna. O ant buteliuko nėra parašyta?
vaižgantė
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 21:48)
žinoma, kad būna. O ant buteliuko nėra parašyta?
*

Angliškai tobulai nemoku. Tiesa, nemanau, kad draugė man siųstų bet ką, nes ji rimtai domisi sveika mityba. Reikės jos paklausti.
rytorasa
Nerafinuoto kokosų aliejaus naudojimas:

* Vietoj kūno pienelio – ištepti kūną po dušo ar vonios per 3 min., kol odos poros išsiplėtusios
* Kaip kremas po skutimosi (ir vyrams, ir moterims)
* Kaip įdegio aliejus – tepti odą prieš tepantis saulės filtrais. Įsigėręs kokosų aliejus sudarys papildomą barjerą žalojantiems UV spinduliams ir laisvujų radikalų atsiradimui, tad oda išliks stangresnė, įdegis – tolygesnis ir ilgesnis.
* Kaip aliejus “po saulės” – sudrėkins ir pamaitins saulės sudirgintą odą.
* Plaukų kaukė – ištepti išsausėjusius, pažeistus plaukus ir/ar įmasažuoti į galvos odą, ir palaikyti per naktį. Ryte išplauti švelniu botaniniu šampūnu
* Kaip plaukų aliejus šlapių plaukų efektui sukurti –trupučiu aliejaus sutepti plaukų galus, netepti prie šaknų
* Vienas iš pačių geriausių aliejų bendram kūno masažui dėl puikios tekstūros ir slydimo.

Galima naudoti esant uždegiminėms odos ligoms, pvz. dermatitai, žvynelinė, neurodermitas ir kt.

vaižgante, o kvapas yra?
vaižgantė
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 21:53)
vaižgante, o kvapas yra?
*

Yra ir pakankamai stiprus. O aš nemėgstu kokoso kvapo... blush2.gif
Man rekomendavo teptis kojas kaip profilaktikos priemonę nuo venų išsiplėtimo. Draugė juo visą kūną tepasi.
Dar jį tepu ant duonos ir valgau. Bandžiau naudoti kepimui, bet visa šeima tuoj į virtuvę subėgo, nes kvapas labai neįprastas...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.